Nova Godina

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54351
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Nova Godina

Post Postao/la MortemHz » 25 dec 2016, 23:22

Sabinho je napisao/la:Kako sam se u alkoholiziranom stanju posr'o u sanduk za drva u dnevnom boravku ovaj praznik za mene nema nikakav znacaj. :kafa:
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Nova Godina

Post Postao/la alan_kardec » 25 dec 2016, 23:34

:urnebes: :urnebes: :bow:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
moj uzor-S.G
Postovi: 6243
Pridružen/a: 03 avg 2011, 12:54
Kontakt:

Re: Nova Godina

Post Postao/la moj uzor-S.G » 25 dec 2016, 23:40

Jedan od najjacih postova ikada :lol:
Zauvijek u svojim srcima
brata cuva bordo armija

Istina za Vedrana!

Avatar
Marsal
Postovi: 22753
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Nova Godina

Post Postao/la Marsal » 26 dec 2016, 00:13

2016 je za mene lično bila najgora godina ikad, jedno vrijeme sam opasno visio i svašta mi se motalo kroz glavu, uglavnom negativno. Ne znam koji mi je qurac bio, nisam trezveno razmišljao. Kraj je već malo bolji mada ništa posebno, a najviše jer mi je sestra iznenada došla na sedmicu dana kući. 2017 može biti gora jedino u slučaju ako mi se iz porodice neko teže razboli ili ned'o Bog umre.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
Mavs
Postovi: 228
Pridružen/a: 08 dec 2015, 12:08
Kontakt:

Re: Nova Godina

Post Postao/la Mavs » 27 dec 2016, 11:14

Za mene konačno nešto drugačije slavlje Nove godine. Našao sam djevojku sa kojom sam sad evo već 8 mjeseci, odlučili smo zajedno slaviti, pošto nam je oboma dosadila već usađena rutina sa rajom. Svake godine stan ili klub, opijanje do besvijesti, ustajanje prvog oko podne ili kasnije, mrtvilo u glavi i ustima. Ove godine kod mene u stanu, ona će spremiti neku večericu, samo po časica vina da se nazdrazi u ponoć i filmski marator. Imam i tu sreću da oboje volimo isti žanr filmova, gledati ćemo klasike i nakon toga možda se i oprašiti. Ujutro ustati normalni i sretni, otići malo prošetati gradom, možda se provozati van grada slušajući neke klasike i jednostavno biti sretni.
Zaj***** se, niti imam djevojku, niti prazan stan, niti svoje auto, a Novu ću opet provesti sa svojim hablečinama koji će polokat Boga Allaha i sutra se trijeznit do navečer kada će opet zvati da popijemo ono što je ostalo.
Wake up and live !

Money isn't something I play for. I want to compete. I want to win.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Nova Godina

Post Postao/la SiamoNoi » 27 dec 2016, 11:18

:rol:

Avatar
Belmin6
Postovi: 12970
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: Nova Godina

Post Postao/la Belmin6 » 27 dec 2016, 11:28

Mavs je napisao/la:Za mene konačno nešto drugačije slavlje Nove godine. Našao sam djevojku sa kojom sam sad evo već 8 mjeseci, odlučili smo zajedno slaviti, pošto nam je oboma dosadila već usađena rutina sa rajom. Svake godine stan ili klub, opijanje do besvijesti, ustajanje prvog oko podne ili kasnije, mrtvilo u glavi i ustima. Ove godine kod mene u stanu, ona će spremiti neku večericu, samo po časica vina da se nazdrazi u ponoć i filmski marator. Imam i tu sreću da oboje volimo isti žanr filmova, gledati ćemo klasike i nakon toga možda se i oprašiti. Ujutro ustati normalni i sretni, otići malo prošetati gradom, možda se provozati van grada slušajući neke klasike i jednostavno biti sretni.
Zaj***** se, niti imam djevojku, niti prazan stan, niti svoje auto, a Novu ću opet provesti sa svojim hablečinama koji će polokat Boga Allaha i sutra se trijeznit do navečer kada će opet zvati da popijemo ono što je ostalo.
:tokralju: :urnebes:

Hajd barem si kralju neciju noc opisao. :kafa:

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Nova Godina

Post Postao/la High » 27 dec 2016, 11:34

Prava Nova godina je samo uz milozvučje Kemala Hasića i Nermina Malkoča Fistika.



Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: Nova Godina

Post Postao/la SlevinKelevra » 27 dec 2016, 12:33

Mavs je napisao/la:Za mene konačno nešto drugačije slavlje Nove godine. Našao sam djevojku sa kojom sam sad evo već 8 mjeseci, odlučili smo zajedno slaviti, pošto nam je oboma dosadila već usađena rutina sa rajom. Svake godine stan ili klub, opijanje do besvijesti, ustajanje prvog oko podne ili kasnije, mrtvilo u glavi i ustima. Ove godine kod mene u stanu, ona će spremiti neku večericu, samo po časica vina da se nazdrazi u ponoć i filmski marator. Imam i tu sreću da oboje volimo isti žanr filmova, gledati ćemo klasike i nakon toga možda se i oprašiti. Ujutro ustati normalni i sretni, otići malo prošetati gradom, možda se provozati van grada slušajući neke klasike i jednostavno biti sretni.
Zaj***** se, niti imam djevojku, niti prazan stan, niti svoje auto, a Novu ću opet provesti sa svojim hablečinama koji će polokat Boga Allaha i sutra se trijeznit do navečer kada će opet zvati da popijemo ono što je ostalo.
Kraljuuu... :urnebes: :urnebes:

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12593
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: Nova Godina

Post Postao/la Nerminovic » 27 dec 2016, 12:44

2016 takodjer za mene najjadnija godina ikad, totalno nemotivisan i bez ikakve vizije...od slavlja nista nece biti, po tradiciji standardno malo na forum, skinuti neki film i Bismillom... :roll:
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: Nova Godina

Post Postao/la Sariel » 27 dec 2016, 13:01

hu jebote led, koja depresiva :o :urnebes:
ja kontam nova godina tema sili mi :lol:

Avatar
Mavs
Postovi: 228
Pridružen/a: 08 dec 2015, 12:08
Kontakt:

Re: Nova Godina

Post Postao/la Mavs » 28 dec 2016, 02:15

Mavs je napisao/la:Za mene konačno nešto drugačije slavlje Nove godine. Našao sam djevojku sa kojom sam sad evo već 8 mjeseci, odlučili smo zajedno slaviti, pošto nam je oboma dosadila već usađena rutina sa rajom. Svake godine stan ili klub, opijanje do besvijesti, ustajanje prvog oko podne ili kasnije, mrtvilo u glavi i ustima. Ove godine kod mene u stanu, ona će spremiti neku večericu, samo po časica vina da se nazdrazi u ponoć i filmski marator. Imam i tu sreću da oboje volimo isti žanr filmova, gledati ćemo klasike i nakon toga možda se i oprašiti. Ujutro ustati normalni i sretni, otići malo prošetati gradom, možda se provozati van grada slušajući neke klasike i jednostavno biti sretni.
Zaj***** se, niti imam djevojku, niti prazan stan, niti svoje auto, a Novu ću opet provesti sa svojim hablečinama koji će polokat Boga Allaha i sutra se trijeznit do navečer kada će opet zvati da popijemo ono što je ostalo.
Nakon ovog posta kao da sam se prokleo, javljeno mi je popodne i da radim 1.1. (WTF jesam li jedini u državi??? ) Ku*** ću pit'.
Wake up and live !

Money isn't something I play for. I want to compete. I want to win.

Avatar
scorpy
Postovi: 540
Pridružen/a: 05 sep 2009, 12:26
Kontakt:

Re: RE: Re: Nova Godina

Post Postao/la scorpy » 28 dec 2016, 02:21

TobeYarabi je napisao/la:jel i ove godine nova godina pada u zimu?

Kako kome:D
Meni pada na ljeto.

Avatar
TobeYarabi
Postovi: 7176
Pridružen/a: 18 maj 2016, 17:48
Kontakt:

Re: RE: Re: Nova Godina

Post Postao/la TobeYarabi » 28 dec 2016, 02:35

scorpy je napisao/la:
TobeYarabi je napisao/la:jel i ove godine nova godina pada u zimu?

Kako kome:D
Meni pada na ljeto.
koji je kod tebe datum??

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41244
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: RE: Re: Nova Godina

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 28 dec 2016, 08:38

scorpy je napisao/la:
TobeYarabi je napisao/la:jel i ove godine nova godina pada u zimu?

Kako kome:D
Meni pada na ljeto.
Jesi to u Australiji :D
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

NAJGORA_BAGRA
Postovi: 4150
Pridružen/a: 13 jan 2011, 01:47
Lokacija: http://www.fksloboda.ba/
Kontakt:

Re: Nova Godina

Post Postao/la NAJGORA_BAGRA » 28 dec 2016, 09:17

Je li kome dobro prosla 2016. ? :lol:

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Nova Godina

Post Postao/la Kawhi » 28 dec 2016, 10:22

NAJGORA_BAGRA je napisao/la:Je li kome dobro prosla 2016. ? :lol:
Jest meni. Osim sto sam se sad razbolio i vjerovatno necu slaviti 2017.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
scorpy
Postovi: 540
Pridružen/a: 05 sep 2009, 12:26
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: Nova Godina

Post Postao/la scorpy » 28 dec 2016, 10:49

TobeYarabi je napisao/la:
scorpy je napisao/la:
TobeYarabi je napisao/la:jel i ove godine nova godina pada u zimu?

Kako kome:D
Meni pada na ljeto.
koji je kod tebe datum??
Isti kao i kod tebe. Samo sto sam u Australiji:)

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Nova Godina

Post Postao/la Zenzo » 28 dec 2016, 11:05

Dobar, dobar. :clap:
- Zeljeznicar -

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 18624
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: Nova Godina

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 28 dec 2016, 14:31

NAJGORA_BAGRA je napisao/la:Je li kome dobro prosla 2016. ? :lol:
Meni jeste, hvala Bogu. Samo cu izuzeti jedan dio iz oktobra koji ce ostaviti traga na meni do kraja zivota
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala.

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 35 gostiju.