Chat - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
Federer17
Postovi: 7124
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Chat

Post Postao/la Federer17 » 19 sep 2017, 00:01

Derdiyok je napisao/la: E ludi ovi Turci :mrgreen:
Da li je on tu mislio na nas Bosnjake (ili na Turke u Turskoj, tj. njihovu kulturu) - ne znam i necu da pogadjam, ali ovo 'balije' je jasno na koga se odnosi. Nije da covjek ne ocekuje svasta, ali meni je zaparalo usi. :S

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24185
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Derdiyok » 19 sep 2017, 00:24

Federer17 je napisao/la:
Derdiyok je napisao/la: E ludi ovi Turci :mrgreen:
Da li je on tu mislio na nas Bosnjake (ili na Turke u Turskoj, tj. njihovu kulturu) - ne znam i necu da pogadjam, ali ovo 'balije' je jasno na koga se odnosi. Nije da covjek ne ocekuje svasta, ali meni je zaparalo usi. :S
Mislio je on i na jedne i na druge, a turcizam je zastupljen u jeziku htio on to ili ne. Ionako su kao nacija doslovno svi puni kompleksa.
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Vijadukt » 19 sep 2017, 00:27

Kawhi je napisao/la:
Vijadukt je napisao/la: Tuspasio se u Pacifiku, vidio upisne rokove i kuca :mrgreen:
Ja u Kiseljaku jedino znam za dobre pekare i ono gdje mozes tociti prirodni kiseljak. :mrgreen:
pa dobro vi niste nikad izlazili u Kiseljak.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Raonffa » 19 sep 2017, 00:38

Kawhi je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:
Dex je napisao/la:Na kolikoj maximalnoj razdaljini fata stacionarni radar, i jel ima ono do 10 km/h tolerisanja
Mene je uslikao onaj stacionarni na Brnjacima prije godinu dana možda, vraćao se iz Sarajeva kasno navečer, nigdje nikoga na putu, i nešto se zamislio (a znam da ima tu radar, x puta prošao) joj kad je sijevnulo nešta crveno, evo reko signalnom raketom me gađaju :lol:

I nazovem sutra PS Kiseljak da se uvjerim je l' me uhvatio ili nije (pošto sam bio uvjeren da nisam išao preko ograničenja), kad javlja mi se onaj cenzurisani glas kao u robota :mrgreen: , i pitam ga ja tako i tako, kaže uslikao te, ograničenje 50, ti si išao 61 doće ti to kuću najkasnije za mjesec, mislim se u sebi yebem vam mater za 1 km/h me uslika :D
Sto to ides preko Kiseljaka za Visoko? Zar nije duplo dalje? :o
Ma ne idem inače, al' tad se potrefilo pošto mi je bilo usput.

Al' kao što kaže @Vijadukt to je u vakat bilo izlazno mjesto za Visočane, subotom navečer kad se sve u Visokom zatvori, Kiseljak radi kao Las Vegas :D

Mislim i sada je to tako, al' je puno manje, već moja generacija ide dosta rijeđe, ja sam možda tri ili četiri puta išao u Kiseljak na taj noćni izlaz.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Vijadukt » 19 sep 2017, 00:53

:mrgreen:
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Raonffa » 19 sep 2017, 00:59

Ovaj smajli vam je znak šta je sve Vijadukt radio po Kissu u vakat :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24185
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Derdiyok » 19 sep 2017, 01:02

slika
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Vijadukt » 19 sep 2017, 01:07

Raonffa je napisao/la:Ovaj smajli vam je znak šta je sve Vijadukt radio po Kissu u vakat :mrgreen:
:stop: :nedam: Samo jeo kiseljacku pogacu. :angel:
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Raonffa » 19 sep 2017, 01:10

Vijadukt je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Ovaj smajli vam je znak šta je sve Vijadukt radio po Kissu u vakat :mrgreen:
:stop: :nedam: Samo jeo kiseljacku pogacu. :angel:
Eno sad :lol:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Vijadukt » 19 sep 2017, 01:26

Raonffa je napisao/la:

Eno sad :lol:
tita mi. Nikad u zivotu nisam izasao u Kiseljak.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Raonffa » 19 sep 2017, 01:33

Vijadukt je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:

Eno sad :lol:
tita mi. Nikad u zivotu nisam izasao u Kiseljak.
Ma izvikan je taj izlaz u Kiseljak poprilično, dođem u Kiss tamo pola Visokog, niđe veze, meni je uvijek bilo bolje otići u Sarajevo, zaista nikada nisam vidio tu "magiju" Kiseljaka i nikad mi nije bilo jasno što se to toliko forsira :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Vijadukt » 19 sep 2017, 01:52

Raonffa je napisao/la: Ma izvikan je taj izlaz u Kiseljak poprilično, dođem u Kiss tamo pola Visokog, niđe veze, meni je uvijek bilo bolje otići u Sarajevo, zaista nikada nisam vidio tu "magiju" Kiseljaka i nikad mi nije bilo jasno što se to toliko forsira :D
mozda blizina, mozda zavodnice Ane Marije ...
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Raonffa » 19 sep 2017, 01:58

Vijadukt je napisao/la:
Raonffa je napisao/la: Ma izvikan je taj izlaz u Kiseljak poprilično, dođem u Kiss tamo pola Visokog, niđe veze, meni je uvijek bilo bolje otići u Sarajevo, zaista nikada nisam vidio tu "magiju" Kiseljaka i nikad mi nije bilo jasno što se to toliko forsira :D
mozda blizina, mozda zavodnice Ane Marije ...
Naumpade mi kako spomenu Ane Marije, jedan momak čaršijaner, al' onako turbo-musliman po uvjerenjima, priča on kako je bio u Kissu i sad valjda nekakvu je on mladu nafatao u diskoteci (ako se onaj Trocadero i ono drugo čudo može nazvati diskotekama al' helem) i kaže plešem ja sa njom al' ona meni okrenuta leđima, u jednom trenutku okreće se ona prema meni kad vidim ja među sisama ogroman krst (lančić valjda) i ja onako iznenađen je pitam "alasalemat, šta ti je to bona?" cura kaže samo ode od mene :urnebes: :urnebes:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24185
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Derdiyok » 19 sep 2017, 03:59

® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Evolution87
Postovi: 14243
Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Evolution87 » 19 sep 2017, 10:41

Da Bog da nam nikad vodu ne pustili da svi pomremo od zedji i smrada


Sent from my iPhone using Tapatalk
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

Avatar
Marsal
Postovi: 22671
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Marsal » 19 sep 2017, 10:44

Evolution87 je napisao/la:Da Bog da nam nikad vodu ne pustili da svi pomremo od zedji i smrada
Sve što nam se dešava u državi sami smo sebi krivi.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Kawhi » 19 sep 2017, 11:06

Evolution87 je napisao/la:Da Bog da nam nikad vodu ne pustili da svi pomremo od zedji i smrada


Sent from my iPhone using Tapatalk
InsaAllah :salut:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

FoSte95
Postovi: 12610
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la FoSte95 » 19 sep 2017, 11:58



ovo ja zovem lobiranjem, lik hladno pokazuje fotokopije novina kada je Tramp izabran :urnebes: :urnebes:
eee srbijo, srbijo nije ni čudo što te svak gazi gdje stigne :(
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Kawhi » 19 sep 2017, 14:20

slika
:zviz:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la kobe24 » 19 sep 2017, 15:00

Laz na sejha Jusufa. Tako i ja sad mogu napraviti uz bilo ciju sliku.


Evo jedna za @derdiyoka:

"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: ExEsPerac, feniksptica, Goalgetter, Pantelija i 18 gostiju.