Chat - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8177
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 17 avg 2017, 22:56

Kad vlastitu stranku uvališ u g**** a još ni do kantona nisi dogurao...

Avatar
Slatinash_7
Postovi: 3098
Pridružen/a: 20 jun 2009, 17:56
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Slatinash_7 » 17 avg 2017, 22:58

Hendo je napisao/la:
Slatinash_7 je napisao/la:DaBogda propalo u zemlju sve sto nam (vam) je Tito napravio a da ostane ono što su napravili Izetbegovici..glavu na panj ako onaj nije vise svojom rukom napravio nego ovi i njihovi poltroni masinama..ja ne znam sta je nama dobro donijelo ovo iza rata,samo kradu naocigled svih a narodu ne daju nista..cim se narod malo digne oko ekonomije i slicnih stvari,dodju ovi mladi politicari iz svih tabora pa pocnu spominjati crkve i dzamije,macu na SFF-u,rat,RS i ostale gluposti koje veze s vezom nemaju..
slika
Ili kad im ne napravis nista umjesto autoputa :D al eto tako ti je to,mi smo stoka nezahvalna,Kinezi nam grade blok sedam i to ne grade,elektranu-toplanu u Banovicima al ne ide nesto ni to,20+ godina gospode na vlasti,ne mozes se u Sarajevu okupat kad hoces,al eto sta ces,covjek gradio bunkere,logore,izmislio onog jadnog Batu Zivojinovica sto je pobio sam jedno 10k Njemaca,zamisli onda sta su ostali radili..de ba,Tito je TITO!
Slatina Bog i batina

Fukare Slatina i Modra blatina

Avatar
Otelo
Postovi: 33481
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Otelo » 17 avg 2017, 23:01

Ma ajde, šta fali što u Sarajevu nemaju vode, bitno je da im je opština centar važnija od deset drugih opcina.
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
Besic
Postovi: 10913
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Besic » 17 avg 2017, 23:02

Sta pjeva Tito u grobu

"Ko mi to grize obraze" he he
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

Avatar
Hendo
Postovi: 4305
Pridružen/a: 26 avg 2014, 23:22
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Hendo » 17 avg 2017, 23:08

Pazi ovo, nije Bosna SDA i to treba da znaš. Nije Bosna ni Izetbegovići i to treba da znaš.
Kontam da si iz Tuzle, pa ću ti napisati isto kao i Tuzlaku1987 danas. Od 1945. godine Tuzlom vlada ista partija pa čak i od 1992. na ovamo. Je li vama bolje? Nije, u istom ste stanju, ako ne i gore, nego u onim dijelovima gdje vlada SDA.
U Jugi si utorkom sipao gorivo, jedan dan 1000 dinara tv drugi dan 5000, treći dan 3000 dinara. Mati ti, kao i sve naše nane, na potoku prale haljine. Komunizam, socijalizam je rijetko kome donio dobro. Lada ista već 70 godina, sa Kube se bježi u Ameriku.
Bježali ljudi iz Juge u Njemačku isto kao i sada, samo sada je mnogo bolje jer možeš i iznijeti i unijeti u državu. Vode u Sarajevu nije bilo ni za vrijeme Tita a ni poslije njega, magle i smoga, svega je bilo u vrijeme Tita. Ne treba lagati ovu omladinu.
Nemojmo puno pametovati, da je Alija i Bakir tjerao ljude da rade kao Tito na radnim akcijama za komad hljeba, bila bi izgrađena i država. Ali lijen narod neće ni za 600 maraka da radi.
I još nešto Tito je protivnike ubijao, a mi danas imamo dvije nacije koje mrze Bosnu, imamo domaće izdajnike, imamo cvendaće koji oplakuju za bivšim vremenima, imamo dva susjeda koji se nikad neće promjeniti i koji rade sa dva unutrašnja neprijatelja Bosne da nam svima zagorčaju život....
Da nema tih nekakvih Bosanaca, Srba i Hrvata, nekakvih Jugoslovena i još nekakvih podjeljenih naroda, pitao bih te gdje bi Bosna bila.
Kocka je bačena

Avatar
Sveti
Postovi: 10196
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Sveti » 17 avg 2017, 23:17

Pegi10 je napisao/la:
Sveti je napisao/la:.
Tek sam sad vidio a da ne spamam na onoj tamo temi cestitam :salut:
Hvala mili, da si zdrav i ziv sa porodicom :salut:
naprijed rejal

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37566
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la tuzlak1987 » 17 avg 2017, 23:44

Hendo je napisao/la:Pazi ovo, nije Bosna SDA i to treba da znaš. Nije Bosna ni Izetbegovići i to treba da znaš.
Kontam da si iz Tuzle, pa ću ti napisati isto kao i Tuzlaku1987 danas. Od 1945. godine Tuzlom vlada ista partija pa čak i od 1992. na ovamo. Je li vama bolje? Nije, u istom ste stanju, ako ne i gore, nego u onim dijelovima gdje vlada SDA.
U Jugi si utorkom sipao gorivo, jedan dan 1000 dinara tv drugi dan 5000, treći dan 3000 dinara. Mati ti, kao i sve naše nane, na potoku prale haljine. Komunizam, socijalizam je rijetko kome donio dobro. Lada ista već 70 godina, sa Kube se bježi u Ameriku.
Bježali ljudi iz Juge u Njemačku isto kao i sada, samo sada je mnogo bolje jer možeš i iznijeti i unijeti u državu. Vode u Sarajevu nije bilo ni za vrijeme Tita a ni poslije njega, magle i smoga, svega je bilo u vrijeme Tita. Ne treba lagati ovu omladinu.
Nemojmo puno pametovati, da je Alija i Bakir tjerao ljude da rade kao Tito na radnim akcijama za komad hljeba, bila bi izgrađena i država. Ali lijen narod neće ni za 600 maraka da radi.
I još nešto Tito je protivnike ubijao, a mi danas imamo dvije nacije koje mrze Bosnu, imamo domaće izdajnike, imamo cvendaće koji oplakuju za bivšim vremenima, imamo dva susjeda koji se nikad neće promjeniti i koji rade sa dva unutrašnja neprijatelja Bosne da nam svima zagorčaju život....
Da nema tih nekakvih Bosanaca, Srba i Hrvata, nekakvih Jugoslovena i još nekakvih podjeljenih naroda, pitao bih te gdje bi Bosna bila.
Kako je ista stranka, nije bitna stranka vec ljudi. Ljudi su od 92 kao i svi u drzavi pro-Bosanski orijentisani. Ovdje ljudi mogu samo vise da vole drzavu od ljudi u tim sredinama gdje SDA vlada ne manje. Znaci ljubav prema domovini nije upitna uopste. Ostalo je sve manje bitno i vjera i stranka.

A sada dolazimo do toga sto nije bolje nego u drugim sredinama. Evo sada cu reci ti sto nije bolje, nije bolje jer SDA drzi godinama manje vise sve u kantonu sto je bitno i sto vrijedi. Nije bolje jer su oni u TK samo zato da ga uniste jer im ne odgovara da ovaj dio drzave ima jaku industriju, jer im je krivo sto je ovaj dio drzave najjaci sa prirodnim bogatstvima. Sve sto su ovdje uradili je unistavanje tvornica i td.
Jedino sto im nije palo u ruke je opstinska vlast u Tuzli i zato Tuzla danas izgleda bar ljepse nego prije i to je to sto opstinska vlast mora raditi. Posao treba da stvara kanton. I u biti svi gradovi u TK osim Tuzle su ili zabiti ili raspad sistema, citav kanton ovdje dolazi da se skoluje ili da se preseli. Ali zato kada su izbori sami sebe ukopavaju, a time i nas jer glasaju za SDA. Niko od tih gradova nema normalan budzet osim Tuzle jer je SDP stvorio taj budzet, svi ostali su teske rupe jednostavno, svaka njima cast ali su rupe. A posla bi bilo da njima u ruke nisu pale termoelektrana i rudnici te ostale jake tvornice u TK. Posla nema jer je isplanirano da ga nema, da se ovaj dio oslabi.

Zar mislis da je u drugim drzavama Evrope bilo tada nesto bolje? Tada je jednostavno svijet bio takav vecinom i to sto je tada izgledalo normalno danas je cudno. Danas je svijet daleko vise napredovao i sve to prije se cini cudnim. Ali mi nismo napredovali brzinom kao svijet, znaci i sa tim stvarima prije si bio blizi Evropi tada nego sto si sada. Engleska je do sedamdesetih bila u ocajnom stanju finansijski, Ceska, Rumunija, Slovacka, I.Njemacka. Ako se ovdje tocilo utorkom i pralo u rijekama onda se kod njih nije ni tocilo nista niti se sta pralo.

I odakle ta teorija da je SDA protiv svih tih ? Pa SDA je godinama u semama sa svima njima, SDA uvijek zahtjeva HDZ u vlasti, SDP ga odbija, SDA hoce SDS i td. Ko je drugi u talu sa tim ljudima koji mrze BIH nego SDA i "veliki" Bosnjaci. Zato sto ce nam veci izdajnici od SDA? Znaju samo pricati o ljubavi prema BIH, a u vecini gradova gdje su imali vlast 92 su se razbjezali. Znaci dokazali su da nije bitno to sto su oni vjernici, sto su veliki Bosnjaci vec je bitno jel imas junacko srce ili ne i jesil pravi Bosanac ili samo huskac.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Osim13 » 18 avg 2017, 00:18

Citajuci pojedine postove, neko ko nije bas upoznat sa materijom bi u glavi kontao "Tito = Karadžić" :tokralju:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la sekerbay » 18 avg 2017, 00:31

Čime se oni bave :urnebes:
Yebo ulice, divi treba :mrgreen:
da me nije strah Allaha, auto bi bilo puno :mrgreen:
Sad došo kući, nema šta ne vidjeh :D
Neke dvije, triput prolaze ne bi li im se insan javio :ljepota:
Ženite se i riješili ste problem zvani razglabanje o nebitnim temama :mrgreen:
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
Ramsey16
Postovi: 3312
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:26
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Ramsey16 » 18 avg 2017, 00:33

Vidjaj dijaspore sto se javlja.

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la sekerbay » 18 avg 2017, 00:34

Ramsey16 je napisao/la:Vidjaj dijaspore sto se javlja.
Oklen si ono bješe ti :mrgreen:
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
bega_afc
Postovi: 13722
Pridružen/a: 08 jul 2011, 20:19
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la bega_afc » 18 avg 2017, 00:35

Hendo je napisao/la: Nemojmo puno pametovati, da je Alija i Bakir tjerao ljude da rade kao Tito na radnim akcijama za komad hljeba, bila bi izgrađena i država. Ali lijen narod neće ni za 600 maraka da radi.
Sasvim slucajno sam naletio na temu, kad eto interesantna tema. Ne bih se upustao da komentarisem ostalo, ali mi je ovo malo reci zasmetalo. Zar je 600 maraka danas dostatno covjeku da zivi ko insan? Kad vidim podatak da je prosjecna plata u FBiH 840 KM, tek onda me obuzme tuga jer znam koliko ima onih koji su osigurani na minimalac od 400 KM i koji je to jaz izmedju cifri da bi se dobio ovaj prosjek. Tonemo sve dublje, raja je u kreditima do guse, zato nas i mogu placati po 400 maraka. A zna se kakvi smo radnici kad odemo vani, primjera je mali milion.
#Voajeroljupci na respiratorima.
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la kobe24 » 18 avg 2017, 00:39

sekerbay je napisao/la:Čime se oni bave :urnebes:
Yebo ulice, divi treba :mrgreen:
da me nije strah Allaha, auto bi bilo puno :mrgreen:
Sad došo kući, nema šta ne vidjeh :D
Neke dvije, triput prolaze ne bi li im se insan javio :ljepota:
Ženite se i riješili ste problem zvani razglabanje o nebitnim temama :mrgreen:
Ti napuni svoje auto, a meni bar jednu ostavi. Pa, braca smo, majka mu stara, nemoj sve sebi. :rol:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Ramsey16
Postovi: 3312
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:26
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Ramsey16 » 18 avg 2017, 00:44

sekerbay je napisao/la:
Ramsey16 je napisao/la:Vidjaj dijaspore sto se javlja.
Oklen si ono bješe ti :mrgreen:
Nisam oklen si ti

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la sekerbay » 18 avg 2017, 00:47

Da vidiš neke plavuše, šorc do po gu.za :bale:
Kae šejh prvi pogled... Biži ba, natego sam očne mišiće :urnebes:
Kažem maloprije, triput prolaze kraj stola...
Kakav je vakat, mogo bi insan po dvije ili tri dnevno privodit :mrgreen:
Jaro moj, sam taki test za iman :mrgreen:

Nego, gdje ste sutra na džumi?
Ramsey16 je napisao/la:Nisam oklen si ti
E onda sam te zamijenio sa nekim topnikom koji je iz tz.
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37566
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la tuzlak1987 » 18 avg 2017, 00:54

slika

slika
Evo odavdje su vam @Cuker i @Aerials :mrgreen:

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36507
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Donnie Darko » 18 avg 2017, 00:55

tuzlak1987 je napisao/la: slika

Evo odavdje su vam @Cuker i @Aerials :mrgreen:
Koji je od ovih pixela na putu dole aerials a koji secer? :kafa:

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11406
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Aerials » 18 avg 2017, 01:18

Ja sam skroz desno. :mrgreen:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la sekerbay » 18 avg 2017, 01:29

Aerials je napisao/la:Ja sam skroz desno. :mrgreen:
Izdajice komšiluka svog( :!:) , na slici možda jesi ti, ali ovaj lijevo je def. doni kad je bio u posjeti. Poznam ga iz aviona. Problem je što je on zaboravni frik pa nema blage da je dolazio.
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la kobe24 » 18 avg 2017, 02:23

sekerbay je napisao/la:Da vidiš neke plavuše, šorc do po gu.za :bale:
Kae šejh prvi pogled... Biži ba, natego sam očne mišiće :urnebes:
Kažem maloprije, triput prolaze kraj stola...
Kakav je vakat, mogo bi insan po dvije ili tri dnevno privodit :mrgreen:
Jaro moj, sam taki test za iman :mrgreen:

Nego, gdje ste sutra na džumi?
Ogroman test, a tu svi mi najlakse padnemo. :(

Ma nisam brate nikako u Tuzli, Boga mi. Ima sigurno desetak dana kako nisam dole, a ne planiram doci dok mi ne zakazu prvi ispit (ocekujem ga za 7-8 dana najranije).
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 25 gostiju.