Serije (sve o serijama na jednom mjestu) - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12593
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Nerminovic » 16 apr 2017, 02:28

odlicna prva epizoda 13RW izgleda necu danas spavati nikako :wave: :mrgreen:

EDIT: ovo sto se desava je strasan scenario, ne dao Bog nikom :shock:
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

Avatar
Dex
Postovi: 17612
Pridružen/a: 17 jul 2012, 19:18
Lokacija: Eric Forman's Basement
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Dex » 16 apr 2017, 09:39

Vrijeme za dns pregledati novu epizodu DW-a
I had an appointment with you tonight… in Samarra.

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12681
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Mig_Mig » 16 apr 2017, 09:46

Sveti je napisao/la:
Federer17 je napisao/la:Fazon je sto sada imamo epizodu i onda narednu za 7 dana, a vecina nas je uglavnom pregledala cjelokupnu seriju za 3-4 dana. Nije tu bilo vremena da se analizira svaka epizoda i razmatraju neki nedostaci. Gledas epizodu za epizodom, zavrsetkom svake ne mozes da iscekas da pustis narednu. Ovi koji su to gledali na TV-u, niti je bilo net flat interneta da se neke stvari istrazuju (ako je uopste i bio internet kod vecine), a realno se i bilo dosta mladje kada su ovakve stvari bile zanimljive i realne. Sada je svaka epizoda 'pod lupom', sitni detalji se uzimaju u obzir, a kako i ne bi kada je 7 dana cekanja naredne epizode itekako dug period. :mrgreen:
ima vjerovatno i toga ;)

ali kad se sjetim kad se serija zavrsila, prolazio sam bukvalno kroz egzistencijalnu krizu :urnebes: pregledao i pretrazios sve na temu wentworth miller, sva mjesta snimanja, sve filmove gdje je doticni glumio, cak i epizodu onog smeca break out kings, gdje se u jednoj epizodi pojavljuje t bag, cisto da gledam nesto sto ima veze sa prison breakom. I onda ti moze biti jasno, koliko me u biti boli qrac za rupama u scenariju i sl. mada sam iznio svoj stav da, da slucajno ove dvije epizode ne pripadaju univerzumu PB-a tj. da su dio neke druge serije, vjerujem da bih iskljucio u prvih 10 minuta prve epizode.

Dakle, mislim da je ovde stvar o nostalgiji, ne o nekom pretjeranom kvalitetu serije/nastavka
A tek kakav nam je rezon bio prije 10 godina i sada ?! :D
Max Allegri 300 💪💪💪

enobarca
Postovi: 8129
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la enobarca » 16 apr 2017, 11:39

13 reasons why pregledana, sve u svemu dobra serija :thumbup: Bilo bi dobro da snime i drugu sezonu pa da vidimo sta se desilo poslije svega, prvenstveno ovo kazem zbog one scene sa Tylerom u zadnjoj epizodi, ko je pregledao seriju znace o cemu pricam.

Chstal
Postovi: 1753
Pridružen/a: 23 nov 2013, 18:40
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Chstal » 16 apr 2017, 11:51

Prison Break je sapunjara od polovine 2 sezone. Beskonacno puta prevareni, i beskonacno puta prevare nekoga. Stalno neki kliseji i neke nemoguce stvari rade. Sve ove americke serije koje imaju 22 epizode po sezoni su televisa i uvijek dosadne od 5 epizode do 19 epizode.

Peta sezona snimljena za 20 dana. Prvih 10 minuta fantasticno, misterija, drama i onda dvije epizode totalnih nebuloza. Koliko god sam pljuvao o seriji, opet cu je pregledati do kraja, jer ne mogu oni napraviti gluposti i nebuloza koliko ja mogu to gledati.

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11406
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Aerials » 16 apr 2017, 11:56

enobarca je napisao/la:13 reasons why pregledana, sve u svemu dobra serija :thumbup: Bilo bi dobro da snime i drugu sezonu pa da vidimo sta se desilo poslije svega, prvenstveno ovo kazem zbog one scene sa Tylerom u zadnjoj epizodi, ko je pregledao seriju znace o cemu pricam.
ma ima dosta stvari zbog kojih bi se mogla nastaviti, Tyler, Alex Justin, šta je na kraju s Bryceom..
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

enobarca
Postovi: 8129
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la enobarca » 16 apr 2017, 12:05

Aerials je napisao/la:
enobarca je napisao/la:13 reasons why pregledana, sve u svemu dobra serija :thumbup: Bilo bi dobro da snime i drugu sezonu pa da vidimo sta se desilo poslije svega, prvenstveno ovo kazem zbog one scene sa Tylerom u zadnjoj epizodi, ko je pregledao seriju znace o cemu pricam.
ma ima dosta stvari zbog kojih bi se mogla nastaviti, Tyler, Alex Justin, šta je na kraju s Bryceom..
Mene najvise kopka sta je Tyler planirao, po prikazanom nije tesko zakljuciti :mrgreen: A Bryce je tako iritantan lik, nevezano za ono sto je uradio, samom pojavom me iritira.Pitanje je veliko da li ce biti druga sezona, ionako je prva radjena po knjizi, jedino da neko na svoju ruku krene raditi drugu sezonu a ne znam bas na sta bi to licilo, moglo bi samo pokvariti cjelokupan utisak.

Avatar
Sveti
Postovi: 10186
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Sveti » 16 apr 2017, 12:09

Chstal je napisao/la:Prison Break je sapunjara od polovine 2 sezone. Beskonacno puta prevareni, i beskonacno puta prevare nekoga. Stalno neki kliseji i neke nemoguce stvari rade. Sve ove americke serije koje imaju 22 epizode po sezoni su televisa i uvijek dosadne od 5 epizode do 19 epizode.

Peta sezona snimljena za 20 dana. Prvih 10 minuta fantasticno, misterija, drama i onda dvije epizode totalnih nebuloza. Koliko god sam pljuvao o seriji, opet cu je pregledati do kraja, jer ne mogu oni napraviti gluposti i nebuloza koliko ja mogu to gledati.
To je to
naprijed rejal

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11406
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Aerials » 16 apr 2017, 12:21

enobarca je napisao/la: Mene najvise kopka sta je Tyler planirao, po prikazanom nije tesko zakljuciti :mrgreen: A Bryce je tako iritantan lik, nevezano za ono sto je uradio, samom pojavom me iritira.Pitanje je veliko da li ce biti druga sezona, ionako je prva radjena po knjizi, jedino da neko na svoju ruku krene raditi drugu sezonu a ne znam bas na sta bi to licilo, moglo bi samo pokvariti cjelokupan utisak.
Bryce je pravi rich asshole. Pravi primjer nekoga ko misli da zbog bogatstva može raditi šta hoće :roll:
ma ima više nekih teorija oko Tylera
čitala sam nešto kao da planira mass shooting, druga teorija je da je odlučio da redom ubija sve koji su mu nešto loše učinili i da pritom namješta da izgleda kao samoubistvo i da su zato sve one slike i da su to potencijalne žrtve, i da je zbog toga skinuo Alexovu. Mene isto interesuje šta Justin planira, je li i on planira da se ubije jer je nabavio pištolj, i na kraju rekao Bryceu nešto u fazonu možda je to zadnji put da pričaju.
Ima tu baš dosta stvari, mogao bi neki spinoff da se napravi :D
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Dex
Postovi: 17612
Pridružen/a: 17 jul 2012, 19:18
Lokacija: Eric Forman's Basement
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Dex » 16 apr 2017, 12:31

Čuješ naslov 13 reasons why i pomisliš kakav genijalan naziv, serija od 13 epizoda koja će izdominirati, a oni se spremaju za novu sezonu :yawn:
I had an appointment with you tonight… in Samarra.

Chstal
Postovi: 1753
Pridružen/a: 23 nov 2013, 18:40
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Chstal » 16 apr 2017, 14:16

Evo jedna serija koja ide ispod radara. Počela je druga sezona, 5 epizoda. Serija nema pravog negativca, jednostavno svaki lik je negativac i heroj u nekom pogledu. Svako traži svoju pravdu i misli da je u pravu. Borbe su fantastično urađenje, činjenica govori da je svaki glumas 2-3 mjeseca prije snimanja morao naučiti borilačke vještine.

Into the Badlands
http://www.imdb.com/title/tt3865236/

Avatar
Otelo
Postovi: 33457
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Otelo » 16 apr 2017, 14:21

Dex je napisao/la:Vrijeme za dns pregledati novu epizodu DW-a
Capaldi je odličan bio, radnja je bila čak i dobra. Ali ova nova mala me nervira užasno, iritanta, nekako je blaaah. Sezona će biti definitivno mračnija nego prošle, ali companion će sve zeznuti i to će se osjetiti na kvaliteti. Svaka scena u kojoj je bila sama mi se otegnula kao godina. Valjda ne ostane duže od jedne sezone :pray:
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
Dex
Postovi: 17612
Pridružen/a: 17 jul 2012, 19:18
Lokacija: Eric Forman's Basement
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Dex » 16 apr 2017, 15:05

Otelo je napisao/la:
Dex je napisao/la:Vrijeme za dns pregledati novu epizodu DW-a
Capaldi je odličan bio, radnja je bila čak i dobra. Ali ova nova mala me nervira užasno, iritanta, nekako je blaaah. Sezona će biti definitivno mračnija nego prošle, ali companion će sve zeznuti i to će se osjetiti na kvaliteti. Svaka scena u kojoj je bila sama mi se otegnula kao godina. Valjda ne ostane duže od jedne sezone :pray:
Već je potvrđeno da Pearl Mackie napušta DW nakon jedne sezone, nešto kao Freema.Sezona u kojoj emoji roboti se pojavljuju će biti mračna, dotle došlo :mrgreen: Ne znam zašto ti se ne sviđa, prva epizoda, lik se tek upoznaje s TARDISOm, i svima ostalim, ne možeš očekivati neki genijalni performans.Nardol je sjajan, ili je to ipak do glumca :ljepota: Otkad smo prešli na Doctor What ? :rol: Jedva čekam epizode sa John Simmsom, prethodni Master se vraća, s obzirom da je u coming spoilana nečija regeneracija.

Očekujem plot, Missy je ustvari Rani, koja se pretvara da je Master, i da joj Simms odgovori u fazoni who the hell are you :ljepota:
I had an appointment with you tonight… in Samarra.

Avatar
Otelo
Postovi: 33457
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Otelo » 16 apr 2017, 15:54

Dex je napisao/la:
Otelo je napisao/la:
Dex je napisao/la:Vrijeme za dns pregledati novu epizodu DW-a
Capaldi je odličan bio, radnja je bila čak i dobra. Ali ova nova mala me nervira užasno, iritanta, nekako je blaaah. Sezona će biti definitivno mračnija nego prošle, ali companion će sve zeznuti i to će se osjetiti na kvaliteti. Svaka scena u kojoj je bila sama mi se otegnula kao godina. Valjda ne ostane duže od jedne sezone :pray:
Već je potvrđeno da Pearl Mackie napušta DW nakon jedne sezone, nešto kao Freema.Sezona u kojoj emoji roboti se pojavljuju će biti mračna, dotle došlo :mrgreen: Ne znam zašto ti se ne sviđa, prva epizoda, lik se tek upoznaje s TARDISOm, i svima ostalim, ne možeš očekivati neki genijalni performans.Nardol je sjajan, ili je to ipak do glumca :ljepota: Otkad smo prešli na Doctor What ? :rol: Jedva čekam epizode sa John Simmsom, prethodni Master se vraća, s obzirom da je u coming spoilana nečija regeneracija.

Očekujem plot, Missy je ustvari Rani, koja se pretvara da je Master, i da joj Simms odgovori u fazoni who the hell are you :ljepota:
Nek ide, nek ide. Nije mi se ni u trailerima sviđala. Nardol me isto nervira, vjerovatno je do glumca. Upoznaje se s TARDISOM, ali na neki loš, ne Whoovski način. A pazi, Doctor What je jer je profesor. Doctor čega? A inače je Doctor Who jer koji doktor :lol:
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la madridist » 17 apr 2017, 20:28

Saul se vratio :mrgreen:
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
Sveti
Postovi: 10186
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Sveti » 18 apr 2017, 00:43

madridist je napisao/la:Saul se vratio :mrgreen:
Bilo je vrijeme
naprijed rejal

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la Chinaglia » 18 apr 2017, 23:13

boze kakva MILF, 48 godina :ljepota: :tokralju:

slika

Avatar
jestamaji
Postovi: 16504
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la jestamaji » 19 apr 2017, 00:34

Chstal je napisao/la:Prison Break je sapunjara od polovine 2 sezone. Beskonacno puta prevareni, i beskonacno puta prevare nekoga. Stalno neki kliseji i neke nemoguce stvari rade. Sve ove americke serije koje imaju 22 epizode po sezoni su televisa i uvijek dosadne od 5 epizode do 19 epizode.

Peta sezona snimljena za 20 dana. Prvih 10 minuta fantasticno, misterija, drama i onda dvije epizode totalnih nebuloza. Koliko god sam pljuvao o seriji, opet cu je pregledati do kraja, jer ne mogu oni napraviti gluposti i nebuloza koliko ja mogu to gledati.
novi prison break je obećavao .... do trenutka kad preođoše liniju razdvajanja u jeepu, provozaše se malo tamo, izlevatiše neprijatelje i vratiše se nazad

svako ko je bio u ratu se samo slatko nasmijao i promijenio kanal :mrgreen:

Avatar
jestamaji
Postovi: 16504
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la jestamaji » 19 apr 2017, 00:37

i 24 legacy se završi, bolje da ga nisu ni pravili, 24 bez jacka je ko real bez cr7 :mrgreen:

daka1010
Postovi: 319
Pridružen/a: 30 apr 2014, 10:55
Kontakt:

Re: Serije (sve o serijama na jednom mjestu)

Post Postao/la daka1010 » 19 apr 2017, 00:39

madridist je napisao/la:Saul se vratio :mrgreen:

Mike je ubjedljivo najjači lik u seriji. :cool:

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot] i 23 gosta.