Mobilni- gdje, kako, šta?

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14585
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 01 jun 2017, 20:57

uz moju Xperiju Z5 ne dolazi QuickCharge punjač, ali opet relativno brzo napuni telefon, pravo sam iznenađen u vezi toga.

razmišljao sam da uzmem punjač od OnePlusa, ali sam odustao, jer kao sto rekoh, i sa ovim standardnim brzo se napuni, pa mi baš ta investicija i ne bi imala smisla. Opet 2900mAh nije malo. Ali oni koji imaju iznad 3000mAh bi vjerovatno dobrodošao taj quickcharge naravno ako telefon podržava tu tehnologiju.

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la RZ88Adnan » 03 jun 2017, 00:06

Momci,na Samsung galaxy grand neo slaba baterija,vremenom tako došla,moram danas napunit pa večeras koristit pa preko noći punit i sve u krug...Vrijedil uzimat ovu kinesku bateriju sa ebaya
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8177
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 03 jun 2017, 00:13

RZ88Adnan je napisao/la:Momci,na Samsung galaxy grand neo slaba baterija,vremenom tako došla,moram danas napunit pa večeras koristit pa preko noći punit i sve u krug...Vrijedil uzimat ovu kinesku bateriju sa ebaya
Radije odes do nekog servisa, imaju oni hejbet baterija sa drugog telefona kojem je npr crkao displej ali oni ostave te neke dijelove. Ja sam se bar tako snalazio. :)

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la RZ88Adnan » 03 jun 2017, 00:17

Sarajlijica1946 je napisao/la:
RZ88Adnan je napisao/la:Momci,na Samsung galaxy grand neo slaba baterija,vremenom tako došla,moram danas napunit pa večeras koristit pa preko noći punit i sve u krug...Vrijedil uzimat ovu kinesku bateriju sa ebaya
Radije odes do nekog servisa, imaju oni hejbet baterija sa drugog telefona kojem je npr crkao displej ali oni ostave te neke dijelove. Ja sam se bar tako snalazio. :)
Kod mene buraz imo kopiju bila dobra baterija mogo zamjenit al eto nisam se sjetio,ima i orginal 40km skupa mi ne dam vjerovatno ću poslušati pa otić kupit
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8177
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 03 jun 2017, 00:19

RZ88Adnan je napisao/la:
Sarajlijica1946 je napisao/la:
RZ88Adnan je napisao/la:Momci,na Samsung galaxy grand neo slaba baterija,vremenom tako došla,moram danas napunit pa večeras koristit pa preko noći punit i sve u krug...Vrijedil uzimat ovu kinesku bateriju sa ebaya
Radije odes do nekog servisa, imaju oni hejbet baterija sa drugog telefona kojem je npr crkao displej ali oni ostave te neke dijelove. Ja sam se bar tako snalazio. :)
Kod mene buraz imo kopiju bila dobra baterija mogo zamjenit al eto nisam se sjetio,ima i orginal 40km skupa mi ne dam vjerovatno ću poslušati pa otić kupit
I ja preferiram Samsung telefone, a sramota da nemas njihov shop u glavnom gradu jedne drzave.:crazy:

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la RZ88Adnan » 03 jun 2017, 00:23

Sarajlijica1946 je napisao/la:
I ja preferiram Samsung telefone, a sramota da nemas njihov shop u glavnom gradu jedne drzave.:crazy:
Vjeruješ li dobio sam ovaj Samsung galaxy grand neo i nebi ga mjenjao još dugo nikad ne štopa nikad ga ne moram restartovat i slično,jedino mi je otišao oklop bijeli ovo sjajno odgulilo se jednom dvaput ispao pa se oštetilo inače ima na ebayu za 20-30km čitav oklop nov
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Avatar
arelinho
Postovi: 16419
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la arelinho » 03 jun 2017, 00:32

Imam problem sa wifi signalom na mobu u zadnjih 10-ak danas. Prije kada sam bio u sobi gdje mi je ruter na mobitelu su bile pune sve četiri one crtice i imao sam normalno signal. Sada budu samo tri popunjene. U drugoj sobi prije isto imao sve četiri pune sada jedva dvije i to većinom bude samo ona jedna. Nije do rutera jer na drugom mobitelu je u svakom dijelu stana normalno 4 crtice na mobitelu. Pa da pitam koji dio na mobitelu je vjerovatno otišao kada ne mogu imati puni signal na mobitelu?

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la jasmin10 » 03 jun 2017, 10:42

Zna li neko da li sam onim paketom od 15 km imam neograničen Internet ?
I da li je dovoljno jak da večeras gledam utakmicu ?
I može li se skinuti neki program da se gleda bez stekanja ?

Avatar
Rashford
Postovi: 8
Pridružen/a: 30 maj 2017, 23:28
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Rashford » 03 jun 2017, 11:16

jasmin10 je napisao/la:Zna li neko da li sam onim paketom od 15 km imam neograničen Internet ?
I da li je dovoljno jak da večeras gledam utakmicu ?
I može li se skinuti neki program da se gleda bez stekanja ?
Ja mislim da imas ogranicen brzi internet, te kad on istekne prelazis na spori.. Sad da li taj spori moze podrzati utakmicu, to ne znam..
A sto se tice programa za gledanje utakmica ( i svega ostalog ) skini mobdro, strasna aplikacija.

https://www.mobdro.to/

Samo za korisnike androida, nema za ios..

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la jasmin10 » 03 jun 2017, 11:18

Rashford je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:Zna li neko da li sam onim paketom od 15 km imam neograničen Internet ?
I da li je dovoljno jak da večeras gledam utakmicu ?
I može li se skinuti neki program da se gleda bez stekanja ?
Ja mislim da imas ogranicen brzi internet, te kad on istekne prelazis na spori.. Sad da li taj spori moze podrzati utakmicu, to ne znam..
A sto se tice programa za gledanje utakmica ( i svega ostalog ) skini mobdro, strasna aplikacija.

https://www.mobdro.to/

Samo za korisnike androida, nema za ios..
E hvala druže :salut: U svakom slučaju nakon tog brzog ide taj spori ali uglavnom i on je besplatan ?
Valjda će moći izgurati večeras. Samo da ne ode u produžetke i penale :mrgreen:

Avatar
mandraX
Postovi: 17689
Pridružen/a: 04 dec 2009, 21:52
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la mandraX » 03 jun 2017, 14:42

jasmin10 je napisao/la:
Rashford je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:Zna li neko da li sam onim paketom od 15 km imam neograničen Internet ?
I da li je dovoljno jak da večeras gledam utakmicu ?
I može li se skinuti neki program da se gleda bez stekanja ?
Ja mislim da imas ogranicen brzi internet, te kad on istekne prelazis na spori.. Sad da li taj spori moze podrzati utakmicu, to ne znam..
A sto se tice programa za gledanje utakmica ( i svega ostalog ) skini mobdro, strasna aplikacija.

https://www.mobdro.to/

Samo za korisnike androida, nema za ios..
E hvala druže :salut: U svakom slučaju nakon tog brzog ide taj spori ali uglavnom i on je besplatan ?
Valjda će moći izgurati večeras. Samo da ne ode u produžetke i penale :mrgreen:
Trebao bi moći izgurat' sa tim, ovaj mjesec im ide neka akcija, na toj pretplati si imao 500MB brzog interneta, ovaj mjesec imaš 1GB brzog interneta, trebalo bi biti dovoljno da pogledaš tekmu u miru. :mrgreen:

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la jasmin10 » 03 jun 2017, 15:16

Hvala mandrax.
Još samo da ih Mire riješi pa da ne gledamo produžetke :bih:

Avatar
Zodiac
Postovi: 4059
Pridružen/a: 18 dec 2012, 00:16
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Zodiac » 04 jun 2017, 00:16

Jel´ imao neko iskustva sa Xiaomi mi5 ,dvoumim se između njega i Huawei P9 lite (3 GB Ram) :) .

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la RZ88Adnan » 04 jun 2017, 01:01

Zodiac je napisao/la:Jel´ imao neko iskustva sa Xiaomi mi5 ,dvoumim se između njega i Huawei P9 lite (3 GB Ram) :) .
Nekako bolje uzeti Huawei nego Xiaomi ali nisam imao prilike koristit niti jedan
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17778
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la akisarajevo92 » 04 jun 2017, 02:08

anonimni je napisao/la:Ja 10-ku uzeo prije pola godine u Telecomu, al' pošto nemaju M9 pa ti to nije opcija, imaš još univerzalno u Šopingu i Hustel na čaršiji, ako nije vakumiran (a la iPhone :mrgreen: ) svakako ne kupuj
Mozes li mi napisati par rijeci o HTC 10? :)
Don't believe the hype.

Avatar
anonimni
Postovi: 10128
Pridružen/a: 04 jan 2012, 14:54
Lokacija: Uvijek uz tebe!
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la anonimni » 04 jun 2017, 09:12

Koristio sam je mjesec dana i onda je otisla u druge ruke :D ali sta god da ti napisem tesko ce ti je opisati kako treba, fkt odlican telefon, display se i na jakom suncu dobro bas vidi, baterija se za 65-70 minuta punila od 0 do 100% i imala vazda bar 6 sati screen ona, kamere perverzija, prednja pogotovo, ima blic u vidu osvjetljenja displaya i nemam sta fkt jos da kazem, ako mozes dodaj jos tu stoju i po cini mi se i uzmi 10, neces se pokajati
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

Kapiten Blue Traina

Avatar
dema
Postovi: 6892
Pridružen/a: 21 apr 2009, 17:58
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la dema » 04 jun 2017, 12:16

http://m.gsmarena.com/compare.php3?idPh ... hone2=7983

Xiaomi mi 5 jaci procesor, flagship mobitel, meni bolji sad, uzmi sta ti se vise svidja. Ja ni prije xiaomi

Avatar
Zodiac
Postovi: 4059
Pridružen/a: 18 dec 2012, 00:16
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la Zodiac » 04 jun 2017, 19:51

Hvala momci .

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la jasmin10 » 08 jun 2017, 23:49

Očitava mi memorijsku. Ali šta god prebacim na nju ne radi. Da li je do memorijske ili do mobitela ?
Sada mi ovo što sam prebacio na karticu nema :facepalm: kao iskorišteno dvije gige a nigdje ga :facepalm:

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: Mobilni- gdje, kako, šta?

Post Postao/la RZ88Adnan » 09 jun 2017, 02:19

jasmin10 je napisao/la:Očitava mi memorijsku. Ali šta god prebacim na nju ne radi. Da li je do memorijske ili do mobitela ?
Sada mi ovo što sam prebacio na karticu nema :facepalm: kao iskorišteno dvije gige a nigdje ga :facepalm:
Jednom kad sam kupovao nov telefon iz radnje onaj što radi mi je rekao da isključivo uzmem klasa 10 ako se ne varam inače neće očitavati svakakve kartice i javljat će greške..Možda je i do toga jesi pokušavao kakvu drugu memorijsku
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Goalgetter, Licniznanstvenik, meepo i 27 gostiju.