Brada i brkovi

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
hoshafka
Postovi: 1852
Pridružen/a: 29 okt 2012, 14:05
Lokacija: Ni tamo ni tu
Kontakt:

Re: Brada i brkovi

Post Postao/la hoshafka » 27 maj 2015, 16:45

Kenchi je napisao/la:
hoshafka je napisao/la:
Kenchi je napisao/la:U mene brada bas gusta, valjda visak testosterona. Ugl ne da mi se brijati pa je svakih 7 dana otprilike skratim masinicom, pa mi bude kao npr. 2-3 dana poslije brijanja. Tako furam od mozda 4. srednje, sad sam 2 godina faksa. Meni brada fino stoji i svi su se naviknuli na nju tako da nemam problema nikakvih :D
kakvu mašinicu imaš :?:
Hm nez buraz masinica je ona obicna sto se kosa sa njom sisa, pise nesto First Austria i onda ispod Duke. Jedino da ti uslikam, drugacije nez kako da je opisem, najobicnija masinica :D
trebam sebi uzet pa zato pitam, i baš mi treba i za kosu i za bradu, 2 u 1. Svake sedmice bi skraćivao na 3 mm jer sam skonto da mi to najbolje odgovara a ne isplati se brici tako često ići.
Pustiću sunce da topi ljubav!

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Brada i brkovi

Post Postao/la Chinaglia » 27 maj 2015, 16:50

nebitno kolika su brada i brkovi, manja ili veća, međutim, svako ko nema bradu i brkove, a ima mogućnost za to, to ne kontam :P one koji ne smiju imat' bradu i brkove zbog posla, kontam :P elem, muškarac treba imat' bradu i brkove ;)

Avatar
JackTheStripper
Postovi: 2847
Pridružen/a: 18 okt 2013, 13:00
Lokacija: Kod kmeta na sijelu
Kontakt:

Re: Brada i brkovi

Post Postao/la JackTheStripper » 27 maj 2015, 16:57

hoshafka je napisao/la:
JackTheStripper je napisao/la:Ja kada se obrijem izgledam kao djecak. :D Pravi onaj babyface...
slika


Ko se jos nozem brije? :rol:
Tvrd je Bošnjak, voćka čudnovata,
ne slomi ga, al zube polomi.

Avatar
BvB09
Postovi: 1858
Pridružen/a: 18 dec 2014, 20:37
Lokacija: Dead City
Kontakt:

Re: Brada i brkovi

Post Postao/la BvB09 » 27 maj 2015, 17:06

@JackTheStripper ovako nekako :mrgreen:
slika
Apsolutne sreće nema, ona je u traženju.
Meša Selimović.

Avatar
VelaHavle
Postovi: 5362
Pridružen/a: 02 feb 2015, 12:41
Kontakt:

Re: Brada i brkovi

Post Postao/la VelaHavle » 27 maj 2015, 17:51

Ljiljani87 je napisao/la:
VelaHavle je napisao/la:Cibnite malo sperme na lice. To je mit.
mogul svoju il mora biti od nekog drugog?
Ako si čamuga onda može tvoja ako nisi, traži čamugu.
Aljegri, out!

Avatar
Sveti
Postovi: 10197
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Brada i brkovi

Post Postao/la Sveti » 27 maj 2015, 17:59

VelaHavle je napisao/la:
Ljiljani87 je napisao/la:
VelaHavle je napisao/la:Cibnite malo sperme na lice. To je mit.
mogul svoju il mora biti od nekog drugog?
Ako si čamuga onda može tvoja ako nisi, traži čamugu.
Kakav brat :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
naprijed rejal

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9850
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: Brada i brkovi

Post Postao/la Nail for Real » 27 maj 2015, 18:12

Podrzavam temu. Klare je nemac pojma, to je odavno dokazao, sad samo potvrdjuje.
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Brada i brkovi

Post Postao/la Monolog » 27 maj 2015, 18:45

Održavanje brade je skup sport. Četke (mnogo bolje je koristiti četku nego češalj), trimeri, aparati za brijanje/šišanje, makaze, a onda i neizostavna aparatura poput ulja, losiona, voska... Jednostavno, nije to samo pustiti da raste i dići ruke od svega. Možete i tako, ali u tom slučaju se vidi da se brada ne održava.

Na moju su se svi navikli. :mrgreen: Mnoge (Neki problem, posjetitelji teme Ljubav & sex?! :lol: ) su u samom početku mislile da duža brada bode i da smeta, no ipak su shvatile da to nije tako. Mnooooogo gora je ona takozvana trodnevna (mada je to petodnevna) brada. :mrgreen:

Ne znam, možda ću nekad morati skinuti bradu (nikad ne znaš gdje te život nosi), ali definitivno mi je u posljednje, pa recimo dvije, godine brada postala neizostavni dio mene. Mnogi me se i ne sjećaju iz perioda kada sam imao glatko lice. Pojedinci me ne mogu prepoznati na fotografijama od prije 3 godine. Eto koliko su navikli na moju "bradatu" pojavu. :mrgreen:

Nego, ukoliko ste dovoljno strpljivi, ukoliko volite bradu i mislite da ćete dobro izgledati sa prirodnim muškim šalom na licu, moj vam je savjet da isprobate. Ne slušajte šta drugi govore, vi znate da li je vama nešto dobro ili ne. Ukoliko ste vi zadovoljni onim što vidite (ne odnosi se nužno na bradu, da se razumijemo), ne vidim zašto bi vas zanimalo mišljenje ostatka svijeta.

Usput, trenutno sam na Hardenovači. :mrgreen: Vjerujem da ću je za par dana skratiti, ipak idem na jedan event (bal) gdje se očekuje maksimalna ozbiljnost i gdje će James Harden ipak biti upadljiv. Stoga, malo će se to skratiti, ali čisto da bih ispoštovao samog sebe i organizaciju koju ću preCtavljati. :mrgreen:
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36507
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Brada i brkovi

Post Postao/la Donnie Darko » 27 maj 2015, 18:48

Monolog je napisao/la:Održavanje brade je skup sport. Četke (mnogo bolje je koristiti četku nego češalj), trimeri, aparati za brijanje/šišanje, makaze, a onda i neizostavna aparatura poput ulja, losiona, voska... Jednostavno, nije to samo pustiti da raste i dići ruke od svega. Možete i tako, ali u tom slučaju se vidi da se brada ne održava.

Na moju su se svi navikli. :mrgreen: Mnoge (Neki problem, posjetitelji teme Ljubav & sex?! :lol: ) su u samom početku mislile da duža brada bode i da smeta, no ipak su shvatile da to nije tako. Mnooooogo gora je ona takozvana trodnevna (mada je to petodnevna) brada. :mrgreen:

Ne znam, možda ću nekad morati skinuti bradu (nikad ne znaš gdje te život nosi), ali definitivno mi je u posljednje, pa recimo dvije, godine brada postala neizostavni dio mene. Mnogi me se i ne sjećaju iz perioda kada sam imao glatko lice. Pojedinci me ne mogu prepoznati na fotografijama od prije 3 godine. Eto koliko su navikli na moju "bradatu" pojavu. :mrgreen:

Nego, ukoliko ste dovoljno strpljivi, ukoliko volite bradu i mislite da ćete dobro izgledati sa prirodnim muškim šalom na licu, moj vam je savjet da isprobate. Ne slušajte šta drugi govore, vi znate da li je vama nešto dobro ili ne. Ukoliko ste vi zadovoljni onim što vidite (ne odnosi se nužno na bradu, da se razumijemo), ne vidim zašto bi vas zanimalo mišljenje ostatka svijeta.

Usput, trenutno sam na Hardenovači. :mrgreen: Vjerujem da ću je za par dana skratiti, ipak idem na jedan event (bal) gdje se očekuje maksimalna ozbiljnost i gdje će James Harden ipak biti upadljiv. Stoga, malo će se to skratiti, ali čisto da bih ispoštovao samog sebe i organizaciju koju ću preCtavljati. :mrgreen:
slika
Imam osjećaj da je svih 5 paragrafa o vosku za bradu :think:

Avatar
Frankie
Postovi: 2354
Pridružen/a: 19 maj 2013, 13:04
Kontakt:

Re: Brada i brkovi

Post Postao/la Frankie » 27 maj 2015, 19:00

Mjera :mrgreen:
slika

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36507
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Brada i brkovi

Post Postao/la Donnie Darko » 27 maj 2015, 19:05

slika
Brade bez brkova, kao na slici iznad, treba zakonom zabranit. Složit ćemo se svi. Osim ako individua prirodno nema brkove, onda im treba na ličnu stavit "BRKOVI: NE".

Avatar
mandraX
Postovi: 17689
Pridružen/a: 04 dec 2009, 21:52
Kontakt:

Re: Brada i brkovi

Post Postao/la mandraX » 27 maj 2015, 19:51

Pokenjam ti se u brkove. :mrgreen: ..cuj brkovi, hajd ko ih zna odrzavat, skracivat pa ok, i nije lose...al brate kad vidim onako kad ih neko zapusti, pa prelaze preko usne, uh...nos bi mu razbio odmah. :D

Avatar
hodža
Postovi: 9739
Pridružen/a: 09 avg 2010, 00:15
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Brada i brkovi

Post Postao/la hodža » 27 maj 2015, 19:53

Monolog je napisao/la: Usput, trenutno sam na Hardenovači. :mrgreen: Vjerujem da ću je za par dana skratiti, ipak idem na jedan event (bal) gdje se očekuje maksimalna ozbiljnost i gdje će James Harden ipak biti upadljiv. Stoga, malo će se to skratiti, ali čisto da bih ispoštovao samog sebe i organizaciju koju ću preCtavljati. :mrgreen:

nemoj ba, sad ti je :bow:
FORZA MARŠAL !!!

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: Brada i brkovi

Post Postao/la sekerbay » 27 maj 2015, 20:07

Monolog je napisao/la:Održavanje brade je skup sport. Četke (mnogo bolje je koristiti četku nego češalj), trimeri, aparati za brijanje/šišanje, makaze, a onda i neizostavna aparatura poput ulja, losiona, voska... Jednostavno, nije to samo pustiti da raste i dići ruke od svega. Možete i tako, ali u tom slučaju se vidi da se brada ne održava.
uslikaj taj svoj tepih, da vidimo kako izgleda njegovana brada.
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Klare
Postovi: 4302
Pridružen/a: 24 jun 2010, 12:28

Re: Brada i brkovi

Post Postao/la Klare » 27 maj 2015, 22:52

sekerbay je napisao/la:uslikaj taj svoj tepih, da vidimo kako izgleda njegovana brada.
:thumbup:
Ako si ti, seceraga ponosni, mogao dokazati da nisi ćelav, može vala i Monolog tu dotjeranu bradu.

Zabluda, zabluda i samo zabluda na ovoj temi,
treba se brijati svaki dan, i izgledati uredno, bradu nositi i pritom se dičiti isto kao sramotom se ponositi.

Avatar
JackTheStripper
Postovi: 2847
Pridružen/a: 18 okt 2013, 13:00
Lokacija: Kod kmeta na sijelu
Kontakt:

Re: Brada i brkovi

Post Postao/la JackTheStripper » 27 maj 2015, 22:58

Donnie Darko je napisao/la:
slika
Brade bez brkova, kao na slici iznad, treba zakonom zabranit. Složit ćemo se svi. Osim ako individua prirodno nema brkove, onda im treba na ličnu stavit "BRKOVI: NE".


Muslimanska. Doduse ovaj je skroz skratio brkove.
Tvrd je Bošnjak, voćka čudnovata,
ne slomi ga, al zube polomi.

Avatar
VelaHavle
Postovi: 5362
Pridružen/a: 02 feb 2015, 12:41
Kontakt:

Re: Brada i brkovi

Post Postao/la VelaHavle » 27 maj 2015, 23:00

Brat musliman!
Aljegri, out!

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36507
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Brada i brkovi

Post Postao/la Donnie Darko » 27 maj 2015, 23:03

JackTheStripper je napisao/la:Muslimanska. Doduse ovaj je skroz skratio brkove.
slika

Izgleda malo je reći stotine puta bolje.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61432
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Brada i brkovi

Post Postao/la Virtu4l » 27 maj 2015, 23:04

To Klare, samo u kost k'o Varupa
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
JackTheStripper
Postovi: 2847
Pridružen/a: 18 okt 2013, 13:00
Lokacija: Kod kmeta na sijelu
Kontakt:

Re: Brada i brkovi

Post Postao/la JackTheStripper » 27 maj 2015, 23:05

Donnie Darko je napisao/la:
JackTheStripper je napisao/la:Muslimanska. Doduse ovaj je skroz skratio brkove.
slika

Izgleda malo je reći stotine puta bolje.

Pa kao sto si samo rekao, okusi su razliciti...
Tvrd je Bošnjak, voćka čudnovata,
ne slomi ga, al zube polomi.

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: napoleon72 i 34 gosta.