TV-all about

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
Maestro21
Postovi: 1560
Pridružen/a: 24 mar 2014, 13:30
Lokacija: Tuzl@

Re: TV-all about

Post Postao/la Maestro21 » 29 dec 2016, 14:24

Ne dam ja njima ni marke više. Namjerno isključuju da bi narod uzeo neke pakete koji su skuplji i da bi potpisali ugovore. Međutim ovdje gdje ja živim uspjeli su izgubiti dosta korisnika jer su odmah prešli na Moja Tv nakon što su digli pretplatu i izbacili neke programe.
Forza Milan!

Avatar
arelinho
Postovi: 16419
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la arelinho » 29 dec 2016, 14:25

Ma realno telemach je najbolji u BiH po svemu. Po kanalima koje imaju, po internetu koji je vrhunski. Ostala usluga je isto perfektna. :clap: :clap:

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la Kawhi » 29 dec 2016, 14:27

arelinho je napisao/la:
Ramsey16 je napisao/la:Ko ima total tv moze besplatno aktivirati HBO kanale mislim da ce jos 20 dana da budu dostupni.
Isto je i na telemachu. :D :D
Meni nema. :thumbdown:
Prije bi mi se sami aktivirali. Nije valjda da moram sad nešto raditi? :mrgreen:
arelinho je napisao/la:Ko je na telemachu od noćas će imati Novu TV. :tokralju: :tokralju: :opaopa: :opaopa: Napokon opet kod nas Nova TV. :bow:
:thumbup: Fina vijest.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
arelinho
Postovi: 16419
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la arelinho » 29 dec 2016, 14:28

Kawhi je napisao/la:
arelinho je napisao/la:
Ramsey16 je napisao/la:Ko ima total tv moze besplatno aktivirati HBO kanale mislim da ce jos 20 dana da budu dostupni.
Isto je i na telemachu. :D :D
Meni nema. :thumbdown:
Prije bi mi se sami aktivirali. Nije valjda da moram sad nešto raditi? :mrgreen:
arelinho je napisao/la:Ko je na telemachu od noćas će imati Novu TV. :tokralju: :tokralju: :opaopa: :opaopa: Napokon opet kod nas Nova TV. :bow:
:thumbup: Fina vijest.
Odeš na onu stranicu mojtelemach tako nešto i logiraš se. I ideš gore oni paketi i nađeš hbo promo samo klikneš aktiviraj i to je to. Ja nisam radio jer već imam te kanala, ali tako su ostali uključili sebi te kanale u ovom promotivnom periodu.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la Kawhi » 29 dec 2016, 14:31

arelinho je napisao/la:Odeš na onu stranicu mojtelemach tako nešto i logiraš se. I ideš gore oni paketi i nađeš hbo promo samo klikneš aktiviraj i to je to. Ja nisam radio jer već imam te kanala, ali tako su ostali uključili sebi te kanale u ovom promotivnom periodu.
Kad si već tu. Kako da unifi za mobitel aktiviram? Piše da trebam dodati uređaj na mojtelemach, ali nigdje nema te opcije.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
arelinho
Postovi: 16419
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la arelinho » 29 dec 2016, 14:32

Kawhi je napisao/la:
arelinho je napisao/la:Odeš na onu stranicu mojtelemach tako nešto i logiraš se. I ideš gore oni paketi i nađeš hbo promo samo klikneš aktiviraj i to je to. Ja nisam radio jer već imam te kanala, ali tako su ostali uključili sebi te kanale u ovom promotivnom periodu.
Kad si već tu. Kako da unifi za mobitel aktiviram? Piše da trebam dodati uređaj na mojtelemach, ali nigdje nema te opcije.
Da li si se registrovao na http://www.mojtelemach.ba/telemachba_ho ... /index.jsp ??

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la Kawhi » 29 dec 2016, 14:35

arelinho je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:
arelinho je napisao/la:Odeš na onu stranicu mojtelemach tako nešto i logiraš se. I ideš gore oni paketi i nađeš hbo promo samo klikneš aktiviraj i to je to. Ja nisam radio jer već imam te kanala, ali tako su ostali uključili sebi te kanale u ovom promotivnom periodu.
Kad si već tu. Kako da unifi za mobitel aktiviram? Piše da trebam dodati uređaj na mojtelemach, ali nigdje nema te opcije.
Da li si se registrovao na http://www.mojtelemach.ba/telemachba_ho ... /index.jsp ??
Ma jesam.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
arelinho
Postovi: 16419
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la arelinho » 29 dec 2016, 14:37

Kawhi je napisao/la:
Ma jesam.
Kada nađeš unifi mrežu na mobu. Ako ti je android ono što piše: faza 2 provjere autentičnosti staviš da ti bude MSCHAPV2

username ti je: e-mail sa kojim si se registrovao na ovaj portal, a pw koji si stavio. Tako se ja logiram na unifi

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la Kawhi » 29 dec 2016, 14:44

arelinho je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:
Ma jesam.
Kada nađeš unifi mrežu na mobu. Ako ti je android ono što piše: faza 2 provjere autentičnosti staviš da ti bude MSCHAPV2

username ti je: e-mail sa kojim si se registrovao na ovaj portal, a pw koji si stavio. Tako se ja logiram na unifi
Zahvaljujem. :salut:

Jel se mora ovaj HBO odjaviti 15. da ne plaćam slučajno? :mrgreen:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41213
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 29 dec 2016, 14:46

A to si dosad ti plaćao :rol:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
arelinho
Postovi: 16419
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: RE: Re: TV-all about

Post Postao/la arelinho » 29 dec 2016, 14:46

Kawhi je napisao/la:
arelinho je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:
Ma jesam.
Kada nađeš unifi mrežu na mobu. Ako ti je android ono što piše: faza 2 provjere autentičnosti staviš da ti bude MSCHAPV2

username ti je: e-mail sa kojim si se registrovao na ovaj portal, a pw koji si stavio. Tako se ja logiram na unifi
Zahvaljujem. :salut:

Jel se mora ovaj HBO odjaviti 15. da ne plaćam slučajno? :mrgreen:
Ja mislim da ne treba, ali nazovi ih pa pitaj za svaki slučaj. To ti je 10 sekundi.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la Kawhi » 29 dec 2016, 14:47

rio_Ferdy88 je napisao/la:A to si dosad ti plaćao :rol:
Daju mi starci pare i pošalju me do BBIa da platim. :kafa: :mrgreen:
arelinho je napisao/la: Ja mislim da ne treba, ali nazovi ih pa pitaj za svaki slučaj. To ti je 10 sekundi.
:thumbup:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la Heller » 29 dec 2016, 14:48

Kawhi je napisao/la:
rio_Ferdy88 je napisao/la:A to si dosad ti plaćao :rol:
Daju mi starci pare i pošalju me do BBIa da platim. :kafa: :mrgreen:
arelinho je napisao/la: Ja mislim da ne treba, ali nazovi ih pa pitaj za svaki slučaj. To ti je 10 sekundi.
:thumbup:
A ti si iz Opštine Centar? :geek:
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41213
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 29 dec 2016, 15:03

Mora da ima kakva fina teta da tu radi :mrgreen:

A HBO plaćati dodatno je bespoteban trošak, kad sve što emituju imaš na torrentu, jedino eventualno HBO Go dolazi u obzir tamo gdje je torrent zabranjen.

Inače imam i D3GO i Moja tv Web, koristim burazovu šifru od Telemacha i super ide, isto kao i Unifi :kafa:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12680
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la Mig_Mig » 29 dec 2016, 15:07

Kawhi je napisao/la:
arelinho je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:
Ma jesam.
Kada nađeš unifi mrežu na mobu. Ako ti je android ono što piše: faza 2 provjere autentičnosti staviš da ti bude MSCHAPV2

username ti je: e-mail sa kojim si se registrovao na ovaj portal, a pw koji si stavio. Tako se ja logiram na unifi
Zahvaljujem. :salut:

Jel se mora ovaj HBO odjaviti 15. da ne plaćam slučajno? :mrgreen:
Dobro pitanje, jer je BH teleocm bas raju zavalio sa tim odjavljivanjem! Mislim da ne treba, ali vidi kako si ga aktiviro, tako odes na mojtelemach, pa uslugu D3 i fino ga deaktiviras ! Nista tesko, a sigurna si da nece naplatiti !
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
Maestro21
Postovi: 1560
Pridružen/a: 24 mar 2014, 13:30
Lokacija: Tuzl@

Re: TV-all about

Post Postao/la Maestro21 » 29 dec 2016, 15:09

Mislim da su pisali na FB stranici da će 15.01 da istekne promo akcija i da nema potrebe za odjavom.
Forza Milan!

Avatar
arelinho
Postovi: 16419
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la arelinho » 29 dec 2016, 15:20

Ubaćena Nova tv. Ko ima resiver samo neka ga išteka iz struje i opet uključi. Na broju 22 će mu biti.

Za modul i kablovsku kasnije postavim.

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12680
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la Mig_Mig » 29 dec 2016, 15:22

arelinho je napisao/la:Ubaćena Nova tv. Ko ima resiver samo neka ga išteka iz struje i opet uključi. Na broju 22 će mu biti.

Za modul i kablovsku kasnije postavim.
Kartica ?
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
arelinho
Postovi: 16419
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: RE: Re: TV-all about

Post Postao/la arelinho » 29 dec 2016, 15:25

Mig_Mig je napisao/la:
arelinho je napisao/la:Ubaćena Nova tv. Ko ima resiver samo neka ga išteka iz struje i opet uključi. Na broju 22 će mu biti.

Za modul i kablovsku kasnije postavim.
Kartica ?
Meni bilo mrsko pisati pa sam kopirao od jednog momka koji za svaki ubačeni kanal napiše.

U ponudu originalne Telemach digitalne sheme u Sarajevu je uvršten kanal "Nova TV" na poziciju 22 putem resivera, te na frekvenciju 570000 Khz, symbol rate 6956 K/s, modulacija 256QAM.

Napomene:

1. Da bi pratili navedeni kanal, korisnici resivera trebaju napraviti reset resivera (ručno - gašenjem iz struje ili kroz meni: Meni -> Postavke -> Tehničke postavke -> Sistem -> Restart STB).

Korisnici DVB-C mreže (CI/CAM modula) trebaju skenirati navedenu frekvenciju (ručno, potpuno ili putem brzog skeniranja).

2. U originalnoj analognoj ponudi u Sarajevu navedeni kanal se može pronaći na frekvenciji: S 36 (423.25 Mhz)

3. Telemach sada u originalnoj digitalnoj ponudi u Sarajevu nudi 214 TV kanala (173 u SD rezoluciji i 41 u HD rezoluciji), te 75 radio kanala (33 domaća i 42 Stingray Music Choice radio kanala)

Avatar
Maestro21
Postovi: 1560
Pridružen/a: 24 mar 2014, 13:30
Lokacija: Tuzl@

Re: TV-all about

Post Postao/la Maestro21 » 29 dec 2016, 15:33

Gledam raspored na Nova tv, ne kontam šta je raja zapela za taj program. Repriziraju domaće serije, puštaju neku tursku i domaću seriju, repriziraju iste filmove kao i ostali.
Forza Milan!

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 23 gosta.