Serije (sve o serijama na jednom mjestu) - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
Sveti
Postovi: 10180
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Sveti » 14 mar 2017, 22:31

Suits, suma sumarum (do sredine trece sezone)

Harvey je legenda. Otkida svaku scenu, te iako je pretjeran, strasno dominira u svakoj sceni i da nije njega, serija bi bila smece. Mike je proljev. Glumac mi nikako ne odgovara a i lik kojeg utjelovljuje je cista 100postotna patetika iako ima bljeskova (koji su iznimno rijetki)

I ono sto me narocito smeta, u jednoj sceni imas harvija koji prica o realnim, opipljivim, zanimljivim stvarima i onda u sljedecoj sekundi imas dva debila koji se preglumljuju i pricaju o cokoladicama i blatu. Mislim koji k. Haj razumijem da je nit humora potrebna ali ne definitivno ne ovakav retardiran sit-com humor. Jednostavno se ne uklapa

U svakom slucaju gledam dalje radi spektera

"Life is here, i like it up there"
naprijed rejal


Avatar
Sveti
Postovi: 10180
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Sveti » 15 mar 2017, 22:56

I kad pomislis da ne moze gore oni ti serviraju mocktrial zbog yebene macke :rol:
naprijed rejal

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la High » 16 mar 2017, 01:20

Uprati li ko da li će PB biti na običnom Foxu?
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Kawhi » 16 mar 2017, 01:34

High je napisao/la:Uprati li ko da li će PB biti na običnom Foxu?
Hoće.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13485
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la QUARTERBACK » 16 mar 2017, 02:22

pregledao sam breaking bad, jel red sad na taj suits???
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9844
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Nail for Real » 16 mar 2017, 08:42

Zajebi GoT, ovo se ceka :tokralju: !
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

Avatar
Sveti
Postovi: 10180
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Sveti » 16 mar 2017, 10:42

QUARTERBACK je napisao/la:pregledao sam breaking bad, jel red sad na taj suits???
Prve dvije sezone prejake, evo gledam trecu i povracam kad god vidim rachel, majka, luisa ili najdzela u sceni. Strasno koliko je kvalitet serije opo
naprijed rejal

Avatar
Steph
Postovi: 4121
Pridružen/a: 18 jun 2013, 18:02
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Steph » 16 mar 2017, 12:13

Sveti je napisao/la:Suits, suma sumarum (do sredine trece sezone)

Harvey je legenda. Otkida svaku scenu, te iako je pretjeran, strasno dominira u svakoj sceni i da nije njega, serija bi bila smece. Mike je proljev. Glumac mi nikako ne odgovara a i lik kojeg utjelovljuje je cista 100postotna patetika iako ima bljeskova (koji su iznimno rijetki)

I ono sto me narocito smeta, u jednoj sceni imas harvija koji prica o realnim, opipljivim, zanimljivim stvarima i onda u sljedecoj sekundi imas dva debila koji se preglumljuju i pricaju o cokoladicama i blatu. Mislim koji k. Haj razumijem da je nit humora potrebna ali ne definitivno ne ovakav retardiran sit-com humor. Jednostavno se ne uklapa

U svakom slucaju gledam dalje radi spektera

"Life is here, i like it up there"
Ako misliš da je blato najgore, tek će da budeš šokiran količinom gluposti oko lika zvanog Louis Litt. :urnebes:

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13485
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la QUARTERBACK » 16 mar 2017, 13:13

Sveti je napisao/la:
QUARTERBACK je napisao/la:pregledao sam breaking bad, jel red sad na taj suits???
Prve dvije sezone prejake, evo gledam trecu i povracam kad god vidim rachel, majka, luisa ili najdzela u sceni. Strasno koliko je kvalitet serije opo
poceo sam sinoc gledat prve dvije epizode odgledao i luis litt mi je vec vjerovatno najodvratniji i najiritantniji lik u nekoj seriji ikad mislim koji qrc al ocigledno je u ovu svrhu i biran za ovu ulogu :mrgreen:
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Chinaglia » 16 mar 2017, 14:27

uloga Louisa Litta jednako je genijalna kao uloga Harveyja Spectera, s time sto je Harvey izbacen u krupni plan kao glavni lik s gotivnijom ulogom, ono, macho man, sminker, najbolji advokat u gradu, a opet zajeban kada treba, a Louis Litt susta suprotnost, odvatan lik (ne samo u seriji, ima onako ruznu njusku), uvijek nesto zasere, pravi probleme, uloga mu je takva da ti ga nekada bude zao kao da ti rod rodjeni, uglavnom, napravljen je savrsen balans izmedju njih dvojice i serija ne bi bila to sto jeste da nema bilo koga od njih dvojice.. Donna je boginja svih boginja, a Rachel mi je odvatna, nekad i Mikea hejtujem zbog nje :mrgreen:

slika

Avatar
UnitedWA
Postovi: 1951
Pridružen/a: 03 sep 2013, 00:58
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la UnitedWA » 16 mar 2017, 16:11

Nail for Real je napisao/la:Zajebi GoT, ovo se ceka :tokralju: !
Kako ljudi naprave atmosferu, to nije normalno :tokralju:
Definitivno i ja više čekam ovo nego GoT koji mi je postao "haj samo završi da vidim šta će biti", pogotovo jer su prešišali knjige za koje mi je onda naknadno opao moral i želja.
Plus Ewan McGregor u duploj ulozi, a bome ni ostatak ekipe ne kaska u kvaliteti za njim.

Avatar
Sveti
Postovi: 10180
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Sveti » 16 mar 2017, 16:35

Chinaglia je napisao/la:uloga Louisa Litta jednako je genijalna kao uloga Harveyja Spectera, s time sto je Harvey izbacen u krupni plan kao glavni lik s gotivnijom ulogom, ono, macho man, sminker, najbolji advokat u gradu, a opet zajeban kada treba, a Louis Litt susta suprotnost, odvatan lik (ne samo u seriji, ima onako ruznu njusku), uvijek nesto zasere, pravi probleme, uloga mu je takva da ti ga nekada bude zao kao da ti rod rodjeni, uglavnom, napravljen je savrsen balans izmedju njih dvojice i serija ne bi bila to sto jeste da nema bilo koga od njih dvojice.. Donna je boginja svih boginja, a Rachel mi je odvatna, nekad i Mikea hejtujem zbog nje :mrgreen:

slika
To bi bilo tako kako si napisao da su od njegove uloge otklonjeni retardirani dijalozi sa jos retardiranijim humorom koji moze biti zanimljiv samo dokonom ljubitelju sit coma i nista vise. Luis iz epizode kad je glumio tuzitelja u mocktrialu je o harveyu je pravi luis, ljigav odvratan spreman na sve da ostvari cilj, a sve ostalo sto se veze za njegov lik pocevsi od beefa sa najdzelom preko njegove veze sa onom kokom iz harvarda je povracotina samo takva i uopste se ne uklapa u cjelinu serije. Humor je morao biti istancaniji i dovitljiviji, a ono sto luis kao lik u seriji prodaje je sve samo ne dovitljivo (beef oko macke, mislim cmon). Definitivno mislim da je suits trebao da ostane ozbiljna serija sa realnim radnjama (uslovno receno) a uloge luisa, najdzela i inih su svojim onelinerima i tim crossover humorom prijatelja i big bang theory jednostavno spustili kvalitet serije kao gotovog proizvoda (glede ove tri sezone)

Donna nije sa ovog svijeta :mrgreen: ali mi je iskreno zao sto je pomalo nerealan lik kojem nisu dozvolili neku dalju karakterizaciju.

I yebem ti hesington oil utukose cijelu sezonu na ovo gowno
naprijed rejal

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9844
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Nail for Real » 16 mar 2017, 17:27

UnitedWA je napisao/la:
Nail for Real je napisao/la:Zajebi GoT, ovo se ceka :tokralju: !
Kako ljudi naprave atmosferu, to nije normalno :tokralju:
Definitivno i ja više čekam ovo nego GoT koji mi je postao "haj samo završi da vidim šta će biti", pogotovo jer su prešišali knjige za koje mi je onda naknadno opao moral i želja.
Plus Ewan McGregor u duploj ulozi, a bome ni ostatak ekipe ne kaska u kvaliteti za njim.
Majstori su za atmosferu, znas da nesto nije u redu u ovoj idilicnoj zimi u Dakoti...
Ewan McGregor glumi jednog zanimljivog i jednog prepotentnog brata, can't wait :mrgreen: .
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

filip13
Postovi: 38008
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la filip13 » 16 mar 2017, 19:15

QUARTERBACK je napisao/la:pregledao sam breaking bad, jel red sad na taj suits???


na the wire je red ako nisi gledao

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Kawhi » 16 mar 2017, 22:27

Nail for Real je napisao/la:
Ewan McGregor glumi jednog zanimljivog i jednog prepotentnog brata, can't wait :mrgreen: .
Dakle, Episode II i Episode III Obi Wani. :mrgreen:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la leorey » 19 mar 2017, 14:01

Iron Fist je vani, sva sezona na kodiju :opaopa:
27.10.2020

Avatar
AeGon099
Postovi: 1031
Pridružen/a: 05 nov 2011, 21:21
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la AeGon099 » 19 mar 2017, 20:24

Odlazi Safete.

Avatar
escobarpablo
Postovi: 1489
Pridružen/a: 15 feb 2017, 18:21
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la escobarpablo » 19 mar 2017, 20:28

AeGon099 je napisao/la:http://www.imdb.com/title/tt2306299/
mišljenja? utisci?
Odlična!
FK Sarajevo 1946
Šampioni: 1967, 1985, 1999, 2007, 2015.
Osvajači kupa: 1997, 1998, 2002, 2005, 2014.
Osvajači super-kupa: 1997.

Impregnate pussys from Charity Field, and fuck their grandmothers!

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13485
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la QUARTERBACK » 19 mar 2017, 22:13

Sveti je napisao/la:
Chinaglia je napisao/la:uloga Louisa Litta jednako je genijalna kao uloga Harveyja Spectera, s time sto je Harvey izbacen u krupni plan kao glavni lik s gotivnijom ulogom, ono, macho man, sminker, najbolji advokat u gradu, a opet zajeban kada treba, a Louis Litt susta suprotnost, odvatan lik (ne samo u seriji, ima onako ruznu njusku), uvijek nesto zasere, pravi probleme, uloga mu je takva da ti ga nekada bude zao kao da ti rod rodjeni, uglavnom, napravljen je savrsen balans izmedju njih dvojice i serija ne bi bila to sto jeste da nema bilo koga od njih dvojice.. Donna je boginja svih boginja, a Rachel mi je odvatna, nekad i Mikea hejtujem zbog nje :mrgreen:

slika
To bi bilo tako kako si napisao da su od njegove uloge otklonjeni retardirani dijalozi sa jos retardiranijim humorom koji moze biti zanimljiv samo dokonom ljubitelju sit coma i nista vise. Luis iz epizode kad je glumio tuzitelja u mocktrialu je o harveyu je pravi luis, ljigav odvratan spreman na sve da ostvari cilj, a sve ostalo sto se veze za njegov lik pocevsi od beefa sa najdzelom preko njegove veze sa onom kokom iz harvarda je povracotina samo takva i uopste se ne uklapa u cjelinu serije. Humor je morao biti istancaniji i dovitljiviji, a ono sto luis kao lik u seriji prodaje je sve samo ne dovitljivo (beef oko macke, mislim cmon). Definitivno mislim da je suits trebao da ostane ozbiljna serija sa realnim radnjama (uslovno receno) a uloge luisa, najdzela i inih su svojim onelinerima i tim crossover humorom prijatelja i big bang theory jednostavno spustili kvalitet serije kao gotovog proizvoda (glede ove tri sezone)

Donna nije sa ovog svijeta :mrgreen: ali mi je iskreno zao sto je pomalo nerealan lik kojem nisu dozvolili neku dalju karakterizaciju.

I yebem ti hesington oil utukose cijelu sezonu na ovo gowno
moze li sljedeci put u spoiler samo :mrgreen:
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: alemsa, numanumaye22, soko i 18 gostiju.