Football Manager 2017

FIFA, PES, GTA, Fortnite...

Moderatori/ce: bodi123,Padovan,Donnie Darko

Avatar
Bela
Postovi: 153
Pridružen/a: 10 maj 2015, 17:33
Kontakt:

Re: Football Manager 2017

Post Postao/la Bela » 17 jan 2017, 20:31

Moze neko slikat svoju formaciju i taktiku sa kojom mu ide dobro.Ja koju god napravim dobijem po2,3 komada a najjaci u ligi
Igrac ekipe Pivopije | SportSport.ba liga

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: RE: Re: Football Manager 2017

Post Postao/la Quinlan » 17 jan 2017, 20:37

rebonja je napisao/la:Dejan Maksimović nije centralni vezni nego krilni igrač.
Gdje igra? Iz radnika? Koje krilo je?

Avatar
rebonja
Postovi: 279
Pridružen/a: 30 jun 2011, 13:57
Kontakt:

Re: Football Manager 2017

Post Postao/la rebonja » 17 jan 2017, 23:25

Iz Radnika je prešao tamo. Ma igrao je on i iza špica, ali generalno je krilni igrač. Malen, brz, borben. Nisam siguran tačno da li lijevo ili desno, ali vrlo moguće i po obe strane.

Avatar
franklampard8
Postovi: 2967
Pridružen/a: 09 jan 2012, 22:35
Kontakt:

Re: Football Manager 2017

Post Postao/la franklampard8 » 19 jan 2017, 11:04

Prije ce izaci FM18 nego ova nasa liga. :(
1946

zenica159
Postovi: 1049
Pridružen/a: 06 jan 2016, 21:41
Kontakt:

Re: Football Manager 2017

Post Postao/la zenica159 » 20 jan 2017, 14:29

Kupio sam u offline FM i danas hocu uci ovo mi pise, lika od kojeg sam kupio jos nema a strasno mi se igra, ima li neko neku soluciju :hmmmmm:
slika

Avatar
thekoplegend
Postovi: 428
Pridružen/a: 03 jul 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Football Manager 2017

Post Postao/la thekoplegend » 20 jan 2017, 14:56

zenica159 je napisao/la:Kupio sam u offline FM i danas hocu uci ovo mi pise, lika od kojeg sam kupio jos nema a strasno mi se igra, ima li neko neku soluciju :hmmmmm:
slika
Neki je problem sa steamom i meni izbacuje od jutros, samo bi se to trebalo srediti...

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: Football Manager 2017

Post Postao/la jopaa7 » 20 jan 2017, 15:48

Trebate se spojiti online na steam i napraviti update :thumbup:
Ako je netko uzeo od mene i ima takvih problema neka se javi.
thekoplegend je napisao/la:
Ti si cini mi se uzeo?

Avatar
thekoplegend
Postovi: 428
Pridružen/a: 03 jul 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Football Manager 2017

Post Postao/la thekoplegend » 20 jan 2017, 15:57

jopaa7 je napisao/la:Trebate se spojiti online na steam i napraviti update :thumbup:
Ako je netko uzeo od mene i ima takvih problema neka se javi.
thekoplegend je napisao/la:
Ti si cini mi se uzeo?
jesam brate, sad cu ti na pp pisati.

Avatar
Otelo
Postovi: 33457
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Football Manager 2017

Post Postao/la Otelo » 23 jan 2017, 21:37

Eh ovako. Ja sam na sezoni 2021/22.

Krenuo sam s RB Leipzigom, nekad i ja zaslužujem da bezmilice trošim. Ekipa je odmah na početku bila dosta jaka i mlada, te nisam pravio previše transfera u prvoj sezoni gdje sam završio šesti i izborio Ligu Evrope (koju sam i osvojio). E onda je krenulo trošenje, a Goretzka koji će me napustiti i zbog kojeg ću i ja otići iz kluba uz Sandra koji je utrpao oko 35 golova te sezone sam osvojio titulu. Ligu prvaka sam također osvojio dobivši u finalu Arsenal (i odbranio sam titulu Bundeslige) :lol: I onda su počeli problemi s wage budgetom i nisam mogao da zadržim Goretzku, zamjerio se upravi i dao otkaz. No, klub sam ostavio u dobrom stanju i osvojili su kasnije još jednu tituli i konstatno je RBL bio u vrhu.

Nakon nekog vremena preuzimam Celtu koja je bila na 19. poziciji prije mog dolaska i tamo sam nanizao par pobjeda, no uprava je naglo promijenila očekivanja i stavila da završim u gornjem dijelu ljestvice. Dao sam otkaz i otišao u Leeds koji je bio na sredini. Iste sezone sam upisao s Leedsom u deset utakmica devet pobjeda i remi, te kroz play-off izborio prvu ligu. Završio četvrti jer su ostali bili očajni. No, uprava mi daje mizeran budžet i ja nakon što sam izborio nastup u Ligi prvaka dajem otkaz. U četiri ligaške tekme sam osvojio šest bodova i stvorio lijepu ekipu. Ali Alen Pardew me naslijedio i Leeds ispada.

Od septembra do maja sam tražio posao gdje cu imati vecu slobodu i došao u Borussiju iz Dortmunta koja mi je dala transfer budget od 300 miliona. Prodao sam par igrača za velike pare, ali i dovodio za još veće. No pet tekmi u aktuelnoj sezoni i pet pobjeda govore da sam napravio dobaar posao s transferima. Još više, mlade igrače sam doveo, pa mogu na ljeto ići po dvije najkritičnije pozicije, lijevog beka i golmana.
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
franklampard8
Postovi: 2967
Pridružen/a: 09 jan 2012, 22:35
Kontakt:

Re: Football Manager 2017

Post Postao/la franklampard8 » 23 jan 2017, 21:43

Ima li ikakvih informacija kad ce nasa liga biti gotova?
1946

Avatar
Carlo
Postovi: 13019
Pridružen/a: 16 okt 2009, 16:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Football Manager 2017

Post Postao/la Carlo » 28 jan 2017, 20:14

De mi recite ima li gdje da se nabavi jeftino manager? Kako ide preko streama to?
Liverpool's number 9! LONG LIVE THE KING KENNY!

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: RE: Re: Football Manager 2017

Post Postao/la Quinlan » 28 jan 2017, 20:19

Carlo je napisao/la:De mi recite ima li gdje da se nabavi jeftino manager? Kako ide preko streama to?
Clan jopa ti je najbolja opcija
Instalira ti on preko steama i ode offline, i igraš najnormalnije samo ne možeš online igrati ;)

Avatar
franklampard8
Postovi: 2967
Pridružen/a: 09 jan 2012, 22:35
Kontakt:

Re: Football Manager 2017

Post Postao/la franklampard8 » 03 feb 2017, 15:22

franklampard8 je napisao/la:Ima li ikakvih informacija kad ce nasa liga biti gotova?
:?:
1946

Avatar
Rahma
Postovi: 2242
Pridružen/a: 26 nov 2012, 23:14
Kontakt:

Re: Football Manager 2017

Post Postao/la Rahma » 04 feb 2017, 17:17

franklampard8 je napisao/la:Ima li ikakvih informacija kad ce nasa liga biti gotova?
Sloba je napisao/la:Vi ako mislite da ništa nisam radio onda se varate. Radim svaki dan i to ne podrazumeva samo rad na dodatku. Kroz par dana (do 15.2) SI izbacuje svoj zvaničan patch (17.3) i u tom patchu biće uključeni do detalja odrađeni klubovi u PL BIH i 1L FBIH i RS. Ja sam dodao u zvaničnu bazu SI-a oko 150 igrača za patch (znači oni imaju istu količinu posla ili više), a tu je i kolega @rahma46 te @' " koji rade na istom poslu jer je preobimno. Ti igrači sadrže ispravne pozicije, istoriju gde su igrali kroz svoju karijeru, ispravne stručne štabove smo takođe uključivali. Jednostavno ja radim mnogo posla koji nije rad na dodatku da bi sama baza bila bolja i nije mi sav fokus isključivo na dodatku.

http://fmbosnia.net/index.php/board,596.0.html

Tu imate šta sam sve informacija prikupio. Nisam ja objavljivao uglavnom, ali uglavnom ja prikupljam. Znači to je ogroman posao i ovom prilikom hvala @football-freak na prilici da se toliko poboljša baza za BIH. Dodatak će izaći kroz par dana kao što sam i rekao. Moj posao nije samo dodatak već i rad na zvaničnoj bazi (radim oko igrača, ali prikupljam i informacije o klubovima i tako dalje) i uglavnom svo slobodno vreme što imam ja i radim vezano za zvaničnu bazu jer je osnovni cilj da do FM18 unapredimo još više bazu tako da dodatak postane skoro pa nešto što će se brzo odrađivati. Veliki broj klubova će se dodavati i sve će to izgledati daleko bolje, ali to ništa ne bi moglo da se ostvari da nemamo zeleno svetlo od glavnog researchera koji nam je izašao u susret.

Znači strpljenje. Radi se itekako. Dodatak bude za par dana, a kada izađe zimski patch onda će se tek videti rezultati rada svih nas. slika Guram ovu priču sa ligama BIH oko pet godina i nastaviće se i dalje sa izbacivanjem dodataka i u narednim godinama.

EDIT: I molba... bilo bi dobro da se svi uključe u zvaničan research kada ovde krene za FM18. A krenuće kroz par meseci...
Amer Dupovac!

Avatar
franklampard8
Postovi: 2967
Pridružen/a: 09 jan 2012, 22:35
Kontakt:

Re: Football Manager 2017

Post Postao/la franklampard8 » 04 feb 2017, 17:20

Hvala. :)
1946

Avatar
franklampard8
Postovi: 2967
Pridružen/a: 09 jan 2012, 22:35
Kontakt:

Re: Football Manager 2017

Post Postao/la franklampard8 » 16 feb 2017, 17:18

Rahma je napisao/la:
franklampard8 je napisao/la:Ima li ikakvih informacija kad ce nasa liga biti gotova?
Sloba je napisao/la:Vi ako mislite da ništa nisam radio onda se varate. Radim svaki dan i to ne podrazumeva samo rad na dodatku. Kroz par dana (do 15.2) SI izbacuje svoj zvaničan patch (17.3) i u tom patchu biće uključeni do detalja odrađeni klubovi u PL BIH i 1L FBIH i RS. Ja sam dodao u zvaničnu bazu SI-a oko 150 igrača za patch (znači oni imaju istu količinu posla ili više), a tu je i kolega @rahma46 te @' " koji rade na istom poslu jer je preobimno. Ti igrači sadrže ispravne pozicije, istoriju gde su igrali kroz svoju karijeru, ispravne stručne štabove smo takođe uključivali. Jednostavno ja radim mnogo posla koji nije rad na dodatku da bi sama baza bila bolja i nije mi sav fokus isključivo na dodatku.

http://fmbosnia.net/index.php/board,596.0.html

Tu imate šta sam sve informacija prikupio. Nisam ja objavljivao uglavnom, ali uglavnom ja prikupljam. Znači to je ogroman posao i ovom prilikom hvala @football-freak na prilici da se toliko poboljša baza za BIH. Dodatak će izaći kroz par dana kao što sam i rekao. Moj posao nije samo dodatak već i rad na zvaničnoj bazi (radim oko igrača, ali prikupljam i informacije o klubovima i tako dalje) i uglavnom svo slobodno vreme što imam ja i radim vezano za zvaničnu bazu jer je osnovni cilj da do FM18 unapredimo još više bazu tako da dodatak postane skoro pa nešto što će se brzo odrađivati. Veliki broj klubova će se dodavati i sve će to izgledati daleko bolje, ali to ništa ne bi moglo da se ostvari da nemamo zeleno svetlo od glavnog researchera koji nam je izašao u susret.

Znači strpljenje. Radi se itekako. Dodatak bude za par dana, a kada izađe zimski patch onda će se tek videti rezultati rada svih nas. slika Guram ovu priču sa ligama BIH oko pet godina i nastaviće se i dalje sa izbacivanjem dodataka i u narednim godinama.

EDIT: I molba... bilo bi dobro da se svi uključe u zvaničan research kada ovde krene za FM18. A krenuće kroz par meseci...
Jel bio update?
1946

zenica159
Postovi: 1049
Pridružen/a: 06 jan 2016, 21:41
Kontakt:

Re: Football Manager 2017

Post Postao/la zenica159 » 17 feb 2017, 17:42

Nema SI patcha do najmanje pocetka marta, samim tim nase lige nema do maja mozda, fakat sam do sad i na fmbosnia i ovdje mogao razumjeti, ali sad... Da nema BH lige od novembra do februara, ljudi napravili Engleskih 30 liga a ovdje ne mozemo 2 lige sa po 15 klubova.

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: Football Manager 2017

Post Postao/la KingJamesMVP » 17 feb 2017, 17:46

Da ne čitam sve, jel može neki link za skidanje igrice i to što jednostavnije

može na pp
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: Football Manager 2017

Post Postao/la Quinlan » 17 feb 2017, 19:49

KingJamesMVP je napisao/la:Da ne čitam sve, jel može neki link za skidanje igrice i to što jednostavnije

može na pp
ja koliko znam nema :thumbup:
zenica159 je napisao/la:Nema SI patcha do najmanje pocetka marta, samim tim nase lige nema do maja mozda, fakat sam do sad i na fmbosnia i ovdje mogao razumjeti, ali sad... Da nema BH lige od novembra do februara, ljudi napravili Engleskih 30 liga a ovdje ne mozemo 2 lige sa po 15 klubova.
tu verziju od premijer lige i prvih liga fbih i rs imas od samog izlaska fm-a, ovo sto cekas je verzija do kantonalnih liga :thumbup:

Avatar
franklampard8
Postovi: 2967
Pridružen/a: 09 jan 2012, 22:35
Kontakt:

Re: Football Manager 2017

Post Postao/la franklampard8 » 17 feb 2017, 20:11

zenica159 je napisao/la:Nema SI patcha do najmanje pocetka marta, samim tim nase lige nema do maja mozda, fakat sam do sad i na fmbosnia i ovdje mogao razumjeti, ali sad... Da nema BH lige od novembra do februara, ljudi napravili Engleskih 30 liga a ovdje ne mozemo 2 lige sa po 15 klubova.
Jako lose ako je istina. :thumbdown:
1946

Odgovori

Natrag na “eSports”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.