Brada i brkovi

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 18607
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: Brada i brkovi

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 13 apr 2017, 01:13

Dex je napisao/la:
Pređi na krofnice :mrgreen:
Presao na piletinu :D
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala.

Avatar
Escobar
Postovi: 297
Pridružen/a: 10 jul 2016, 13:00
Kontakt:

Re: Brada i brkovi

Post Postao/la Escobar » 13 apr 2017, 14:37

Sveti je napisao/la:
Escobar je napisao/la:Poyy bradee .. ima li ko kakav preparat za njegovanje tj oblikovanje brade, moze li vosak za kosu npr subrinin onaj masni pomoci haha. Inace sam imao bradetinu preko 4 cm pa sam sad skratio na nesto vise od 1 cm pa mi neuredno izgledaju ove dlacice sto nece da se pocesljaju.
Niposto voskove za kosu koristit za bradu a pogotovo ne za brkove. Vjerovatno se ima negdje kupiti vosak i ulje, sto je apsolutno dovoljno za pocetak. Kasnije se mogu dodavati razni balsami, ali za bradu od 1 cm to nije potrebno
Hvala sveti na odgovru, vidi se da si ozbiljan bradurlija medju klincima sa par dlacica oko bubuljica :mrgreen:
5 times champions of Europe. #YNWA

Avatar
Sveti
Postovi: 10166
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Brada i brkovi

Post Postao/la Sveti » 13 apr 2017, 16:25

Escobar je napisao/la:
Sveti je napisao/la:
Escobar je napisao/la:Poyy bradee .. ima li ko kakav preparat za njegovanje tj oblikovanje brade, moze li vosak za kosu npr subrinin onaj masni pomoci haha. Inace sam imao bradetinu preko 4 cm pa sam sad skratio na nesto vise od 1 cm pa mi neuredno izgledaju ove dlacice sto nece da se pocesljaju.
Niposto voskove za kosu koristit za bradu a pogotovo ne za brkove. Vjerovatno se ima negdje kupiti vosak i ulje, sto je apsolutno dovoljno za pocetak. Kasnije se mogu dodavati razni balsami, ali za bradu od 1 cm to nije potrebno
Hvala sveti na odgovru, vidi se da si ozbiljan bradurlija medju klincima sa par dlacica oko bubuljica :mrgreen:
Uz monologa najstarija brada na forumu :kafa:
naprijed rejal

Avatar
VelaHavle
Postovi: 5361
Pridružen/a: 02 feb 2015, 12:41
Kontakt:

Re: Brada i brkovi

Post Postao/la VelaHavle » 13 apr 2017, 22:50

Pustio bradu, rade li raste. Samo ulje i cesalj.
Aljegri, out!

Avatar
JackTheStripper
Postovi: 2847
Pridružen/a: 18 okt 2013, 13:00
Lokacija: Kod kmeta na sijelu
Kontakt:

Re: Brada i brkovi

Post Postao/la JackTheStripper » 07 nov 2017, 17:53

Nadam se da svi poštuju movember. :kafa:
Tvrd je Bošnjak, voćka čudnovata,
ne slomi ga, al zube polomi.

Avatar
arelinho
Postovi: 16398
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Brada i brkovi

Post Postao/la arelinho » 07 nov 2017, 17:54

JackTheStripper je napisao/la:Nadam se da svi poštuju movember. :kafa:
Naravno :kafa:

Avatar
hodža
Postovi: 9739
Pridružen/a: 09 avg 2010, 00:15
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: RE: Re: Brada i brkovi

Post Postao/la hodža » 07 nov 2017, 20:10

JackTheStripper je napisao/la:Nadam se da svi poštuju movember. :kafa:
You mean amateur beard month ??? [emoji16]
FORZA MARŠAL !!!

Avatar
sonpenn
Postovi: 3569
Pridružen/a: 12 avg 2013, 00:07
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Brada i brkovi

Post Postao/la sonpenn » 07 nov 2017, 22:24

Pozz raja,pitanje ?! Sta je dobro za rast brade :D Ima neki preparat u Srb Barbam's,imaju slike,rezultate sve,sad da li je suplja,ili fkt ?! Ili nesto vi preporucujete :D Hvala .
https://www.facebook.com/barbamselixir/
Sarajevo ljubavi moja.

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: RE: Re: Brada i brkovi

Post Postao/la Monolog » 07 nov 2017, 22:25

hodža je napisao/la:
JackTheStripper je napisao/la:Nadam se da svi poštuju movember. :kafa:
You mean amateur beard month ??? [emoji16]
:salut: :thumbup:
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
hodža
Postovi: 9739
Pridružen/a: 09 avg 2010, 00:15
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: RE: Re: Brada i brkovi

Post Postao/la hodža » 07 nov 2017, 22:26

sonpenn je napisao/la:Pozz raja,pitanje ?! Sta je dobro za rast brade :D Ima neki preparat u Srb Barbam's,imaju slike,rezultate sve,sad da li je suplja,ili fkt ?! Ili nesto vi preporucujete :D Hvala .
https://www.facebook.com/barbamselixir/
Ricinusovo ulje

I kod njih je to jedan od sastojaka

Ali genetika ti diktira sve

@Monolog

Bio si moja zvijezda vodilja, hvala ti [emoji16][emoji16][emoji38]
FORZA MARŠAL !!!

Avatar
sonpenn
Postovi: 3569
Pridružen/a: 12 avg 2013, 00:07
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: RE: Re: Brada i brkovi

Post Postao/la sonpenn » 07 nov 2017, 22:27

hodža je napisao/la:
sonpenn je napisao/la:Pozz raja,pitanje ?! Sta je dobro za rast brade :D Ima neki preparat u Srb Barbam's,imaju slike,rezultate sve,sad da li je suplja,ili fkt ?! Ili nesto vi preporucujete :D Hvala .
https://www.facebook.com/barbamselixir/
Ricinusovo ulje

I kod njih je to jedan od sastojaka

Ali genetika ti diktira sve

Sent from my HTC Desire 830 dual sim using Tapatalk


Hvala,ali genetike sto se tice,stari bradat ahahaha :D Hajde probat cu to ricinusovo,neko kaze i kokosovo ulje :D
Sarajevo ljubavi moja.

Avatar
arelinho
Postovi: 16398
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Brada i brkovi

Post Postao/la arelinho » 07 nov 2017, 22:27

sonpenn je napisao/la:Pozz raja,pitanje ?! Sta je dobro za rast brade :D Ima neki preparat u Srb Barbam's,imaju slike,rezultate sve,sad da li je suplja,ili fkt ?! Ili nesto vi preporucujete :D Hvala .
https://www.facebook.com/barbamselixir/
Imaš ovdje kod naših ljudi Mr. Wolf ulje koje je isto tako dobro. Momci su iz Sarajeva i imaju još dosta preparata.

Avatar
sonpenn
Postovi: 3569
Pridružen/a: 12 avg 2013, 00:07
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Brada i brkovi

Post Postao/la sonpenn » 07 nov 2017, 22:29

arelinho je napisao/la:
sonpenn je napisao/la:Pozz raja,pitanje ?! Sta je dobro za rast brade :D Ima neki preparat u Srb Barbam's,imaju slike,rezultate sve,sad da li je suplja,ili fkt ?! Ili nesto vi preporucujete :D Hvala .
https://www.facebook.com/barbamselixir/
Imaš ovdje kod naših ljudi Mr. Wolf ulje koje je isto tako dobro. Momci su iz Sarajeva i imaju još dosta preparata.
Hvala,i to cu probat :D
Sarajevo ljubavi moja.

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Brada i brkovi

Post Postao/la Monolog » 07 nov 2017, 22:30

Ricinusovo ulje, unositi dosta vitamina B kroz ishranu, al' realno - dobro je džaHo rekao, genetika je sve. :mrgreen:

Usput, @hodža, nisam je četiri mjeseca nikako kratio. Gonim do Gandalfa. :lol:
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
hodža
Postovi: 9739
Pridružen/a: 09 avg 2010, 00:15
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: RE: Re: Brada i brkovi

Post Postao/la hodža » 07 nov 2017, 22:34

Monolog je napisao/la:Ricinusovo ulje, unositi dosta vitamina B kroz ishranu, al' realno - dobro je džaHo rekao, genetika je sve. :mrgreen:

Usput, @hodža, nisam je četiri mjeseca nikako kratio. Gonim do Gandalfa. [emoji38]
Jojjj [emoji16]

Ja sam imao jedan krizni period i skinuo je haman skroz bio [emoji17]i onda malo-malo pa skratim...

Al sad evo nisam ni ja skoro dva mjeseca, guram i ja do maksimuma [emoji16] ili dok me negdje na granici ne klepe, jos nemam brade u dokumentima [emoji3][emoji23]



Sent from my HTC Desire 830 dual sim using Tapatalk
FORZA MARŠAL !!!

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Brada i brkovi

Post Postao/la Monolog » 07 nov 2017, 22:38

hodža je napisao/la:
Monolog je napisao/la:Ricinusovo ulje, unositi dosta vitamina B kroz ishranu, al' realno - dobro je džaHo rekao, genetika je sve. :mrgreen:

Usput, @hodža, nisam je četiri mjeseca nikako kratio. Gonim do Gandalfa. [emoji38]
Jojjj [emoji16]

Ja sam imao jedan krizni period i skinuo je haman skroz bio [emoji17]i onda malo-malo pa skratim...

Al sad evo nisam ni ja skoro dva mjeseca, guram i ja do maksimuma [emoji16] ili dok me negdje na granici ne klepe, jos nemam brade u dokumentima [emoji3][emoji23]



Sent from my HTC Desire 830 dual sim using Tapatalk
Ja neki dan mijenjao vozačku. Da vidiš te smijurije. :lol: Znači, sa radnicom komuniciram i sad dajem staru vozačku kad se žena 'ladno nasmija. :mrgreen: A, realno, nisam nikad na granicama imao problema. Doduše, uvijek uzmu dokumente na provjeru (kad sam busem išao), al' nisam nijednom bio odstranjen i skinut do gole kože. :mrgreen:

Nema, sad su i sijede u bradi, sam se sebi ponekad nasmijem kad vidim sijedu od 10 centimetara. :lol:
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
hodža
Postovi: 9739
Pridružen/a: 09 avg 2010, 00:15
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Brada i brkovi

Post Postao/la hodža » 07 nov 2017, 22:43

Ja u maju izvadio pasos, a u oktobru pustio bradu. Kontam ne bih vadio drugi pa makar. Krenuo za novu g. kod druga, u S.Brodu me izdvojili iz punog busa, peglali maksimalno. Prazan pasos, na slici ko macija guza a lice ko veh bi aj [emoji3]a sranje u Siriji dostiglo vrhunac [emoji23]

Jedva nekako prosao [emoji3] al onda malo po malo, pecat po pecat..sad i ne peglaju



Sent from my HTC Desire 830 dual sim using Tapatalk
FORZA MARŠAL !!!

Avatar
Sveti
Postovi: 10166
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Brada i brkovi

Post Postao/la Sveti » 11 nov 2017, 11:08

Ja kad se neki dan ne potukoh u frizerskom yebem ti irance glupe. Dokurcilo mi da sam sebi dotjerujem bradu i nadjem neki dobar frizerski rade odlicne vintage quiffove i brade. I haj reko odradi mi ovako i fakat frizuru odlicno urade i ja se naslonio ono nazad nisam ni gledo kad je bradu poceo da radi, i vidim ja osjetim da mi previse zulja onom masinicom jer ja to obicno samo vrhove i malo sa strane odradim. Haj kontam uzeo veliki cesalj, zna on mjeru. Kad sam ja usto... lik mi napravio bradu na onaj spic, sa strana gotov skroz ogulio i hoce da mi izbrije podbradak u liniju. Evo me sad ko ovi moderni "no shave november" furaci brade

Yebo sam mu majku. Kaze nisam te razumio
naprijed rejal

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: Brada i brkovi

Post Postao/la sekerbay » 11 nov 2017, 11:27

Monolog je napisao/la:
Usput, @hodža, nisam je četiri mjeseca nikako kratio. Gonim do Gandalfa. :lol:
Šalji sliku da vidim. Ono što si onomad imo, bilo je vrh vrhova.
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
rasavoje
Postovi: 5128
Pridružen/a: 18 dec 2015, 23:23
Lokacija: made in PRC
Kontakt:

Re: Brada i brkovi

Post Postao/la rasavoje » 12 nov 2017, 12:01

Hodajuce bakterije. Monolog najveca. :mrgreen:
♥ ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje!

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: L-Train i 14 gostiju.