TV-all about

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
R32
Postovi: 3053
Pridružen/a: 07 apr 2014, 10:08
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la R32 » 21 feb 2017, 14:02

To sam skontao odma, za porez xd
Javit cu se vcrs da mi objasnis to za paypal sto treba za racun.


Ma ovo total tv bi uzeo djedu ba, star covjek a nema kanala, sto fata s ovom obicnom antenom. Ove iz telekoma nikad nacekati da dodju, onda nema parnica i sl.
Pa me zato interesuje i to, zanimaju me cijene znam ja da je preko satelitske nego kakva je cijena i usluga programi koji imaju znas li?
Mia San Mia

Avatar
Pegi10
Postovi: 2829
Pridružen/a: 15 apr 2014, 20:10
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la Pegi10 » 21 feb 2017, 14:12

R32 je napisao/la:To sam skontao odma, za porez xd
Javit cu se vcrs da mi objasnis to za paypal sto treba za racun.


Ma ovo total tv bi uzeo djedu ba, star covjek a nema kanala, sto fata s ovom obicnom antenom. Ove iz telekoma nikad nacekati da dodju, onda nema parnica i sl.
Pa me zato interesuje i to, zanimaju me cijene znam ja da je preko satelitske nego kakva je cijena i usluga programi koji imaju znas li?
http://totaltv.tv/ba/Televizija/TV-Kanali
Imas tu sve kanale i pakete koje imaju pa mozes da vidis.
Na temi Film i Kinematografija postoje samo Nerminovic i neznalice :kafa:
Dantes, Bog za kompjutere :kafa:
Quarterbeg, kloc za muziku :kafa:
Katastrofa šta se sve snima, previše se ljudima pustilo.

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: RE: Re: TV-all about

Post Postao/la Quinlan » 21 feb 2017, 15:01

R32 je napisao/la:To sam skontao odma, za porez xd
Javit cu se vcrs da mi objasnis to za paypal sto treba za racun.


Ma ovo total tv bi uzeo djedu ba, star covjek a nema kanala, sto fata s ovom obicnom antenom. Ove iz telekoma nikad nacekati da dodju, onda nema parnica i sl.
Pa me zato interesuje i to, zanimaju me cijene znam ja da je preko satelitske nego kakva je cijena i usluga programi koji imaju znas li?
Ponuda im je super isto telemach, samo plaćaš priključenje i opremu prije godinu je bilo oko 80km sad koliko je ne znam

Zar nemaš neku kablovsku opciju da prikopcas?

Avatar
R32
Postovi: 3053
Pridružen/a: 07 apr 2014, 10:08
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la R32 » 21 feb 2017, 15:57

Ma napisao sam vec za Bh Telecom, moras ih nacekati, onda je problem sto moraju doci masine, pa iskopati otprilike 100m, pa problem ako nema parnica nije bas jednostavno. Ostalo vise nista nije dostupno, ostaje samo total tv.

@Pegi10 Hvala
A evo gledam 13KM pretplata 32 kanala? Nesto mi slaba ponuda izgleda, ali kako god kontaktiracu ih, jer nema druge opcije.
Nije losa ponuda opet otprilike to su ti kanali.

Hajd ti mnei Murinjo objasni ako nije problem za ovaj PayPal sta treba sve, moze i u privatnu. :D
Mia San Mia

Avatar
Pegi10
Postovi: 2829
Pridružen/a: 15 apr 2014, 20:10
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la Pegi10 » 21 feb 2017, 16:02

R32 je napisao/la:Ma napisao sam vec za Bh Telecom, moras ih nacekati, onda je problem sto moraju doci masine, pa iskopati otprilike 100m, pa problem ako nema parnica nije bas jednostavno. Ostalo vise nista nije dostupno, ostaje samo total tv.

@Pegi10 Hvala
A evo gledam 13KM pretplata 32 kanala? Nesto mi slaba ponuda izgleda, ali kako god kontaktiracu ih, jer nema druge opcije.
Nije losa ponuda opet otprilike to su ti kanali.

Hajd ti mnei Murinjo objasni ako nije problem za ovaj PayPal sta treba sve, moze i u privatnu. :D
Ja imam ovaj paket od 17KM i zadovoljan sam
Na temi Film i Kinematografija postoje samo Nerminovic i neznalice :kafa:
Dantes, Bog za kompjutere :kafa:
Quarterbeg, kloc za muziku :kafa:
Katastrofa šta se sve snima, previše se ljudima pustilo.

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: RE: Re: TV-all about

Post Postao/la Quinlan » 21 feb 2017, 16:04

R32 je napisao/la:Ma napisao sam vec za Bh Telecom, moras ih nacekati, onda je problem sto moraju doci masine, pa iskopati otprilike 100m, pa problem ako nema parnica nije bas jednostavno. Ostalo vise nista nije dostupno, ostaje samo total tv.

@Pegi10 Hvala
A evo gledam 13KM pretplata 32 kanala? Nesto mi slaba ponuda izgleda, ali kako god kontaktiracu ih, jer nema druge opcije.
Nije losa ponuda opet otprilike to su ti kanali.

Hajd ti mnei Murinjo objasni ako nije problem za ovaj PayPal sta treba sve, moze i u privatnu. :D
Ima total tv prošireni paket dosta više kanala 100%

E za PayPal idi registru se prvo i dobru neku šifru stavi :D
Nakon toga imaš lijevo u meniju nađi da dodaš karticu i upisi podatke sa kartice i oni će skinuti oko 2km, onda sutra idio banke po izvod i u opisu transakcije ćeš imati kod koji ukucas i kartica je aktivna :)

Avatar
R32
Postovi: 3053
Pridružen/a: 07 apr 2014, 10:08
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la R32 » 21 feb 2017, 17:03

Zahvaljujem :D

Trenutno samo koristim devizni racun, otici cu ja prvo onda da izvadim tekuci i striktno ga koristiti za internet kupovinu.
Mia San Mia

Avatar
arelinho
Postovi: 16419
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la arelinho » 03 mar 2017, 12:15

Ako ima neko da koristi telemachovu aplikaciju d3go za gledanje tv-a na laptopu ima nova obavijest.

http://telemach.ba/a2377/Korisnicki-ser ... efoxa.html

Pa eto da znate da bi vam radilo i u budućnosti na firefoxu morate isključiti update firefoxa. :) :)

Avatar
anonimni
Postovi: 10128
Pridružen/a: 04 jan 2012, 14:54
Lokacija: Uvijek uz tebe!
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la anonimni » 24 mar 2017, 09:09

Evo, kako nas kolega @Quinlan posla na drugu temu, ne nađoh prikladniju od ove :mrgreen:
Papastathopoulos je napisao/la: Aa sta je to brate, kida net :D jel dzaba prikljucak tog paketa ? :D

Btw, kad se vec speedtestovi postavljaju da i ja bacim jedan od maloprije:
slika
:mrgreen:
Duo Net Grande, najjeftinija opcija a meni sasvim dovoljna, još sad 3 mjeseca imam sve kanale i ne plaćam net, meni odlično :) Džaba je priključak, samo na prvom računu plaćaš kablove i razdjelnike koje iskoriste kod tebe, valjda ti neće puno uzeti :mrgreen:

Čudi me da ti je toliki ping, ADSL bi po tom pitanju trebao biti bolji od kablovskog interneta, brzina me ne čudi jer idemo prvi :kafa:

Sad je i meni ostalo pitanje: gdje naći PIN receivera? Nema ga na ugovoru, nema ga na receiveru, moram li Telemach zvati i za to?
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

Kapiten Blue Traina

Avatar
Papastathopoulos
Postovi: 6998
Pridružen/a: 30 jun 2011, 16:20
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la Papastathopoulos » 24 mar 2017, 10:43

Ma jasta neg dovoljno, 150 kanala i odlican internet-sta ce ti vise ista....jel imas sve sportklubove ? :D

Zovnes brate njih i rijesis problem...ja ovdje na poslu svakodnevno vidjam radnike telemacha i mogu vazda upitat ako meni nesto trebalo, al ti zovnes vjerovatno je dzaba svakako :D
Ko rano rani, il je pekar il nije normalan

Avatar
anonimni
Postovi: 10128
Pridružen/a: 04 jan 2012, 14:54
Lokacija: Uvijek uz tebe!
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la anonimni » 24 mar 2017, 12:03

Svi tu, prva 3 u HD-u, poslije će samo SK1 biti i HD, ali mi ionako bolji od običnog i ne treba :D

Ma zvaću ih svakako, moram uključiti D3go i UniFi, pa ću to uraditi sutra, monter mi juče reče da ih zovnem za to i pitaću ih, al kontam ako ko ovdje zna da uštedim vrijeme :mrgreen: I sumnjam da je džaba, nemam fiksni, samo pretplatu na m:telu pa vjerujem da ide naplata, al nije to bitno, yebo pola marke :)
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

Kapiten Blue Traina

Avatar
arelinho
Postovi: 16419
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la arelinho » 24 mar 2017, 12:20

Evo mog neta na telemachu:
slika

Treba biti 125/8, ali loša mi mrežna pa zbog toga ne može preko 100. I ovo mi je manje jer sam dirao postavke mrežne (speed i duplex tako nešto) da mi ne bi izbacivalo jedan error.

Kod mene je duo net grande extra i stvarno sam prezadovoljan. Imam SK 1,2,3,4,5,6 i HD što mi je najbitnije od svega. Net je stabila i dobro je stvar što imaju d3go i unifi. D3GO je isto odlična stvar i nikakvih problema nema sa korištenjem. :D :D

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17778
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la akisarajevo92 » 24 mar 2017, 12:25

Sta bi rekao da moras koristiti ovo za 50Km mjesecno u 2017. godini

slika
Don't believe the hype.

Avatar
arelinho
Postovi: 16419
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la arelinho » 24 mar 2017, 12:30

akisarajevo92 je napisao/la:Sta bi rekao da moras koristiti ovo za 50Km mjesecno u 2017. godini

slika
Druže vjerujem ti sve jer znam dosta raje koja je nezadovoljna sa bh telekomom. Ja na sreću nikad nisam imao njihov net, a nadam se da neću nikad. Što ne pređeš na telemach i za te pare imaš bolji net i bolje kanale?

Avatar
phily
Postovi: 4121
Pridružen/a: 19 jun 2013, 22:23
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la phily » 24 mar 2017, 12:35

akisarajevo92 je napisao/la:Sta bi rekao da moras koristiti ovo za 50Km mjesecno u 2017. godini

slika

slika

jedno vrijeme je bilo i losije nije download speed isao preko 2 nema šanse, a za upload da ne pricam :thumbdown:
FK Željezničar
FC Bayern Munchen
Philadelphia 76ers--->#TrustTheProcess
DARIO ŠARIĆ----->ROY-- 2016/17

#CarloOut

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17778
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la akisarajevo92 » 24 mar 2017, 12:38

Nije u pitanju BH Telecom, njih sam davno odj3bao, ovo je Blic Net, sigurno sam jedan od rijetkih koji je njihov korisnik u Sarajevu, silom prilika sam prinudjen

Telemach kada je dolazio u moje naselje prije par godina, tada se renovirao trotoar oko zgrade i nisu ga zeljeli stetiti, pa nisu ni prokopali mrezu do mene (valjda nije bilo dovoljno zainteresovanih), zivim u jedinoj zgradi koja nema Telemach

ali su nedavno kupili ASK CATV (ciju kablovsku koristim) i prvog aprila bi trebalo da dobijem njihove kanale, ali i dalje ne znam da li cu biti u mogucnosti uvesti i njihov net

ma ja bih bio zadovaljan sa 6MB/1MB, samo da se ne j3bem vise sa HD streamovima :mrgreen:
Don't believe the hype.

Avatar
anonimni
Postovi: 10128
Pridružen/a: 04 jan 2012, 14:54
Lokacija: Uvijek uz tebe!
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la anonimni » 24 mar 2017, 13:47

Ma hoćeš, pogledaj njihove pakete i odluči se za neki od njih, jbg analogna kablovska+najjeftiniji net je 40 KM, a u paketima je sve puno isplativije... I meni na speedtestu recimo izbacuje HS, a više nisam njihov korisnik, tako da ti je ASK u suštini Telemach kad ih preuzmu
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

Kapiten Blue Traina

Avatar
Harika
Postovi: 5022
Pridružen/a: 15 mar 2013, 22:40
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la Harika » 25 mar 2017, 01:18

momci ne znam gdje da pitam pa ću ovde, na smartu neće da mi se spoji na wifi, cijelo vrijeme piše povezivanje a nikako da se spoji. kako da to riješim?
Arsenal FC, FK Željezničar, Damir Džumhur, Nikola "Niko" Kovač, Roger Federer

Avatar
Harika
Postovi: 5022
Pridružen/a: 15 mar 2013, 22:40
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la Harika » 25 mar 2017, 01:40

Harika je napisao/la:momci ne znam gdje da pitam pa ću ovde, na smartu neće da mi se spoji na wifi, cijelo vrijeme piše povezivanje a nikako da se spoji. kako da to riješim?
nešto sam zasro, sad se ne mogu ni sa mobitelom spojit ...
Arsenal FC, FK Željezničar, Damir Džumhur, Nikola "Niko" Kovač, Roger Federer

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la Quinlan » 25 mar 2017, 01:41

pa resetuj ruter prvo to probaj :mrgreen:

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: enobarca, FCB1986, Felixians4, GIBRA i 20 gostiju.