Mobilni- gdje, kako, šta?

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
guber90
Postovi: 1354
Pridružen/a: 01 jul 2010, 19:11
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la guber90 » 14 avg 2011, 18:20

Sanchez_8 je napisao/la:Zna li mozda neko kako ide to dizanje softvera ili sta vec na iphon-u 3 gs je u pitanju , dobio ga juce i totalni sam laik u vezi tih stvari , jel mogu to sam uraditi i ako ne koliko kosta u servisu ? hvala unapijed ;)
Ne znam koji ti je problem, ali da li mozes malo detaljnije da opises o cemu se radi?

U biti, kada prvi put spajas iPhone, slijedece trebas da uradi:
1. Skini iTunes: http://www.apple.com/itunes/" onclick="window.open(this.href);return false;
2. Instaliraj iTunes
3. Ukljuci iPhone, ubaci USB kablo u njega, spoji ga sa racunarom, sacekaj da odradi sto treba da odradi i trebalo bi da radi :).
Messi zipa, eto Spahe ! ! !

Ukoliko vidite gresku u bilo kom od mojih postova, a da je vezana sa pravopisom, molio bih da mi ukazete na nju :). Hvala ! ! !

Avatar
Sanchez_8
Postovi: 859
Pridružen/a: 20 okt 2010, 14:43
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Sanchez_8 » 14 avg 2011, 23:03

Polovan je telefon i sad ne mogu da ga upalim nema nikakav sofver , dao sam ga ovom drugu koji zna oko toga pa cu vidjeti koji mu je ku*ac :evil:

Avatar
nime_tm87
Postovi: 5980
Pridružen/a: 23 jun 2009, 13:08
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la nime_tm87 » 15 avg 2011, 02:03

Mozel neko preporucit nekog servisera u Sarajevu, ali da je dobar i da me nece zavalit? :D

Avatar
Titova-Juga
Postovi: 8808
Pridružen/a: 07 mar 2011, 09:22
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Titova-Juga » 15 avg 2011, 05:55

Evo da ne otvaram novu temu bezveze, da vas pitam sta mislite o SE Hazel-u, posebice o kameri tog mobitela i kvalitetama slike ? Plus (+) koliko je losija kamera u Nokiji C5 od ovoga jer se upravo dvoumim izmedju ova dva moba ali me nekako privlaci 5mpx i veci ekran u Hazela.

P.S Gdje ga u BiH uopce ima kupiti i za koju cijenu, u Mostaru sam malte ne sve pretrazio ali nista...
Interesuje me samo nov naravno uz garanciju.
- Nije lako ostati Čovjek među svim tim (ne)ljudima, ali to je izazov kojeg se ne bojim.

- Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog !

Smrt nacionalizmu !!

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Devil » 15 avg 2011, 14:22

Titova-Juga je napisao/la:Evo da ne otvaram novu temu bezveze, da vas pitam sta mislite o SE Hazel-u, posebice o kameri tog mobitela i kvalitetama slike ? Plus (+) koliko je losija kamera u Nokiji C5 od ovoga jer se upravo dvoumim izmedju ova dva moba ali me nekako privlaci 5mpx i veci ekran u Hazela.

P.S Gdje ga u BiH uopce ima kupiti i za koju cijenu, u Mostaru sam malte ne sve pretrazio ali nista...
Interesuje me samo nov naravno uz garanciju.
Mogu ti reci za C5 kakav je posto mi je cale dobio taj telefon kao poslovni.
Radi se o telefonu koji je stvoren za ljude koji ma je potreban jedan kvalitetan a jednostavan telefon,dakle bez nekog preterivanja,pozivi,poruke,kamera 3.2...Jedina mana po meni je to sto nema WiFi.

Nema sumnje da je Hazel tehnoloski napredni sa Wifiem,sa kamerom od 5,boljom slikom ali jbg to je stvar ukusa.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14587
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 15 avg 2011, 14:33

Titova-Juga je napisao/la:Evo da ne otvaram novu temu bezveze, da vas pitam sta mislite o SE Hazel-u, posebice o kameri tog mobitela i kvalitetama slike ? Plus (+) koliko je losija kamera u Nokiji C5 od ovoga jer se upravo dvoumim izmedju ova dva moba ali me nekako privlaci 5mpx i veci ekran u Hazela.

P.S Gdje ga u BiH uopce ima kupiti i za koju cijenu, u Mostaru sam malte ne sve pretrazio ali nista...
Interesuje me samo nov naravno uz garanciju.
pogledaj nokiu c3-01, nije tako losa, ima kameru 5 mpx, a valjda znas da nokia pravi najbolje kamere za mobitele, ali nokia c5 ima symbian 600mhz i MISLIM 69 mb ram memorije, sto znaci da je bolji od tog Sony ericssona, i da ti kazem nije sve u broju megapixela, imas ti raznih mobitela sa 5 mpx, ali nije kvaliteta ista.

probaj naci negdje sony ericsson k850, odlican mob.

http://www.univerzalno.com/mobiteli/son ... ria-x8/178
sta kazs na ovog ?
[youtube][/youtube]
editujem post po ko zna koji put :mrgreen: imas mobitela koliko hoces, ovaj mob ti je itekako najbolji izbor, sto se tice tog cjenovnog ranga, jos + os ti je android, to je open **** , mozes raditi sta hoces sa njim

Avatar
Titova-Juga
Postovi: 8808
Pridružen/a: 07 mar 2011, 09:22
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Titova-Juga » 15 avg 2011, 16:44

Devil je napisao/la:
Titova-Juga je napisao/la:Evo da ne otvaram novu temu bezveze, da vas pitam sta mislite o SE Hazel-u, posebice o kameri tog mobitela i kvalitetama slike ? Plus (+) koliko je losija kamera u Nokiji C5 od ovoga jer se upravo dvoumim izmedju ova dva moba ali me nekako privlaci 5mpx i veci ekran u Hazela.

P.S Gdje ga u BiH uopce ima kupiti i za koju cijenu, u Mostaru sam malte ne sve pretrazio ali nista...
Interesuje me samo nov naravno uz garanciju.
Mogu ti reci za C5 kakav je posto mi je cale dobio taj telefon kao poslovni.
Radi se o telefonu koji je stvoren za ljude koji ma je potreban jedan kvalitetan a jednostavan telefon,dakle bez nekog preterivanja,pozivi,poruke,kamera 3.2...Jedina mana po meni je to sto nema WiFi.

Nema sumnje da je Hazel tehnoloski napredni sa Wifiem,sa kamerom od 5,boljom slikom ali jbg to je stvar ukusa.

C5 je po onome sto sam procitao na nekoliko stranica, vecinom iz Srbije i Hrvatske proglasen za najbolji mobitel u 2010. Veoma mi se svidja taj njegov jednostavni a klasicni izgled ali eto s obzirom da mi je kamera prva opcija, malo sam procacko reviews na youtube-u i vidio da je od hazela znatno bolja pa iz tog razloga hazelu dajem prednost ali nidje ga na mapi za kupiti :S.
- Nije lako ostati Čovjek među svim tim (ne)ljudima, ali to je izazov kojeg se ne bojim.

- Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog !

Smrt nacionalizmu !!

Avatar
Titova-Juga
Postovi: 8808
Pridružen/a: 07 mar 2011, 09:22
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Titova-Juga » 15 avg 2011, 16:47

QUARESMA 18<<< je napisao/la:
pogledaj nokiu c3-01, nije tako losa, ima kameru 5 mpx, a valjda znas da nokia pravi najbolje kamere za mobitele, ali nokia c5 ima symbian 600mhz i MISLIM 69 mb ram memorije, sto znaci da je bolji od tog Sony ericssona, i da ti kazem nije sve u broju megapixela, imas ti raznih mobitela sa 5 mpx, ali nije kvaliteta ista.

probaj naci negdje sony ericsson k850, odlican mob.

http://www.univerzalno.com/mobiteli/son ... ria-x8/178
sta kazs na ovog ?
[youtube][/youtube]
editujem post po ko zna koji put :mrgreen: imas mobitela koliko hoces, ovaj mob ti je itekako najbolji izbor, sto se tice tog cjenovnog ranga, jos + os ti je android, to je open **** , mozes raditi sta hoces sa njim

Nista touchscreen ili touch and type, samo ovi klasicni dolaze u obzir sto se mene tice. Imam svoje razloge :mrgreen: K850 je odlican mobitel, jedan od boljih napravljenih ikada ali tesko cu taj naci nov i jos s garancijom s obzirom da proizvodnja datira jos od 2007-e.


Suzio sam bio izbor na ta dva sto sam rekao, c5 i hazel, a u opciji su mi jos c903 i c905 koje cu takoder veoma tesko naci kako stvari stoje :D
- Nije lako ostati Čovjek među svim tim (ne)ljudima, ali to je izazov kojeg se ne bojim.

- Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog !

Smrt nacionalizmu !!

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14587
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 15 avg 2011, 22:38

manise toga nista touch and type, to kad jednom probas, zaboravis na ostale mobitele, moj prvi vjerovao ili ne touchscreen je nokia n97 mini, uzeo sam ga prvenstveno radi qwerty tastature, ako nekad probas telefon sa touchscreenom i s qwerty tastaturom, nema teorije da se prebacis na neki bez tastature, ja evo ganjam nekako nebi li dobio nokiu n950, ali nazalost to je samo developer edition, al daj Boze, mozda uspijem :mrgreen:

nista cudno ako zelis mobitel neki jednostavan bez toucha, znam ja par ljudi koji su i dan danas zadovoljni s onim starim motorolama :mrgreen:

Avatar
Titova-Juga
Postovi: 8808
Pridružen/a: 07 mar 2011, 09:22
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Titova-Juga » 15 avg 2011, 23:09

QUARESMA 18<<< je napisao/la:manise toga nista touch and type, to kad jednom probas, zaboravis na ostale mobitele, moj prvi vjerovao ili ne touchscreen je nokia n97 mini, uzeo sam ga prvenstveno radi qwerty tastature, ako nekad probas telefon sa touchscreenom i s qwerty tastaturom, nema teorije da se prebacis na neki bez tastature, ja evo ganjam nekako nebi li dobio nokiu n950, ali nazalost to je samo developer edition, al daj Boze, mozda uspijem :mrgreen:

nista cudno ako zelis mobitel neki jednostavan bez toucha, znam ja par ljudi koji su i dan danas zadovoljni s onim starim motorolama :mrgreen:

Ma imao sam ja i touch, ali jednostavno ne zivim u duhu danasnjeg vremena :lol: .
Evo muku mucim sa ovim hazelom, cijeli Mostar pretrazio, nigdje ga nema, a tek 2 god star.
- Nije lako ostati Čovjek među svim tim (ne)ljudima, ali to je izazov kojeg se ne bojim.

- Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog !

Smrt nacionalizmu !!

schmecker
Postovi: 269
Pridružen/a: 13 apr 2011, 16:30
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la schmecker » 15 avg 2011, 23:14

Zna li ko koliko je galaxy ?

Avatar
Titova-Juga
Postovi: 8808
Pridružen/a: 07 mar 2011, 09:22
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Titova-Juga » 15 avg 2011, 23:21

Oko 390 eurica...
- Nije lako ostati Čovjek među svim tim (ne)ljudima, ali to je izazov kojeg se ne bojim.

- Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog !

Smrt nacionalizmu !!

schmecker
Postovi: 269
Pridružen/a: 13 apr 2011, 16:30
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la schmecker » 15 avg 2011, 23:22

To u Bosni ili negdje izvan bosne?

Avatar
Titova-Juga
Postovi: 8808
Pridružen/a: 07 mar 2011, 09:22
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Titova-Juga » 15 avg 2011, 23:23

schmecker je napisao/la:To u Bosni ili negdje izvan bosne?

Srbija...

Ne znam za BiH, ali evo provjerim pa javim.
- Nije lako ostati Čovjek među svim tim (ne)ljudima, ali to je izazov kojeg se ne bojim.

- Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog !

Smrt nacionalizmu !!

schmecker
Postovi: 269
Pridružen/a: 13 apr 2011, 16:30
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la schmecker » 15 avg 2011, 23:24

Titova-Juga je napisao/la:
schmecker je napisao/la:To u Bosni ili negdje izvan bosne?

Srbija...

Ne znam za BiH, ali evo provjerim pa javim.
hmm nije to malo, isplatil se dat tolke pare za njega?

Avatar
Titova-Juga
Postovi: 8808
Pridružen/a: 07 mar 2011, 09:22
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Titova-Juga » 15 avg 2011, 23:25

http://www.comunicare.ba/index2.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
- Nije lako ostati Čovjek među svim tim (ne)ljudima, ali to je izazov kojeg se ne bojim.

- Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog !

Smrt nacionalizmu !!

Avatar
Titova-Juga
Postovi: 8808
Pridružen/a: 07 mar 2011, 09:22
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Titova-Juga » 15 avg 2011, 23:27

schmecker je napisao/la:
Titova-Juga je napisao/la:
schmecker je napisao/la:To u Bosni ili negdje izvan bosne?

Srbija...

Ne znam za BiH, ali evo provjerim pa javim.
hmm nije to malo, isplatil se dat tolke pare za njega?
Ja se ne bih zalijećao, siguran sam da za mnogo manje love možeš naći jako dobar mob.
Ali dobro, opet ovisi šta tražiš i kakve su ti potrebe.
- Nije lako ostati Čovjek među svim tim (ne)ljudima, ali to je izazov kojeg se ne bojim.

- Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog !

Smrt nacionalizmu !!

schmecker
Postovi: 269
Pridružen/a: 13 apr 2011, 16:30
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la schmecker » 15 avg 2011, 23:36

Ma ne bi ni ja, tj. zato i pitam ovdje, a potrebe su, hmm sta ja znam sminka ovo ono :)
Ako neko ima jos info.o ovom mobu neka napise..

Avatar
mandraX
Postovi: 17689
Pridružen/a: 04 dec 2009, 21:52
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la mandraX » 15 avg 2011, 23:45

slika

Ja prezadovoljan 8-)

Avatar
Titova-Juga
Postovi: 8808
Pridružen/a: 07 mar 2011, 09:22
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Titova-Juga » 15 avg 2011, 23:47

mandraX je napisao/la:slika

Ja prezadovoljan 8-)

Eh da, to je taj Hazel koji tražim.

Gdje si uzeo i kol'ko love ?!
- Nije lako ostati Čovjek među svim tim (ne)ljudima, ali to je izazov kojeg se ne bojim.

- Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog !

Smrt nacionalizmu !!

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 40 gostiju.