Chat - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
Federer17
Postovi: 7126
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Chat

Post Postao/la Federer17 » 17 feb 2017, 16:26

sekerbay je napisao/la: narvno. hinjo se ugledao u slicnoga.
:wave: Moze li to malo bolje, vec odavno znam da su ti ovo dometi? :urnebes:

Avatar
sljivo
Postovi: 14311
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la sljivo » 17 feb 2017, 16:29

Kao što to obično biva, nakon svih teoloških rasprava dođe poslastica sa uvredama. :)

Avatar
Federer17
Postovi: 7126
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Chat

Post Postao/la Federer17 » 17 feb 2017, 16:34

sljivo je napisao/la:Kao što to obično biva, nakon svih teoloških rasprava dođe poslastica sa uvredama. :)
A eto inace takvih stvari nema kod vecine onih kojih se ne slazu, kakve veze je l' u pitanju vjera, ili nesto u vezi sporta.

Ja, koliko znam, nikoga uvrijedio nisam, a doticni @Secko je samo pokazao svoje pravo lice, koje je poprilicno dugo i vjesto skrivao pred svima nama ovdje.

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8177
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 17 feb 2017, 16:36

Ne treba nam ovo ljudi ni na forumu. Vidite sta se tamo desava zbog tih nekih ideologija. Ode u damiju i raznese 175 ljudi. Nek furaju to po pustinjama gdje im je mjesto. Meni nicija vjera i licna ubjedenja ne smetaju! Imamo mi dosta problema i mimo toga ovdje u Bosni i Hercegovini

Avatar
Hendo
Postovi: 4305
Pridružen/a: 26 avg 2014, 23:22
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Hendo » 17 feb 2017, 16:36

Ali kako to Sekerbey klasično šiitski radi. Potekfiti i mene i Higha a nas dvijica smo vehabije i haridćžije tekfirovci.
Gdje prestaje lgika, počinje šiizam. Valjda zato imaju zeca i magarca u lancima prenosilaca svojih "hadisa".
Kocka je bačena

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Chat

Post Postao/la High » 17 feb 2017, 16:40

Šiijski Ognjen Amidžić, jedan od žrtava u vlastitim hićajama ili hikajama.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la sekerbay » 17 feb 2017, 16:41

jok uvrede, samo utvrdjivanje cinjenicnog stanja.
High je napisao/la:Hajde, ne stidi se ostalog koje nisi spomenuo u postu. Šiijska baruština, ustajali ahar neznanja i neciviliziranosti - kakva si ti travestija.
hajde amebice, mozes ti i bolje, ili :?
covjece, kad god sam raspravljao sa stovaocima teorije evolucije, nadao sam se da se nece sjetiti tvoje malenkosti, kanto. ono, u tebi imaju stvarno jak argument. ti si ona prelazna forma. ili ces nam opet postaviti sliku kao dokaz da nisi :)
Federer17 je napisao/la:Moze li to malo bolje
nema potrebe, to je vas nivo.
sad razumijem zasto nisi htio da se vidimo kad sam bio u tz :lol:
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Kawhi » 17 feb 2017, 16:42

Sarajlijica1946 je napisao/la:Ne treba nam ovo ljudi ni na forumu. Vidite sta se tamo desava zbog tih nekih ideologija. Ode u damiju i raznese 175 ljudi. Nek furaju to po pustinjama gdje im je mjesto. Meni nicija vjera i licna ubjedenja ne smetaju! Imamo mi dosta problema i mimo toga ovdje u Bosni i Hercegovini
Ma uskoro ce ti i kod nas biti tako.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8177
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 17 feb 2017, 16:44

Kawhi je napisao/la:
Sarajlijica1946 je napisao/la:Ne treba nam ovo ljudi ni na forumu. Vidite sta se tamo desava zbog tih nekih ideologija. Ode u damiju i raznese 175 ljudi. Nek furaju to po pustinjama gdje im je mjesto. Meni nicija vjera i licna ubjedenja ne smetaju! Imamo mi dosta problema i mimo toga ovdje u Bosni i Hercegovini
Ma uskoro ce ti i kod nas biti tako.
E ovdje Bgm nece :nene:

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19256
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la bodi123 » 17 feb 2017, 16:45

Do sad je bilo vjera vs ateizam, a sad se poceli i vjernici medju sobom svadjati. :lol:
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
Besic
Postovi: 10913
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Besic » 17 feb 2017, 16:46

Kome smeta europski sijizam?
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

Avatar
sljivo
Postovi: 14311
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la sljivo » 17 feb 2017, 16:47

Federer17 je napisao/la:
sljivo je napisao/la:Kao što to obično biva, nakon svih teoloških rasprava dođe poslastica sa uvredama. :)
A eto inace takvih stvari nema kod vecine onih kojih se ne slazu, kakve veze je l' u pitanju vjera, ili nesto u vezi sporta.

Ja, koliko znam, nikoga uvrijedio nisam, a doticni @Secko je samo pokazao svoje pravo lice, koje je poprilicno dugo i vjesto skrivao pred svima nama ovdje.
Ne kažem da je dvosmjerno.

Pošto ste se uhvatili u krug iz kojeg nema izlaza osim svođenjem na emocije i lično nije teško zaključiti šta bi moglo biti sljedeće.

Mislim da tim raspravama nigdje nema mjesta a pogotovo ovdje. Koliko sam upratio dosad niko nikad nije promijenio mišljenje niti je prihvatio bilo šta od suprotne strane, bilo gdje i bilo šta da je u pitanju. Jedini smisao vidim u promovisanju ideja a za to pogotovo mislim da mu nije mjesto ovdje.

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Unofficialpage » 17 feb 2017, 16:47

Kawhi je napisao/la:
Sarajlijica1946 je napisao/la:Ne treba nam ovo ljudi ni na forumu. Vidite sta se tamo desava zbog tih nekih ideologija. Ode u damiju i raznese 175 ljudi. Nek furaju to po pustinjama gdje im je mjesto. Meni nicija vjera i licna ubjedenja ne smetaju! Imamo mi dosta problema i mimo toga ovdje u Bosni i Hercegovini
Ma uskoro ce ti i kod nas biti tako.
Ma neće nisu naše vehabije na tom levelu. :mrgreen:

Ljudi, de se vi dogovorite koje šta pa da idemo dalje. :mrgreen: Zapamtite:

"Ko napusti raspravu kad nije u pravu, bude mu napravljena kuća u džennetskoj mahali, a ko ostavi raspravu kad je u pravu, bude mu izgrađena kuća u najodabranijem dijelu dženneta." (Ibn Madze i Tirmizi)
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
Federer17
Postovi: 7126
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Chat

Post Postao/la Federer17 » 17 feb 2017, 16:48

sekerbay je napisao/la: nema potrebe, to je vas nivo.
sad razumijem zasto nisi htio da se vidimo kad sam bio u tz :lol:
A to je opet pokazatelj kakav si ti, i ja ne bih da ti uzvracam. Ostajem dosljedan sebi.

Zakleo sam ti se Allahom (koliko se sjecam) da nisam tada bio u Tuzli, tj. dan ranije sam mozda otisao i nisam bio dole mozda narednih mjesec dana. Nemam ja potrebe i razloga da lazem, rekao sam ti koga se samo bojim, a imao sam volju s tobom sjesti i popiti kafu (dok su bile drugacije okolnosti). Da to nisam htio iz bilo kakvih razloga, rekao bih ti otvoreno, kao sto je to sada npr. slucaj. Nisam covjek koji voli zavlaciti u bilo cemu, a pogotovo lagati. 'Ko laze, nije od nas.'

Svako dobro, u svakom slucaju.

Avatar
Besic
Postovi: 10913
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Besic » 17 feb 2017, 16:48

Bodi nije svadja izmedju vjernika.Sizologicari sije to nisu kahva
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la kobe24 » 17 feb 2017, 16:50

:lol:
Kao i obicno, nakon sto ostanes bez svih aduta i argumenata, pocnes skretati s teme na jedan isuvise jadan nacin. Neznanje i zabluda u konacnici nikad nece odnijeti pobjedu.

Dosta od mene na ovu temu, a preporucujem i ostalim forumasima da ga bespotrebno ne citiraju, jer je ocito obmanjen i sad se gusi u svom neznanju. Samo bez razloga mozemo uci u grijeh, a vrijedjanje i ovakvih nam nije dozvoljeno.
Btw, @sljivo je u pravu. :)
Zadnja izmjena: kobe24, dana/u 17 feb 2017, 16:51, ukupno mijenjano 1 put.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Kawhi » 17 feb 2017, 16:50

Sarajlijica1946 je napisao/la: E ovdje Bgm nece :nene:
Sve je vise ljudi kojima je vaznije sta neki tamo Arap ili Perzijanac mislis, sve je vise ljudi koji misle da je njihov nacin zivota jedini ispravan i da sve druge treba zabraniti. Takvi nece stati dok ne nametnu svoje, a takvo sto sigurno nece mirom postici.
bodi123 je napisao/la:Do sad je bilo vjera vs ateizam, a sad se poceli i vjernici medju sobom svadjati. :lol:
Na cijoj si ti strani?
Unofficialpage je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:
Sarajlijica1946 je napisao/la:Ne treba nam ovo ljudi ni na forumu. Vidite sta se tamo desava zbog tih nekih ideologija. Ode u damiju i raznese 175 ljudi. Nek furaju to po pustinjama gdje im je mjesto. Meni nicija vjera i licna ubjedenja ne smetaju! Imamo mi dosta problema i mimo toga ovdje u Bosni i Hercegovini
Ma uskoro ce ti i kod nas biti tako.
Ma neće nisu naše vehabije na tom levelu. :mrgreen:
Pa ako tako razmisljas vec smo nayebali.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
RiNo
Postovi: 5688
Pridružen/a: 09 jan 2009, 21:16
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la RiNo » 17 feb 2017, 16:51

SlevinKelevra je napisao/la:Al, jel realan frajer?! :rol: :rol: :tokralju: :tokralju: Veceras sam mislio gledati film, ali ipak ide ova pressica u cjelosti... :rol:

Uspio sam pogledati zadnjih pola slata uzivo, bukvalno svaka izjava mu ima ogroman comedy potencijal.
Autori late night emisija na slatkim mukama :mrgreen:
100% sportski i krajnje opušten potpis

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la sekerbay » 17 feb 2017, 16:53

Hendo je napisao/la:Ali kako to Sekerbey klasično šiitski radi. Potekfiti i mene i Higha a nas dvijica smo vehabije i haridćžije tekfirovci.
Gdje prestaje lgika, počinje šiizam. Valjda zato imaju zeca i magarca u lancima prenosilaca svojih "hadisa".
ti si tekfirac, haj je cafir.
Igor Belan je bog i batina za sve ove galamdžije i neznalice na YT-u.
Jesi li znao da Senahid, bog Pravopisa u Bošnjaka
treba li jos?
jer, ako ovo nije kufr, onda na svijetu nema kufra.

nego, zanima me sta je vama vehabijicama uradio imam ali pa da mrzite sve one koji ga vole i proglasavate ih sijama?
kad god ti je odgovoreno argumentima, povlacio si se i odlazio bzz pozz :lol:
taj hinjaluk vam je nesto zajednicko, ili nije, lega federeru :clap:
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19256
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la bodi123 » 17 feb 2017, 16:55

Kawhi je napisao/la:
bodi123 je napisao/la:Do sad je bilo vjera vs ateizam, a sad se poceli i vjernici medju sobom svadjati. :lol:
Na cijoj si ti strani?
S novcem se moze kupiti sve. :salut:
Besic je napisao/la:Bodi nije svadja izmedju vjernika.Sizologicari sije to nisu kahva
Nije **** neg se pas posro. :D
Zadnja izmjena: bodi123, dana/u 17 feb 2017, 16:56, ukupno mijenjano 1 put.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.