Nova Godina

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16424
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Nova Godina

Post Postao/la gaston » 08 dec 2017, 19:48

bega_afc je napisao/la:
gaston je napisao/la:Ma niko sretniji od mene da i ovu godinu provedem lokajući sa svojim uhljupima na nekoj planini al' kurko. :mrgreen:

Još 4mj pa u Bosnu prvi put aBd. :pray:
Prema onom kako vidim, kurko je ove godine rezervisan za kolegice. :lol:

:rol: :rol: :rol:

Pametan sam Bgm otkako sam došao ovamo, nemoj me kvariti. :mrgreen:
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: Nova Godina

Post Postao/la SlevinKelevra » 08 dec 2017, 23:07

Samo da citira ovog cara od prije godinu dana :rol: :tokralju:
Mavs je napisao/la:Za mene konačno nešto drugačije slavlje Nove godine. Našao sam djevojku sa kojom sam sad evo već 8 mjeseci, odlučili smo zajedno slaviti, pošto nam je oboma dosadila već usađena rutina sa rajom. Svake godine stan ili klub, opijanje do besvijesti, ustajanje prvog oko podne ili kasnije, mrtvilo u glavi i ustima. Ove godine kod mene u stanu, ona će spremiti neku večericu, samo po časica vina da se nazdrazi u ponoć i filmski marator. Imam i tu sreću da oboje volimo isti žanr filmova, gledati ćemo klasike i nakon toga možda se i oprašiti. Ujutro ustati normalni i sretni, otići malo prošetati gradom, možda se provozati van grada slušajući neke klasike i jednostavno biti sretni.
Zaj***** se, niti imam djevojku, niti prazan stan, niti svoje auto, a Novu ću opet provesti sa svojim hablečinama koji će polokat Boga Allaha i sutra se trijeznit do navečer kada će opet zvati da popijemo ono što je ostalo.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61295
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Nova Godina

Post Postao/la Virtu4l » 09 dec 2017, 00:36

Budva - Bijelo Dugme
Tivat - Gibonni
Dubrovnik - Dino Merlin

Ako se potrudimo stići ćemo na sva tri :lol:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16424
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Nova Godina

Post Postao/la gaston » 09 dec 2017, 09:02

E čuj Dziboni. :rol:

Ni djeca ga njegova ne slušaju.
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Nova Godina

Post Postao/la Osim13 » 17 dec 2017, 23:07

Planirao sam se napiti, sam, u mraku, i rezervisati kakvu prostitutku oko 23h pa je nabiti nogom pred ponoć da ne smeta
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54020
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Nova Godina

Post Postao/la MortemHz » 18 dec 2017, 02:41

SlevinKelevra je napisao/la:Samo da citira ovog cara od prije godinu dana :rol: :tokralju:
Mavs je napisao/la:Za mene konačno nešto drugačije slavlje Nove godine. Našao sam djevojku sa kojom sam sad evo već 8 mjeseci, odlučili smo zajedno slaviti, pošto nam je oboma dosadila već usađena rutina sa rajom. Svake godine stan ili klub, opijanje do besvijesti, ustajanje prvog oko podne ili kasnije, mrtvilo u glavi i ustima. Ove godine kod mene u stanu, ona će spremiti neku večericu, samo po časica vina da se nazdrazi u ponoć i filmski marator. Imam i tu sreću da oboje volimo isti žanr filmova, gledati ćemo klasike i nakon toga možda se i oprašiti. Ujutro ustati normalni i sretni, otići malo prošetati gradom, možda se provozati van grada slušajući neke klasike i jednostavno biti sretni.
Zaj***** se, niti imam djevojku, niti prazan stan, niti svoje auto, a Novu ću opet provesti sa svojim hablečinama koji će polokat Boga Allaha i sutra se trijeznit do navečer kada će opet zvati da popijemo ono što je ostalo.
:tokralju:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

FoSte95
Postovi: 12545
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Nova Godina

Post Postao/la FoSte95 » 18 dec 2017, 07:20

Osim13 je napisao/la:Planirao sam se napiti, sam, u mraku, i rezervisati kakvu prostitutku oko 23h pa je nabiti nogom pred ponoć da ne smeta
hahaha :rol: :rol: :rol:
koji si ti kralj
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Nova Godina

Post Postao/la Kawhi » 18 dec 2017, 19:06

Osim13 je napisao/la:Planirao sam se napiti, sam, u mraku, i rezervisati kakvu prostitutku oko 23h pa je nabiti nogom pred ponoć da ne smeta
:bow: :tokralju:
Gdje nabavljas prostitutke?
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Nova Godina

Post Postao/la Osim13 » 18 dec 2017, 23:24

Kawhi je napisao/la:
Osim13 je napisao/la:Planirao sam se napiti, sam, u mraku, i rezervisati kakvu prostitutku oko 23h pa je nabiti nogom pred ponoć da ne smeta
:bow: :tokralju:
Gdje nabavljas prostitutke?
Oglasi 'arane old skul šifra crveni karmin oblika dilda. :mrgreen:


Javis joj se na Viber, trazis slike, a ako si bas onako tip momka koji voli adrenalin onda se unaprijed dogovoris pa sta Bog dragi da, il Jenifer Lopez il Suzan Bojl te doceka. Nije da mi se jednom desilo.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Nova Godina

Post Postao/la Kawhi » 18 dec 2017, 23:26

Osim13 je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:
Osim13 je napisao/la:Planirao sam se napiti, sam, u mraku, i rezervisati kakvu prostitutku oko 23h pa je nabiti nogom pred ponoć da ne smeta
:bow: :tokralju:
Gdje nabavljas prostitutke?
Oglasi 'arane old skul šifra crveni karmin oblika dilda. :mrgreen:


Javis joj se na Viber, trazis slike, a ako si bas onako tip momka koji voli adrenalin onda se unaprijed dogovoris pa sta Bog dragi da, il Jenifer Lopez il Suzan Bojl te doceka. Nije da mi se jednom desilo.
Gdje oglasi? :mrgreen:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Nova Godina

Post Postao/la Osim13 » 18 dec 2017, 23:34

Super Oglasi petkom sto izadju, ybg nema jos kod nas na olx.ba kategorija za te stvari ko u razvijenim zemljama :mrgreen:

Kad sam isao sa drustvom u Mađarsku prije jedno 5 - 6 mjeseci, rezervisali preko neta 3 đevojke, jesmo se iskesirali al brate boljeg taslacenja nisam dozivio :kafa:

Idite u Mađarsku, kakvo Reljevo.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Nova Godina

Post Postao/la Sabinho » 19 dec 2017, 01:34

gaston je napisao/la:E čuj Dziboni. :rol:

Ni djeca ga njegova ne slušaju.
:tralala:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
TobeYarabi
Postovi: 7176
Pridružen/a: 18 maj 2016, 17:48
Kontakt:

Re: Nova Godina

Post Postao/la TobeYarabi » 19 dec 2017, 02:22

Navuko ga na tanak led.Zabezeknuce se @kahwa kad naruci kurvu a dodje mu @osim13 :rol: :rol: :rol:

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Nova Godina

Post Postao/la alan_kardec » 19 dec 2017, 03:07

TobeYarabi je napisao/la:Navuko ga na tanak led.Zabezeknuce se @kahwa kad naruci kurvu a dodje mu @osim13 :rol: :rol: :rol:
samo jedna persona sa ssba foruma, može doći na kućni prag :lol: :lol:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24175
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: RE: Re: Nova Godina

Post Postao/la Derdiyok » 19 dec 2017, 07:30

TobeYarabi je napisao/la:Navuko ga na tanak led.Zabezeknuce se @kahwa kad naruci kurvu a dodje mu @osim13 :rol: :rol: :rol:
Samo sam osima :rol:

Poslano sa mog SM-T211 koristeći Tapatalk
® GONGASHI POWERHOUSE ®

scudetto89
Postovi: 2524
Pridružen/a: 25 dec 2016, 16:19
Kontakt:

Re: Nova Godina

Post Postao/la scudetto89 » 19 dec 2017, 07:41

@ tobe legendo foruma ovoga nenadjebiv si sestre mi moje ! :mrgreen: :urnebes: :bow:
04.10.2009 !
1946 !
HZ ' 87 !

Grizzlies FC

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12645
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Nova Godina

Post Postao/la Mig_Mig » 19 dec 2017, 09:20

SlevinKelevra je napisao/la:Samo da citira ovog cara od prije godinu dana :rol: :tokralju:
Mavs je napisao/la:Za mene konačno nešto drugačije slavlje Nove godine. Našao sam djevojku sa kojom sam sad evo već 8 mjeseci, odlučili smo zajedno slaviti, pošto nam je oboma dosadila već usađena rutina sa rajom. Svake godine stan ili klub, opijanje do besvijesti, ustajanje prvog oko podne ili kasnije, mrtvilo u glavi i ustima. Ove godine kod mene u stanu, ona će spremiti neku večericu, samo po časica vina da se nazdrazi u ponoć i filmski marator. Imam i tu sreću da oboje volimo isti žanr filmova, gledati ćemo klasike i nakon toga možda se i oprašiti. Ujutro ustati normalni i sretni, otići malo prošetati gradom, možda se provozati van grada slušajući neke klasike i jednostavno biti sretni.
Zaj***** se, niti imam djevojku, niti prazan stan, niti svoje auto, a Novu ću opet provesti sa svojim hablečinama koji će polokat Boga Allaha i sutra se trijeznit do navečer kada će opet zvati da popijemo ono što je ostalo.
Daj nek se javi, mozda je san postao java :)
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Nova Godina

Post Postao/la Sabinho » 19 dec 2017, 09:28

SlevinKelevra je napisao/la:Samo da citira ovog cara od prije godinu dana :rol: :tokralju:
Mavs je napisao/la:Za mene konačno nešto drugačije slavlje Nove godine. Našao sam djevojku sa kojom sam sad evo već 8 mjeseci, odlučili smo zajedno slaviti, pošto nam je oboma dosadila već usađena rutina sa rajom. Svake godine stan ili klub, opijanje do besvijesti, ustajanje prvog oko podne ili kasnije, mrtvilo u glavi i ustima. Ove godine kod mene u stanu, ona će spremiti neku večericu, samo po časica vina da se nazdrazi u ponoć i filmski marator. Imam i tu sreću da oboje volimo isti žanr filmova, gledati ćemo klasike i nakon toga možda se i oprašiti. Ujutro ustati normalni i sretni, otići malo prošetati gradom, možda se provozati van grada slušajući neke klasike i jednostavno biti sretni.
Zaj***** se, niti imam djevojku, niti prazan stan, niti svoje auto, a Novu ću opet provesti sa svojim hablečinama koji će polokat Boga Allaha i sutra se trijeznit do navečer kada će opet zvati da popijemo ono što je ostalo.
:tokralju: :tokralju: :tokralju: :rol: :rol: :rol:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Nova Godina

Post Postao/la Kawhi » 19 dec 2017, 10:04

TobeYarabi je napisao/la:Navuko ga na tanak led.Zabezeknuce se @kahwa kad naruci kurvu a dodje mu @osim13 :rol: :rol: :rol:
Ako mi barem popusi ne bih se bunio. :mrgreen:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Kaunas
Postovi: 13191
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: Nova Godina

Post Postao/la Kaunas » 19 dec 2017, 18:04

Osim13 je napisao/la:Super Oglasi petkom sto izadju, ybg nema jos kod nas na olx.ba kategorija za te stvari ko u razvijenim zemljama :mrgreen:

Kad sam isao sa drustvom u Mađarsku prije jedno 5 - 6 mjeseci, rezervisali preko neta 3 đevojke, jesmo se iskesirali al brate boljeg taslacenja nisam dozivio :kafa:

Idite u Mađarsku, kakvo Reljevo.
Eto te ko ovaj jedan sto ga znam. Udje na pik, jel vidio zenske nokte ili neku naznaku da zena prodaje na nekoj slici mobitela ili necega odmah ide javljanje i prodje mu uglavnom.Tako je zbog jedne Punta kupio i prodo ga nakon par dana. Pala je u medjuvremenu naravno. :lol: :lol:
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Pantelija, Zaniolo i 15 gostiju.