Izreke i citati

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24498
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Izreke i citati

Post Postao/la Goalgetter » 02 nov 2014, 00:09

Bili bi sretniji sa ovim što imamo,samo da nismo toliko nesretni zbog onog što nemamo.

Avatar
rambo16
Postovi: 8264
Pridružen/a: 19 avg 2013, 23:15
Lokacija: Above Tottenham and Terek
Kontakt:

Re: Izreke i citati

Post Postao/la rambo16 » 03 nov 2014, 00:17

Nikada se nemoj mijenjati da bi te neko volio.Budi svoj.Pravi ljudi će znati to cijeniti.
A.F.C. Bournemouth!

Avatar
Otelo
Postovi: 33443
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Izreke i citati

Post Postao/la Otelo » 03 nov 2014, 00:28

"Ovim ne zelim reci da je moj odnos prema njoj postao suroviji, siromasniji, da je izgubio njeznost. Ne, rekao bih, to je bilo jedini put u mom zivotu da sam prozivljavao totalnu ceznju za zenom kojom je bilo obuhvaceno sve sto je u meni: i tijelo i dusa, i strast, i njeznost, ceznja i pomamna vitalnost, zelja za prostotom i ceznja za utjehom, ceznja za trenutkom zanosa i vjecitim posjedovanjem"


Milan Kundera
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
Batva
Postovi: 1601
Pridružen/a: 01 okt 2014, 16:24
Lokacija: Salt City
Kontakt:

Re: Izreke i citati

Post Postao/la Batva » 05 nov 2014, 01:31

Ne vjeruj zeni koja laze, hhh.

Prosječna žena uvijek je rađe lijepa nego pametna, jer prosječna žena zna da prosječni muškarac bolje vidi nego što misli.
Ko od harama zivi, godisnje dva puta ne podrigne.

Neutral
Postovi: 37804
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Izreke i citati

Post Postao/la Neutral » 05 nov 2014, 09:32

"Da mi je samo zrno jedno od one prirodne ravnodušnosti koju ispoljavaju ovi ljudi oko mene prema tolikim stvarima zbog kojih ja danju često ne mogu da se radujem ni da mirno radim, a noću ponekad strepim i patim, rasanjen i nesrećan."

Neutral
Postovi: 37804
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Izreke i citati

Post Postao/la Neutral » 08 nov 2014, 00:18

"Nikad se nisam raspravljao sa učenjakom, a da nisam pobijedio, a nikad se nisam raspravljao sa budalom, a da nisam izgubio"

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24498
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Izreke i citati

Post Postao/la Goalgetter » 08 nov 2014, 00:31

“Ko smisao života nije tražio, taj nije živeo, ali ako ga je tražio, nikad nije bio dovoljan srećan.”

Avatar
rambo16
Postovi: 8264
Pridružen/a: 19 avg 2013, 23:15
Lokacija: Above Tottenham and Terek
Kontakt:

Re: Izreke i citati

Post Postao/la rambo16 » 12 nov 2014, 16:08

"Ne treba se stidjeti nikakvog posla, pa ni najodvratnijeg; treba se stidjeti samo besposlenog života."
A.F.C. Bournemouth!

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Izreke i citati

Post Postao/la BelminM23 » 12 nov 2014, 16:36

"Ne valja sa ženama, ne valja bez njih."

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12592
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: Izreke i citati

Post Postao/la Nerminovic » 13 nov 2014, 18:39

“The only thing that I see that is distinctly different about me is I'm not afraid to die on a treadmill. I will not be out-worked, period. You might have more talent than me, you might be smarter than me, you might be sexier than me, you might be all of those things you got it on me in nine categories. But if we get on the treadmill together, there's two things: You're getting off first, or I'm going to die. It's really that simple, right?

You're not going to out-work me. It's such a simple, basic concept. The guy who is willing to hustle the most is going to be the guy that just gets that loose ball. The majority of people who aren't getting the places they want or aren't achieving the things that they want in this business is strictly based on hustle. It's strictly based on being out-worked; it's strictly based on missing crucial opportunities. I say all the time if you stay ready, you ain't gotta get ready.”

-Will Smith
:tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :salut: :salut: :salut: :salut: :salut: :salut:
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

Avatar
rambo16
Postovi: 8264
Pridružen/a: 19 avg 2013, 23:15
Lokacija: Above Tottenham and Terek
Kontakt:

Re: Izreke i citati

Post Postao/la rambo16 » 14 nov 2014, 00:12

“Budi uvijek nezadovoljan s onim što jesi, ako želiš postati ono što nisi, jer tamo gdje si postao zadovoljan, tamo ćeš i ostati.”
A.F.C. Bournemouth!

Avatar
JackTheStripper
Postovi: 2847
Pridružen/a: 18 okt 2013, 13:00
Lokacija: Kod kmeta na sijelu
Kontakt:

Re: Izreke i citati

Post Postao/la JackTheStripper » 14 nov 2014, 00:22

moj babo je napisao/la:"Niko te u zivotu nece zajebati kao zensko"
Tvrd je Bošnjak, voćka čudnovata,
ne slomi ga, al zube polomi.

BarcaGirl
Postovi: 83
Pridružen/a: 02 nov 2014, 16:30
Kontakt:

Re: Izreke i citati

Post Postao/la BarcaGirl » 15 nov 2014, 18:02

U zemlji mržnje najviše mrze onoga tko ne umije mrziti.
Ivo Andrić
Veliki je čovjek uvijek spokojan; mali je čovjek uvijek razdražljiv.
Konfucije

BarcaGirl
Postovi: 83
Pridružen/a: 02 nov 2014, 16:30
Kontakt:

Re: Izreke i citati

Post Postao/la BarcaGirl » 15 nov 2014, 18:06

Veliki je čovjek uvijek spokojan; mali je čovjek uvijek razdražljiv.
Konfucije
Veliki je čovjek uvijek spokojan; mali je čovjek uvijek razdražljiv.
Konfucije

Neutral
Postovi: 37804
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Izreke i citati

Post Postao/la Neutral » 16 nov 2014, 03:59

“Bio je rat, a rat je velika nepogrješiva proba. Za članove budućeg parlamenta na odgovorna mjesta u Vladi ili Stranci trebamo ubuduće kandidirati isključivo ljude koji su položili ispit u minulom ratu, po mogućnosti neposredno u borbi, i nećemo pogriješiti. Oni koji su odbranili Zemlju u ratu, znat će na najbolji način štititi njene interese u miru.”

Rahmetli Alija Izetbegović.

Avatar
Otelo
Postovi: 33443
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Izreke i citati

Post Postao/la Otelo » 24 nov 2014, 20:59

Doctor Who:
Doctor: So, that's the trap. Or the test or the final judgment, I don't know. But if I kill you, I kill her. Except that implies, in this big grand scheme of Gods and Devils, that she's just a victim. But I've seen a lot of this universe. I've seen fake gods and bad gods and demi-gods and would-be gods - out of all that - out of that whole pantheon - if I believe in one thing... Just one thing... I believe in her.
HIMYM:
Suit up!
Jack Bauer:
“You probably don’t think I could force this towel down your throat, but trust me I can. All the way. Except I’ll hold onto this little bit at the end. When your stomach starts to digest the towel, I’ll pull it out. Taking your stomach lining with it. Most people take about a week to die. It’s very painful.”
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
rambo16
Postovi: 8264
Pridružen/a: 19 avg 2013, 23:15
Lokacija: Above Tottenham and Terek
Kontakt:

Re: Izreke i citati

Post Postao/la rambo16 » 27 nov 2014, 00:23

Ništa čovjeku nije važnije od svog mira i od sreće koju sâm stvori. Zato je treba čuvati, tu svoju sreću, opkoliti je šančevima, i nikome ne dozvoliti da je ugrozi. Niko drugi neka me se ne tiče, život je surov, ljudi zli, i treba ih držati na odstojanju. Neka budu što dalje od svega što je tvoje i što ti je drago.
A.F.C. Bournemouth!

HeraklitMracni
Postovi: 5337
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: Izreke i citati

Post Postao/la HeraklitMracni » 01 dec 2014, 00:12

Meso je bolje od krompira.

Ivo Andric

Avatar
Carli
Postovi: 2497
Pridružen/a: 01 maj 2013, 23:02
Lokacija: Čaršija
Kontakt:

Re: Izreke i citati

Post Postao/la Carli » 01 dec 2014, 00:44

"Ali ponekad, ne tako često, kad mi se zgadi laž, onda govorim istinu. Crno je, u teškom vremenu živimo, a živimo jadno i sramotno. Utjeha je samo što će oni koji budu posle nas živjeli, preturiti preko glave još teža vremena, i pominjati naše dane kao srećne."

Meša Selimović "Tvrđava"
Allegri je gospodin!

Avatar
Carli
Postovi: 2497
Pridružen/a: 01 maj 2013, 23:02
Lokacija: Čaršija
Kontakt:

Re: Izreke i citati

Post Postao/la Carli » 01 dec 2014, 01:10

"Od svoje muke nisam uspijevao da stvorim ni veliki bol ni veliku misao. Rođen sam, izgleda, za sitne stvari, kao i većina ljudi, i nije mi žao što je tako.
Pošten sam koliko mogu, nikome ne želim suviše zla, htio bih da ljude više volim nego što ih žalim, molim se da mimo mene prođe ono što me se ne tiče."

Meša Selimović "Tvrđava"
Allegri je gospodin!

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], Felixians4 i 19 gostiju.