Serije (sve o serijama na jednom mjestu) - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4889
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 15 dec 2017, 23:31

Bez Phoebe serija ne bi bila ista,ustvari bez bilo kojeg lika serija ne bi bila upotpunjena.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Avatar
VGS
Postovi: 8858
Pridružen/a: 16 jan 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la VGS » 15 dec 2017, 23:36

Kajzer10 je napisao/la:


-"Whats wrong with the plane"

-"There's nothing wrong"

-"The left phalange"

-"There is no 'phalange'"

-"Oh, my god, this plane doesn't even have phalange"

-"We are all getting out, there is no phalange"

:rol: :rol:

Inace, zavrsio sam seriju prije par dana. Sigurno najbolji sitcom ikad. Iako sam veliki ljubitelj HIMYM, serija nema ni pribliznu konstantu kao Prijatelji.
U 10 sezona nisam primjetio da kvalitet opada iako bih da moram birati, 4 i 5 sezonu izabrao kao najbolje. Muski likovi su najbolji i debelo iznad zenskih, ali generalno svi su ok sem Phoebe kojoj je mjesto u BIg Bang Theory.
Uglavnom, 10/10. :salut:
Ja veceras zavrsio zadnju epizodu, maloprije gledah ovo sa phalange :lol: :lol: :lol:

Ne pamtim kad mi je bilo ovoliko krivo sto sam zavrsio neku seriju :plac: :plac:

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Quinlan » 15 dec 2017, 23:53

Ja polako gledam na O2, dvije epizode dnevno pa kad oni prestanu skinuti cu dalje :D

rope777
Postovi: 254
Pridružen/a: 15 jun 2016, 13:05
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la rope777 » 16 dec 2017, 14:54

Riverdale preporučujem :salut:
BBB 86'

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19256
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la bodi123 » 16 dec 2017, 17:04

Punisher završena prva sezona, dobar, dosta dobar nema šta. Valjda brzo izbace i novu sezonu.

Bernthal. :salut:
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
Barcod
Postovi: 1722
Pridružen/a: 19 jul 2014, 19:11
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Barcod » 16 dec 2017, 17:08

Godless odlicna mini serija :thumbup:
Arsenal All The Way !

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13485
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la QUARTERBACK » 16 dec 2017, 21:48

nextterrain je napisao/la:
QUARTERBACK je napisao/la:dark fkt vrh, samo mi je glupa jedna stvar kad se vratim na prvu epizodu ako neko moze to objasnit malo bolje
prva epizoda, michael se ubija i ostavlja pismo da se otvori tamo nekog datuma, a istovremeno je ziv i mikkel koji je ustvari michael, ono uredno zivi provodi svoje djetinjstvo u hajmo reci buducnosti.. kako je to moguce kad se radi o istom liku ne mogu to da provalim nikako, kontam da ima neki logican razlog al ja ga ne vidim
nije ni meni taj dio jasan, možda se ubio prije datuma kad prelazi u 1986. da može "ispuniti" svoju dužnost i da se sve od ovoga desi,
ali opet je imao psihičkih problema (naravno da će imati) pa je možda se zbog tog ubio. Mislim da ce biti druga sezona pa da objasni sve malo bolje
e sad kad sam pogledao do kraja prvu sezonu malo mi je jasnije jer tu je i ovaj dio sa 1953.godinom pa su neke stvari logicnije, ali ono sa pismom otkud kad ga je zapalio i sobom u kojoj jonas bude i kad mu onaj govori da je on ustvari on :mrgreen: malo sam sumnjao na to da je on ustvari jonas stariji ali opet je mindfuck samo takav :tokralju: serija je bas dobra i kraj mi se svidja s ovom pricom ocigledno u 2052. godini ili ti ga 33 godine u buducnosti jos bas me zanima u kojem ce pravcu otici serija dalje
gledam uporedo i riverdale otprije i nesto sinoc poredim dark i riverdal, koja razlika izmedju evropljana i amerike, amerikanci i sad pucaju klasicne kliseje et ova zadnja epizoda i njen kraj eo nezz tacno znas sve sta ce se desiti, mogu reci da je serija imala dobar potencijal s tematikom al su lose to sve ukomponovali
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la sajo10 » 16 dec 2017, 22:19

bodi123 je napisao/la:Punisher završena prva sezona, dobar, dosta dobar nema šta. Valjda brzo izbace i novu sezonu.

Bernthal. :salut:
Nazalost nista prije proljeca/ljeta 2019. Iduce godine izlazi treca sezona DD, i druge sezone JJ i LC.
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

filip13
Postovi: 38008
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la filip13 » 16 dec 2017, 23:24

Marsal je napisao/la:
xaviesta je napisao/la:Nego jbo vas PB, gledal iko Twin Peaks?
I evo nešto zanimljivo, od kreatora Žice. Moglo bi valjat' a i zvuči zanimljivo ovako na prvu.
http://www.imdb.com/title/tt4998350/
Ako ti se gleda nešto od kreatora Žice pogledaj "The Corner" i "Homicide: Life on the Street"

odlična serija,na trecoj sezoni sam

Avatar
Ziggs
Postovi: 1564
Pridružen/a: 28 jul 2014, 17:35
Lokacija: DC

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Ziggs » 16 dec 2017, 23:26

Preporuke za OZ?

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4697
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Kajzer10 » 16 dec 2017, 23:32

Ziggs je napisao/la:Preporuke za OZ?
Apsolutno, savrsena serija. Meni jedna od drazih.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la leorey » 17 dec 2017, 00:42

sajo10 je napisao/la:Znaci Punisher je odvalio. :tokralju: :tokralju:

Kakav kraj serije yebote... Napokon nesto dobro poslije toliko vremena od Marvel-Netflixa. Prve 7-8 epizoda onako, sve ide svojim tokom. Nisam nikada osjecao da je prica bila pre spora. Ali zato zadnje tri epizode non stop action. Bas ono sto ocekujes od Punishera! Ne pamtim kada sam zadnji put imao ovoliko cring momenata gledajuci jedan film/seriju. Nekolika scena su bas bile pre yebene...
Scena pred kraj kada Frank struze lice Billiju sa ogledalom. Brutalna.
Ne mogu da vjerujem da neko moze baciti kritike na ovu seriju tipa pre vise nasilja, krvi, teski scena, etc.. Wtf did you espect from the Punisher? Flowers and cookies. Jeez.. :facepalm:

Sve u svemu, jedva cekam drugu sezonu! Definitivno favorit Marvel serija za sada. Neka prodje nekoliko dana dok se utisci slegnu ali za sada, vrlo zadovoljan. Naravno ima tu i nekoliko zamjerki. Ali otom potom.

Jos jednom, Jon Bernthal! :tokralju: :tokralju:
Frank struze lice Biliju jer on po comicsu postane Jigsaw. Punisherov iconic villain sa znamo kakvim licem :mrgreen: Valjda se odmah pojavi u drugoj sezoni, a mozda ipak i kasnije
27.10.2020

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17778
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la akisarajevo92 » 17 dec 2017, 00:53

Ja sam u zadnjih godinu dana i malo jace pregledao BB, GOT, Friends i Narcos i nakon toga ne mogu da nadjem dovoljno dobru seriju koja bi mi privukla paznju

Ljestvica je postavljena previsoko, napravio sam takticku gresku kad sam odmah pogledao najbolje sto postoji :roll:

Sada jedino sto pogledam od serija je kad uhvatim one reprize koje idu na RTL 2 - Modern Family, TBBT i Anger Management koja je veliko sranje, kao da je Fedja Isovic osmislio

mada gledam i dokumentarce na Nat Geo, Banged Up Abroad odlican serijal
Don't believe the hype.

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15103
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la irfo » 17 dec 2017, 00:56

akisarajevo92 je napisao/la:Ja sam u zadnjih godinu dana i malo jace pregledao BB, GOT, Friends i Narcos i nakon toga ne mogu da nadjem dovoljno dobru seriju koja bi mi privukla paznju

Ljestvica je postavljena previsoko, napravio sam takticku gresku kad sam odmah pogledao najbolje sto postoji :roll:

Sada jedino sto pogledam od serija je kad uhvatim one reprize koje idu na RTL 2 - Modern Family, TBBT i Anger Management koja je veliko sranje, kao da je Fedja Isovic osmislio

mada gledam i dokumentarce na Nat Geo, Banged Up Abroad odlican serijal
Imas srecu sto nisi jos uvijek pogledo najbolju ikad : The Wire
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17778
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la akisarajevo92 » 17 dec 2017, 00:58

cuo sam da je mnogi hvale, mozda i probam

na preporuku ovdje sam pokusao sa Ray Donovan, ali evo stojim na trecoj epizodi vec mjesec dana :mrgreen:

jednostavno nakon onih navedenih serija nista mi nije dovoljno dobro
Don't believe the hype.

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15103
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la irfo » 17 dec 2017, 01:02

akisarajevo92 je napisao/la:cuo sam da je mnogi hvale, mozda i probam

na preporuku ovdje sam pokusao sa Ray Donovan, ali evo stojim na trecoj epizodi vec mjesec dana :mrgreen:

jednostavno nakon onih navedenih serija nista mi nije dovoljno dobro
Ma vjeruj mi, Wire je citavu ljestvicu iznad svih serija ikad snimljenih, ni jedna serija nece nikad prici kvalitetu kakav je imao Wire
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17778
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la akisarajevo92 » 17 dec 2017, 01:06

poslusacu te, vidio sam da ima na HBO OD
Don't believe the hype.

Avatar
xaviesta
Postovi: 5935
Pridružen/a: 05 mar 2011, 17:37
Lokacija: The dark side of the moon
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la xaviesta » 17 dec 2017, 01:16

Ma imaš ti još bruku serija pogledat, daleko od toga da si pogledao najbolje što postoji.
Žica je naravno daleko najbolja, odmah ispod su Sopranosi.
Don't hate what you don't understand.

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Penaltiky » 17 dec 2017, 01:22

akisarajevo92 je napisao/la: Anger Management koja je veliko sranje, kao da je Fedja Isovic osmislio
l
:rol: :rol: :rol:

Ja gledam Kuhinju, Private Eyes, Chicago PD, Last Week w/ John Oliver, isjecke iz SNL, i Stand Upa sam dosta pregledo, jel ima kakav dobar stand up nekonda preporuci po mogucnosti Britanski.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17778
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la akisarajevo92 » 17 dec 2017, 01:23

zaboravio sam napisati Sopranose :facepalm: i to sam tek ove godine pogledao
Don't believe the hype.

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 25 gostiju.