Chat - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
Lillard
Postovi: 26269
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Lillard » 18 avg 2017, 17:02

Pa kud Finska pobogu..
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
bega_afc
Postovi: 13694
Pridružen/a: 08 jul 2011, 20:19
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la bega_afc » 18 avg 2017, 17:06

Hendo je napisao/la: Onaj ko ne zna, on ne zna ni u Frmcuskij, Bosni, Njemačkoj... gdje god da živi. I gdje god da živiš neobrazovanim ljudima i lijenčinama je isto. Evo meni je u Minhenu u Njemačkoj 1078 eura plata bila za juli mjesec. Kirija 730 eura, 200 eura, 100 eura kurs njemačkog u VHS. Šta da jedem, šta da pijem?
Ljudi stvarno misle da je kao na onim oglasima za posao 2000-2500 plata. Znaj da nema dana kada neko ne ide u Njemačku, ali isto tako i da se vrati iz Njemačke.
Niko nije kriv nikome što ne zna, što se druži sa klošarima, što je okružen jednostavnim ljudima čiji je interes da se lijepo provedu danas a sutra kako bude, okružen onima što samo kukaju, jadikuju, pokupili svu pamet svijeta i imaju rješenje za sve probleme u svijetu osim za sebe i još 2 km u džepu nemaju.
Niko nije počeo za 5000 maraka platom na svijetu, i ja sam krenuo sa prodajom knjiga 40% meni 60% gazdi, pa za 350 maraka mjesečno kao konobar pa obo pa ono. Nikad na more nisam otišao. Kada sam prije 16 godina krastavce sadio smijali mi se ljudi, kažu vidi budale.
Zato sada 100 eura uzimam u Bosni za moja dva stana što izdajem arapima jer sam nekad radiobono što niko nije htio i nisam puno pametovao šta treba a šta ne treba.
Od mene stanove a prijatelj auta i vozač. Obojici nam lijepo.
I tebi je okej ta plata od 350 KM, koliko god neobrazovan bio. Pa hrane ti toliko treba mjesecno, odjecu onda i da ne spominjem. Kazes niko nije kriv neobrazovanom. Evo uzmimo u obzir da im niko nije kriv, a brdo je tu faktora. Sta cemo onda sa onim obrazovanim koji rade za 400 maraka, zasto su se skolovali, zasto nisu stranacki podobni...Ako je 600 maraka po tebi solidna plata, lakse nam je onda da se kolektivno skupimo i samoubijemo, inace koja je svrha uopste zivjeti?
#Voajeroljupci na respiratorima.
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 18607
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 18 avg 2017, 17:11

Ma ovdje nema života. Jedino ući u biznis sa Arapima. Treba se hvatati kapitalističkih oaza
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala.

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11402
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Aerials » 18 avg 2017, 17:48

sekerbay je napisao/la:
Aerials je napisao/la:Što sam izdajica?
Znaš ti dobro zašto :zviz:
Ubij me ako znam. :thumbdown:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36499
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Donnie Darko » 18 avg 2017, 18:09



slikaslikaslika

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37516
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la tuzlak1987 » 18 avg 2017, 18:14

bega_afc je napisao/la:
Hendo je napisao/la: Onaj ko ne zna, on ne zna ni u Frmcuskij, Bosni, Njemačkoj... gdje god da živi. I gdje god da živiš neobrazovanim ljudima i lijenčinama je isto. Evo meni je u Minhenu u Njemačkoj 1078 eura plata bila za juli mjesec. Kirija 730 eura, 200 eura, 100 eura kurs njemačkog u VHS. Šta da jedem, šta da pijem?
Ljudi stvarno misle da je kao na onim oglasima za posao 2000-2500 plata. Znaj da nema dana kada neko ne ide u Njemačku, ali isto tako i da se vrati iz Njemačke.
Niko nije kriv nikome što ne zna, što se druži sa klošarima, što je okružen jednostavnim ljudima čiji je interes da se lijepo provedu danas a sutra kako bude, okružen onima što samo kukaju, jadikuju, pokupili svu pamet svijeta i imaju rješenje za sve probleme u svijetu osim za sebe i još 2 km u džepu nemaju.
Niko nije počeo za 5000 maraka platom na svijetu, i ja sam krenuo sa prodajom knjiga 40% meni 60% gazdi, pa za 350 maraka mjesečno kao konobar pa obo pa ono. Nikad na more nisam otišao. Kada sam prije 16 godina krastavce sadio smijali mi se ljudi, kažu vidi budale.
Zato sada 100 eura uzimam u Bosni za moja dva stana što izdajem arapima jer sam nekad radiobono što niko nije htio i nisam puno pametovao šta treba a šta ne treba.
Od mene stanove a prijatelj auta i vozač. Obojici nam lijepo.
I tebi je okej ta plata od 350 KM, koliko god neobrazovan bio. Pa hrane ti toliko treba mjesecno, odjecu onda i da ne spominjem. Kazes niko nije kriv neobrazovanom. Evo uzmimo u obzir da im niko nije kriv, a brdo je tu faktora. Sta cemo onda sa onim obrazovanim koji rade za 400 maraka, zasto su se skolovali, zasto nisu stranacki podobni...Ako je 600 maraka po tebi solidna plata, lakse nam je onda da se kolektivno skupimo i samoubijemo, inace koja je svrha uopste zivjeti?
Ima i ljudi sto vole da rade ali ne mogu dobiti posla. Ovaj moj jedan je odlican momak, ne pije, ne pusi, ne izlazi previse, ne rasipa se, ono ima dosta manira i zavrsi fax pravni. Kazu u sudu hajde trebaju nam pripravnici (normalno trebaju im jer ih stalno vrte samo). I momak je 2 godine po tom sudu letio, radio sve zivo i kancelarijski i na terenu. Znaci radio 2 godine od 8 do 4 bez da dobije 1 KM te mu nekad pred kraj preporuce sto se nisi uclanio u stranku, nece te zadrzati. I momka hvalili svi dole, sudije ga hvale i td ali kada je doslo vrijeme na ugovor samo mu kazu "nisi zadrzan".
A zadrzali tamo neke koji vec imaju novca i nemaju volju da rade.

Poenta price citave je ta da svako ima svoje nesto, svako ima svoju pricu u zivotu. Ne moze se svakom reci eto ti neces da se trudis, ti neces ovo. Ako hoces mozes i td. Kada to nije istina.

Eto sada momak zavrsava ovo za Njemacki jezik ide, medicinsku vanredno da ide gore u Njemacku. I kazu mu ovi iz bolnice hoces da ti upisemo samo da si zavrsio ili da nesto naucis? On kaze hocu da nesto naucim i ide svaki dan radi za 0 KM smjenu gore, ljudi kontaju da je doktor, jer radi bolje od ovih sto imaju posao.

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la sekerbay » 18 avg 2017, 18:15

Aerials je napisao/la:Ubij me ako znam.
Nije bitno.











Tako odgovaraju žene :mrgreen:
Di gostuješ tunajt?
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11402
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Aerials » 18 avg 2017, 18:18

sekerbay je napisao/la:
Aerials je napisao/la:Ubij me ako znam.
Nije bitno.











Tako odgovaraju žene :mrgreen:
Di gostuješ tunajt?
Evo završila sa instrukcijama pa malo kod buraza pomažem mu, sumnjam da ću igdje.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Kawhi » 18 avg 2017, 18:26

slika
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

FoSte95
Postovi: 12545
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la FoSte95 » 18 avg 2017, 18:49

Aerials je napisao/la:
sekerbay je napisao/la:
Aerials je napisao/la:Ubij me ako znam.
Nije bitno.











Tako odgovaraju žene :mrgreen:
Di gostuješ tunajt?
Evo završila sa instrukcijama pa malo kod buraza pomažem mu, sumnjam da ću igdje.
daju se instrukcije, fino boga mi, nisam znao da komuniciramo sa pametnom mladom damom :kafa:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
Hendo
Postovi: 4305
Pridružen/a: 26 avg 2014, 23:22
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Hendo » 18 avg 2017, 19:28

bega_afc je napisao/la:
Hendo je napisao/la: Onaj ko ne zna, on ne zna ni u Frmcuskij, Bosni, Njemačkoj... gdje god da živi. I gdje god da živiš neobrazovanim ljudima i lijenčinama je isto. Evo meni je u Minhenu u Njemačkoj 1078 eura plata bila za juli mjesec. Kirija 730 eura, 200 eura, 100 eura kurs njemačkog u VHS. Šta da jedem, šta da pijem?
Ljudi stvarno misle da je kao na onim oglasima za posao 2000-2500 plata. Znaj da nema dana kada neko ne ide u Njemačku, ali isto tako i da se vrati iz Njemačke.
Niko nije kriv nikome što ne zna, što se druži sa klošarima, što je okružen jednostavnim ljudima čiji je interes da se lijepo provedu danas a sutra kako bude, okružen onima što samo kukaju, jadikuju, pokupili svu pamet svijeta i imaju rješenje za sve probleme u svijetu osim za sebe i još 2 km u džepu nemaju.
Niko nije počeo za 5000 maraka platom na svijetu, i ja sam krenuo sa prodajom knjiga 40% meni 60% gazdi, pa za 350 maraka mjesečno kao konobar pa obo pa ono. Nikad na more nisam otišao. Kada sam prije 16 godina krastavce sadio smijali mi se ljudi, kažu vidi budale.
Zato sada 100 eura uzimam u Bosni za moja dva stana što izdajem arapima jer sam nekad radiobono što niko nije htio i nisam puno pametovao šta treba a šta ne treba.
Od mene stanove a prijatelj auta i vozač. Obojici nam lijepo.
I tebi je okej ta plata od 350 KM, koliko god neobrazovan bio. Pa hrane ti toliko treba mjesecno, odjecu onda i da ne spominjem. Kazes niko nije kriv neobrazovanom. Evo uzmimo u obzir da im niko nije kriv, a brdo je tu faktora. Sta cemo onda sa onim obrazovanim koji rade za 400 maraka, zasto su se skolovali, zasto nisu stranacki podobni...Ako je 600 maraka po tebi solidna plata, lakse nam je onda da se kolektivno skupimo i samoubijemo, inace koja je svrha uopste zivjeti?
Vidi kiki, to 350 km je bilo 2008-2010. I i nije se tu samo stajalo.
Pa bilo je sa ovog foruma par momaka koji su napravili i forum sportski, i tekstove pisali... nema šta se nije radilo da se pare zarade.
Pa se i malo auta uvozila pa preprodavala iz vani.
Poenta je ko hoće on čupa i šakom i kapom, ko nrće ili ne zna on samo kuka.
Ja sam član na viberu hrupe Sarajevo biznis džemat, ljudi ubipe par 100 maraka dnevnica. Ali za tu dnevnicu treba da znaš arapski i engleski i da znaš Bosnu u malom prstu. Pa nađeš svog čovjeka na pijaci, arapkinja kada ulazi bez 500 maraka jedna ne izlazi potrošenih a čovjek 4 žene ima i 10-15 djece. Pa nađeš svoj restoran, Konjic i Jablanica sada cvjetaju po tom pitanju. Dole su kuće 300 maraka dan u Krajini također.
Janne idem na more, žena mi je pokrivena i iznajmim sebi tako kuću sa bazenom 300 maraka dan. Milina i džemat moj također.
Čovječe danas moraš sve znati, konkurencija je takva.
Kocka je bačena

Avatar
Sage
Postovi: 5319
Pridružen/a: 08 jan 2013, 11:07
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Sage » 18 avg 2017, 19:32

nikad mi se nije islo iz BiH vec ko zadnjih godinu zbog arapa i naseg naroda koji se potura istima...
Emancipate yourselves from mental slavery...

Memento Mori...

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la madridist » 18 avg 2017, 19:42

Kad nisam otisao kad je bila najezda raznoraznih agresora koji su dolazili naoruzani do zuba u BiH sa iskljucivom namjeroma da me istrijebe ne pada mi napamet da idem sad kad dolaze ljudi sa dzepovima punim love... :lol:
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21794
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Unofficialpage » 18 avg 2017, 19:44

madridist je napisao/la:Kad nisam otisao kad je bila najezda raznoraznih agresora koji su dolazili naoruzani do zuba u BiH sa iskljucivom namjeroma da me istrijebe ne pada mi napamet da idem sad kad dolaze ljudi sa dzepovima punim love... :lol:
To je to, oni pare imaju a meni pare trebaju. Iskoristit ih, uzeti im pare. :mrgreen:
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37516
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la tuzlak1987 » 18 avg 2017, 19:49

Ne moze svako ni Arape usluzivati, to ko moze da zivi od Arapa je 1% populacije u sezoni.

Avatar
Hendo
Postovi: 4305
Pridružen/a: 26 avg 2014, 23:22
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Hendo » 18 avg 2017, 20:03

Sage je napisao/la:nikad mi se nije islo iz BiH vec ko zadnjih godinu zbog arapa i naseg naroda koji se potura istima...
Arapi su najjači turisti na svijetu tj jedini turisti koji ne pitaju koliko košta, nego kaže hoću ovo hoću ono.
Allahami 10 000 eura jedna žena podlala iz Kuvajta sad za ramazan nama u Omladinskom udruženju Tempo u Vogošći da razdjelimo sadekatul fitra. Samo jednom bila u Bosni i vidjela šta mi radimo i poslala siromašnima.

Moj Sage, ne može se više živjeti od prodaje Titinih kalrndara na Baščaršiji ili kod Ekonomskoh fakukteta u Sarajevu.
Kocka je bačena

Avatar
Sage
Postovi: 5319
Pridružen/a: 08 jan 2013, 11:07
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Sage » 18 avg 2017, 20:12

Hendo je napisao/la:
Sage je napisao/la:nikad mi se nije islo iz BiH vec ko zadnjih godinu zbog arapa i naseg naroda koji se potura istima...
Arapi su najjači turisti na svijetu tj jedini turisti koji ne pitaju koliko košta, nego kaže hoću ovo hoću ono.
Allahami 10 000 eura jedna žena podlala iz Kuvajta sad za ramazan nama u Omladinskom udruženju Tempo u Vogošći da razdjelimo sadekatul fitra. Samo jednom bila u Bosni i vidjela šta mi radimo i poslala siromašnima.

Moj Sage, ne može se više živjeti od prodaje Titinih kalrndara na Baščaršiji ili kod Ekonomskoh fakukteta u Sarajevu.
ma vjerujem ja tebi, sve to stoji, vec idem onako s mora i gledam nase ove dole po konjicu i jablanici, i recimo pita ih arap imal gdje klanjat, kaze ima, i predstavi se kao vjernik, a da ga pita imal gdje popit da niko ne vidi( a znamo da arapima i to nije strano), a nasi odmah ima jaro kako da ne..stoji to sve za pare, ali onako mi eto nesto mi bi ruzno. Sve nas neko jase i je.be ima hiljadu godina i ne znam kad ce to stati.
Emancipate yourselves from mental slavery...

Memento Mori...

Avatar
Hendo
Postovi: 4305
Pridružen/a: 26 avg 2014, 23:22
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Hendo » 18 avg 2017, 20:16

Sage je napisao/la:
Hendo je napisao/la:
Sage je napisao/la:nikad mi se nije islo iz BiH vec ko zadnjih godinu zbog arapa i naseg naroda koji se potura istima...
Arapi su najjači turisti na svijetu tj jedini turisti koji ne pitaju koliko košta, nego kaže hoću ovo hoću ono.
Allahami 10 000 eura jedna žena podlala iz Kuvajta sad za ramazan nama u Omladinskom udruženju Tempo u Vogošći da razdjelimo sadekatul fitra. Samo jednom bila u Bosni i vidjela šta mi radimo i poslala siromašnima.

Moj Sage, ne može se više živjeti od prodaje Titinih kalrndara na Baščaršiji ili kod Ekonomskoh fakukteta u Sarajevu.
ma vjerujem ja tebi, sve to stoji, vec idem onako s mora i gledam nase ove dole po konjicu i jablanici, i recimo pita ih arap imal gdje klanjat, kaze ima, i predstavi se kao vjernik, a da ga pita imal gdje popit da niko ne vidi( a znamo da arapima i to nije strano), a nasi odmah ima jaro kako da ne..stoji to sve za pare, ali onako mi eto nesto mi bi ruzno. Sve nas neko jase i je.be ima hiljadu godina i ne znam kad ce to stati.
Imaš ti arapa isto kao i kod nas Bošnja. Neki vjeruju, neki ne. Sve zavisi na šta naletiš. Ima slučajeva počne priču kako živi od socijale pa hoće 25 eura dnevnicu da plaća pa i ti njemu udariš kontru kako su ti svi poginuli u ratu i nemaš para tek za jednu ženu.
Najsmiješnija scena je bila u Hercegovini kada smo naletili jednom na stafo ovaca i on izleti i zagrli ovcu. Kaže njegova žena on više voli ovcu nego mene. :-D
Svega ima moj Sage.
Ja sam od turaka odustao davno. Od njih ne možeš marke uzeti.
Kocka je bačena

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la jasmin10 » 18 avg 2017, 20:29

Najveća laž je kad se kaže može naći posao ko hoce. Može, za 5 stoja da preživljava svaki mjesec. Porediti inostranstvo i ovo može samo nerealan čovjek. Imam kolege koji imaju 500 platu, imaju ženu, dijete, kredit... to je čisto preživljavanje iz mjeseca u mjesec. Nek se hvata noge ko god može. Da mu sudbinu ne određuje stranačka pripadnost. Poštenim putem državni posao preko nekih konkursa ovdje ne možeš dobiti.

Avatar
Sage
Postovi: 5319
Pridružen/a: 08 jan 2013, 11:07
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Sage » 18 avg 2017, 20:35

jasmin10 je napisao/la:Najveća laž je kad se kaže može naći posao ko hoce. Može, za 5 stoja da preživljava svaki mjesec. Porediti inostranstvo i ovo može samo nerealan čovjek. Imam kolege koji imaju 500 platu, imaju ženu, dijete, kredit... to je čisto preživljavanje iz mjeseca u mjesec. Nek se hvata noge ko god može. Da mu sudbinu ne određuje stranačka pripadnost. Poštenim putem državni posao preko nekih konkursa ovdje ne možeš dobiti.
Ovo je problem...drzavni pos'o!!! samo to je postala opsesija.. treba drzava da radi da ti bude svejedno jesil u drzavnoj il privatnoj firmi. Ima tih par firmi, znam jedan bracni par, rade u privatnim firmama, plate 1500 i 2000km. Da se postuju zakoni a ne da te tjera neko na ulicu zbog bolovanja i da te je-be za platu koju si zaradio i sl. To je ta razlika nas i Zapada.
Emancipate yourselves from mental slavery...

Memento Mori...

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: kraljttbvb i 12 gostiju.