TV-all about

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: TV-all about

Post Postao/la High » 06 sep 2017, 16:07

Raonffa je napisao/la:
High je napisao/la:Mada za Srbiju piše ovo:
Smart TV

Korisnicima Extra i Premium paketa EON je dostupan i na smart televizorima, modelima Sony i Samsung 2017. Treba da pristupe store-ovima televizora i instaliraju EON smart aplikaciju. Nakon instalacije, pojaviće se aktivacioni kod koji je potrebno da aktiviraju putem Moj SBB portala u sekciji EON.
Nije valjda da neće biti dostupan za starije modele Smart TV-ova?
Zavuci ruku u džep bolan bolan :kafa:
Nikad nanijeti toga. Prije dvije godine kupih Smart TV, još sa 3D, koji sam jednom probao. :mrgreen: Nedavno i novi mobitel, a danas dođe nova mašina za veš - eto si nabasao u pravi vakt. :lol: Treba mi još 1.400 KM za knjigu. A halal pare. :kafa:
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la Raonffa » 06 sep 2017, 16:11

High je napisao/la:
Nikad nanijeti toga. Prije dvije godine kupih Smart TV, još sa 3D, koji sam jednom probao. :mrgreen: Nedavno i novi mobitel, a danas dođe nova mašina za veš - eto si nabasao u pravi vakt. :lol: Treba mi još 1.400 KM za knjigu. A halal pare. :kafa:
A šta ćeš onda moraš postaviti prioritete, prvo veš mašinka pa sve ostalo, neće mlada na ruke prati, a ti još manje :kafa:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: TV-all about

Post Postao/la High » 06 sep 2017, 16:19

Raonffa je napisao/la:
High je napisao/la:
Nikad nanijeti toga. Prije dvije godine kupih Smart TV, još sa 3D, koji sam jednom probao. :mrgreen: Nedavno i novi mobitel, a danas dođe nova mašina za veš - eto si nabasao u pravi vakt. :lol: Treba mi još 1.400 KM za knjigu. A halal pare. :kafa:
A šta ćeš onda moraš postaviti prioritete, prvo veš mašinka pa sve ostalo, neće mlada na ruke prati, a ti još manje :kafa:

Vidjet ćeš kako je. :kafa:
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la legenda reala » 06 sep 2017, 17:08

High je napisao/la:
legenda reala je napisao/la:
High je napisao/la:
Ukucaj e-mail, a ne korisničko ime, a šifru svakako unesi onu koja ti je.
Hoćeš mi dati svoju šifru da gledam Telemach na mobitelu
U naučne svrhe?
da gledam SK, a i ja se našo koga ću pitati, ništa zaboravi :mrgreen:
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
miki_92
Postovi: 21593
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la miki_92 » 06 sep 2017, 17:12

sta si se stisno, uvedi Total TV :mrgreen:
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
arelinho
Postovi: 16398
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la arelinho » 06 sep 2017, 17:52

miki_92 je napisao/la:sta si se stisno, uvedi Total TV :mrgreen:
Pa da ga izbace iz SDA stranke?

Avatar
arelinho
Postovi: 16398
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la arelinho » 07 sep 2017, 12:46

Raonffa je napisao/la:
High je napisao/la:
Nikad nanijeti toga. Prije dvije godine kupih Smart TV, još sa 3D, koji sam jednom probao. :mrgreen: Nedavno i novi mobitel, a danas dođe nova mašina za veš - eto si nabasao u pravi vakt. :lol: Treba mi još 1.400 KM za knjigu. A halal pare. :kafa:
A šta ćeš onda moraš postaviti prioritete, prvo veš mašinka pa sve ostalo, neće mlada na ruke prati, a ti još manje :kafa:
Ja se juče počastio novim televizorom. :mrgreen: :mrgreen:
Jesi to ženi uzeo mašinu za veš? :mrgreen: :D :D

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la Raonffa » 07 sep 2017, 13:05

Danas uđem na ovaj EON da vidim da li je nešto proradilo, kad rade mi samo SK 4,5 i 6 :lol:

Znači za nekih mjesec dana će proraditi svi kanali :rol: :rol:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
arelinho
Postovi: 16398
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la arelinho » 07 sep 2017, 13:11

Raonffa je napisao/la:Danas uđem na ovaj EON da vidim da li je nešto proradilo, kad rade mi samo SK 4,5 i 6 :lol:

Znači za nekih mjesec dana će proraditi svi kanali :rol: :rol:
Meni rade svi kanali normalno i na pc i na mobitelu. Sinoć kad je bio update aplikacije na mobitelu nije radilo, ali od jutros radi sve uredno.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la Raonffa » 07 sep 2017, 13:14

arelinho je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Danas uđem na ovaj EON da vidim da li je nešto proradilo, kad rade mi samo SK 4,5 i 6 :lol:

Znači za nekih mjesec dana će proraditi svi kanali :rol: :rol:
Meni rade svi kanali normalno i na pc i na mobitelu. Sinoć kad je bio update aplikacije na mobitelu nije radilo, ali od jutros radi sve uredno.
Na mobu ne koristim, a na laptopu mi nije ništa radilo do jutros, a od jutros eto proradila ova tri kanala SK-a.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41150
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 07 sep 2017, 13:17

Meni rade HD kanali i HBO i SK 4-6, a ovi iz Start paketa ne rade :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: TV-all about

Post Postao/la High » 07 sep 2017, 13:18

Raonffa je napisao/la:Danas uđem na ovaj EON da vidim da li je nešto proradilo, kad rade mi samo SK 4,5 i 6 :lol:

Znači za nekih mjesec dana će proraditi svi kanali :rol: :rol:
Meni je svaki na laptopu crn - dolje vrijeme ide, ali slike uopće nema. Na mobitelu može sve.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
arelinho
Postovi: 16398
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la arelinho » 07 sep 2017, 13:20

High je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Danas uđem na ovaj EON da vidim da li je nešto proradilo, kad rade mi samo SK 4,5 i 6 :lol:

Znači za nekih mjesec dana će proraditi svi kanali :rol: :rol:
Meni je svaki na laptopu crn - dolje vrijeme ide, ali slike uopće nema. Na mobitelu može sve.
slika

Hajde klikni na ovo i vidi je li ti flash player dozvoljen pa probaj. Ako bude aktiviran onda pokreni kanal i sačekaj 1-2 minuta pa vidi radi li.

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: TV-all about

Post Postao/la High » 07 sep 2017, 13:24

arelinho je napisao/la:
High je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Danas uđem na ovaj EON da vidim da li je nešto proradilo, kad rade mi samo SK 4,5 i 6 :lol:

Znači za nekih mjesec dana će proraditi svi kanali :rol: :rol:
Meni je svaki na laptopu crn - dolje vrijeme ide, ali slike uopće nema. Na mobitelu može sve.
slika

Hajde klikni na ovo i vidi je li ti flash player dozvoljen pa probaj. Ako bude aktiviran onda pokreni kanal i sačekaj 1-2 minuta pa vidi radi li.
Ne može - opet je isto. Kako sve djeluje fluidno, a pokrenem i talašika. :lol:
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
arelinho
Postovi: 16398
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la arelinho » 07 sep 2017, 13:26

E jbg onda. Moraš čekati da samo od sebe proradi.

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la legenda reala » 07 sep 2017, 17:32

arelinho je napisao/la:
miki_92 je napisao/la:sta si se stisno, uvedi Total TV :mrgreen:
Pa da ga izbace iz SDA stranke?
Daj ti taj EON kad neda ova **** High
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Narin
Postovi: 8332
Pridružen/a: 05 avg 2011, 11:07
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la Narin » 07 sep 2017, 23:54

Da li je nekome proradilo ovo "niste pretplaceni na kanal" ?

I hoce li to samo od sebe proraditi ili treba ih zvati? Posto vidim da je dosta ljudi proradilo, tj procitao sam, a meni jos nije..Doduse tek sam jutros aktivirao.

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12645
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la Mig_Mig » 08 sep 2017, 00:08

Evo na racuanru provjeravam i radi savrseno. Nevjerovatno :bow:
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41150
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 08 sep 2017, 08:09

Narin je napisao/la:Da li je nekome proradilo ovo "niste pretplaceni na kanal" ?

I hoce li to samo od sebe proraditi ili treba ih zvati? Posto vidim da je dosta ljudi proradilo, tj procitao sam, a meni jos nije..Doduse tek sam jutros aktivirao.
Jest kod mene, svi ovi iz start paketa sad rade, do jučer mi je izbacivalo to za pretplatu.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
anonimni
Postovi: 10102
Pridružen/a: 04 jan 2012, 14:54
Lokacija: Uvijek uz tebe!
Kontakt:

Re: TV-all about

Post Postao/la anonimni » 08 sep 2017, 10:01

Narin je napisao/la:Da li je nekome proradilo ovo "niste pretplaceni na kanal" ?

I hoce li to samo od sebe proraditi ili treba ih zvati? Posto vidim da je dosta ljudi proradilo, tj procitao sam, a meni jos nije..Doduse tek sam jutros aktivirao.
Proradilo i to još i s HBO, a nemam ga u paketu :urnebes:
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

Kapiten Blue Traina

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Marsal, Rosicky i 21 gost.