Mobilni- gdje, kako, šta?

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Quinlan » 22 mar 2017, 13:05

Čini mi se da zadnja tri mjeseca tj. zadnje tri rate možeš otplatiti i samim tim odjaviti telecom, nazovi ih pa pitaj najbolje ti je

Sto se tiče telemach ti popusti su ti 3/6 mjeseci, a onda plaćaš tu prekrizenu cijenu, a net je rijetko u kojem paketu ispod 40, mislim da ima par paketa sa 20 brzinom

Avatar
Papastathopoulos
Postovi: 6998
Pridružen/a: 30 jun 2011, 16:20
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Papastathopoulos » 22 mar 2017, 13:22

Quinlan je napisao/la:Čini mi se da zadnja tri mjeseca tj. zadnje tri rate možeš otplatiti i samim tim odjaviti telecom, nazovi ih pa pitaj najbolje ti je

Sto se tiče telemach ti popusti su ti 3/6 mjeseci, a onda plaćaš tu prekrizenu cijenu, a net je rijetko u kojem paketu ispod 40, mislim da ima par paketa sa 20 brzinom
Vidicu prvo kuci koliko je ostalo jos rata za isplatiti...

A pricao sam sa komsijom u vezi telemacha, kaze ti popusti su ako potpises ugovor na 2 god onda prvih 6 mjeseci placas 10km manje, a ako neces ugovor onda je stalno ta puna cijena....kaze sto se tice neta u njega kuci svi maksimalno nakaceni na net, cerka gleda nesto na yt a on gleda stream na hd il full hd rezoluciji, kaze bez ikakvih problema....reko u mene kad gledam nba na netu em sto je rezolucija tolika da ne znam kad je kos dok publika ne pocne aplaudirat em sto nikom ne dam da ista barka na netu dok ja gledam, inace cu imat tekmu u slikama...mislim generalno je net dobar, al et za streamove i skidanja sa neta je poprilicno los...jbg, ne znam je li brzina i 5 Mbs, sta ces dalje pricat..
Ko rano rani, il je pekar il nije normalan

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Quinlan » 22 mar 2017, 13:27

Čini mi se da imaš dvije opcije, na godinu da potpišeš i dobiješ 3 mjeseca popusta ili na 2 godine pa dobiješ 6 mjeseci

E sada zavisno od paketa imaš kada uzmeš trio pakete sa telefonom onda ti je godinu dana džabe telefon i to je 10km manji račun godinu, ili druga opcija gdje ti je džabe internet 3/6 mjeseci pa ti je 20tak km to vrijeme manji račun ;)

Avatar
Papastathopoulos
Postovi: 6998
Pridružen/a: 30 jun 2011, 16:20
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Papastathopoulos » 22 mar 2017, 14:01

Quinlan je napisao/la:Čini mi se da imaš dvije opcije, na godinu da potpišeš i dobiješ 3 mjeseca popusta ili na 2 godine pa dobiješ 6 mjeseci

E sada zavisno od paketa imaš kada uzmeš trio pakete sa telefonom onda ti je godinu dana džabe telefon i to je 10km manji račun godinu, ili druga opcija gdje ti je džabe internet 3/6 mjeseci pa ti je 20tak km to vrijeme manji račun ;)
E dobro si, govorio je on da je u njega taj paket sa to troje samo ja to valjda nisam sve povezao kako treba il on nije najbolje objasnio...

Odlicne su te obje opcije, bas cu gledat ako mognem da to prikljucim sto prije :D
Ko rano rani, il je pekar il nije normalan

Avatar
anonimni
Postovi: 10134
Pridružen/a: 04 jan 2012, 14:54
Lokacija: Uvijek uz tebe!
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la anonimni » 22 mar 2017, 14:05

Jbt ja ih prije par dana zvao i reče mi momak 3 mjeseca džaba internet uz duo paket na 2 godine... Vidjećemo, i ja ih čekam :mrgreen:

Sreća pa smo na pravoj temi za ovo :lol:
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

Kapiten Blue Traina

Avatar
EdoMajka
Postovi: 507
Pridružen/a: 12 dec 2014, 17:18
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la EdoMajka » 22 mar 2017, 14:10

Dobio sam samsung galaxy S5 iz austrije kojeg je koristila tetka.Odnesem ga danas jednom majstoru da mi ga odkodira na nasu mrezu i kaze mi hoces da ti smaknem ono 3 (msm kad se pali mobitel pojavi se 3 nesto nemam pojma kod vecina mobitela koji si iz aust ) kaze da ce biti bolji manje ce trositi bateriju posto sam laik kazem de.Dao on meni mob odnio ga ja kuci i evo msm da je ubacio losiji softver,kao drugi mobitel da imam.Dizajn oni ikonica losiji milion puta evo samo mi trazi aktualizacije softvera svaki put po 150 MB. Je li me zajebao ili to tako treba posto nisam bas dobar oko toga ?
"Hard work beats talent,when talent fails to work hard "

Avatar
Federer17
Postovi: 7133
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Federer17 » 22 mar 2017, 18:31

EdoMajka je napisao/la:Dizajn oni ikonica losiji milion puta evo samo mi trazi aktualizacije softvera svaki put po 150 MB. Je li me zajebao ili to tako treba posto nisam bas dobar oko toga ?
Pa odradi te apdejte, trebalo bi sa dizajnom ikona i sl. stvarima biti ok. Vjerovatno je neka starija verzija OS. Ako i dalje bude sporije, ili ti ne bude bas kao sto je bilo kada si ga dobio, ja bih odradio factory reset, neces nista zafrkat, a nisi ga ni koristio da ima nesto bitno za sacuvat.

brundodundo
Postovi: 1
Pridružen/a: 26 jan 2016, 16:17
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la brundodundo » 23 mar 2017, 17:03

Evo da i ja nesto pitam....imam P8 i nedavno mi se pojavilo kad upalim kameru pocnu mi neki valovi u pozadini preko slike i zuji nesto,dok prednja selfi radi normalno kao i ostale stvari na telefonu......nije da mi treba i kamera nego nako pitam ako neko zna sta je u pitanju.pod garancijom mi je tel al neda mi se da ga dajem na servis i da cekam opravak
Unapred hvala na odgovorima

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14587
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 24 mar 2017, 00:14

probaj skinuti neku drugu kameru sa play storea, vidi da li ti se to i dalje pojavljuje, vidi isto da li imas kakav update za telefon, i na kraju ostaje jedino da formatiraš ( s čime gubiš sve s telefona) ako ni to ne pomogne, nosi telefon na servis dok je pod garancijom

Avatar
arelinho
Postovi: 16433
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: RE: Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la arelinho » 24 mar 2017, 00:17

Papastathopoulos je napisao/la:
Quinlan je napisao/la:Čini mi se da zadnja tri mjeseca tj. zadnje tri rate možeš otplatiti i samim tim odjaviti telecom, nazovi ih pa pitaj najbolje ti je

Sto se tiče telemach ti popusti su ti 3/6 mjeseci, a onda plaćaš tu prekrizenu cijenu, a net je rijetko u kojem paketu ispod 40, mislim da ima par paketa sa 20 brzinom
Vidicu prvo kuci koliko je ostalo jos rata za isplatiti...

A pricao sam sa komsijom u vezi telemacha, kaze ti popusti su ako potpises ugovor na 2 god onda prvih 6 mjeseci placas 10km manje, a ako neces ugovor onda je stalno ta puna cijena....kaze sto se tice neta u njega kuci svi maksimalno nakaceni na net, cerka gleda nesto na yt a on gleda stream na hd il full hd rezoluciji, kaze bez ikakvih problema....reko u mene kad gledam nba na netu em sto je rezolucija tolika da ne znam kad je kos dok publika ne pocne aplaudirat em sto nikom ne dam da ista barka na netu dok ja gledam, inace cu imat tekmu u slikama...mislim generalno je net dobar, al et za streamove i skidanja sa neta je poprilicno los...jbg, ne znam je li brzina i 5 Mbs, sta ces dalje pricat..
Ma strašan net daje telemach. Kod mene je 125/5 net. [emoji13] [emoji13]

Avatar
Papastathopoulos
Postovi: 6998
Pridružen/a: 30 jun 2011, 16:20
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Papastathopoulos » 24 mar 2017, 00:29

anonimni je napisao/la:Sreća pa smo na pravoj temi za ovo :lol:
Na pravoj, nego sta...spomenuo sam odma na pocetku burazov telefon :mrgreen:
arelinho je napisao/la:Ma strašan net daje telemach. Kod mene je 125/5 net. [emoji13] [emoji13]
Samo sto evo dva puta u par dana cujem "glasine" kako ce se Telemach morat kao ugasit kad-tad i da ce samo Telecom ostat od ovih nazovimo operatera :lol:
Ko rano rani, il je pekar il nije normalan

Avatar
arelinho
Postovi: 16433
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la arelinho » 24 mar 2017, 00:33

Gdje će se ljudi ugasiti kad su im amerikanci vlasnici. Hahaha odavno nešto gluplje nisam pročitao. Ovo je nevezano za tebe.

Avatar
anonimni
Postovi: 10134
Pridružen/a: 04 jan 2012, 14:54
Lokacija: Uvijek uz tebe!
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la anonimni » 24 mar 2017, 00:51

Papastathopoulos je napisao/la:
anonimni je napisao/la:Sreća pa smo na pravoj temi za ovo :lol:
Na pravoj, nego sta...spomenuo sam odma na pocetku burazov telefon :mrgreen:
Taman :D

Evo ti speedtest btw., od jutros sam na tom Duu, i TV i net bez problema ferceraju, gasi ADSL čim prije :mrgreen:
slika
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

Kapiten Blue Traina

Avatar
Papastathopoulos
Postovi: 6998
Pridružen/a: 30 jun 2011, 16:20
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Papastathopoulos » 24 mar 2017, 01:43

arelinho je napisao/la:Gdje će se ljudi ugasiti kad su im amerikanci vlasnici. Hahaha odavno nešto gluplje nisam pročitao. Ovo je nevezano za tebe.
Ma tako mi oni brate rekose, i to je bilo nesto u smislu ugasice se kao radi drzave ostace samo Telecom kao jedini drzavni operater, ne u smislu finansija da ce se ugasiti...yebes ga, malo ja nisam dobro skontao, malo oni nisu dobro pojasnili i ev sta dobijes :D
anonimni je napisao/la:
Papastathopoulos je napisao/la:
anonimni je napisao/la:Sreća pa smo na pravoj temi za ovo :lol:
Na pravoj, nego sta...spomenuo sam odma na pocetku burazov telefon :mrgreen:
Taman :D

Evo ti speedtest btw., od jutros sam na tom Duu, i TV i net bez problema ferceraju, gasi ADSL čim prije :mrgreen:
slika
Aa sta je to brate, kida net :D jel dzaba prikljucak tog paketa ? :D

Btw, kad se vec speedtestovi postavljaju da i ja bacim jedan od maloprije:
slika
:mrgreen:
Ko rano rani, il je pekar il nije normalan

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Quinlan » 24 mar 2017, 01:57

Ma ne mogu ih ugasiti nikako to je šuplja, kapitalizam je ne komunizam i nema te teoretske šanse :D

Al smo fulili temu da valja ima oko operatera,ali vjerovatno zatrpana malo tamo bi smo se trebali prebaciti :D

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Neandertalac » 28 mar 2017, 19:10

Neki program za skidanje you tube klipova ili app, Takođe app za edit tih klipova, ubacivanje texta itd.

Android. Hvala
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la SlevinKelevra » 30 mar 2017, 12:44


Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la alan_kardec » 30 mar 2017, 16:54

zna li možda neko koliko, bar onako otprilike, košta popravak displeja za xperia M4?
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
disara
Postovi: 68
Pridružen/a: 27 dec 2012, 00:08
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la disara » 30 mar 2017, 18:14

Iphone 4s, nakon resetovanja i promjeme sifre na ruteru isti se nece konektovati na mrezu, nadje mrezu, ukucam sifru ali nece da se konektuje, sta bi moglo biti?

Avatar
R32
Postovi: 3053
Pridružen/a: 07 apr 2014, 10:08
Kontakt:

Re: RE: Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la R32 » 30 mar 2017, 18:24

alan_kardec je napisao/la:zna li možda neko koliko, bar onako otprilike, košta popravak displeja za xperia M4?
Mislim da je minimum 100 kao i za vecinu telefona. Sad mozda te lazem,.jer nisam.siguran :-D

Sent from my E6533 using Tapatalk
Mia San Mia

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: bavariapivo, MrPink i 22 gosta.