Chat - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11406
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Aerials » 21 sep 2017, 01:44

bodi123 je napisao/la: Moram priznati da bih i ja gledao u kinu da moram čekati cijeli dan da mi skine film u HDu. :kafa:
A ja moram priznati da sam zadnji put bila u kinu kad su Štrumpfovi 2 izašli. :rol:

Ma meni ne treba brži net, uopšte se ne žalim na ovo. :mrgreen:
Kod nas još uvijek radi jedna videoteka. :lol:
Zadnja izmjena: Aerials, dana/u 21 sep 2017, 01:46, ukupno mijenjano 1 put.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la BelminM23 » 21 sep 2017, 01:45

Kawhi je napisao/la: Ma presmiješno je ovo. Ja plaćam od 53-56 kako kad, a imam telefon, odličan izbor kanala i par puta brži net od tebe, a ti plaćaš gotovo ko ja. :tokralju: Nema jače države od ove. :rol:
Sve ti je onda jasno. :D
Aerials je napisao/la: Pa ja, monopol. Može im se da ne diraju ništa kad su jedini koji uopšte nude nešto.
Ja sam se nadala da će Telemach da poklopi TXTV u Tuzli, al' se eto to još nije desilo.
Poklopiti će nas sve valjda jednom. :lol:

Nego ima li iko normalan u Sarajevu da koristi šta drugo osim Telemacha? Kakve su kod ostalih brzine na nekim, minimalama.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Kawhi » 21 sep 2017, 01:47

bodi123 je napisao/la: Pa evo u Tuzli je haman pa to vrijeme i sad, nije prošlost nikakva. :rol: Aerials nadje 2 filma pa ostavi računar preko noći da radi da ih skine, da se mogu sutra gledati. :kafa:

Najbolje je bilo vrijeme kad se moralo ići u videoteke po filmove, tamo prije 10ak godina, možda i jače. Vazda bilo ono nešta 3 + 1 gratis a sutra moraš vratit 4 filma koja digneš. Cijeli dan gledaš filmove da ne propadnu. :lol:
Tuzla svakako nije dio naše države. Ništa čudno tu. :kafa:

Kad su mene starci vodili da neki crtani sebi uzmem. Nema šanse da jedan odaberem. :ljepota:
BelminM23 je napisao/la: Nego ima li iko normalan u Sarajevu da koristi šta drugo osim Telemacha? Kakve su kod ostalih brzine na nekim, minimalama.
Ja nisam u Sarajevu i u svakom selu i gradu u mojoj okolini ima Telemach, al opet ima ljudi na BHTelecomu. Prestao sam ići članovima porodice kod kojih je Telecomov internet. Ne daju šifru, kažu ne može im podnijet internet da se svako povezuje. :rol:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la BelminM23 » 21 sep 2017, 01:55

Pa je li barem neka razlika u cijeni? Kod mene normalno svima radi, ne žalimo se na wi-fi, a 8 nas svakodnevno koristi + dva računara.

Ima i jedan komšija, viber i mehke filmove. :mrgreen:

Al dobro sam pozicionirao modem, na drugom spratu, pa gore brat može, a i moji dole uzimati signal. :D

Što bi reko u nas jedan: "Pa ne moram sve imat". :lol:

Ne znam dokle se Telemach proteže, samo znam onda kada se povlačila priča oko Telecoma i prava prijenosa na našu ligu, da veliki dio federacije uopšte ne može doći do mojatv.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Raonffa » 21 sep 2017, 01:59

Dio Federacije gdje je većinski bošnjačko stanovništvo bi trebalo da ima Moju TV, Moja TV je sasvim sigurno nedostupna u zapadnoj Hercegovini, u Orašju npr vjerovatno tj. Posavini, zanima me recimo da li je čitav Mostar, Vitez ili G.Vakuf pokriven njihovom mrežom...
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Kawhi » 21 sep 2017, 02:00

Kako je propao rokenrol

2017. godina. Čovek ti prvi put uđe u kuću i ti kažeš, „slušaj ovo brate“. Pustiš mu kako Zele Lipovača svira Turski marš. „Si vido šta čovek radi na gitari a ne ovo danas, sve sranje muzika.”
http://www.tarzanija.com/sta-tvoj-omilj ... ri-o-tebi/
:rol:
BelminM23 je napisao/la:Pa je li barem neka razlika u cijeni? Kod mene normalno svima radi, ne žalimo se na wi-fi, a 8 nas svakodnevno koristi + dva računara.

Ima i jedan komšija, viber i mehke filmove. :mrgreen:

Što bi reko u nas jedan: "Pa ne moram sve imat". :lol:

Ne znam dokle se Telemach proteže, samo znam onda kada se povlačila priča oko Telecoma i prava prijenosa na našu ligu, da veliki dio federacije uopšte ne može doći do mojatv.
Mislim da je cijena interneta u Telemachu dosta manja barem prema ovom što vidim na web stranici bhtelecoma. Možda ima neko ko koristi ovdje pa nek potvrdi ako je tako. :mrgreen:

BHTelecom je zastupljen na prostoru gdje ima Bošnjaka. Ne znam dokle Telemach doseže.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11406
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Aerials » 21 sep 2017, 02:03

Moja TV je prevara, to treba ukinuti skroz.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Raonffa » 21 sep 2017, 02:05

Mislim da kod Telemacha nema veze sa narodom koji živi na određenom području, nego do operatera koje su kupili i preko kojih su došli u neki grad. U Visoko vjerovatno ne bi nikako došli da nisu kupili Vi-Net prije par godina, i siguran sam Telemach ima i u Kiseljaku, koji je hajmo reći etnički sa većinskim hrvatskim stanovništvom, barem uži dio grada.

Tako da Telemach nije na fazon Moje TV.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24185
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Derdiyok » 21 sep 2017, 02:09

Raonffa je napisao/la:slika

@Belmin

Pa šta je to tako skupo jbt, mene tv+net 39,40 KM mjesečno izađe, je l' imaš i telefon ti?

Faraon jesu te zvali da predlože onu akciju za trio paket, dvije godine ista cijena kao i duo

slika
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la BelminM23 » 21 sep 2017, 02:10

Lajanje na zvezde

Voliš da slušaš Koldplej na mesečini dok ti riba nabija strepon u dupe.

:urnebes:

Ma država nam je banana, jednom nema granice, drugi put su jasno iscrtane ti granice svega.

Razmišljam ovih dana kakva bi situacija mogla da bude kada spoje autoputevima RS i FBiH, da li će putarinu neko ko ide iz Sarajeva za Banja Luku, dva puta plaćati. Ne bi me čudilo nimalo, ako ne direktno, onda sigurno bi svoj dio odcvikali kada se odvojiš negdje.

Dodik do izbora će povezati nas sa graničnim prelazom Gradiška, :bow: a onda čekati da ovi iz FBiH dođu do njega.

Avatar
legenda reala
Postovi: 33807
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la legenda reala » 21 sep 2017, 02:11

MojaTV je ok da ima SK
bhtelecom internet je vjerovatno najslabiji od svih, mislim usporedba cjene i usluge, šta ostali imaju za 20 maraka, šta imaš u telecomu :thumbdown:
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Raonffa » 21 sep 2017, 02:12

Derdiyok je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:slika

@Belmin

Pa šta je to tako skupo jbt, mene tv+net 39,40 KM mjesečno izađe, je l' imaš i telefon ti?

Faraon jesu te zvali da predlože onu akciju za trio paket, dvije godine ista cijena kao i duo

slika
Mislim da jesu, nekad proljetos, sad ne znam da li samo da mi kažu da mi je istekao ugovor i da mogu produžiti opet ili su mi nudili tu akciju, ne sjećam se pravo da ti kažem, znam da sam ih ekspresno skinuo s qurca, pa sam kasnije otišao produžiti ugovor kad su uveli ovo za Arene.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24185
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Derdiyok » 21 sep 2017, 02:15

Peglaju drama sa pozivima, doslovno svaki dan. Jarana zvali i on toj ženi govori u fazonu " Gospođo draga jeste vi čuli za Viber? Danas sve preko Vibera ide. ", kad ona govori " Pa jeste, upravu si. ", i spusti on njoj. :rol:

Ma dobro, što se tiče arena ja sam koristio onu aplikaciju Mobrdo, mimo arena imaju i sportklubovi i još masu sportskih kanala tako da TV rijetko kad i upalim.
Zadnja izmjena: Derdiyok, dana/u 21 sep 2017, 02:17, ukupno mijenjano 1 put.
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la BelminM23 » 21 sep 2017, 02:16

legenda reala je napisao/la:MojaTV je ok da ima SK
To je glavna priča od maja. Nagodili su se samo Telemach(Total) i m:tel, mislim da nema više niko da oboje ima, neka me neko ispravi ako griješim.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Raonffa » 21 sep 2017, 02:22

Derdiyok je napisao/la:Peglaju drama sa pozivima, doslovno svaki dan. Jarana zvali i on toj ženi govori u fazonu " Gospođo draga jeste vi čuli za Viber? Danas sve preko Vibera ide. ", kad ona govori " Pa jeste, upravu si. ", i spusti on njoj. :rol:

Ma dobro, što se tiče arena ja sam koristio onu aplikaciju Mobrdo, mimo arena imaju i sportklubovi i još masu sportskih kanala tako da TV rijetko kad i upalim.
Mene samo jednom nazvali, isto neka žena reko gospođo trenutno nisam zainteresovan, ako budem ja ću se vama obratiti, i to je to fakat više nikada nisu zvali i dosađivali.

Mogu i ja to sve gledati što preko mobitela što preko laptopa i ovih bruku stranica za stream, odlična kvaliteta, sve što treba, al' TV mi ipak ima neki šmek i merak mi je gledati tekme na TV-u, stara škola jbg, Englezi na BHT-u, Talijani na Pinku i Obn-u, Švabe na FTV i Španci na Hayatu :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Kawhi » 21 sep 2017, 02:26

I meni je sad merak postalo. Na areni Italijani i Francuzi, na SK Spanci i Englezi, plus sve manje lige isto imaju. Jos da Bundesica predje na neki od ova dva. ES je na nivou FTVa. :mrgreen:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24185
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Derdiyok » 21 sep 2017, 02:29

Raonffa je napisao/la:
Mogu i ja to sve gledati što preko mobitela što preko laptopa i ovih bruku stranica za stream, odlična kvaliteta, sve što treba, al' TV mi ipak ima neki šmek i merak mi je gledati tekme na TV-u, stara škola jbg, Englezi na BHT-u, Talijani na Pinku i Obn-u, Švabe na FTV i Španci na Hayatu :D
JA sam poludio u srijedu kad je bila Liga Prvaka, sve tekme prenose, samo tamo vamo šaltaj, sa jedne arene na drugu. Ne može se nikako na dvije stolice sjediti :lol:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11406
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Aerials » 21 sep 2017, 02:31

Derdiyok je napisao/la: JA sam poludio u srijedu kad je bila Liga Prvaka, sve tekme prenose, samo tamo vamo šaltaj, sa jedne arene na drugu. Ne može se nikako na dvije stolice sjediti :lol:
Samo ostaviš onu na kojoj je multiprenos i miran si. Arena 2 inače, i po nepisanom pravilu kao glavna utakmica na tom kanalu im je uvijek najdosadnija moguća. :mrgreen:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Raonffa » 21 sep 2017, 02:34

@Kawhi

Ma dobro, oni komentatori na ES su blentavii al' nisu smarači, mogu ih slušati, bude nekad i zanimljivih stvari, kvalitet prenosa HD, meni je to ok. Istina, nemaju neke emisije o ligi i slično, al' nije da pratim Bundesku sa tolikom pažnjom, pa na to i ne gledam kao na nedostatak.

SK i Arena su na većem nivou što se toga tiče.

@Derdiyok

Ma Liga prvaka se tek zakuha od nokaut faze, ovako u grupama jedan ili dva najzanimljivija meča večeri, kasnije pogledam pregled svih golova i to je to :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19256
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la bodi123 » 21 sep 2017, 02:35

SK je drugi level za sve ostale. Arena, ES, OBN, FTV, BHT i ostali nisu ni blizu.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: bavariapivo, FCB1986 i 26 gostiju.