Chat - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11405
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Aerials » 21 okt 2017, 01:30


:salut:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Kawhi » 21 okt 2017, 03:54

Sarmelino je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:Ko kaže da mi je život sjeban? Meni je super u životu.

I ja sam mislio da je cenzurisana.
Trebali bi nekad pit
Ma dzaba meni sve. Potrosim pun qrac para i nista. Oxy je jedino rjesenje. :kafa:
sljivo je napisao/la:#metoo :tokralju: kakvo licemjerje na djelu :tokralju:
Ma djubrad liberalna. Trump ce srusiti #fakenews idiote i #hollywood silovatelje u jednom mandatu. Kakva velicina. :pray: :tokralju:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11405
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Aerials » 21 okt 2017, 09:49

Kod nas bi ovaj narod umro kad ne bi šta komentarisao. Ponovo se pljuju svi oni koji su na yebeni koncert otišli. :facepalm:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la madridist » 21 okt 2017, 10:10

SlevinKelevra je napisao/la::rol: Jamie i Jason :tokralju:

:urnebes: :urnebes:
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Vijadukt » 21 okt 2017, 10:45

"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la DANTES » 21 okt 2017, 12:08

sljivo je napisao/la:
Penaltiky je napisao/la: Mislim da je vecina tih glumica dala picke da bi bile u filmovima. :rol: Nesto sumnjam da je slucaj ko sa Bill Cosbyem.
Kad izađeš sa Harvejem na večeru ili dođeš mu u sobu znaš sigurno da nećeš igrati jamba. Sad kad je svaka pomatoravila i kad je pala u sjenu svake ove mlade glumice onda daj da se opet čuje za mene. U HW ima puno gorih stvari od tih (koje su "normalna" pojava u svakoj branši i svugdje), pa jedan se Polanski, silovatelj i pedofil, nedavno glorifikovo u Holivudu.
Nešto se nisu ovoliko dizali kad je bila priča o pedofiliji i zlostavljanju dječaka..
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Kawhi » 21 okt 2017, 12:18

Aerials je napisao/la:Kod nas bi ovaj narod umro kad ne bi šta komentarisao. Ponovo se pljuju svi oni koji su na yebeni koncert otišli. :facepalm:
Zamisli neko zeli da se provede i zabavi sa svojim parama. Vidim Aca prekucao. Zao mi je sto nisam isao.
DANTES je napisao/la: Nešto se nisu ovoliko dizali kad je bila priča o pedofiliji i zlostavljanju dječaka..
Ma pokusaj spasavanja Hollywooda relativiziranjem. Kao svugdje se to desava pa je ok. Uskoro ce pasti i urednici djecijih emisija, koji su pedofili.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la madridist » 21 okt 2017, 12:22

“Under my tutelage you will grow from boys into men. From men into gladiators. And from gladiators into ‘Swansons’.”

slika

pretvori mi obicnu subotu u legendarnu , kontam sta raditi danas a sad nemam dileme :urnebes:
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11405
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Aerials » 21 okt 2017, 12:50

Kawhi je napisao/la: Zamisli neko zeli da se provede i zabavi sa svojim parama. Vidim Aca prekucao. Zao mi je sto nisam isao.
Bezobrazluk, kako smiju trošiti svoje pare bez odobrenja narodne mase.
Moglo se očekivati da će napraviti ludnicu, baš me čudi da nisi bio.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Kawhi » 21 okt 2017, 13:01

Aerials je napisao/la:
Kawhi je napisao/la: Zamisli neko zeli da se provede i zabavi sa svojim parama. Vidim Aca prekucao. Zao mi je sto nisam isao.
Bezobrazluk, kako smiju trošiti svoje pare bez odobrenja narodne mase.
Moglo se očekivati da će napraviti ludnicu, baš me čudi da nisi bio.
Dogovorio sam bio da idem pa sam odustao jer sam mislio učiti cijelu noć, al sam onda oko 4 upao u slump i samo sam čekao da me neko zovne vani. A i generalno ne volim mjesta na kojim se skupi toliko ljudi. Zadnji put na velikom koncertu bio 2013. 1000 do 1500 ljudi mogu podnijeti mada je i to previše. :rol:
Doduše, odavno nisam imao bolji izlazak. Mogao bih opet početi stalno izlaziti. :ljepota:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Penaltiky » 21 okt 2017, 13:16

Mada jest to mjuza seljake sto bi jaran od Brkova reko :kafa:

Ja bi volio na Thompsonov koncert, pa kad zapjeva zbog Aniiiiiice i bokala viiiiina :mrgreen:
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11405
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Aerials » 21 okt 2017, 13:23

Kawhi je napisao/la: Dogovorio sam bio da idem pa sam odustao jer sam mislio učiti cijelu noć, al sam onda oko 4 upao u slump i samo sam čekao da me neko zovne vani. A i generalno ne volim mjesta na kojim se skupi toliko ljudi. Zadnji put na velikom koncertu bio 2013. 1000 do 1500 ljudi mogu podnijeti mada je i to previše. :rol:
Doduše, odavno nisam imao bolji izlazak. Mogao bih opet početi stalno izlaziti. :ljepota:
Shvatam ovo skroz, mrzim gužve. Još na koncertima narod ne gleda ni ko je pored, ni ima li neko, ubiše. Skoro na koncertu me djevojka udarila laktom u rame, bolilo me pet dana poslije. :rol:
Najdraže mi kad izađem, a nema puno ljudi okolo. :njanjanja:
Penaltiky je napisao/la:Mada jest to mjuza seljake sto bi jaran od Brkova reko :kafa:

Ja bi volio na Thompsonov koncert, pa kad zapjeva zbog Aniiiiiice i bokala viiiiina :mrgreen:
:lolno:
Ma vala i nije. Ima predobrih pjesama. Ja svojima spomenula da idemo, pogledali su me jako čudno pa nisam htjela da spominjem više. :plac:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la sekerbay » 21 okt 2017, 13:26

Aerials je napisao/la:Ja sam na dvije lokacije samo, Sloboda i jedno mjesto za koje zna odabrana raja. :mrgreen: Šteta što se zatvara uskoro. :thumbdown:
U Sydneju nisam nikad bila.
Wow, frapiran sam. Kakav napredak. Kakav napredak.
Za starije generacije iz tvoje vukojebne mahale uspjeh je bio kad se skolutaju do tuzlanke. :mrgreen:
A i heler je uslovno rečeno ljakse. :mrgreen:
Tam dže on živi je koliko jučer bila stočna pijaca :mrgreen:
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Penaltiky » 21 okt 2017, 13:28

Markov il? Nasamd se da ce uskoro gostovat u Tz il makar na Husinu :mrgreen:

Dje je bila stocna jacapi? Ma ja sam se prije des godina petnes godina odselio sa slatine, al blizu sam.
Zadnja izmjena: Penaltiky, dana/u 21 okt 2017, 13:30, ukupno mijenjano 1 put.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Kawhi » 21 okt 2017, 13:29

Aerials je napisao/la:
Kawhi je napisao/la: Dogovorio sam bio da idem pa sam odustao jer sam mislio učiti cijelu noć, al sam onda oko 4 upao u slump i samo sam čekao da me neko zovne vani. A i generalno ne volim mjesta na kojim se skupi toliko ljudi. Zadnji put na velikom koncertu bio 2013. 1000 do 1500 ljudi mogu podnijeti mada je i to previše. :rol:
Doduše, odavno nisam imao bolji izlazak. Mogao bih opet početi stalno izlaziti. :ljepota:
Shvatam ovo skroz, mrzim gužve. Još na koncertima narod ne gleda ni ko je pored, ni ima li neko, ubiše. Skoro na koncertu me djevojka udarila laktom u rame, bolilo me pet dana poslije. :rol:
Najdraže mi kad izađem, a nema puno ljudi okolo. :njanjanja:
Ma najvažniji je stav. Glavu gore i ne gledaj u nikog i ljudi ti se sami sklanjaju. :rol: Mislim, na ovim "kulturnijim" mjestima. :D Doduše, tebi bi to bilo teško. :hmmmmm:
Penaltiky je napisao/la:Mada jest to mjuza seljake sto bi jaran od Brkova reko :kafa:

Ja bi volio na Thompsonov koncert, pa kad zapjeva zbog Aniiiiiice i bokala viiiiina :mrgreen:
Ma čovjek je najraznovrsniji umjetnik na ovim prostorima. Kakav seljak. :D

Ti stara komunjara na Thompsonov koncertu vičeš ZDS. :urnebes: Slaba su mu ova mjesta gdje bude u BiH. Treba nešto ko Poljud i Maksimir. :D
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la sekerbay » 21 okt 2017, 13:30

Na tlatini :mrgreen:
A u dragodol su izvodili krave na ispašu
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Penaltiky » 21 okt 2017, 13:34

Pa zgrade po Dragodolu su ugl. starije od zgrada na Slatini, osim u Albina Herljevica/Kraljice Katarine
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11405
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Aerials » 21 okt 2017, 13:56

sekerbay je napisao/la: Wow, frapiran sam. Kakav napredak. Kakav napredak.
Za starije generacije iz tvoje vukojebne mahale uspjeh je bio kad se skolutaju do tuzlanke. :mrgreen:
Morao je neko čuvati mahalu. :mrgreen:
Kawhi je napisao/la: Ma najvažniji je stav. Glavu gore i ne gledaj u nikog i ljudi ti se sami sklanjaju. :rol: Mislim, na ovim "kulturnijim" mjestima. :D Doduše, tebi bi to bilo teško. :hmmmmm:
Ma nemam problem tako kad gdje odem, koncerti su problem. Tu niko nikog ne gleda.
Što? Zbog visine? :problem: :thumbdown:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Kawhi » 21 okt 2017, 13:57

Aerials je napisao/la: Što? Zbog visine? :problem: :thumbdown:
Logično. :kafa:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11405
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Aerials » 21 okt 2017, 14:17

Meni taman. :kafa:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Giuseppe1, L-Train, LegendKiller, meho-medo, Venom i 21 gost.