Chat - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
Dex
Postovi: 17612
Pridružen/a: 17 jul 2012, 19:18
Lokacija: Eric Forman's Basement
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Dex » 22 sep 2017, 18:51

bodi123 je napisao/la:
Dex je napisao/la: Ja bih to dao Fatkiću i Brkiću, oni kažu da inženjer ne može ništa bez pravopisa, kako sročiti E-mail? A knjiga puna grešaka :rol:
Nemoj tako da nam je šprdancija, znaš li ti kako je pravit tabele u excelu na IE-u, ili zamisli uradit zadatke iste kao na tutorijalima na magnetici :rol:
Zamišljam kakav bi bio Husmeni u njega na pravopisu :rol:

jel na IEu Selma? kladim se da je prolaznost 100% :mrgreen:

od te magnetike raja kod vas pravi bauk, meni priča jaran ne razumije ništa zadatke, a u suštini trebaš haman pa preći tutorijale i naučit 3 4 šablona, bezveze baš predmet, nešto ko druga parcijala iz IM2 po karakteru :mrgreen:
Ne bi imali poštenog inženjera, Fatkić bi radio do 105-te godine
Selma je tu, i prolaznost je 100% :tokralju: Ono nije da je najbolja prof na smjeru.Jesi čuo šta je uradila kod Huseta na uvidu :kralj:
I na magnetici je Selma, samo ko glavni asistent koji je profesor, onaj onako dolazi da se potpiše :rol:
Nema bauka tu, da 4 tutorijal, samo drugačiji brojevi, ništa teško, IM2 II parcijala je najlakša parcijala na prvoj godini :kafa:
I had an appointment with you tonight… in Samarra.

Avatar
rasavoje
Postovi: 5128
Pridružen/a: 18 dec 2015, 23:23
Lokacija: made in PRC
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la rasavoje » 22 sep 2017, 18:59

Dex je napisao/la: Zašto držiš pritisnuto kvačilo i gas istovremeno :nene:
Moze mi se. :kafa:
♥ ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje!

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19256
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la bodi123 » 22 sep 2017, 19:02

Dex je napisao/la: Ne bi imali poštenog inženjera, Fatkić bi radio do 105-te godine
Selma je tu, i prolaznost je 100% :tokralju: Ono nije da je najbolja prof na smjeru.Jesi čuo šta je uradila kod Huseta na uvidu :kralj:
I na magnetici je Selma, samo ko glavni asistent koji je profesor, onaj onako dolazi da se potpiše :rol:
Nema bauka tu, da 4 tutorijal, samo drugačiji brojevi, ništa teško, IM2 II parcijala je najlakša parcijala na prvoj godini :kafa:
meni je Selma na 1. godini položila II parcijalu iz IF2, pomogla mi onaj zadatak sa radioaktivnošću, zovem je ja na ispitu haj vamo, kaže šta trebaš, rekoh ma ovaj treći mi nije jasan, kad žena uze moju zadaćnicu i napisa mi 2 ključne stvari koje su se morale izračunati :rol: najjača žena na ETFu :tokralju:

nisam, šta je uradila?

bila mi je i u komisiji na završnom radu na kriptografiji, nije ni slušala šta sam šupljiro, ne znam ko nju posla ovamo nama :rol:
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
Dex
Postovi: 17612
Pridružen/a: 17 jul 2012, 19:18
Lokacija: Eric Forman's Basement
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Dex » 22 sep 2017, 19:12

bodi123 je napisao/la:
Dex je napisao/la: Ne bi imali poštenog inženjera, Fatkić bi radio do 105-te godine
Selma je tu, i prolaznost je 100% :tokralju: Ono nije da je najbolja prof na smjeru.Jesi čuo šta je uradila kod Huseta na uvidu :kralj:
I na magnetici je Selma, samo ko glavni asistent koji je profesor, onaj onako dolazi da se potpiše :rol:
Nema bauka tu, da 4 tutorijal, samo drugačiji brojevi, ništa teško, IM2 II parcijala je najlakša parcijala na prvoj godini :kafa:
meni je Selma na 1. godini položila II parcijalu iz IF2, pomogla mi onaj zadatak sa radioaktivnošću, zovem je ja na ispitu haj vamo, kaže šta trebaš, rekoh ma ovaj treći mi nije jasan, kad žena uze moju zadaćnicu i napisa mi 2 ključne stvari koje su se morale izračunati :rol: najjača žena na ETFu :tokralju:

nisam, šta je uradila?

bila mi je i u komisiji na završnom radu na kriptografiji, nije ni slušala šta sam šupljiro, ne znam ko nju posla ovamo nama :rol:
Fizika II je najljepši predmet, ne mora se ni razmišljat :rol:
Meni Nedis krugove tako položio rutinski :rol:
Sin joj pado matematiku II, i ode s njim na uvid, i nađe niz nepravilnosti, ako si vidio na c2, piše da se na uvid mora doći sam :tokralju:
I had an appointment with you tonight… in Samarra.

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36506
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Donnie Darko » 22 sep 2017, 19:13

Aerials je napisao/la:
Donnie Darko je napisao/la: Naravno. :kafa:

Poprilično sam siguran da postoji maksimum sati koji se mogu održavati sedmično, tako da da :mrgreen:
Za taj podatak nisam znala. Al' nek' vam ukinu tu glupu filozofiju onda, i taman. :mrgreen:
Niko sretniji od mene ako je ukinu, to jest niko sretniji od verzije mene iz juna 2015. :mrgreen:

Ako ukinu filozofiju, podijelit će neki od postojećih predmeta na dva :mrgreen: Tipa predmet koji se tove Nacrtna geometrija i tehničko crtanje, će postati dva predmeta :tralala:

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19256
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la bodi123 » 22 sep 2017, 19:15

Dex je napisao/la: Fizika II je najljepši predmet, ne mora se ni razmišljat :rol:
Meni Nedis krugove tako položio rutinski :rol:
Sin joj pado matematiku II, i ode s njim na uvid, i nađe niz nepravilnosti, ako si vidio na c2, piše da se na uvid mora doći sam :tokralju:
jel to ne smije niko Edija ni oborit :rol:

ma ne **** Huse živu silu jbg, tako vjerujem da je i nju rutinski **** iz kabine, mogu mislit jest Mehmed popizdio :mrgreen:
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
Dex
Postovi: 17612
Pridružen/a: 17 jul 2012, 19:18
Lokacija: Eric Forman's Basement
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Dex » 22 sep 2017, 19:17

bodi123 je napisao/la:
Dex je napisao/la: Fizika II je najljepši predmet, ne mora se ni razmišljat :rol:
Meni Nedis krugove tako položio rutinski :rol:
Sin joj pado matematiku II, i ode s njim na uvid, i nađe niz nepravilnosti, ako si vidio na c2, piše da se na uvid mora doći sam :tokralju:
jel to ne smije niko Edija ni oborit :rol:

ma ne **** Huse živu silu jbg, tako vjerujem da je i nju rutinski **** iz kabine, mogu mislit jest Mehmed popizdio :mrgreen:
Pao je TP, niko Juriću ni a nije rekao, ali IM, **** znaš kako pregledaju :rol:
Mehmed kad popizdi hoće se udarat, meni se unio u facu na IM1 na usmenom, mangupski pristupa, sve dok ne naleti na neku budalu
I had an appointment with you tonight… in Samarra.

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19256
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la bodi123 » 22 sep 2017, 19:22

Dex je napisao/la: Pao je TP, niko Juriću ni a nije rekao, ali IM, **** znaš kako pregledaju :rol:
Mehmed kad popizdi hoće se udarat, meni se unio u facu na IM1 na usmeni, mangupski pristupa, sve dok ne naleti na neku budalu
Ja sam imao sreće, oba usmena iz IM-ova bio samo Huse doktor s nama nije bilo ni Vedrana ni Mehmeda, nije me ništa ni pito, samo onaj pismeni dio usmenog odradio i upiso mi sedmice iz obje :tokralju:

jest lud Mehmed, i na tutorijalima je znao raju baš brutalno istjerivati, ili kad okasniš 10 sekundi i neda ući, samo hladno vrati nazad :kafa:
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
Dex
Postovi: 17612
Pridružen/a: 17 jul 2012, 19:18
Lokacija: Eric Forman's Basement
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Dex » 22 sep 2017, 19:25

bodi123 je napisao/la:
Dex je napisao/la: Pao je TP, niko Juriću ni a nije rekao, ali IM, **** znaš kako pregledaju :rol:
Mehmed kad popizdi hoće se udarat, meni se unio u facu na IM1 na usmeni, mangupski pristupa, sve dok ne naleti na neku budalu
Ja sam imao sreće, oba usmena iz IM-ova bio samo Huse doktor s nama nije bilo ni Vedrana ni Mehmeda, nije me ništa ni pito, samo onaj pismeni dio usmenog odradio i upiso mi sedmice iz obje :tokralju:

jest lud Mehmed, i na tutorijalima je znao raju baš brutalno istjerivati, ili kad okasniš 10 sekundi i neda ući, samo hladno vrati nazad :kafa:
Meni je bio Vedran, al je momak vukao rutinski na moju stranu, nagovarao Huseta da mi upiše ocjene više, pismeni dio ni pregledan nije, samo 7 upisao :kafa:

Kad je momku rekao da će mu zvat roditelje, iako je tek friško postao asistent :rol:
I had an appointment with you tonight… in Samarra.

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la DANTES » 22 sep 2017, 19:25

Sutra svijeta smak
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Dex
Postovi: 17612
Pridružen/a: 17 jul 2012, 19:18
Lokacija: Eric Forman's Basement
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Dex » 22 sep 2017, 19:28

DANTES je napisao/la:Sutra svijeta smak
Ne sekiraj se, neće u Čajniče
I had an appointment with you tonight… in Samarra.

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la DANTES » 22 sep 2017, 19:29

Dex je napisao/la:
DANTES je napisao/la:Sutra svijeta smak
Ne sekiraj se, neće u Čajniče
Ovo mu je rodno mjesto
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19256
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la bodi123 » 22 sep 2017, 19:29

Dex je napisao/la: Meni je bio Vedran, al je momak vukao rutinski na moju stranu, nagovarao Huseta da mi upiše ocjene više, pismeni dio ni pregledan nije, samo 7 upisao :kafa:

Kad je momku rekao da će mu zvat roditelje, iako je tek friško postao asistent :rol:
Vedran i može proći, kako kad je, al nisam još uvijek čuo da je neko prošao usmeni a da je na istom uz Huseta bio i Mehmed :mrgreen:

pričali su mi neki, ono Huse krene da upiše ocjenu a Mehmed neda, hoće da postavlja još pitanja, iscijedi te maksimalno kreten :rol:
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
Dex
Postovi: 17612
Pridružen/a: 17 jul 2012, 19:18
Lokacija: Eric Forman's Basement
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Dex » 22 sep 2017, 19:31

DANTES je napisao/la:
Dex je napisao/la:
DANTES je napisao/la:Sutra svijeta smak
Ne sekiraj se, neće u Čajniče
Ovo mu je rodno mjesto
Ko je mu je ime :silent:
I had an appointment with you tonight… in Samarra.

Avatar
Dex
Postovi: 17612
Pridružen/a: 17 jul 2012, 19:18
Lokacija: Eric Forman's Basement
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Dex » 22 sep 2017, 19:33

bodi123 je napisao/la:
Vedran i može proći, kako kad je, al nisam još uvijek čuo da je neko prošao usmeni a da je na istom uz Huseta bio i Mehmed :mrgreen:

pričali su mi neki, ono Huse krene da upiše ocjenu a Mehmed neda, hoće da postavlja još pitanja, iscijedi te maksimalno kreten :rol:
Vedran neće ništa da pita, samo gura ocjenu, čudno za asistenta "Fatkićeve" matematike :rol:
Mehmed se više ne pojavljuje na usmenim, sreća IM3 nemam, pa da me tamo dočeka :kafa:
I had an appointment with you tonight… in Samarra.

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la DANTES » 22 sep 2017, 19:56

Dex je napisao/la: Ko je mu je ime :silent:
Svetko Svršić
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24185
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Derdiyok » 22 sep 2017, 21:01

® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
JackTheStripper
Postovi: 2847
Pridružen/a: 18 okt 2013, 13:00
Lokacija: Kod kmeta na sijelu
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la JackTheStripper » 22 sep 2017, 21:27

:bow:

Tvrd je Bošnjak, voćka čudnovata,
ne slomi ga, al zube polomi.

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24185
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Derdiyok » 22 sep 2017, 21:40

" Nema svijeta ni planete gdje pop neće stići dijete. " :rol:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Vijadukt » 22 sep 2017, 22:30

Zamisli koliko moras biti jadan da te BIH spijunira.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Licniznanstvenik, samoposmatram i 39 gostiju.