Muzika - Arhiva postova

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Muzika - Arhiva postova

Post Postao/la Valencia » 22 jan 2009, 14:13

Da li postoji neko ko ne voli muziku, bas se pitam!!? :mrgreen: Zasto muzika nije najvaznija sporedna stvar!?

Kao sto znamo, ova nasa drzava je preplavljena sundom (turbo folk), sto mozda najbolje oslikava obrazovanost i inteligenciju nasih ljudi. Ali, meni je zanimljivo da kada naletim na slicnu temu na drugim forumima, skoro da niko ne slusa turbo folk, pa onaj ko ne zna pomislio bi da toga kod nas nema. Mozda turbo folkeri nemaju internet? :mrgreen:

Ja slusam; Zabranjeno pusenje, Azra, EKV, pa onda Kerber, Inexi, Balasevic u trenutcima (rijetko) romantike... Od stranih, Iron Maiden, Rammstein, pa onda Brayan Adams... Mnogo toga... Pa nerijetko slusam reggae, pa u posebnim trenutcima techno... Sto se tice narodnih pjevaca, jedan je Toma Zdrakvovic. Kad se popije (cesto) njegove pjesme vode glavnu rijec.

Ne volim pop i turbo folk!!

Eto, izvol'te!
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

Avatar
3r0
Postovi: 120
Pridružen/a: 21 jan 2009, 13:43
Lokacija: pod Bijelim brijegom !
Kontakt:

Re: Muzika

Post Postao/la 3r0 » 22 jan 2009, 14:15

U zadnje vrijeme samo domaći rap !
...za svoj klub,za svoj grad ako treba i život dat'...

Avatar
reds_forever
Postovi: 4607
Pridružen/a: 06 nov 2008, 14:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Muzika

Post Postao/la reds_forever » 22 jan 2009, 14:25

ja otkad znam za sebe slusam muziku,mrzim turbofolk,slusam:metallicu,linkin park,three days grace,good charlotte,red hot chili pepperse(to su mi nekako najomiljeniji bendovi),incubus,crossfade,sergeja cetkovica,vladu georgieva,zeljka joksimovica,jamesa blunta,enriquea iglesiasa,bojana marovica,sasu kovacevica,pa i scorpionse pomalo,robbiea williamsa,evanescence,seether,..... (rock,hard rock,alter- rock,pop,punk,nadje se i koja metal pjesma,)

ima nekih grupa koje ne slusam ali koji imaju neke pjesme koje mi se svidjaju:Coldplay -square one,deep purple -soldier of fortune,extreme-more than words,nirvana -smells like teen spirit,aerosmith - dream on.....
Najbolje tekstove definitivno ima linkin park
After all,there was no 'miracle' in Istanbul,there was just a man inspiring other men to victory,a man with whom..' You'll never walk alone '

"I wouldn't walk away. I'd fight to put it right next year because I'm not a quitter" - Daniel Agger

Avatar
adnan_nanda
Postovi: 1999
Pridružen/a: 11 jul 2008, 10:36
Kontakt:

Re: Muzika

Post Postao/la adnan_nanda » 22 jan 2009, 15:15

uglavnom domaci rap,al kad se pije(kao sto kaze drug Valencia "cesto") tad narodnjaci rokaju. ;)
Povjerenje je trpeza za kojom se jadni služe i kad nisu gladni, druže. :)

formance
Postovi: 2132
Pridružen/a: 09 jan 2009, 18:07
Kontakt:

Re: Muzika

Post Postao/la formance » 22 jan 2009, 15:24

ja slusam starije pjesme iz bivse ex yu kao sto su:Plavi orkestar,Crvena jabuka,Valentino,Bijelo dugme,Parni valjak,Generacija 5...eto to moje najbolje grupe.
"I think for me the most talented of all times was Rios. But unfortunately he doesn't want to continue his tennis career, because when it's too easy for you, then it's boring. For me, tennis is not so easy" - Marat Safin

Profesionalnitenis.com

Avatar
reds_forever
Postovi: 4607
Pridružen/a: 06 nov 2008, 14:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Muzika

Post Postao/la reds_forever » 22 jan 2009, 15:31

mojoj dvogodisnjoj rodici najdraza pjesma od severine -gas,gas :|
After all,there was no 'miracle' in Istanbul,there was just a man inspiring other men to victory,a man with whom..' You'll never walk alone '

"I wouldn't walk away. I'd fight to put it right next year because I'm not a quitter" - Daniel Agger

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: Muzika

Post Postao/la bistrikboy » 22 jan 2009, 23:28

reds_forever je napisao/la:mojoj dvogodisnjoj rodici najdraza pjesma od severine -gas,gas :|
pa i jest nekakva djecija...

ja vala mrzim turbofolk,volim slusat mileta kitica,jelenu karleusu,seku selmu i indiru radic,al mrzim turbofolk i folk generalno :lol: :lol: :lol:

imal sta da valja od ovog naseg rapa osim djoganija naravno :lol: :?:
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

Avatar
hammers
Moderator
Postovi: 2124
Pridružen/a: 17 sep 2008, 14:17
Kontakt:

Re: Muzika

Post Postao/la hammers » 23 jan 2009, 03:02

Takodje mrzim turbo folk sranje uglavnom slusam srpski rap i hrvatski mada cesto znam i strani slusati...
http://www.youtube.com/watch?v=aWGDXKSxjn0

"West Ham taking liberties at Millwall, they come to Millwall's ground, they smash there pubs up and to them it's a victory".

Avatar
reds_forever
Postovi: 4607
Pridružen/a: 06 nov 2008, 14:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Muzika

Post Postao/la reds_forever » 23 jan 2009, 13:46

hammers je napisao/la:Takodje mrzim turbo folk sranje uglavnom slusam srpski rap i hrvatski mada cesto znam i strani slusati...
reperi su danas najuspjesniji u muzici,Jay Z,50 Cent,Snoop Dogg....na parama spavaju.....sto se tice turbofolka,ljudi sad slusaju cece,seke,brace,nekakve maje marijane,radmile i sta ja znam kako se vec zovu....
After all,there was no 'miracle' in Istanbul,there was just a man inspiring other men to victory,a man with whom..' You'll never walk alone '

"I wouldn't walk away. I'd fight to put it right next year because I'm not a quitter" - Daniel Agger

Avatar
csh
Moderator
Postovi: 1734
Pridružen/a: 21 mar 2008, 17:16
Lokacija: Uvijek gdje treba!
Kontakt:

Re: Muzika

Post Postao/la csh » 23 jan 2009, 15:14

Valencia je napisao/la:Da li postoji neko ko ne voli muziku, bas se pitam!!? :mrgreen: Zasto muzika nije najvaznija sporedna stvar!?

Kao sto znamo, ova nasa drzava je preplavljena sundom (turbo folk), sto mozda najbolje oslikava obrazovanost i inteligenciju nasih ljudi. Ali, meni je zanimljivo da kada naletim na slicnu temu na drugim forumima, skoro da niko ne slusa turbo folk, pa onaj ko ne zna pomislio bi da toga kod nas nema. Mozda turbo folkeri nemaju internet? :mrgreen:

Ja slusam; Zabranjeno pusenje, Azra, EKV, pa onda Kerber, Inexi, Balasevic u trenutcima (rijetko) romantike... Od stranih, Iron Maiden, Rammstein, pa onda Brayan Adams... Mnogo toga... Pa nerijetko slusam reggae, pa u posebnim trenutcima techno... Sto se tice narodnih pjevaca, jedan je Toma Zdrakvovic. Kad se popije (cesto) njegove pjesme vode glavnu rijec.

Ne volim pop i turbo folk!!

Eto, izvol'te!
Azra mi je najdrazi bend,a nedavno sam nabavio unpluged ekv-a koji ranije nisam cuo odlicno zvuci ako nisi slusao potrazi to,inace slusam najvise stari domaci rok,na ove tvoje dodao bih jos atomce,haustor,leb i sol,brejkerse i majke.Strani rok takodje slusam ali manje.Inace ne znam dali si upoznat da maiden 10 feb. gostuje u begesu u areni,ovih dana planiram rezervisati kartu mislim aranzman je karta +prevoz 70 eura,pa ko zeli nece se pokajati...
AMAR OSIM!!!

Avatar
DinceManijak
Postovi: 500
Pridružen/a: 04 sep 2008, 19:16
Kontakt:

Re: Muzika

Post Postao/la DinceManijak » 23 jan 2009, 16:05

Sevdah - Pice(Alkhol a ne ono drugo, i ako i to moze pa kad god bilo :lol: ) - Dobro drustvo = Nemoze bit lose :!:
Inace svasta ponesta slusam, zavisi koje mi je razpolozenje 8-)
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Who Dares Wins~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Avatar
reds_forever
Postovi: 4607
Pridružen/a: 06 nov 2008, 14:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Muzika

Post Postao/la reds_forever » 23 jan 2009, 16:21

ja vam preporucujem da poslusate remix pjesme morning after od chestera benningtona inace pjevaca Linkin parka citav dan je "vrtim " na playlisti :)prdobra pjesma...barem meni
After all,there was no 'miracle' in Istanbul,there was just a man inspiring other men to victory,a man with whom..' You'll never walk alone '

"I wouldn't walk away. I'd fight to put it right next year because I'm not a quitter" - Daniel Agger

Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: Muzika

Post Postao/la Valencia » 23 jan 2009, 17:43

Znam da IM dolazi u BG, ali ne znam hocu li imat vremena da idem na taj datum. Vec me neki drugovi iz BG cimaju da navrnem i kao sto to uvijek biva u ovakvim situacijama, obaveze gurnem u drugi plan, tako da... :mrgreen: Mislim, to ne treba propustat, ipak dolazi najveci (najbolji) bend svih vremena.

Reds_forever, vidim da gotivis Linkin Park (i ja slusam ponekad), pa da te pitam mozes li 'svarit' Slipknot? :mrgreen: Slicno je, samo sto je ovo agresivnije i 'prljavije'. :mrgreen:

http://www.youtube.com/watch?v=Ow7rXoWD ... re=related - Vrh od njih!

http://www.youtube.com/watch?v=e502auOnLuA - :mrgreen: :mrgreen:
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: Muzika

Post Postao/la obannon » 23 jan 2009, 18:07

bistrikboy je napisao/la:
reds_forever je napisao/la:mojoj dvogodisnjoj rodici najdraza pjesma od severine -gas,gas :|
pa i jest nekakva djecija...

ja vala mrzim turbofolk,volim slusat mileta kitica,jelenu karleusu,seku selmu i indiru radic,al mrzim turbofolk i folk generalno :lol: :lol: :lol:

imal sta da valja od ovog naseg rapa osim djoganija naravno :lol: :?:
nije ni tebi lako
- " $...

Avatar
ribery
Moderator
Postovi: 2032
Pridružen/a: 21 mar 2008, 15:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Muzika

Post Postao/la ribery » 23 jan 2009, 18:10

obannon je napisao/la:
bistrikboy je napisao/la:
reds_forever je napisao/la:mojoj dvogodisnjoj rodici najdraza pjesma od severine -gas,gas :|
pa i jest nekakva djecija...

ja vala mrzim turbofolk,volim slusat mileta kitica,jelenu karleusu,seku selmu i indiru radic,al mrzim turbofolk i folk generalno :lol: :lol: :lol:

imal sta da valja od ovog naseg rapa osim djoganija naravno :lol: :?:
nije ni tebi lako
hahahahah, nije vala hahaha.
ovo se on obannon zajebava malo, ironija bolan :lol: :)

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: Muzika

Post Postao/la bistrikboy » 23 jan 2009, 18:11

obanonne sto si bolan ozbiljan zezam se malo ti odmah na ozbilju al et... :roll: :P
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

partizanov sin
Postovi: 32
Pridružen/a: 19 jan 2009, 02:02
Kontakt:

Re: Muzika

Post Postao/la partizanov sin » 23 jan 2009, 18:41

Znate cime sam se ja zarazio ovih dana
Ako se neko mozda sjeca one grupe tap011,e njihove pjesme sad slusam!!

Avatar
reds_forever
Postovi: 4607
Pridružen/a: 06 nov 2008, 14:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Muzika

Post Postao/la reds_forever » 23 jan 2009, 18:53

Valencia je napisao/la:Znam da IM dolazi u BG, ali ne znam hocu li imat vremena da idem na taj datum. Vec me neki drugovi iz BG cimaju da navrnem i kao sto to uvijek biva u ovakvim situacijama, obaveze gurnem u drugi plan, tako da... :mrgreen: Mislim, to ne treba propustat, ipak dolazi najveci (najbolji) bend svih vremena.

Reds_forever, vidim da gotivis Linkin Park (i ja slusam ponekad), pa da te pitam mozes li 'svarit' Slipknot? :mrgreen: Slicno je, samo sto je ovo agresivnije i 'prljavije'. :mrgreen:

http://www.youtube.com/watch?v=Ow7rXoWD ... re=related - Vrh od njih!

http://www.youtube.com/watch?v=e502auOnLuA - :mrgreen: :mrgreen:

slipknot....-death metal :!: Rammstein inekako ali ovo....tesko ;)
After all,there was no 'miracle' in Istanbul,there was just a man inspiring other men to victory,a man with whom..' You'll never walk alone '

"I wouldn't walk away. I'd fight to put it right next year because I'm not a quitter" - Daniel Agger

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Muzika

Post Postao/la High » 23 jan 2009, 19:29

.
Zadnja izmjena: High, dana/u 01 maj 2013, 02:33, ukupno mijenjano 1 put.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
T-MAC
Postovi: 4102
Pridružen/a: 03 jan 2009, 15:38
Lokacija: SFRJ/Zenica
Kontakt:

Re: Muzika

Post Postao/la T-MAC » 23 jan 2009, 22:30

ma nemogu smislit turbofolk to nije nikakva glazba stvarno obicno sranje.slusao sam skoro sve vrste muzike al turbofolk nikada.trenutno slusam samo ex YU rok a za mene je najbolja grupa zabranjeno pusenje al eto sta nam rat uradi te mozda najpopularnije grupe u punom satsavu vise nema stvarno mi je zao sto vise nema neleta.al nije ni sejo los ima covjek dobrih pjesama a nele za mene je propao jer onom vrstom muzike kojom se on sad bavi stvarno je nesvatljiva stvarno nemam rijeci.
Azra,EKV,Balasevic,Divlje Jagode,Riblja Corba,Indexi,Film,Zabranjeno Pusenje,Bajaga.
Guns n'Roses,Judas Priest,AC/DC,Queen,Led Zeppelin,Iron Maiden,Black Sabbath
Edvin Po je idol jedne generacije !

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.