Serije (sve o serijama na jednom mjestu) - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la kobe24 » 26 apr 2017, 23:11

Chstal je napisao/la:
T-bag, o njemu ne govorim sta ce uraditi. Meni je smijesno kako njemu vjeruju. Pusten iz zatvora nakon 7-8 godina, pa dobio novu ruku bas smijesno. Ramal nema nikakve veze sa ovom serijom, jer ce vjerovatno ovi glavni u sljedecoj epizodi pobjeci iz zemlje i vratiti se u USA.
Haha, ma hvatala se Sara za slamku i otisla na njegovu adresu. :D Razotkrit ce se vjerovatno kasnije i pozadina te njegove nove ruke, a i ciji ce on igrac da bude. A, slazem se da se vjerovatno ubrzo vracaju, jer sad trebaju da zastite Saru i sina, odnosno da se obracunaju sa plavkom i ekipom.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Chstal
Postovi: 1753
Pridružen/a: 23 nov 2013, 18:40
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Chstal » 26 apr 2017, 23:30

kobe24 je napisao/la:
Chstal je napisao/la:
T-bag, o njemu ne govorim sta ce uraditi. Meni je smijesno kako njemu vjeruju. Pusten iz zatvora nakon 7-8 godina, pa dobio novu ruku bas smijesno. Ramal nema nikakve veze sa ovom serijom, jer ce vjerovatno ovi glavni u sljedecoj epizodi pobjeci iz zemlje i vratiti se u USA.
Haha, ma hvatala se Sara za slamku i otisla na njegovu adresu. :D Razotkrit ce se vjerovatno kasnije i pozadina te njegove nove ruke, a i ciji ce on igrac da bude. A, slazem se da se vjerovatno ubrzo vracaju, jer sad trebaju da zastite Saru i sina, odnosno da se obracunaju sa plavkom i ekipom.
Sara rizikuje sa njim, sto je logicno. Ali ovi ostali, izgleda da mu je Michael kupio ruku ali opet ako mu je on kupio ruku on je bas glup. Zeznuo ga T-Beg hiljadu puta. Vjerovatno jeste Michael jer bi mu ovi ljudi od Prometeja prisli. Smijesno mi da ovo dvoje, plavka i onaj oboje profesionalne ubice i ne mogu ubiti T-Bega.

Opet me nervira sto je vlada umjesana. Mogli su nesto drugo smisliti, tipa da ga je ISIL prislio da izbavi onog iz zatvora u zamjenu za zivot njegove porodice.

Avatar
UserNAME2
Postovi: 239
Pridružen/a: 28 sep 2016, 17:48
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la UserNAME2 » 27 apr 2017, 19:21

Ja se opet nadam bar 0,0001% da kelerman nije mrtav bas zbog onog sto je rekao onom liku,, bas je poseban smek davao seriji, steta.
Inace mozda i najbolja epizoda do sada, imali kakvih naznaka za 6 sezonu :D :D :D :D mojoj sreci ne bi bilo kraja.

Avatar
zamorano1plus8
Postovi: 1192
Pridružen/a: 12 mar 2016, 15:24
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la zamorano1plus8 » 28 apr 2017, 10:39

jel se samo meni cinilo ili i vama, ali one scene u potjeri s onim isilovcima sa lincolnom, tacno se vidi da je ono iza njega sve montirano i da lik kao da nije ni bio na setu s ostalim glumcima vec naknadno dodan
"We all have a past. We have ours and we're proud of it" Ausillio
"We have a lot of mental health problems in our country" Donald Trump

Avatar
PaskalHens
Postovi: 1842
Pridružen/a: 10 mar 2015, 20:56
Lokacija: Čekam sabah sa šejtanom.
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la PaskalHens » 28 apr 2017, 12:34

Meni se to učinilo na izlasku iz zatvora. Kad ih je pustio, pa oni počeli trčati, i on vidio Michaela preko ograde da ide i kad je izašao bila je scena isto ko da je montiran u studiju..
Viva la France, as they say in Rome.

Chstal
Postovi: 1753
Pridružen/a: 23 nov 2013, 18:40
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Chstal » 28 apr 2017, 13:10

zamorano1plus8 je napisao/la:jel se samo meni cinilo ili i vama, ali one scene u potjeri s onim isilovcima sa lincolnom, tacno se vidi da je ono iza njega sve montirano i da lik kao da nije ni bio na setu s ostalim glumcima vec naknadno dodan
Jeste montiran jer je imao strasnu povredu, pala mu metalna sipka na glavu.

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16553
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la gaston » 29 apr 2017, 02:11

Upravo završio sa maratonom 13 Reasons Why pa ako bi mi neko mogao reći smisao života bio bih mu zahvalan..

Kako yebena priča. :|
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
Sveti
Postovi: 10199
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Sveti » 29 apr 2017, 06:38

gaston je napisao/la:Upravo završio sa maratonom 13 Reasons Why pa ako bi mi neko mogao reći smisao života bio bih mu zahvalan..

Kako yebena priča. :|
Ali je zanimljivo na koji nacin je prica krenula
Hena totalno attention whore, ubila se radi par srednjoskolskih gluposti, krivi druge sto joj nisu pomogli. Onda pred sami kraj uvidis koliko je ocajno trazila neciju ruku i rame za plakanje, slamku kojom bi se izvukla, i onda se prica totalno preokrene. Hena nije vise attention whore, vec i ti pocnes da krivis ostale u njeno ime.
naprijed rejal

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8177
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 29 apr 2017, 08:36

Poz raja. Gledao sam samo jednu episodu Prison Break, pa ako nije mrsko nek mi neko baci link koliko sam propustio. Dvije, tri epizode. Unaprijed zahvalan. :bih:

Avatar
Federer17
Postovi: 7133
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Federer17 » 29 apr 2017, 08:59

Sarajlijica1946 je napisao/la:Poz raja. Gledao sam samo jednu episodu Prison Break, pa ako nije mrsko nek mi neko baci link koliko sam propustio. Dvije, tri epizode. Unaprijed zahvalan. :bih:
https://www.gledalica.com/search.php?ke ... btn=Search

Evo ovdje se, koliko vidim, mogu pogledati ove 4 nove epizode. Ja to vise volim skinuti sa torrenta i tako pogledati, mada ni ovo nije lose.

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8177
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 29 apr 2017, 09:08

Federer17 je napisao/la:
Sarajlijica1946 je napisao/la:Poz raja. Gledao sam samo jednu episodu Prison Break, pa ako nije mrsko nek mi neko baci link koliko sam propustio. Dvije, tri epizode. Unaprijed zahvalan. :bih:
https://www.gledalica.com/search.php?ke ... btn=Search

Evo ovdje se, koliko vidim, mogu pogledati ove 4 nove epizode. Ja to vise volim skinuti sa torrenta i tako pogledati, mada ni ovo nije lose.
Hvala. :njanjanja:

Avatar
Sveti
Postovi: 10199
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Sveti » 29 apr 2017, 11:30

Dobar taboo pravo.
naprijed rejal

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16553
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la gaston » 29 apr 2017, 11:47

Sveti je napisao/la:
gaston je napisao/la:Upravo završio sa maratonom 13 Reasons Why pa ako bi mi neko mogao reći smisao života bio bih mu zahvalan..

Kako yebena priča. :|
Ali je zanimljivo na koji nacin je prica krenula
Hena totalno attention whore, ubila se radi par srednjoskolskih gluposti, krivi druge sto joj nisu pomogli. Onda pred sami kraj uvidis koliko je ocajno trazila neciju ruku i rame za plakanje, slamku kojom bi se izvukla, i onda se prica totalno preokrene. Hena nije vise attention whore, vec i ti pocnes da krivis ostale u njeno ime.
Imam nekoga jako bliskog ko je u depresiji, roditelji ne obraćaju pažnju, prijatelja drugih nema i bukvalno sam ja sve što ima. Kroz cijelu seriju mi je samo ona na pameti bila jer je mogu vidjeti u liku Hene tako da mi je još yebenije ovo sve sjelo.
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
Sveti
Postovi: 10199
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Sveti » 30 apr 2017, 09:59

A jest ova zilpha mutava nekakva
naprijed rejal

Avatar
Steph
Postovi: 4121
Pridružen/a: 18 jun 2013, 18:02
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Steph » 30 apr 2017, 10:39

Sveti je napisao/la:Ma ovaj mali sto utjelovljuje Clay Jensena je sjajan
McLovin na steroidima :mrgreen:

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12593
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Nerminovic » 30 apr 2017, 14:44


slika
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36507
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Donnie Darko » 30 apr 2017, 23:16

Treba mi neki sitcom, pozeljno noviji, odnosno jos pozeljnije da nema puno sezona?

Avatar
MElloo
Postovi: 13022
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la MElloo » 30 apr 2017, 23:41

Donnie Darko je napisao/la:Treba mi neki sitcom, pozeljno noviji, odnosno jos pozeljnije da nema puno sezona?
jesi gledoa bruklin 99 ?

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36507
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Donnie Darko » 30 apr 2017, 23:43

MElloo je napisao/la:
Donnie Darko je napisao/la:Treba mi neki sitcom, pozeljno noviji, odnosno jos pozeljnije da nema puno sezona?
jesi gledoa bruklin 99 ?
Jesam, doduse imam kompletnu ovu sezonu za pregledat.

Treba mi drugo nesto :mrgreen:

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41244
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 01 maj 2017, 00:17

Donnie Darko je napisao/la:Treba mi neki sitcom, pozeljno noviji, odnosno jos pozeljnije da nema puno sezona?
You're the worst, Happy endings, The good place, Speechless, to je klasični sitcom, većinom nac tv, a od ovih hibrida možeš probati Master of None, Sillicon Valley, Man seeking Woman...
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, Amazon [Bot], Beli98, Felixians4, L-Train, Surreal i 53 gosta.