Chat - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la KK_Bosna » 21 nov 2017, 00:38

Aerials je napisao/la:
KK_Bosna je napisao/la: sta ja znam, kontam da nisi tek sad provalila da postoji audicija :rol:

vjeruj da ima takvih...
Pa šta ti misliš, da živim ispod kamena? :lol:
Žalim takve. :cry:
pa sta ja znam, dovoljno si mlada da nemas pojma o audiciji (doduse sada svi znaju nakon ovog sranja sto su napravili sa ponovnim okupljanjem) :mrgreen:
Kawhi je napisao/la:
KK_Bosna je napisao/la: mogli su uzeti boljeg igraca, ali dule rekao da mu treba bek, malo se par veza povuklo i do wilbekina se doslo... inace lik je molio nekog da ga uzme jer hoce da ide u real
Pa ovo win-win situacija za mene. :ljepota:

Koga su to mogli dobiti?
njegovog bivseg saigraca :D
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la BelminM23 » 21 nov 2017, 00:39

Prošle godine u vrijeme ramazana sam boravio par dana između katoličke crkve i džamije, udaljene su nekih 80 metara jedna od druge, a ja sam bio tačno na pola puta. Pa milina je čuti ono u pet sati, kada se preklopi crkveno zvono sa ezanom. :bow:

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11407
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Aerials » 21 nov 2017, 00:42

KK_Bosna je napisao/la: pa sta ja znam, dovoljno si mlada da nemas pojma o audiciji (doduse sada svi znaju nakon ovog sranja sto su napravili sa ponovnim okupljanjem) :mrgreen:
Ma znam jašta, gledala još dok sam mala bila. Tad je čak bilo na tvu jednom. :D
Federer17 je napisao/la:Btw, Aerials nista tebi licno, vec iznosim svoje misljenje. :D
Ma i ne mislim da je šta lično. :D
Samo mi je naumpalo da je čini mi se Maršal pisao nešto o ovom. :lol:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Kawhi » 21 nov 2017, 00:44

KK_Bosna je napisao/la:
njegovog bivseg saigraca :D
Pa bolji je meni on od Clyburna.
Federer17 je napisao/la::D
Pa zali se ako ti smeta. U mom komsiluku nema tih problema, al sam znao spavati kod druga u cijem komsiluku su crkva ije dzamija i takmice se ko ce glasniji biti. Prvo me ezan probudi, pa nekako opet zaspem, pa me onda zvono probudi. Mogu misliti kako je njemu ako uci/radi nesto i svako malo ili zazvoni preglasno ili se cuje preglasan ezan. Mene bi to ubilo u mozak. Meni cak i gosti smetaju kad dodju jer su preglasni, a ja ucim u svojoj sobi. Uvijek im fino kazem da se stisaju. Tako treba fino zamoliti i dzamije/crkve koje su preglasne.

Isto ko sta kafane/klubovi u naseljenim podrucjima moraju imati dobru zvucnu izolaciju tako bi trebali i vjerski objekti. Uostalom, neces ni ti u svojoj kuci stvoriti toliku buku da smetas komsijama.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la uNbx » 21 nov 2017, 00:52

Niko sa bišćanskim ezanima, sedam hiljada decibela. :lol: Stari bio poslom prije par godina, zovem ga na telefon, uši mi probilo, reko šta to trešti, kaže odvrnule budale ezan. :urnebes:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37570
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la tuzlak1987 » 21 nov 2017, 00:52

I jedna i druga strana ima pravo. Ovi se trebaju pridrzavati nivoa buke kao i svako jel ali ovo ih mogu prijaviti samo krvopije od ljudi. Nema nista gore nego kada naletis na nekog teskog covjeka sto i sam sebe mrzi. Mogu se kladiti da ovog/ovu sto prijavljuje to citav komsiluk/zgrada/ulaz mrzi :urnebes:

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Vijadukt » 21 nov 2017, 00:54

Kad ce rat?
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la uNbx » 21 nov 2017, 00:56

Vijadukt je napisao/la:Kad ce rat?
Sranje u Ruandi. :bale:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
miki_92
Postovi: 21599
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la miki_92 » 21 nov 2017, 00:56

Vijadukt je napisao/la:Kad ce rat?
skupa je to zaj3bancija
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la kobe24 » 21 nov 2017, 00:57

Cetiri godine sam isao u Medicinsku skolu i slusao crkvena zvona satima, nikad ni na sekundu mi to nije smetalo. Sjedio sam u gradskom parku milion puta i slusao crkvena zvona satima, nikad ni na sekundu mi to nije smetalo. Samo psihopate se mogu zaliti na takve stvari. :kafa:

Btw,
:cry: :cry:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Kawhi » 21 nov 2017, 00:58

Vijadukt je napisao/la:Kad ce rat?
Sta ovo Firerka ne moze vladu oformiti. :rol:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Federer17
Postovi: 7133
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Chat

Post Postao/la Federer17 » 21 nov 2017, 01:00

Kawhi je napisao/la: Pa zali se ako ti smeta. U mom komsiluku nema tih problema, al sam znao spavati kod druga u cijem komsiluku su crkva ije dzamija i takmice se ko ce glasniji biti. Prvo me ezan probudi, pa nekako opet zaspem, pa me onda zvono probudi. Mogu misliti kako je njemu ako uci/radi nesto i svako malo ili zazvoni preglasno ili se cuje preglasan ezan. Mene bi to ubilo u mozak. Meni cak i gosti smetaju kad dodju jer su preglasni, a ja ucim u svojoj sobi. Uvijek im fino kazem da se stisaju. Tako treba fino zamoliti i dzamije/crkve koje su preglasne.

Isto ko sta kafane/klubovi u naseljenim podrucjima moraju imati dobru zvucnu izolaciju tako bi trebali i vjerski objekti. Uostalom, neces ni ti u svojoj kuci stvoriti toliku buku da smetas komsijama.
Poenta je da ljudi u velikoj vecini slucajeva pretjeruju, jer ih nervira/smeta im ono sto nije njihovo, sto ne pripada njima. Krscaninu smeta ezan, muslimanu zvono, ateisti oboje, iako se puno cesce zale na ezan (valjda sejtani rade svoje :mrgreen:).

Klubovi i ti vragovi su gori 3x i iskreno, nimalo ne zavidim ljudima koji zive u blizini istih. Pogotovo u blizini Vive (zna Aerials) gdje zna biti opasna buka do kasnih sati. Tako je, vjerovatno, i u blizini drugih klubova.

@Tuzlak, upravo o tome pricam. Meni lik dolazi u stan jer je cuo neku buku, a prije toga me upozorio da budem tih, da pazim, bla-bla. Naravno, sve kulturno i lijepo sam to rijesio (obecao da cu biti pazljiv i da nema potrebe da brine). Ni sam ne bih volio da mi se radi bilo sta slicno. Eh, kad je vec prevrsio svaku mjeru, dolazi i kuca na vrata a ja znam da nisam lupio, nikada se vise nije pojavio. Bas tad (kad je dosao) sam klanjao i od zurbe (bice da sam zurio na vjezbe) malo jace (ali bukvalno malo jace) koljenom udarim od parket i majstor mi dosao na vrata... :crazy: Pricam to profi (koji predaje na faxu), koji je stan ispod njega, kaze ma pusti budalu, nek' meni dodje na vrata pa ce vidjet svoje. :D

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11407
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Aerials » 21 nov 2017, 01:03

Federer17 je napisao/la: Poenta je da ljudi u velikoj vecini slucajeva pretjeruju, jer ih nervira/smeta im ono sto nije njihovo, sto ne pripada njima. Krscaninu smeta ezan, muslimanu zvono, ateisti oboje, iako se puno cesce zale na ezan (valjda sejtani rade svoje :mrgreen:).

Klubovi i ti vragovi su gori 3x i iskreno, nimalo ne zavidim ljudima koji zive u blizini istih. Pogotovo u blizini Vive (zna Aerials) gdje zna biti opasna buka do kasnih sati. Tako je, vjerovatno, i u blizini drugih klubova.
Ne ide Aerialsica gore, nikad nisam bila, pa ne znam koliko je glasno. :oops:
Meni kao ateisti ne smeta nijedno, al' me oboje zna prepasti kad se zamislim ulicom. :lol: Ima istine u tome da ljudi pretjeruju često, imam komšiju smeta mu zvuk kiše čini mi se, eto.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Federer17
Postovi: 7133
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Chat

Post Postao/la Federer17 » 21 nov 2017, 01:06

Aerials je napisao/la: Ne ide Aerialsica gore, nikad nisam bila, pa ne znam koliko je glasno. :oops:
Ma ne idem ni ja, nit sam kad bio. Vec mi je jedna kolegica, zaleci se kako ne moze da uci od toga, slala video snimke s prozora. :mrgreen:

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Kawhi » 21 nov 2017, 01:08

kobe24 je napisao/la:Cetiri godine sam isao u Medicinsku skolu i slusao crkvena zvona satima, nikad ni na sekundu mi to nije smetalo. Sjedio sam u gradskom parku milion puta i slusao crkvena zvona satima, nikad ni na sekundu mi to nije smetalo. Samo psihopate se mogu zaliti na takve stvari. :kafa:
Nije poenta u tome koji je zvuk, nego glasnoca zvuka. Ista stvar svirao mi Aca Lukas ili zvono. Ako je preglasno zalicu se.

Trebam sad pustiti komsiju da odvrne muziku do kraja samo da bih ispao tolerantan. Nema to veze s pamecu. Zna se sta je normalna glasnoca, a sta nije.
Federer17 je napisao/la: Poenta je da ljudi u velikoj vecini slucajeva pretjeruju, jer ih nervira/smeta im ono sto nije njihovo, sto ne pripada njima. Krscaninu smeta ezan, muslimanu zvono, ateisti oboje, iako se puno cesce zale na ezan (valjda sejtani rade svoje :mrgreen:).

Klubovi i ti vragovi su gori 3x i iskreno, nimalo ne zavidim ljudima koji zive u blizini istih. Pogotovo u blizini Vive (zna Aerials) gdje zna biti opasna buka do kasnih sati. Tako je, vjerovatno, i u blizini drugih klubova.
Ne smeta meni nista cuti, niti mi je drago takve stvari cuti. Totalno sam indiferentan prema tome. Problem je kad ne mogu jista drugo cuti od tog zvuka (kakav on god bio) ili kad me probudi.

Ja sam naprimjer "sova". Uglavnom ostajem do kasno budan. Komsija mi ustaje rano. Ista je stvar ako on mene u 6 probudi glasnom muzikom, ili ja njega u 2-3. I niko od nas to nece raditi jer smo normalni ljudi.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11407
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Aerials » 21 nov 2017, 01:09

Federer17 je napisao/la:Ma ne idem ni ja, nit sam kad bio. Vec mi je jedna kolegica, zaleci se kako ne moze da uci od toga, slala video snimke s prozora. :mrgreen:
Mislim da smo jedni od rijetkih koji nisu nikad prišli Vivi. :lol:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Vijadukt » 21 nov 2017, 01:11

Kawhi je napisao/la:
Vijadukt je napisao/la:Kad ce rat?
Sta ovo Firerka ne moze vladu oformiti. :rol:
kancelarka, molim lijepo.

Jutros sam citao, nece liberali. Nisam u zadnje vrijeme u toku. Ma neka ide na nove izbore i nek sama oformi vlast.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Kawhi » 21 nov 2017, 01:13

Vijadukt je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:
Vijadukt je napisao/la:Kad ce rat?
Sta ovo Firerka ne moze vladu oformiti. :rol:
kancelarka, molim lijepo.

Jutros sam citao, nece liberali. Nisam u zadnje vrijeme u toku. Ma neka ide na nove izbore i nek sama oformi vlast.
Autocorrect me zeznuo. Ovi pametni telefoni su opasni.

Ma ja, nece biti prva koja ce to uraditi.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Federer17
Postovi: 7133
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Chat

Post Postao/la Federer17 » 21 nov 2017, 01:15

Kawhi je napisao/la: Ne smeta meni nista cuti, niti mi je drago takve stvari cuti. Totalno sam indiferentan prema tome. Problem je kad ne mogu jista drugo cuti od tog zvuka (kakav on god bio) ili kad me probudi.

Ja sam naprimjer "sova". Uglavnom ostajem do kasno budan. Komsija mi ustaje rano. Ista je stvar ako on mene u 6 probudi glasnom muzikom, ili ja njega u 2-3. I niko od nas to nece raditi jer smo normalni ljudi.
Ma razumijem te (ne gledas to sa strane averzije prema religiji), samo sto, kad bi se svi mi zalili na sve moguce stvari koje nam smetaju, tesko da bi zivot bio moguc. Nekad treba i istrpit nesto. :)

@Aerials, ma nikad ni u jednu diskoteku nisam usao (osim ono na ex u osnovnoj :lol:), dok sam vjerovatno posjetio vecinu kafica u Tz.

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11407
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Aerials » 21 nov 2017, 01:18

Federer17 je napisao/la: @Aerials, ma nikad ni u jednu diskoteku nisam usao (osim ono na ex u osnovnoj :lol:), dok sam vjerovatno posjetio vecinu kafica u Tz.
Nerado se sjećam tog perioda. :rol:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], bavariapivo, CAGarfia, Goalgetter, Jabroni, kraljttbvb, Marsal, muhamedhulk, soko, Surreal i 27 gostiju.