TV-all about

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la SlevinKelevra » 11 sep 2017, 17:55

Napokon sam ga uspio pokrenuti.. :roll: U pitanju je bio browser. Opera nece, Chrome bez problema. Zna li neko u cemu je kvaka?
Plus, placa li se ovo ista? :mrgreen:

BigDaddy
Postovi: 1229
Pridružen/a: 04 dec 2013, 11:15
Lokacija: Rio de Janeiro
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la BigDaddy » 11 sep 2017, 18:10

High je napisao/la:I dalje: "Registrovan je maksimalan broj uređaja." Kakvi glupani.
Udji na moj telemach i pobrisi jedan uredjaj. Onda se loguj preko chromea i bice uredu. Meni je to rijesilo problem

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: TV-all about

Post Postao/la High » 11 sep 2017, 18:16

BigDaddy je napisao/la:
High je napisao/la:I dalje: "Registrovan je maksimalan broj uređaja." Kakvi glupani.
Udji na moj telemach i pobrisi jedan uredjaj. Onda se loguj preko chromea i bice uredu. Meni je to rijesilo problem
Aferim - upalilo je - uspio sam se prijaviti preko laptopa, samo sam se sad vratio prethodnom problemu; ne mogu ništa vidjeti, jer je svaki program crn. :mrgreen:
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
Shadows
Postovi: 2438
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la Shadows » 11 sep 2017, 22:56

Koga ne mrzi moze li napisati sve kanale koje ima na totalu tv u bih u paketu od 19km? (gledao sam liste na sajtu, ali me zanima realno stanje)

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la legenda reala » 11 sep 2017, 23:17

Shadows je napisao/la:Koga ne mrzi moze li napisati sve kanale koje ima na totalu tv u bih u paketu od 19km? (gledao sam liste na sajtu, ali me zanima realno stanje)


SK1,2,3 SK HD, Arena 1,2,3,4 Arena 1 BH, ES 1,2

Bht,Ftv,OBN Pink BH,RTS, Prva,B92,RTL 1,2 svi FOX kanali, ovi Cinestar i još oni slobodni kanali njemački a Astre i sl

džaba majke mi
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Shadows
Postovi: 2438
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la Shadows » 11 sep 2017, 23:20

Hvala tebi veliko, naravno pitam zbog as i sk. ;)

Ako ti nije problem napisi koliko ukupno imas kanala za tih 19km, koliko hrt i rts? I da li ima jos nekih sportskih?

Avatar
Pegi10
Postovi: 2829
Pridružen/a: 15 apr 2014, 20:10
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la Pegi10 » 11 sep 2017, 23:25

Shadows je napisao/la:Hvala tebi veliko, naravno pitam zbog as i sk. ;)

Ako ti nije problem napisi koliko ukupno imas kanala za tih 19km, koliko hrt i rts? I da li ima jos nekih sportskih?
RTS 1 i 2 HRT 1 i 4, od sportskih jos neki fight channel. MIslim da ti na njihovom sajtu ipak pisu svi kanali koji su u ponudi.
Na temi Film i Kinematografija postoje samo Nerminovic i neznalice :kafa:
Dantes, Bog za kompjutere :kafa:
Quarterbeg, kloc za muziku :kafa:
Katastrofa šta se sve snima, previše se ljudima pustilo.

Avatar
Ramsey16
Postovi: 3312
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:26
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la Ramsey16 » 15 sep 2017, 11:49

Ko ima Total tv isto moze otici na telemach sajt i registrovati se imate id i broj ugovra na racunu i koristit EON :D

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la SlevinKelevra » 15 sep 2017, 12:39

Ovaj EON je prejaka zayebancija :tokralju:

Avatar
Interista02
Postovi: 1042
Pridružen/a: 05 maj 2013, 20:37
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la Interista02 » 15 sep 2017, 22:45

Ljudi, potrebna je hitna pomoć.
Naime, imam LG smart TV i kada smo ga tek kupili, mama je nešto pipala i uspjela je da se nekako registruje i uzme neki ID i postavi password.
Sada kada želim instalirati neku app, traži mi da se prvo prijavim, a problem je u tome što se ona ne sjeća da se uopšte registrovala. Pošto ne mogu ući na taj acc, a ne vidim nigdje da mogu napraviti novi ili šta već, pitam vas koje je rješenje ?
Da li se ipak može napraviti novi acc, ili mogu li nekako restartovati kompletan TV pa da krenem sa pravljenjem tog acc-a ispočetka.
Svaka pomoć je dobrodošla :D

Avatar
arelinho
Postovi: 16397
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la arelinho » 15 sep 2017, 23:20

Interista02 je napisao/la:Ljudi, potrebna je hitna pomoć.
Naime, imam LG smart TV i kada smo ga tek kupili, mama je nešto pipala i uspjela je da se nekako registruje i uzme neki ID i postavi password.
Sada kada želim instalirati neku app, traži mi da se prvo prijavim, a problem je u tome što se ona ne sjeća da se uopšte registrovala. Pošto ne mogu ući na taj acc, a ne vidim nigdje da mogu napraviti novi ili šta već, pitam vas koje je rješenje ?
Da li se ipak može napraviti novi acc, ili mogu li nekako restartovati kompletan TV pa da krenem sa pravljenjem tog acc-a ispočetka.
Svaka pomoć je dobrodošla :D
Moraš imati opciju da vratiš tv na tvorničke postavke pa da kreneš ponovo postavljati postavke tv-a. Provjeri fino u postavkama tu opciju.

Avatar
Bilall
Postovi: 1403
Pridružen/a: 11 apr 2012, 14:48
Lokacija: Živinice
Kontakt:

Telemach internet-TV

Post Postao/la Bilall » 22 okt 2017, 00:01

Bila je jedna tema u vezi ovoga ali je zakljucana...
Koristi li neko telemach internet-tv i moze li mi reci koliko su pouzdani? Ono...ima li kakvih problema pri koristenju usluga.
Uzeo bih jedan od trio paketa koje imaju u ponudi sto znaci da bih prenio i fiksni broj iz bh telecoma, a sada ne znam koliko ce to potrajati jer meni se bas zuri da zavrsim sa bh telecomom...

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: RE: Telemach internet-TV

Post Postao/la Quinlan » 22 okt 2017, 00:06

Bilall je napisao/la:Bila je jedna tema u vezi ovoga ali je zakljucana...
Koristi li neko telemach internet-tv i moze li mi reci koliko su pouzdani? Ono...ima li kakvih problema pri koristenju usluga.
Uzeo bih jedan od trio paketa koje imaju u ponudi sto znaci da bih prenio i fiksni broj iz bh telecoma, a sada ne znam koliko ce to potrajati jer meni se bas zuri da zavrsim sa bh telecomom...
Sve tip-top ne znam šta te konkretno zanima, ali rijetko ko ima zamjerke

Avatar
Bilall
Postovi: 1403
Pridružen/a: 11 apr 2012, 14:48
Lokacija: Živinice
Kontakt:

Re: RE: Telemach internet-TV

Post Postao/la Bilall » 22 okt 2017, 00:14

Sve tip-top ne znam šta te konkretno zanima, ali rijetko ko ima zamjerke
Znaima me isto koliko se caka sve to.
Ja mogu vec u ponedjeljak napraviti raskid ugovora sa bh telecomom sto se tice moja tv net usluge, ali ne znam koliko cu posle ove da cekam jer ima i taj prenos broja..

Avatar
anonimni
Postovi: 10099
Pridružen/a: 04 jan 2012, 14:54
Lokacija: Uvijek uz tebe!
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la anonimni » 22 okt 2017, 00:20

Ja ti za telefon nista ne mogu reci jer nemam fiksnog, ali TV i net rade perfektno, jednom mi je nestalo konekcije u 7 mjeseci koliko imam duo paket, rade bolje od HS-a :D a i eon i UniFi takodjer rade dobro, cak na eonu imam sve kanale, pa i HBO i Arene a nisam pretplacen na njih :mrgreen: I da, oni kazu 7-10 dana da se ceka, no mene su zvali treci ili cetvrti dan od mog poziva i narudzbe paketa, ne sjecam se tacno i dosli s opremom

Poslano sa mog Redmi 4X koristeći Tapatalk
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

Kapiten Blue Traina

Avatar
Bilall
Postovi: 1403
Pridružen/a: 11 apr 2012, 14:48
Lokacija: Živinice
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la Bilall » 22 okt 2017, 00:24

Dobro, hvala puno ;)

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Telemach internet-TV

Post Postao/la Quinlan » 22 okt 2017, 00:46

Bilall je napisao/la:
Sve tip-top ne znam šta te konkretno zanima, ali rijetko ko ima zamjerke
Znaima me isto koliko se caka sve to.
Ja mogu vec u ponedjeljak napraviti raskid ugovora sa bh telecomom sto se tice moja tv net usluge, ali ne znam koliko cu posle ove da cekam jer ima i taj prenos broja..
Ja u četvrtak podnio zahtjev, u petak me zvali da još jednom sve potvrde, u subotu me monter probudio da pita moze li doći :D

Uglavnom neka 2-3 dana čekaš, sad to sa prenosim broja da li će šta usporiti stvarno ne znam

Net perfektan, tv sve ok, 72h radi perfektno, eon isto vrh opcija, ne znam šta da ti kažem, potpišeš ugovor na 24mjeseca i račun ti je za to vrijeme 10km manji tj. Tel ti je džabe

Avatar
Bilall
Postovi: 1403
Pridružen/a: 11 apr 2012, 14:48
Lokacija: Živinice
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la Bilall » 22 okt 2017, 01:00

pomislio sam da radite za njih :D

Avatar
miki_92
Postovi: 21593
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Telemach internet-TV

Post Postao/la miki_92 » 22 okt 2017, 09:28

Quinlan je napisao/la:
Bilall je napisao/la:
Sve tip-top ne znam šta te konkretno zanima, ali rijetko ko ima zamjerke
Znaima me isto koliko se caka sve to.
Ja mogu vec u ponedjeljak napraviti raskid ugovora sa bh telecomom sto se tice moja tv net usluge, ali ne znam koliko cu posle ove da cekam jer ima i taj prenos broja..
Ja u četvrtak podnio zahtjev, u petak me zvali da još jednom sve potvrde, u subotu me monter probudio da pita moze li doći :D

Uglavnom neka 2-3 dana čekaš, sad to sa prenosim broja da li će šta usporiti stvarno ne znam

Net perfektan, tv sve ok, 72h radi perfektno, eon isto vrh opcija, ne znam šta da ti kažem, potpišeš ugovor na 24mjeseca i račun ti je za to vrijeme 10km manji tj. Tel ti je džabe
zna BH Telecom namjerno to razvuci, ali dobijes rezervni broj od Telemacha na koristenje dok se to sve ne sredi
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
Bilall
Postovi: 1403
Pridružen/a: 11 apr 2012, 14:48
Lokacija: Živinice
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Telemach internet-TV

Post Postao/la Bilall » 30 okt 2017, 15:52

miki_92 je napisao/la: zna BH Telecom namjerno to razvuci
Stvarno su bezobrazni....
S ovim ljudima iz telemacha fakat sve ide tip top. Pravi profesionalci <3

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Beduin, GG3 i 9 gostiju.