Chat - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 18624
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 18 avg 2017, 22:51

Otelo je napisao/la:
Bosniacum Lilium je napisao/la:
Otelo je napisao/la:Sve se nema para, vatromet već tri minute bez sekunde prestanka ....
Neka je. Treba ovom gradu i SFF i Arapi i Turci, Spanci, Australci. Sarajevo je svjetski grad i neka tako ostane.
Ma divan je grad, slažem se da treba. Moraš imati i nešto poput SFF-a, tu sam dvije godine i sve je super. Osim nekad mirisa Koševskog potoka i Miljacke :roll:
Iskreno, najgore je ovo sa vodom...

Iako ja nemam tih redukcija fakat
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala.

NeshaFCB
Postovi: 1578
Pridružen/a: 18 avg 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la NeshaFCB » 18 avg 2017, 23:11

Unofficialpage je napisao/la:Najveća laž naših političara je ovo sad vezano za upitnik za EU, kažu nema nijedne agencije u BiH koja će im prevesti upitnik i traže po Hrvatskoj. Ima agencija ali problem je što oni ne znaju tender raspisati i ne mogu se te firme prijaviti. Mislim znaju raspisat ali neće. Više vole pare dati Hrvatima u Htvatskoj nego našima u BiH. Žalosno.
Bih, ali i zemlje regiona neće ući u EU u narednih 10-15 godina. Jednostavno glavne zemlje EU ne žele proširenje. Nemaju interes.

Situacija će kod nas u budućnosti biti još alarmantnija. Sve je više penzionera, valja to održati. Mladi i obrazovani odlaze. Bebe se ne rađaju, a tek slijedi umiranje boom generacija. Uz sve to dodaš konstantnu potrebu za mjerenjem čiji je veći. U suštini teški dani dolaze. Zabole narod on gleda grand, parove i ostalo smeće.

Avatar
Besic
Postovi: 10913
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Besic » 18 avg 2017, 23:12

Nemam ni ja redukcija.

I ne trebaju mi jer bih bio privođen više puta.
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11407
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Aerials » 18 avg 2017, 23:43


:tokralju:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la sekerbay » 19 avg 2017, 00:00

Stvarno gadan vakat :mrgreen:
Trebe se same nabacuju. OK, i moja malenkost daje povod, al ipak...
E moj rio :mrgreen:
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
legenda reala
Postovi: 33809
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la legenda reala » 19 avg 2017, 00:07

jesi udario šta :P
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la sekerbay » 19 avg 2017, 00:16

Ma ne udaram ja, ali da godi nefsu, bogme godi :mrgreen:
Al čovječe, to su bombe. Evo maloprije došo. Obiđemo par kafića. Gdje god sjediš, nađe se par koje blehnu i smiju se.
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Kawhi » 19 avg 2017, 00:19

sekerbay je napisao/la:Ma ne udaram ja, ali da godi nefsu, bogme godi :mrgreen:
Al čovječe, to su bombe. Evo maloprije došo. Obiđemo par kafića. Gdje god sjediš, nađe se par koje blehnu i smiju se.
Razgovor tih žena ide ovako "Vidi ga Amela, kakva mu je glava" :urnebes:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11407
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Aerials » 19 avg 2017, 00:20

sekerbay je napisao/la:Ma ne udaram ja, ali da godi nefsu, bogme godi :mrgreen:
Al čovječe, to su bombe. Evo maloprije došo. Obiđemo par kafića. Gdje god sjediš, nađe se par koje blehnu i smiju se.
Da im priđeš poslale bi te u tri lijepe. Vidi se da godinama nisi tu. :mrgreen:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la sekerbay » 19 avg 2017, 00:27

Još jednom o putevima :crazy:
Koliko god brzo vozio, kad dam malo više gasa, pali se lampica da auto slajdra. Asfalt ko staklo.

Da, da, luzeri, naravski da je tako :mrgreen:
Namignes tebi il kažeš ono obično zdravo, i to bude dovoljno da triput prođe kraj stola ne bi li je zvao na piće :mrgreen:
Što se tiče auta, nije neka pomoć :urnebes:
Haman tuzlanske mace ne znaju šta je amg :mrgreen:
Kad dodaš gas, neke skaču na trotoaru, neke se drže za herciku :urnebes:
Aerials je napisao/la:Da im priđeš poslale bi te u tri lijepe.
Imaš priliku da izgubiš lovu. Još sutra gostujem u tvome gradu, pa dođi da vidiš.
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11407
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Aerials » 19 avg 2017, 00:29

De ti meni reci je l' siva boja aVtića u pitanju? Onako metalik, malo tamnija? :think:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Kawhi » 19 avg 2017, 00:33

sekerbay je napisao/la:Još jednom o putevima :crazy:
Koliko god brzo vozio, kad dam malo više gasa, pali se lampica da auto slajdra. Asfalt ko staklo.

Da, da, luzeri, naravski da je tako :mrgreen:
Namignes tebi il kažeš ono obično zdravo, i to bude dovoljno da triput prođe kraj stola ne bi li je zvao na piće :mrgreen:
Što se tiče auta, nije neka pomoć :urnebes:
Haman tuzlanske mace ne znaju šta je amg :mrgreen:
Kad dodaš gas, neke skaču na trotoaru, neke se drže za herciku :urnebes:
Aerials je napisao/la:Da im priđeš poslale bi te u tri lijepe.
Imaš priliku da izgubiš lovu. Još sutra gostujem u tvome gradu, pa dođi da vidiš.
Da vozim amga ne bi mi smetalo što su ovakvi putevi. :mrgreen:
Vjerovatno se bogato oblačiš. To ti je razlika između čudaka koji namiguje i finog momka koji namiguje. :rol:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la sekerbay » 19 avg 2017, 00:39

Aerials je napisao/la:De ti meni reci je l' siva boja aVtića u pitanju? Onako metalik, malo tamnija? :think:
Da. Crni krov, crne felge.
Kawhi je napisao/la:Vjerovatno se bogato oblačiš.
Ma normalno. Inače kupujem garderobu na kojoj ne piše ime kreatora. Rijetko kad da se vidi.
Al yebiga, procuje se. Vidim pitaju konobara, a ja konobarima uvijek ostavim dobar bakšiš.
Ako sjednemo na kafu pa račun bude oko petaka, ja ostavim 20. Kasnije konobar trči oko stola ko čigra :mrgreen:
I onda kad nekoj pošalješ piće, on joj naprica bajku :urnebes:
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
bega_afc
Postovi: 13722
Pridružen/a: 08 jul 2011, 20:19
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la bega_afc » 19 avg 2017, 00:40

Hendo je napisao/la:
Vidi kiki, to 350 km je bilo 2008-2010. I i nije se tu samo stajalo.
Pa bilo je sa ovog foruma par momaka koji su napravili i forum sportski, i tekstove pisali... nema šta se nije radilo da se pare zarade.
Pa se i malo auta uvozila pa preprodavala iz vani.
Poenta je ko hoće on čupa i šakom i kapom, ko nrće ili ne zna on samo kuka.
Ja sam član na viberu hrupe Sarajevo biznis džemat, ljudi ubipe par 100 maraka dnevnica. Ali za tu dnevnicu treba da znaš arapski i engleski i da znaš Bosnu u malom prstu. Pa nađeš svog čovjeka na pijaci, arapkinja kada ulazi bez 500 maraka jedna ne izlazi potrošenih a čovjek 4 žene ima i 10-15 djece. Pa nađeš svoj restoran, Konjic i Jablanica sada cvjetaju po tom pitanju. Dole su kuće 300 maraka dan u Krajini također.
Janne idem na more, žena mi je pokrivena i iznajmim sebi tako kuću sa bazenom 300 maraka dan. Milina i džemat moj također.
Čovječe danas moraš sve znati, konkurencija je takva.
Ti si naveo da smo mi lijeni i da nećemo da radimo. Sad odjednom, gle čuda, radilo se sve i svašta. Toliko o lijenosti.

Arapi su tu odnedavno, unazad godinu dana su se počeli pojavljivati. Šta je bilo prije Arapa, šta poslije njih? Reći ću ti nešto, ne bih trpio njihovu neodgojenu djecu da mi suhim zlatom plaćaju. Potrefio sam se recimo par puta u restoranu u njihovoj blizini. Ponašanje te djece ne graniči sa civilizovanim. Ako djecu tako odgajaju, kakvi li su tek oni kad ih čovjek pobliže upozna. Što se mene tiče, daleko im kuća bila.
#Voajeroljupci na respiratorima.
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11407
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Aerials » 19 avg 2017, 00:41

sekerbay je napisao/la:
Aerials je napisao/la:De ti meni reci je l' siva boja aVtića u pitanju? Onako metalik, malo tamnija? :think:
Da. Crni krov, crne felge.
Dobro sad, ja krov ne vidim. :urnebes: Za felge nisam sigurna, nisam toliko detaljno gledala auto.
Prođe ti pored mene danas onda. :nedam:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la sekerbay » 19 avg 2017, 00:44

Gdje i kad?
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36507
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Donnie Darko » 19 avg 2017, 00:46

Šećko šta bi sa onim bulama sa kviza? :kafa:

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11407
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Aerials » 19 avg 2017, 00:46

Oko 3 kod Omege. Ako nisi bio ti, onda ima još neki stranac koji vozi takvog autića po Tuzli. :mrgreen:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la sekerbay » 19 avg 2017, 00:47

Jedna me je blokirala jer joj nisam dao sliku kad je tražila, a druga je rijetko na kvizu.
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Kawhi » 19 avg 2017, 00:48

sekerbay je napisao/la:
Aerials je napisao/la:De ti meni reci je l' siva boja aVtića u pitanju? Onako metalik, malo tamnija? :think:
Da. Crni krov, crne felge.
Kawhi je napisao/la:Vjerovatno se bogato oblačiš.
Ma normalno. Inače kupujem garderobu na kojoj ne piše ime kreatora. Rijetko kad da se vidi.
Al yebiga, procuje se. Vidim pitaju konobara, a ja konobarima uvijek ostavim dobar bakšiš.
Ako sjednemo na kafu pa račun bude oko petaka, ja ostavim 20. Kasnije konobar trči oko stola ko čigra :mrgreen:
I onda kad nekoj pošalješ piće, on joj naprica bajku :urnebes:
Tako ti to ide. Treba znati gdje treba trošiti pare. Najveći Kazanova kojeg ja znam potroši i po hiljadu za noć okružen svakakvim ženkama, al kad je sa mnom nema za pive. :rol:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: CAGarfia, numanumaye22, samocelik, tutankamon1905 i 65 gostiju.