Chat - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37566
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la tuzlak1987 » 25 sep 2017, 18:25

Ovo se nazalost desava, uvijek je samo pitanje vremena jer se vec duze vrijeme na ovom autoputu divlja i na njega izlazi da bi se brzo vozilo. I cini jos neki niz prekrsaja. Sreca jedino pa nije puno prometan pa ne dolaze auta i kamioni toliko u kontakt vec u pola minute-minutu prodje jedno auto.

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la sekerbay » 25 sep 2017, 18:25

tuzlak1987 je napisao/la:Koja je poenta to da cine vecinu negdje u Evropi ne kontam?
Jesi li nekad bio u lionu u francuskoj?
U gradu ima jedan brijeg na čijem je vrhu izgrađena crkva. Čovječe, da vidiš kakav lijep pogled...
Gledaš lion ko na dlanu. Moj komentar? Kakva će lijepa džamija da bude :D
Crkve se masovno zatvaraju. Neke se pretvaraju u restorane, neke u muzeje a neke u džamije.
Ovdje gdje sam ja, prije dva desetljeća si imo jedan mesdžid u nekoj garaži. Danas maltene u svakom gradu imaš džamiju.
Znaš li šta znači kad petkom ne možeš naći mjesta da klanjaš džumu?
Trenutno ne možeš naći obdanište u kojem se servira krmetina. Škole pune naše djece.
Njemačka je stara nacija plus negativan natalitet.
Svake godine gubi oko 200 hiljada stanovnika. Jaro, to je grad veći od tuzle.
Sad su uvezli milion muškaraca između 20 i 34 godine. Dakle, milion muslimana u najboljim godinama.
Svaki od njih će u roku 5 ili 6 godina imati troje ili više djece. To su oni novi. Njima dodaj još 5 miliona ovih koje već sad imamo plus stalni priliv novih, pa vidi koliko će nas biti za 5, 6 godina.
Baš jučer gledam, ide pokrivena turkinja ko general a iza nje 5 sinova.
Kako je to izgledalo prije 100 ili 500 godina?
Šta je 500 godina za historiju? To je p. dim :mrgreen:
Prije 1439 godina nije bilo moguće zamisliti da će to ovako izgledati.
Nikome osim jednom čovjeku. On je još u tom vaktu rekao, citiram: "zgužvan mi je svijet. Nema mjesta u koje ova vjera neće ući"
Pa neka bude sretna i berićetna ova 1439.godina :lol:
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

FoSte95
Postovi: 12641
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la FoSte95 » 25 sep 2017, 18:28

al nikad mi neće biti jasno koji je fazon voziti preko 200, hajde stotka ili koji nivo više al 200 ili više od toga e to mi nije jasno
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Kawhi » 25 sep 2017, 18:29

Treba se seliti iz Evrope. Neces od Stivova Jobsova moci doci do posla. Postace Evropa prosperitetna ko Bliski istok.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

FoSte95
Postovi: 12641
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la FoSte95 » 25 sep 2017, 18:32

jel se to planira masovno preseljavanje muslimana sa Balkana u Njemačku :think:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
Evolution87
Postovi: 14243
Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Evolution87 » 25 sep 2017, 18:35

slika
...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

Avatar
arelinho
Postovi: 16432
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la arelinho » 25 sep 2017, 18:36

Auuuu pa ovo je bio Amir u ovoj nesreći. A jbt :cry: :cry: :(

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37566
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la tuzlak1987 » 25 sep 2017, 18:37

sekerbay je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:Koja je poenta to da cine vecinu negdje u Evropi ne kontam?
Jesi li nekad bio u lionu u francuskoj?
U gradu ima jedan brijeg na čijem je vrhu izgrađena crkva. Čovječe, da vidiš kakav lijep pogled...
Gledaš lion ko na dlanu. Moj komentar? Kakva će lijepa džamija da bude :D
Crkve se masovno zatvaraju. Neke se pretvaraju u restorane, neke u muzeje a neke u džamije.
Ovdje gdje sam ja, prije dva desetljeća si imo jedan mesdžid u nekoj garaži. Danas maltene u svakom gradu imaš džamiju.
Znaš li šta znači kad petkom ne možeš naći mjesta da klanjaš džumu?
Trenutno ne možeš naći obdanište u kojem se servira krmetina. Škole pune naše djece.
Njemačka je stara nacija plus negativan natalitet.
Svake godine gubi oko 200 hiljada stanovnika. Jaro, to je grad veći od tuzle.
Sad su uvezli milion muškaraca između 20 i 34 godine. Dakle, milion muslimana u najboljim godinama.
Svaki od njih će u roku 5 ili 6 godina imati troje ili više djece. To su oni novi. Njima dodaj još 5 milionaovih koje već sad imamo plus stalni priliv novih, pa vidi koliko će nas biti za 5, 6 godina.
Baš jučer gledam, ide pokrivena turkinja ko general a iza nje 5 sinova.
Kako je to izgledalo prije 100 ili 500 godina?
Šta je 500 godina za historiju? To je p. dim :mrgreen:
Prije 1439 godina nije bilo moguće zamisliti da će to ovako izgledati.
Nikome osim jednom čovjeku. On je još u tom vaktu rekao, citiram: "zgužvan mi je svijet. Nema mjesta u koje ova vjera neće ući"
Pa neka bude sretna i berićetna ova 1439.godina :lol:
Pa to opet ne kontam koja je poenta. Meni je draze kao nekom ko je musliman (izvan vjere ali opet musliman) da Njemacka bude Njemacka nego da gore prevagnu ti Turci, Arapi i ostali i razebu tu drzavu. Prvi bih bio u redu koji bi se protivio tome jer muslimanske zemlje koje su napredne, a da nemaju naftu mozes nabrojati na prste jedne ruke. Ne kontam te Arape dodju za parama tu i boljim zivotom, a onda bi da prevagnu njihovi obicaji i stil zivota. Vole pare ali ne vole drzavu kakva je ali opet na hinjski nacin bi i jedno i drugo, uzimaju ono sve sto im odgovara, a sto ne odgovara zele da promijene. Nose se swag, idu po trznim, vole svu novu tehniku i aparate, auta, vole pare ali ipak nije im ni to dosta.

To je samo dokaz da nije ni ovaj poredak u svijetu dobar koliko se misli, ne treba biti previse demokratije vec svaka drzava mora imati nesto svoje, a ne da ti je sve dozvoljeno. Npr dole naftasima kada ides tretiraju te kao zadnje smece, ne mozes se obogatit dole. Vec mozes da radis za manje pare od njih i to daleko manje, iznajmis apartman i ono solidno zivis. Drzavljanin postati neces, neko ko se nesto pita isto postati neces. Ako ides kao fizicki radnik uzmu ti pasos i oderu te od posla, zato i imaju najvise Indijaca kojima je i to dobro. Ali u biti samo poredim Njemacku i dole Arape te nacin na koji tretiraju strance.

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la sekerbay » 25 sep 2017, 18:54

Pa neće je razyebat. Ove mlađe generacije uzimaju njemački način života sa njihovim radom i disciplinom.
Ako si stručnjak i rukovodilac, to ćeš biti na cijelom svijetu uključujući i arapske zemlje.
Mi od švaba uzimamo radne navike, red i disciplinu, ali zadržavamo svoju vjeru. ;)

Ova nesreća...
To auto nije napravljeno za tih njesra.
Meni je na 250+ pukla prednja lijeva guma. Ma nije se zatrzalo a kamoli šta drugo.
Početkom mjeseca mi je pukla zadnja lijeva guma. Belgija :roll: rupa na po autoputa :crazy: Vozio sam između 150 i 200. Opet ništa. Da nije onog ogavnog zvuka, ne bi imo pojma da je pukla.
Put nije za te brzine. I onda naravno loše urađeni put.
Odakle prepreka na putu koja presiječe auto :crazy:
Gledo sam bezbroj slika sa tim strašnim udesima i auto se prepolovi samo ako udari u neku prepreku ili ako njega udari neko drugo.
I zadnje, trebaš poznavati svoje auto. Nema davanja gasa dok ga ne upoznaš do najsitnijih detalja.
Ovako, blaga krivina, velika brzina, nepoznavanje auta, precjenjivanje vlastitih mogućnost i onda ti je zagarantovano izlijetanje iz krivine.
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
Dex
Postovi: 17612
Pridružen/a: 17 jul 2012, 19:18
Lokacija: Eric Forman's Basement
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Dex » 25 sep 2017, 19:05

Kad se podnosi molba ministarstvu da se student upiše kao samofinansirajući, kako treba izgledati molba, gdje se preda
I had an appointment with you tonight… in Samarra.

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la DANTES » 25 sep 2017, 19:11

Unofficialpage je napisao/la:
Derdiyok je napisao/la:Kakav ovo udes kod Ilijasa, nista od auta nije ostalo :S

Sent from my LG-P880 using Tapatalk
Gledam slike na klixu, strašno. Auto se prepolovilo.
U jbt život umalo nisam sad umro. Stric mi je bolestan, a tvrdoglav.. Otišao danas u Ilijaš.. Pogledam vrijeme nesreće zaledim se.. Tada je ušao u Ilijaš.. Pogledam zadnji razgovor na telefonu.. Pola sata nakon nesreće... Uhhh..
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Vijadukt » 25 sep 2017, 19:19

"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

FoSte95
Postovi: 12641
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la FoSte95 » 25 sep 2017, 20:46

i kao što to obično biva, poginuo suvozač, a vozač povrijeđen
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36507
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Donnie Darko » 25 sep 2017, 21:01

FoSte95 je napisao/la:i kao što to obično biva, poginuo suvozač, a vozač povrijeđen
Da, mada kod nas je prije tačno godinu dana bio zajeban udes, od njih četvorice samo suvozač preživio.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Kawhi » 25 sep 2017, 21:11

DANTES je napisao/la:
Unofficialpage je napisao/la:
Derdiyok je napisao/la:Kakav ovo udes kod Ilijasa, nista od auta nije ostalo :S

Sent from my LG-P880 using Tapatalk
Gledam slike na klixu, strašno. Auto se prepolovilo.
U jbt život umalo nisam sad umro. Stric mi je bolestan, a tvrdoglav.. Otišao danas u Ilijaš.. Pogledam vrijeme nesreće zaledim se.. Tada je ušao u Ilijaš.. Pogledam zadnji razgovor na telefonu.. Pola sata nakon nesreće... Uhhh..
Znao sam da imas rodbine kod nas. Svima nam je ista rodna gruda. :kafa:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Dex
Postovi: 17612
Pridružen/a: 17 jul 2012, 19:18
Lokacija: Eric Forman's Basement
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Dex » 25 sep 2017, 21:18

Kawhi je napisao/la:
DANTES je napisao/la: U jbt život umalo nisam sad umro. Stric mi je bolestan, a tvrdoglav.. Otišao danas u Ilijaš.. Pogledam vrijeme nesreće zaledim se.. Tada je ušao u Ilijaš.. Pogledam zadnji razgovor na telefonu.. Pola sata nakon nesreće... Uhhh..
Znao sam da imas rodbine kod nas. Svima nam je ista rodna gruda. :kafa:
Svi smo iz Zavidovića
I had an appointment with you tonight… in Samarra.

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11406
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Aerials » 25 sep 2017, 21:22

Dex je napisao/la:Kad se podnosi molba ministarstvu da se student upiše kao samofinansirajući, kako treba izgledati molba, gdje se preda
Napiši k'o ova moja kad je htjela predati za diplomu: molim taj i taj fakultet da mi izda diplomu za završeni prvi ciklus studija. :lol:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Kawhi » 25 sep 2017, 21:23

Dex je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:
DANTES je napisao/la: U jbt život umalo nisam sad umro. Stric mi je bolestan, a tvrdoglav.. Otišao danas u Ilijaš.. Pogledam vrijeme nesreće zaledim se.. Tada je ušao u Ilijaš.. Pogledam zadnji razgovor na telefonu.. Pola sata nakon nesreće... Uhhh..
Znao sam da imas rodbine kod nas. Svima nam je ista rodna gruda. :kafa:
Svi smo iz Zavidovića
Ne pijem, ne pusim, ne idem u Zavidovice. :kafa:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Dex
Postovi: 17612
Pridružen/a: 17 jul 2012, 19:18
Lokacija: Eric Forman's Basement
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Dex » 25 sep 2017, 21:32

Kawhi je napisao/la: Ne pijem, ne pusim, ne idem u Zavidovice. :kafa:
Što lažeš :ljepota:
Aerials je napisao/la:
Dex je napisao/la:Kad se podnosi molba ministarstvu da se student upiše kao samofinansirajući, kako treba izgledati molba, gdje se preda
Napiši k'o ova moja kad je htjela predati za diplomu: molim taj i taj fakultet da mi izda diplomu za završeni prvi ciklus studija. :lol:
Ne treba meni, ja sam se davno upisao :tralala:
I had an appointment with you tonight… in Samarra.

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11406
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Aerials » 25 sep 2017, 21:34

Dex je napisao/la: Ne treba meni, ja sam se davno upisao :tralala:
Haj' dobro ba šta se hvališ. :mrgreen:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 23 gosta.