Chat - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la tuzlak1987 » 15 nov 2017, 23:56

kobe24 je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la: A to se slazem da je vecina tih iz Tuzle. Ma ono vecinu ih i znamo sigurno. Istina je i to da dosta dobrih i sposobnih ljudi dolazi van Tuzle. Oni koji bas uce i koji su uzorni. Dodju djevojke iz Tesnja ili Kladnja sa nekim ciljom u zivotu i poderu fax. Vidio sam ja to sve, ima ljudi sa strane koji su bas ono za primjer.
Na nasem UKC-u ce za pet godina biti haos. U prosjeku se svake godine na medicinu upise najmanje 10-20 onih koji imaju nevjerovatno jaku pozadinu (80% su u pitanju doktorska djeca). Ti ljudi bukvalno ne znaju nista, fakultet im dodje kao neki supermarket, u koji dodju, pokupe sta zele i odose dalje. Osim toga, oni nemaju nikakvog obzira prema bilo kome, o humanosti i postenju nisu slusali ni na TV-u. Oni ce se kasnije bez ikakvog konkursa i bez ikakve procedure ubaciti na UKC, a nije da ih gore vec nema solidan broj. Kad na to dodas i njihove roditelje, onda je jasno kakvi olosi ce vladati gore. Ono malo studenata sto valja, oni ne mogu ni sanjati takvo radno mjesto. Neki ce pokusati naci nesto u Sapni, Teocaku, ili ce otici do Gorazda, Cazina, itd, a neki ce svakako u Njemacku.
Ma nepravda. Svi ovi sto su uticajni, profesori, doktori, politicari svoju djecu guraju i to gotovo svi djecu na medicinu salju.

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 18611
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 16 nov 2017, 01:46

Na FF-u najlakše :mrgreen:
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala.

Avatar
Hendo
Postovi: 4305
Pridružen/a: 26 avg 2014, 23:22
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Hendo » 16 nov 2017, 01:47

Kawhi, ja sam u Annecy plaćao stan od 17 kvadrata 430 eura. Opet u Francuskoj je dobra opcija oni imaju Kebab menu 5 eura ( kebab, kola i pomfit ). Hraniš se u Lidlu kao i svi.
Ne bih nikome preporučio Francusku, jer oni imaju dva poreza i to dobro plaćena. Ako već ideš, idi negdje drugo.
Kocka je bačena

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la KingJamesMVP » 16 nov 2017, 01:51

Što se tiče upisa na medicinu tako je i u Mostaru, prvo se upišu djeca doktora pa onda svi ostali. U Mostaru doktori predaju na faksu pa ova djeca doktora lagano prođu kroz fakultet
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

Avatar
rasavoje
Postovi: 5128
Pridružen/a: 18 dec 2015, 23:23
Lokacija: made in PRC
Kontakt:

Re: RE: Re: Chat

Post Postao/la rasavoje » 16 nov 2017, 01:53

Derdiyok je napisao/la:
Treba imati beep :twisted:

Sve i da hoćeš ne možeš :tralala:
Ko ka'e? :yawn:
Sjo gladi. :|
♥ ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje!

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 18611
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 16 nov 2017, 02:30

Čuj kawhi hoće u francusku. Skrati sebi muke i idi odmah u dzibuti
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la tuzlak1987 » 16 nov 2017, 02:42

Hendo je napisao/la:Kawhi, ja sam u Annecy plaćao stan od 17 kvadrata 430 eura. Opet u Francuskoj je dobra opcija oni imaju Kebab menu 5 eura ( kebab, kola i pomfit ). Hraniš se u Lidlu kao i svi.
Ne bih nikome preporučio Francusku, jer oni imaju dva poreza i to dobro plaćena. Ako već ideš, idi negdje drugo.
Meni su kod njih inace smijesni stanovi oni. Pogotovo u velikim gradovima, sve neki minijaturni, a cijene zestoke. Nikako mi se ne svidja njihov stil zivota. Gursuzluk onaj neki, wc solju instaliraju metar od kuhinje :damn:
slika
slika

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Penaltiky » 16 nov 2017, 05:56

Pih na građevini ima dobrih, ko i na pmfu, to mu na ruku ostale nisam empirijski utvrdio :mrgreen:
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la theboss_RD07 » 16 nov 2017, 07:44

Federer17 je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:Pa i u Tuzli, pola cura sto je lijepo, zgodno, a u dobroj mjeri i bogato na medicinu ide :D

Kad mene jaran rece nema kod nas na medicini lijepih cura hahahaha. Trebao sam ga samarom.

Steta samo sto je korumpirana medicina :D One to malo na ljepotu, malo na veze. Onda kada zavrse misle da ne moraju raditi nista i da samo trebaju sopingovati. Ma stvori medicina od njih koje su razmazene bas ono ljudska **** i digne im superiornost :D
Nije ni cudo sto se samo doktori po bolnicama svadjaju, nije im do rada. Samo gledaju kako ce bolje da prodju finansijski. Vole sve da rjesavaju u zivotu muljazama.
Ma gdje nece biti lijepih, kad po godini imas minimalno 150 cura... Ostatak posta si uglavnom u pravu, samo sto u 90% slucajeva kod takvih zavrsava veza. Ljepota ne moze ni doci do izrazaja kad te profesori i ne vide do eventualnog usmenog (koji je jedan dio cijelog predmeta, obicno najlaksi), iako se to zna raditi i pismeno na nekim predmetima.

Sta se moze, takvo nam je cijelo drustvo. Ja se cesto znam namjerno podsmijavati takvima, provocirati ih i spustati na zemlju sto se popularno kaze. Kada nekome novac diktira sve u zivotu, onda se nista drugo ne moze ni ocekivati... Vecina tih cura o kojima pricamo su upravo iz Tuzle, dok vrlo rijetko iz okolnih gradova-sela (ovi iz Krajine, Zenice, itd. su ipak manjina).

Jedna od najvecih zelja i ono sto me dodatno 'vuce' da ostanem zivjeti ovdje (pored jos nekoliko razloga) nakon sto akoBogda zavrsim jeste upravo to - da svojim primjerom pokazem kako postoje i nekorumpirani doktori, oni koji ljude ni po cemu nece razlikovati i dijeliti. Ne kazem da takvih doktora nema, ali je broj bas mizeran. Zasto bi oni isli vani, kada 'sa strane' imaju jos najmanje jednu dodatnu platu? :puke:
Haha razocarat ces se.. Takav je kod nas narod. Sto si gori i odvratniji prema njima to te oni vise postuju, i obrnuto. Imam clana porodice koji radi kao doktor. I sve fino, po pravilima radi dok ima ovaj jedan drugi doktor sto samo para igra. I ne pregleda te kako treba, samo te pita koji hoces lijek, platis i dobijes recept. Neki dan slucajno naletih na jednu grupu na FB sastavljenu od tih pacijenata doma zdravlja. Mozes pretpostavit koga pljuju i o kome pricaju najgore stvari, a koga respektuju ko boga dragog. :) Najgore mi je sto sam i ja krenuo u tom smjeru, samo nizi nivo, ne fakultet :D Planiram sad vanredno medicinsku da zavrsim. A prije par godina sam sebi obecao da cu radit bilo kakav posao, ali pod uslovom da nemam veliki kontakt s ljudima. (to ukljucuje medicinu, prosvjetu i sl.). Ali eto, sta je tu je. Kontam u džermani su mozda ljudi normalniji :D

Samo ti kazem kod nas su ljudi specificni. Hoces lijepo s njima? Hoces da budes 'dobar'? Guraj kamen, Sizife

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Kawhi » 16 nov 2017, 07:53

Bosniacum Lilium je napisao/la:Čuj kawhi hoće u francusku. Skrati sebi muke i idi odmah u dzibuti
Zelis reci da je Francuska oplemenjena migracijom?
Hendo je napisao/la:Kawhi, ja sam u Annecy plaćao stan od 17 kvadrata 430 eura. Opet u Francuskoj je dobra opcija oni imaju Kebab menu 5 eura ( kebab, kola i pomfit ). Hraniš se u Lidlu kao i svi.
Ne bih nikome preporučio Francusku, jer oni imaju dva poreza i to dobro plaćena. Ako već ideš, idi negdje drugo.
Ne bih tamo zivio. Imam nesto drugo u planu.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Federer17
Postovi: 7129
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Chat

Post Postao/la Federer17 » 16 nov 2017, 09:57

theboss_RD07 je napisao/la:
Haha razocarat ces se.. Takav je kod nas narod. Sto si gori i odvratniji prema njima to te oni vise postuju, i obrnuto. Imam clana porodice koji radi kao doktor. I sve fino, po pravilima radi dok ima ovaj jedan drugi doktor sto samo para igra. I ne pregleda te kako treba, samo te pita koji hoces lijek, platis i dobijes recept. Neki dan slucajno naletih na jednu grupu na FB sastavljenu od tih pacijenata doma zdravlja. Mozes pretpostavit koga pljuju i o kome pricaju najgore stvari, a koga respektuju ko boga dragog. :) Najgore mi je sto sam i ja krenuo u tom smjeru, samo nizi nivo, ne fakultet :D Planiram sad vanredno medicinsku da zavrsim. A prije par godina sam sebi obecao da cu radit bilo kakav posao, ali pod uslovom da nemam veliki kontakt s ljudima. (to ukljucuje medicinu, prosvjetu i sl.). Ali eto, sta je tu je. Kontam u džermani su mozda ljudi normalniji :D

Samo ti kazem kod nas su ljudi specificni. Hoces lijepo s njima? Hoces da budes 'dobar'? Guraj kamen, Sizife
Ma znam vrlo dobro o cemu pricas, upravo jer sam s tim upoznat na isti nacin kao i ti. Ne mogu reci da se ne slazem s tobom, nazalost je, u najvecoj mjeri, takvo stanje. Meni ce opet biti dovoljna sopstvena satisfakcija, iako sam svjestan svih posljedica rada s nasim narodom. Popet ce se na ledja i jahati onoga koga vidi da moze, dok su ovi koji ih gledaju samo kroz novac visokopostovani i najbolji za njih.

Mah, naviknut ces ti to sve. Sta ti fali i s medicinskom, pa onda bjezati preko grane, sto je uradilo sigurno 50% mojih iz razreda Srednje medicinske u Tz. I kod mene je trenutno 50-50 kada je u pitanju ostati-otici. :)

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la theboss_RD07 » 16 nov 2017, 09:59

Federer17 je napisao/la:
theboss_RD07 je napisao/la:
Haha razocarat ces se.. Takav je kod nas narod. Sto si gori i odvratniji prema njima to te oni vise postuju, i obrnuto. Imam clana porodice koji radi kao doktor. I sve fino, po pravilima radi dok ima ovaj jedan drugi doktor sto samo para igra. I ne pregleda te kako treba, samo te pita koji hoces lijek, platis i dobijes recept. Neki dan slucajno naletih na jednu grupu na FB sastavljenu od tih pacijenata doma zdravlja. Mozes pretpostavit koga pljuju i o kome pricaju najgore stvari, a koga respektuju ko boga dragog. :) Najgore mi je sto sam i ja krenuo u tom smjeru, samo nizi nivo, ne fakultet :D Planiram sad vanredno medicinsku da zavrsim. A prije par godina sam sebi obecao da cu radit bilo kakav posao, ali pod uslovom da nemam veliki kontakt s ljudima. (to ukljucuje medicinu, prosvjetu i sl.). Ali eto, sta je tu je. Kontam u džermani su mozda ljudi normalniji :D

Samo ti kazem kod nas su ljudi specificni. Hoces lijepo s njima? Hoces da budes 'dobar'? Guraj kamen, Sizife
Ma znam vrlo dobro o cemu pricas, upravo jer sam s tim upoznat na isti nacin kao i ti. Ne mogu reci da se ne slazem s tobom, nazalost je, u najvecoj mjeri, takvo stanje. Meni ce opet biti dovoljna sopstvena satisfakcija, iako sam svjestan svih posljedica rada s nasim narodom. Popet ce se na ledja i jahati onoga koga vidi da moze, dok su ovi koji ih gledaju samo kroz novac visokopostovani i najbolji za njih.

Mah, naviknut ces ti to sve. Sta ti fali i s medicinskom, pa onda bjezati preko grane, sto je uradilo sigurno 50% mojih iz razreda Srednje medicinske u Tz. I kod mene je trenutno 50-50 kada je u pitanju ostati-otici. :)
Ma ja jos vagam opcije, nisam poceo nista. Ali zasad je 70% da cu tamo na ausbildung, 20% da cu ovdje pokusati nesto kod nas i 10% da cu nesto skroz deseto odradit :D
Pokusao sam masinski faks, ali je bilo pretesko za mene. Sad ovo pa sta bude

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Monolog » 16 nov 2017, 10:09

kobe24 je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la: A to se slazem da je vecina tih iz Tuzle. Ma ono vecinu ih i znamo sigurno. Istina je i to da dosta dobrih i sposobnih ljudi dolazi van Tuzle. Oni koji bas uce i koji su uzorni. Dodju djevojke iz Tesnja ili Kladnja sa nekim ciljom u zivotu i poderu fax. Vidio sam ja to sve, ima ljudi sa strane koji su bas ono za primjer.
Na nasem UKC-u ce za pet godina biti haos. U prosjeku se svake godine na medicinu upise najmanje 10-20 onih koji imaju nevjerovatno jaku pozadinu (80% su u pitanju doktorska djeca). Ti ljudi bukvalno ne znaju nista, fakultet im dodje kao neki supermarket, u koji dodju, pokupe sta zele i odose dalje. Osim toga, oni nemaju nikakvog obzira prema bilo kome, o humanosti i postenju nisu slusali ni na TV-u. Oni ce se kasnije bez ikakvog konkursa i bez ikakve procedure ubaciti na UKC, a nije da ih gore vec nema solidan broj. Kad na to dodas i njihove roditelje, onda je jasno kakvi olosi ce vladati gore. Ono malo studenata sto valja, oni ne mogu ni sanjati takvo radno mjesto. Neki ce pokusati naci nesto u Sapni, Teocaku, ili ce otici do Gorazda, Cazina, itd, a neki ce svakako u Njemacku.
Ma ima svega, realno. Poznajem ja one kojima su roditelji doktori, a da su njihova djeca uzorni studenti i to bez tatine/mamine pomoći. Nekad je uspjeh roditelja zapravo veliki teret njihovoj djeci, znaš to i sam. No, u većoj mjeri ta djeca zapravo cijeli život prožive zahvaljujući prezimenu (da se ne lažemo). Što se tiče UKC-a, gore je bilo, a i bit će, svega i svačega. Koliko je samo bilo priča o onima koji i nisu ispunili sve uslove, ali su se dobro uvukli, prosto jer im neko već radi gore. No, džaba. Znam dosta takvih slučajeva. S druge strane, imaš i onih starih doktora/sestara koji ne vjeruju kako postoje novi doktori/sestre, jer, hej, nisu se školovali prije 30-ak godina. :lol:
Imao sam "privatnog dodira" sa UKC-om. Toliko pritiska i svega zbog užasnih međuljudskih odnosa. Ono je strašno.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Federer17
Postovi: 7129
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Chat

Post Postao/la Federer17 » 16 nov 2017, 10:23

theboss_RD07 je napisao/la: Ma ja jos vagam opcije, nisam poceo nista. Ali zasad je 70% da cu tamo na ausbildung, 20% da cu ovdje pokusati nesto kod nas i 10% da cu nesto skroz deseto odradit :D
Pokusao sam masinski faks, ali je bilo pretesko za mene. Sad ovo pa sta bude
Ti znas najbolje, ali i po mom misljenju to ti je najbolja opcija. Cuo sam da je dosta lakse vanredno zavrsiti medicinsku u Gracanici, nego u Tuzli. Iz mog iskustva s tim profesorima u Tz, ima ih bas koji su starog kova i traze znanje. A realno, nemas ti tu sta posebno bubati, vecina toga se svodi na praksu koju ces 'pohvatati' dok budes odradjivao pripravnicki u DZ i na UKC-u. Raspitaj se malo, nije ni Gracanica daleko.

Puno srece, sta god da odlucis!

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la theboss_RD07 » 16 nov 2017, 11:01

Federer17 je napisao/la:
theboss_RD07 je napisao/la: Ma ja jos vagam opcije, nisam poceo nista. Ali zasad je 70% da cu tamo na ausbildung, 20% da cu ovdje pokusati nesto kod nas i 10% da cu nesto skroz deseto odradit :D
Pokusao sam masinski faks, ali je bilo pretesko za mene. Sad ovo pa sta bude
Ti znas najbolje, ali i po mom misljenju to ti je najbolja opcija. Cuo sam da je dosta lakse vanredno zavrsiti medicinsku u Gracanici, nego u Tuzli. Iz mog iskustva s tim profesorima u Tz, ima ih bas koji su starog kova i traze znanje. A realno, nemas ti tu sta posebno bubati, vecina toga se svodi na praksu koju ces 'pohvatati' dok budes odradjivao pripravnicki u DZ i na UKC-u. Raspitaj se malo, nije ni Gracanica daleko.

Puno srece, sta god da odlucis!
Ima ove godine i u Gradaccu, mislim da bi tu bilo najlakse.

Hvala u svakom slucaju :)

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la kobe24 » 16 nov 2017, 11:37

Monolog je napisao/la: Ma ima svega, realno. Poznajem ja one kojima su roditelji doktori, a da su njihova djeca uzorni studenti i to bez tatine/mamine pomoći. Nekad je uspjeh roditelja zapravo veliki teret njihovoj djeci, znaš to i sam. No, u većoj mjeri ta djeca zapravo cijeli život prožive zahvaljujući prezimenu (da se ne lažemo). Što se tiče UKC-a, gore je bilo, a i bit će, svega i svačega. Koliko je samo bilo priča o onima koji i nisu ispunili sve uslove, ali su se dobro uvukli, prosto jer im neko već radi gore. No, džaba. Znam dosta takvih slučajeva. S druge strane, imaš i onih starih doktora/sestara koji ne vjeruju kako postoje novi doktori/sestre, jer, hej, nisu se školovali prije 30-ak godina. :lol:
Imao sam "privatnog dodira" sa UKC-om. Toliko pritiska i svega zbog užasnih međuljudskih odnosa. Ono je strašno.
Ne kazem da nema takvih, ali vjeruj da ih je maksimalno pet posto. Takvi dodju da nesto nauce i uglavnom imaju odredjenu dozu ljubavi prema tom pozivu, ali svi ostali bukvalno samo dodju po diplomu, bez ikakve zelje za izucavanjem bilo cega. Isto tako, i za ovih 5% 'postenih' bih smio ruku u vatru staviti da su najmanje jednom bili pogurani na nedozvoljen nacin. Recimo dodje na godinu, zna da vec unaprijed ima skinut predmet koji drugi spremaju po 3 mjeseca i on ce onda mnogo lakse rjesavati sve ostalo. I za vecinu tog ostalog ce pokupiti sve moguce privilegije i olaksice, jer njegovi roditelji zajedno ljetuju sa profesorima iz tih predmeta, ali ih je on ipak solidno spremio. Ti studenti se uglavnom puno ranije upoznaju sa profesorima, jer su za 18 godina zivota prije fakulteta minimalno 2-3 puta bili na zajednickom slavlju sa njima, a da ne pricamo o necemu drugom. Osim toga, u slucaju da se i ti posteni nadju u odredjenim problemima (tj. ako se javi mogucnost da ce obnoviti godinu), onda i oni bez imalo dvojbe uzimaju pomoc prijatelja ( :mrgreen: ). Ja znam jednog momka, onako fin je i pobozan, a i roditelji su mu generalno fini ljudi. Pricali mi nesto o fakultetu pred zadnja dva roka, ma on nema ni promil sanse da da uslov. Vidjam ga opet kroz mjesec dana, frajer lagano dosao na upis naredne godine. :lol: A, takvih primjera je mnogo. Oni sami biraju najlakse moguce izborne predmete (ti dobijes ono sto ti ostane, bez obzira na to sto se zovu izborni :mrgreen: ), oni s asistentima ispijaju kafe i znaju se s njima u dusu, a vec sam pisao kako to s profesorima ide. Neki idu odmah da sve poskidaju na prvim rokovima, a neki traze pomoc samo ako zagusti (a zagusti itekako, jer malo ko od njih uci). Ja iskreno nemam problema s tim i dobar sam s velikom vecinom tih ljudi jer znam zbog cega sam dosao tu i ne dotice me uopste to kako drugi dolaze do ocjena u indexu. Licno se ne bih mijenjao s njima za sve pare svijeta, jer ne zelim da sutra aBd svaka moja zaradjena marka bude upitna zbog te neke sestice iz predmeta kojeg nisam naucio. Medjutim, znam da ih generalno drugi ljudi ne mogu smisliti, a to je svakako sasvim ocekivana pojava.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la sekerbay » 16 nov 2017, 14:01

DANTES je napisao/la:
sekerbay je napisao/la:
DANTES je napisao/la:Katastrofa
Štaš ti ako zaratimo sa srbima?
Vi Njemci nikad nećete naučiti. Koliko puta vas moramo opaliti kitom po čelu da već naučite jednom..
Hihihi
Nego, oćeš li ratovati za vožda ronhila?
Ja sam za to da vam se dozvoli da postanete nezavisni. Nakon toga bi se počeo kockat, 10:1 da rs ne bi preživjela prvu godinu.
Federer17 je napisao/la:Cuo sam da je dosta lakse vanredno zavrsiti medicinsku u Gracanici,
Koliko lakše, 1000 il 1500 maruna :mrgreen:
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
miki_92
Postovi: 21597
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la miki_92 » 16 nov 2017, 14:02

ova skrabotina prodana sinoc za $46M :rol:

slika


:crazy:

http://www.telegraph.co.uk/news/2017/11 ... 2-million/
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41224
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 16 nov 2017, 14:32

Kontekst je bitan, ne sama slika kao takva, malo edukacije o temi nije na odmet :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
miki_92
Postovi: 21597
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la miki_92 » 16 nov 2017, 14:35

jbt kontekst kad je skrabotina koja ni na sta ne lici :rol:
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 29 gostiju.