Najveće svjetske misterije

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
emir18
Postovi: 16448
Pridružen/a: 14 feb 2012, 10:39
Kontakt:

Re: Najveće svjetske misterije

Post Postao/la emir18 » 18 nov 2013, 17:04

LenBias je napisao/la:stvarno ne vidim potrebu da se raspravlja o gusterima, pa zar neko ozbiljno moze vjerovati u to? :?
Kako objasnit ovaj viedo sa Obamom,imas li kakav argument da oni ne postoje .
1956., 1957., 1958., 1959., 1960., 1966., 1998., 2000., 2002., 2014.,2016.,2017.,2018.,2022.,
Sanjam fanfare, slavlje najvece, jesen blistavu i zlatno proljece.
“No Mikey, no no Mikey that was so not right”
“The energy is about to shift”
🇾🇪 🇸🇾 🇦🇫 🇵🇸 🇺🇦🇧🇦

Avatar
Cautinho
Postovi: 7247
Pridružen/a: 29 jan 2012, 09:04
Lokacija: Područje visoke dominacije
Kontakt:

Re: Najveće svjetske misterije

Post Postao/la Cautinho » 18 nov 2013, 17:04

Nacuo sam da NASA i Amerika imaju i drže taj neki svemirski brod koji je se srušio u Meksiku i da ga proučavaju.
Ne čini se kao nešto toliko nemoguće.
Ali SAD sigurno krije neke važne svjetske tajne.

Dobra mi tema ;)
Keep walking.

Avatar
emir18
Postovi: 16448
Pridružen/a: 14 feb 2012, 10:39
Kontakt:

Re: Najveće svjetske misterije

Post Postao/la emir18 » 18 nov 2013, 17:06

Cautinho je napisao/la:Nacuo sam da NASA i Amerika imaju i drže taj neki svemirski brod koji je se srušio u Meksiku i da ga proučavaju.
Ne čini se kao nešto toliko nemoguće.
Ali SAD sigurno krije neke važne svjetske tajne.

Dobra mi tema ;)
Ta baza je Dulce u New Meksiku stavio sam ja clanak stranicu priie,kao vojska saraduje sa vanzemoljcima.
1956., 1957., 1958., 1959., 1960., 1966., 1998., 2000., 2002., 2014.,2016.,2017.,2018.,2022.,
Sanjam fanfare, slavlje najvece, jesen blistavu i zlatno proljece.
“No Mikey, no no Mikey that was so not right”
“The energy is about to shift”
🇾🇪 🇸🇾 🇦🇫 🇵🇸 🇺🇦🇧🇦

Avatar
Cautinho
Postovi: 7247
Pridružen/a: 29 jan 2012, 09:04
Lokacija: Područje visoke dominacije
Kontakt:

Re: Najveće svjetske misterije

Post Postao/la Cautinho » 18 nov 2013, 17:07

Nisam sve čitao,oprosti.
Keep walking.

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Najveće svjetske misterije

Post Postao/la Unofficialpage » 18 nov 2013, 17:08

NASA zna da li to postoji ali nece ili ne smiju reci nista po tom pitanju. Mozda postoje mali zeleni, ustvari mozda oni uopste nisu mali, mozda su veliki a mozda i nisu zeleni vec u nekoj drugoj boji. :D
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
emir18
Postovi: 16448
Pridružen/a: 14 feb 2012, 10:39
Kontakt:

Re: Najveće svjetske misterije

Post Postao/la emir18 » 18 nov 2013, 17:09

Nema veze bitno je da je jos neku cuo za to

Evo neki citati
Reptilsko - vojna podzemna baza Dulce

Radio stanica KPFA-FM iz Berkeleya, Kalifornija, emitirala je u lipnju 1995. godine emisiju posvećenu bliskim susretima. U njoj su sudjelovala i tri anonimna pripadnika američke vojske. Tvrdili su, da su zajedno radili s vanzemaljcima u nekoliko zrakoplovnih vojnih baza. Jedan od njih je naglasio da je gotovo svakodnevno gledao polijetanje vanzemaljskih letjelica iz područja Northrop, koje se nalazi u blizini zrakoplovne baze Edwards. Drugi svjedok, jedna žena, opisala je kontakte izvanzemaljaca i visokih časnika američkog zrakoplovstva, a kojima je i sama prisustvovala. Treći svjedok, jedan vijetnamski veteran, koji je radio na raznim projektima zrakoplova, pored ostalog i u bazi Edwards, vidio je u nekoliko navrata vanzemaljce. vrdio je kako nema sumnje da Amerikanci i vanzemaljci zajednički rade na tajnim projektima, koji nemaju nikakve veze s "uobičajenim vojnim strukturama."

Prostorije s neobično debelim betonskim zidovima, u kojima rade, smještene su duboko pod zemljom, nalaze se pod stalnim elektronskim nadzorom. Da bi se stiglo u dio podzemnog kompleksa zvanog "Haystatic-Buttes", unutar baze Edwards, potrebna je vožnja liftom što traje više od 5 minuta. Prema procjenama tog svjedoka, "Haystatic-Buttes" se nalazi na 30-om katu duboko ispod zemlje. U tom je prostoru susreo čovjekoliko stvorenje visoko 250 centimetara, neobično dugih ruku. Nosilo je laboratorijsku kutu. Razgovaralo je s dva inženjera. U susjednoj je prostoriji svjedok vidio tri mala stvorenja, visoka svega 90 centimetara. Njegova je znatiželja ubrzo prekinuta. Časnik sigurnosti mu je, naime, naredio da se ne udaljava iz prostorije u kojoj je radio. U protivnom, bude li gurao nos tamo gdje ne treba, dobit će metak! I doista. Čovjek, kojem je zaprijetio čuvar sigurnosti u podzemnoj bazi, nađen je mrtav tri mjeseca nakon TV emisije u blizini mjesta Orange Country.

Najstrašnija sedma etaža

Šesta podzemna etaža nosi neslužbeno naziv "hala teških mora". U njoj se nalaze laboratoriji u kojima se provode genetskobiološki eksperimenti s ljudima i životinjama. S time u svezi treba spomenuti da je, inače, ovo područje u Novom Meksiku poznato po brojnim sakačenjima životinja, što se dovode s aktivnostima u podzemnoj bazi Dulce. Prema izjavi otete Judy Dorothy, uz pomoć genetske tehnologije križaju se ljudi i životinje, kako bi se stvorila nova bića, pola životinje, a pola čovjek. O tome svjedoči i Thomas C: "Vidio sam ljude s više nogu. Bili su pola čovjek, pola sipa. Vidio sam, također, ljude-reptile, kao i stvorenja nalik na furije. Osim toga, vidio sam križance čovjeka i šišmiša, ma kako to nevjerojatno zvučalo."

Međutim, najstrašnije stvari događaju se na sedmoj etaži. Prema Thomasu C., tamo se nalazi pravi zatvor u kojem se nalaze na tisuće ljudi. Najveći broj je omamljen jakim umirujućim sredstvima i drogama. "Bilo nam je rečeno da s njima ne smijemo govoriti.", ističe Thomas C. "Međutim 1978. godine izbila je pobuna na etaži 7. Bio je to početak rata u Dulce bazi."
Zadnja izmjena: emir18, dana/u 18 nov 2013, 17:10, ukupno mijenjano 2 puta.
1956., 1957., 1958., 1959., 1960., 1966., 1998., 2000., 2002., 2014.,2016.,2017.,2018.,2022.,
Sanjam fanfare, slavlje najvece, jesen blistavu i zlatno proljece.
“No Mikey, no no Mikey that was so not right”
“The energy is about to shift”
🇾🇪 🇸🇾 🇦🇫 🇵🇸 🇺🇦🇧🇦

Avatar
secer
Postovi: 3254
Pridružen/a: 19 okt 2008, 09:16
Kontakt:

Re: Najveće svjetske misterije

Post Postao/la secer » 18 nov 2013, 17:09

koja crna teorija evolucije :)
prvo, radi se o teoriji. nazalost, istu su poput neke dogme gurali komunisti i sekularist poturajuci je kao naucnu cinjenicu u koju nema sumnje.
treba li napominjati da ju je moderna nauka proglasila nistavnom?
naravno da e treba. jer, iako je proglasna nistavnom, vazda cemo sretati ljude koji ce, vodeci se svojim nagonima (jednostavno, zele da zive poput zivotinja: pojst, popit i poklopit), braniti svoju ´vjeru´.
ps.
odakle tebi da nauka ne moze dokazati kako su gradjene piramide?
moze i dokazala je.
ps2.
svemir beskonacan :?
naravno da nije.
vido, lajkovo, da **** i mogu da umrem XD

film i kinematografija - tema gdje ne postoji vlastito misljenje, samo klaretovo i pogresno!

Avatar
iVar
Postovi: 3844
Pridružen/a: 23 jun 2013, 22:12
Kontakt:

Re: Najveće svjetske misterije

Post Postao/la iVar » 18 nov 2013, 17:13

šećeru ne petljaj vjeru, otiće nam tema u goli qrac :? obrisaće je
Jedina želja mi je da vidim ko je ovaj Monolog, dok nije *Monolog*, ono uživo, dok je baš ono što jest' (il' što nije)! :D

Avatar
hoshafka
Postovi: 1852
Pridružen/a: 29 okt 2012, 14:05
Lokacija: Ni tamo ni tu
Kontakt:

Re: Najveće svjetske misterije

Post Postao/la hoshafka » 18 nov 2013, 17:15

Unofficialpage je napisao/la:NASA zna da li to postoji ali nece ili ne smiju reci nista po tom pitanju. Mozda postoje mali zeleni, ustvari mozda oni uopste nisu mali, mozda su veliki a mozda i nisu zeleni vec u nekoj drugoj boji. :D
možda mijenjaju boju, povremeno :lol: :lol:
Pustiću sunce da topi ljubav!

Avatar
samo_lijevo
Postovi: 11000
Pridružen/a: 24 nov 2010, 23:35
Lokacija: Garmisch-Partenkirchen
Kontakt:

Re: Najveće svjetske misterije

Post Postao/la samo_lijevo » 18 nov 2013, 17:17

Fino navratite kod nas u Visoko,naravno ostavite koju marku,i mi vas naucimo kako se prave piramide.
Samo mene ovaj secer sve vise i vise fascinira,on na sve ima naucno dokazani odogovor.Gaus je za njega mala maca. :D
Jetzt lass mal die Kirche im Dorf

Nur gucken, nicht anfassen

Belo, oko mene sve je belo
sat na ruci, kosulja, cipele, odelo

Avatar
hoshafka
Postovi: 1852
Pridružen/a: 29 okt 2012, 14:05
Lokacija: Ni tamo ni tu
Kontakt:

Re: Najveće svjetske misterije

Post Postao/la hoshafka » 18 nov 2013, 17:23

secer je napisao/la: treba li napominjati da ju je moderna nauka proglasila nistavnom?
ne slažem se, ista ta nauka se uči u školama i marginalizuje sve što je naučno a protivrječi evolucionističkim principima. Bar kada govorimo o *mainstream* nauci. Dobar primjer je nastavnica u nekoj školi u Srbiji koja je ostala bez posla jer je predavala nešto mimo evolucije.
Obećavam da neću više komentarisati o evoluciji i religiji, upropastit ćemo temu.
Pustiću sunce da topi ljubav!

Avatar
secer
Postovi: 3254
Pridružen/a: 19 okt 2008, 09:16
Kontakt:

Re: Najveće svjetske misterije

Post Postao/la secer » 18 nov 2013, 17:24

ajvarus, ja nigdje ne spomenuh vjeru, tako da... ;)
Bilo bi nezbiljno reći da smo mi jedina inteligentna rasa u univerzumu zar ne. :mrgreen: ?
naravno da nismo.
I nisam rekao da su piramide napravili haveri sa Marsa :D al' ne treba ništa isključiti, jer dosad naučnici bubaju teorije od koje nijedna ne pije vode.
is, jesi li siguran da bas nijedna ne pije vode?
Šećko ba, :mrgreen: nije nađeno ništa oko piramida što bi ukazivalo da su blokovi rađeni u kalupima ili na neki drugi način.Znači nikakvi kalupi,rampe,poluge i ostalo.
mozda je neko trazio u samim ´kamenim´ blokovima.
moram kratko na poso, pa kad se vratim, napisem ti privatnu.

@lijevi,
treba loma citat.
davno je predjeno ono o cemu raja sa ss.ba raspravlja ko da se radi o nekim amaaaaaaaaan stvarima o kojima smo tek jucer saznali.
vido, lajkovo, da **** i mogu da umrem XD

film i kinematografija - tema gdje ne postoji vlastito misljenje, samo klaretovo i pogresno!

Avatar
samo_lijevo
Postovi: 11000
Pridružen/a: 24 nov 2010, 23:35
Lokacija: Garmisch-Partenkirchen
Kontakt:

Re: Najveće svjetske misterije

Post Postao/la samo_lijevo » 18 nov 2013, 17:31

Pa nisu svi nacitani ko ti,momci tek ulaze u ozbiljniji zivot.Pubertet,ovo,ono.
I kod tebe odmah komunisti kontra argument.Znam da imas bolje argumente.
I daj mi literaturu za svemir,eto bas me interesuje ko je to obradjivao.
Zadnja izmjena: samo_lijevo, dana/u 18 nov 2013, 17:33, ukupno mijenjano 1 put.
Jetzt lass mal die Kirche im Dorf

Nur gucken, nicht anfassen

Belo, oko mene sve je belo
sat na ruci, kosulja, cipele, odelo

Avatar
LenBias
Postovi: 14165
Pridružen/a: 09 nov 2011, 19:30
Kontakt:

Re: Najveće svjetske misterije

Post Postao/la LenBias » 18 nov 2013, 17:33

secer je polako poveo temu prema kljucanju
Closed mouths don't get fed on this boulevard.

Avatar
Korinov
Postovi: 994
Pridružen/a: 23 avg 2013, 12:08
Kontakt:

Re: Odg: Najveće svjetske misterije

Post Postao/la Korinov » 18 nov 2013, 17:41

Cautinho je napisao/la:Evo mi je drug poslao neko "lazirano slijetanje na mjesec"
Sastoji se od 5 dijelova,svaki dio traje 10 minuta,ovo je prvi dio.

" onclick="window.open(this.href);return false;

Bravo. Odlicno odradjeno od strane Williama Charles Kaysinga. Takodje vjerujem da covjek nikada nije krocio na mjesec. Jos jedna u nizu obmana americke vlade.
“I have the ball, I pass the ball; I have the ball, I pass the ball; I have the ball, I pass the ball.”

Avatar
LenBias
Postovi: 14165
Pridružen/a: 09 nov 2011, 19:30
Kontakt:

Re: Najveće svjetske misterije

Post Postao/la LenBias » 18 nov 2013, 17:55

ne glupiraj se zivota ti
Closed mouths don't get fed on this boulevard.

Avatar
Lillard
Postovi: 26286
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Odg: Najveće svjetske misterije

Post Postao/la Lillard » 18 nov 2013, 18:07

Korinov je napisao/la:
Cautinho je napisao/la:Evo mi je drug poslao neko "lazirano slijetanje na mjesec"
Sastoji se od 5 dijelova,svaki dio traje 10 minuta,ovo je prvi dio.

" onclick="window.open(this.href);return false;

Bravo. Odlicno odradjeno od strane Williama Charles Kaysinga. Takodje vjerujem da covjek nikada nije krocio na mjesec. Jos jedna u nizu obmana americke vlade.
Sad ga se.rete.

Jedno je sta je bilo, drugo sta su prikazali, trece sta su snimali.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
neurofunk
Postovi: 3190
Pridružen/a: 09 jul 2012, 13:05
Lokacija: Kalesija
Kontakt:

Re: Najveće svjetske misterije

Post Postao/la neurofunk » 18 nov 2013, 18:09

I ja mislim da nikad nisu sletjeli na mjesec. Ako jesu zašto to sad stalno ne rade, nakon toliko godina i sa tako modernom tehnologijom.

A što se tiče guštera, kad se kaže reptilska rasa odma svi pomisle baš na to, na nekakve guštere, aligatore, zelenbaće itd...to su kod muslimana džini, kod kršćana demoni itd, znači nikakvi krokodili i slično.
Zadnja izmjena: neurofunk, dana/u 18 nov 2013, 18:13, ukupno mijenjano 1 put.
I don't believe in God, but I'm afraid of him.

Avatar
Lillard
Postovi: 26286
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Najveće svjetske misterije

Post Postao/la Lillard » 18 nov 2013, 18:11

Meni je zao sto se svaka razumna rasprava mora zavrsit zakljucavanjem i banovima pa i ova sto su je vec gore pokrenuli. To je zanimljiva tema, ali hebiga kad ima radikalista pa ne mozemo u miru raspravljat...
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
LenBias
Postovi: 14165
Pridružen/a: 09 nov 2011, 19:30
Kontakt:

Re: Najveće svjetske misterije

Post Postao/la LenBias » 18 nov 2013, 18:12

na mjesec ne idu stalno vjerovatno zbog toga sto nije dzaba i sto na mjesecu nema nista vrijedno spomena
Closed mouths don't get fed on this boulevard.

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Jabroni i 10 gostiju.