NBA 2K16

FIFA, PES, GTA, Fortnite...

Moderatori/ce: bodi123,Padovan,Donnie Darko

Avatar
miki_92
Postovi: 21599
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: NBA 2K16

Post Postao/la miki_92 » 07 dec 2015, 19:27

Evo sad sam provjerio, moras pogoditi 100 contested suteva sa 15 feeta il dalje, i da stavis na rookie treba ti vise od 15ak tekmi
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
Olympique
Postovi: 351
Pridružen/a: 28 avg 2015, 19:51
Kontakt:

Re: NBA 2K16

Post Postao/la Olympique » 07 dec 2015, 19:33

miki mislim da si ti najkompetentniji ovdje,pa imam jedno pitanje. :mrgreen:

Dakle,igram sa drugom na dva,zajedno protiv drugih.E sad,problem je sto su oni dole krugovi koji pokazuju ko vodi loptu toliko slicni da je skoro ne moguce poznati koji je koji od nas.Da li postoji nacin da se promijeni ona boja,ili nesto slicno da se uradi da je uocljivije?
Nadam se da si skontao na sta mislim :D

Avatar
alemsa
Postovi: 23917
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NBA 2K16

Post Postao/la alemsa » 07 dec 2015, 19:33

miki_92 je napisao/la:Evo sad sam provjerio, moras pogoditi 100 contested suteva sa 15 feeta il dalje, i da stavis na rookie treba ti vise od 15ak tekmi
Ok morat cu igrat karijeru dok ga ne dobijem, ne mos ove godine u parku pogadjat s lakocom bez njeg.

Imas li koji tip za ostake badges, imam 10 do sad. Koliko treba za tenacious rebounder?
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
miki_92
Postovi: 21599
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: NBA 2K16

Post Postao/la miki_92 » 07 dec 2015, 19:47

alemsa je napisao/la:
miki_92 je napisao/la:Evo sad sam provjerio, moras pogoditi 100 contested suteva sa 15 feeta il dalje, i da stavis na rookie treba ti vise od 15ak tekmi
Ok morat cu igrat karijeru dok ga ne dobijem, ne mos ove godine u parku pogadjat s lakocom bez njeg.

Imas li koji tip za ostake badges, imam 10 do sad. Koliko treba za tenacious rebounder?
Evo ovdje imas za sve, tenacious je 400 skokova u jednoj sezoni, to znam napamet jos od prosle god.

http://www.sportsgamersonline.com/nba-2 ... -guide-405

@olympique budem provjerio kad budem za kompom
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
alemsa
Postovi: 23917
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NBA 2K16

Post Postao/la alemsa » 07 dec 2015, 22:32

Dobio sam deadeye, sad mi 30 skokova fali za rebounder

Hvala za taj link @miki
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
miki_92
Postovi: 21599
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: NBA 2K16

Post Postao/la miki_92 » 12 dec 2015, 19:14

Kakva je masina Porzingis :tokralju: ,
nema boljeg igraca kad igras myGM, Zach LaVine isto, a mogu se lako dovesti

Porzingis + Gobert svaku tekmu imam 15ak blokada :rol:
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15108
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: NBA 2K16

Post Postao/la irfo » 14 dec 2015, 19:34

pokusavam poceti MyGM karijeru i svaki put mi se crasha save, je li se ikom desavalo nesto slicno?
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Pistol
Postovi: 711
Pridružen/a: 08 mar 2013, 19:06
Kontakt:

Re: NBA 2K16

Post Postao/la Pistol » 31 dec 2015, 17:04

Moze li mi neko reci da li je bolje da skidam 2k15 ili 2k16 , tj koja bolje radi na istoj konfiguraciji

Imam core 2 quad 2,66
4 GB DDR2
NVidia GTX 460 1GB GDDR5

dakle u 1680x1050 , je li bolje 2k15 ili 2k16 , ne planiram igrati nikakve karijere i slicno - vec samo obicne utakmice ... ali vi koji ste igrali obe igre na istoj konfiguraciji - koja je manje zahtjevna

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22772
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: NBA 2K16

Post Postao/la SaltCityAttack » 05 jan 2016, 01:58

ja sa centrom imam deadeye :) ..imam centra jede malu djecu u parku kad ja i Alem igramo ljudi pocnu igrat i upola tekme odustanu :).. doduse ima i Haris nick Carlo i on se ustelio sa nama .. to je ta udarna trojka parka :).... kazu da se dopingujemo :)

trenutno sam ga agurao na 96 jos malo i na 99 gledat cu malo da playmakinga jos mu ubacim sve ostalo atletizam,. skokovi,inside scoring,, odbrana je puno do kraja.. sutanje iz vana je negdje na 15 sto je ok za centra :).. ostalo cu malo playmakinga dodat i to je to.


nego sto se tice karjere u drugoj sam sezoni ... dobar dio prve sezone sam igrao i po 12 minuta upravo zbog tig bedzova ..imam ih sad 34 za centra to je dosta dobro ... ganjam jos bedz za ofanzivne skokove to mi treba i dosta .. sve unutrasnjo , vanjsko sutanje ja skorro sve imam kao odbrana takodjer blokovi, skokovi u odbrani i td :)

U prvoj sezoni mi Cavsi nudili da potpisem i ja prihvatim ..ali ja Jamesa ne mogu ocima cak i na igrici tako da sam trazio trade, jer necu da mu moraju i drugi cak i na igrici osvajat titule.. otisao sam u Bullse u zamjenu za Mirotica :).. uzeli smo titulu .. u drugoj sezoni evo Kobe Bryant se nije penzijonisao ..lik dosao u Bullse , ali je na klupi :)... James je u Lakerse presao, Howard u Portland , Taj Gibson u Toronto i td

ne adi danas citav dan sistem na PS..ne moze se nista igrat ebiga
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
miki_92
Postovi: 21599
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: NBA 2K16

Post Postao/la miki_92 » 15 jan 2016, 22:50

samo sto treba ova specijalna Intelova kamera koja kosta oko 100 dolara :mrgreen:

[youtube][/youtube]
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
MirsoNi
Postovi: 1378
Pridružen/a: 11 jul 2012, 22:04
Kontakt:

Re: NBA 2K16

Post Postao/la MirsoNi » 21 jan 2016, 19:33

Postoji li neki način da brže malo nadogradim ocjene na My Career ? Ne mislim naravno odmah dići na 99, niti mi je to cilj, čisto malo da ih povećam jer mi je trenutno ovo ne igrivo.. Možda i cheat neki, ili neka caka.. ?
Sometimes it's only madness that makes us what we are.

Avatar
miki_92
Postovi: 21599
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: NBA 2K16

Post Postao/la miki_92 » 21 jan 2016, 19:50

MirsoNi je napisao/la:Postoji li neki način da brže malo nadogradim ocjene na My Career ? Ne mislim naravno odmah dići na 99, niti mi je to cilj, čisto malo da ih povećam jer mi je trenutno ovo ne igrivo.. Možda i cheat neki, ili neka caka.. ?
Kad budem za racunarom poslacu ti sta i kako
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
MirsoNi
Postovi: 1378
Pridružen/a: 11 jul 2012, 22:04
Kontakt:

Re: NBA 2K16

Post Postao/la MirsoNi » 21 jan 2016, 21:53

miki_92 je napisao/la:
MirsoNi je napisao/la:Postoji li neki način da brže malo nadogradim ocjene na My Career ? Ne mislim naravno odmah dići na 99, niti mi je to cilj, čisto malo da ih povećam jer mi je trenutno ovo ne igrivo.. Možda i cheat neki, ili neka caka.. ?
Kad budem za racunarom poslacu ti sta i kako
:thumbup:
Sometimes it's only madness that makes us what we are.

Avatar
Carlo
Postovi: 13019
Pridružen/a: 16 okt 2009, 16:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: NBA 2K16

Post Postao/la Carlo » 23 jan 2016, 16:33

SaltCityAttack je napisao/la:ja sa centrom imam deadeye :) ..imam centra jede malu djecu u parku kad ja i Alem igramo ljudi pocnu igrat i upola tekme odustanu :).. doduse ima i Haris nick Carlo i on se ustelio sa nama .. to je ta udarna trojka parka :).... kazu da se dopingujemo :)

trenutno sam ga agurao na 96 jos malo i na 99 gledat cu malo da playmakinga jos mu ubacim sve ostalo atletizam,. skokovi,inside scoring,, odbrana je puno do kraja.. sutanje iz vana je negdje na 15 sto je ok za centra :).. ostalo cu malo playmakinga dodat i to je to.


nego sto se tice karjere u drugoj sam sezoni ... dobar dio prve sezone sam igrao i po 12 minuta upravo zbog tig bedzova ..imam ih sad 34 za centra to je dosta dobro ... ganjam jos bedz za ofanzivne skokove to mi treba i dosta .. sve unutrasnjo , vanjsko sutanje ja skorro sve imam kao odbrana takodjer blokovi, skokovi u odbrani i td :)

U prvoj sezoni mi Cavsi nudili da potpisem i ja prihvatim ..ali ja Jamesa ne mogu ocima cak i na igrici tako da sam trazio trade, jer necu da mu moraju i drugi cak i na igrici osvajat titule.. otisao sam u Bullse u zamjenu za Mirotica :).. uzeli smo titulu .. u drugoj sezoni evo Kobe Bryant se nije penzijonisao ..lik dosao u Bullse , ali je na klupi :)... James je u Lakerse presao, Howard u Portland , Taj Gibson u Toronto i td

ne adi danas citav dan sistem na PS..ne moze se nista igrat ebiga
Hajde jesi li naštimo to da ti ne štopa da malo deremo u parku :)

Jučer smo @alem i ja s jednim hrvatom dobili 18 utakmica zaredom u parku :) Igra li još neko 2k na PS4?
Liverpool's number 9! LONG LIVE THE KING KENNY!

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22772
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: NBA 2K16

Post Postao/la SaltCityAttack » 23 jan 2016, 17:52

Jarane ja juce sam dobio onu trojicu kad je vas izbacili...lupno 2 trojke s centrom nisu se i nadali da je moj centar i dobar suter :)
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: RE: Re: NBA 2K16

Post Postao/la Tracy3McGrady » 29 jan 2016, 16:37

Carlo je napisao/la:
SaltCityAttack je napisao/la:ja sa centrom imam deadeye :) ..imam centra jede malu djecu u parku kad ja i Alem igramo ljudi pocnu igrat i upola tekme odustanu :).. doduse ima i Haris nick Carlo i on se ustelio sa nama .. to je ta udarna trojka parka :).... kazu da se dopingujemo :)

trenutno sam ga agurao na 96 jos malo i na 99 gledat cu malo da playmakinga jos mu ubacim sve ostalo atletizam,. skokovi,inside scoring,, odbrana je puno do kraja.. sutanje iz vana je negdje na 15 sto je ok za centra :).. ostalo cu malo playmakinga dodat i to je to.


nego sto se tice karjere u drugoj sam sezoni ... dobar dio prve sezone sam igrao i po 12 minuta upravo zbog tig bedzova ..imam ih sad 34 za centra to je dosta dobro ... ganjam jos bedz za ofanzivne skokove to mi treba i dosta .. sve unutrasnjo , vanjsko sutanje ja skorro sve imam kao odbrana takodjer blokovi, skokovi u odbrani i td :)

U prvoj sezoni mi Cavsi nudili da potpisem i ja prihvatim ..ali ja Jamesa ne mogu ocima cak i na igrici tako da sam trazio trade, jer necu da mu moraju i drugi cak i na igrici osvajat titule.. otisao sam u Bullse u zamjenu za Mirotica :).. uzeli smo titulu .. u drugoj sezoni evo Kobe Bryant se nije penzijonisao ..lik dosao u Bullse , ali je na klupi :)... James je u Lakerse presao, Howard u Portland , Taj Gibson u Toronto i td

ne adi danas citav dan sistem na PS..ne moze se nista igrat ebiga
Hajde jesi li naštimo to da ti ne štopa da malo deremo u parku :)

Jučer smo @alem i ja s jednim hrvatom dobili 18 utakmica zaredom u parku :) Igra li još neko 2k na PS4?
Igram ja buraz, daj da Šta napravimo pg 88

Ako nas je 5 možemo ekipu ss.ba napraviti i derati sve redom na onom 2k pro-am


Edit: šta mislite da napravimo grupu na fejsu pa da lakše znamo kad je ko tu da igramo.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22772
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: NBA 2K16

Post Postao/la SaltCityAttack » 01 feb 2016, 10:38

Moze pravite ja sam za ..mozemo igrat samo ja i alem moramo uhvatiti vrijeme americko i vase dole evropsko jer radimo i onda druge obaveze...ali ako igratr na ps4 ako je na comp nista od toga :)..mozemo i u park sta vam god odgovara
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: NBA 2K16

Post Postao/la Tracy3McGrady » 01 feb 2016, 11:39

Napravljena grupa pod imenom sportsport.ba NBA 2K16. Pridružite se pa da se nekad poigramo, mogu i ovi sto igraju na computeru pa da se lakše nađemo. Carlo, Alem itd...
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
alemsa
Postovi: 23917
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NBA 2K16

Post Postao/la alemsa » 03 feb 2016, 16:18

Ma ja sam najjaci realno, ne da se hvalim :mrgreen:

Ali furka nam je, ima nas 6 nasih, neku noc smo 3 na 3 u parku medjusobno, 10 tekmi, 5-5 zavrsilo. A realno deremo ovako, izgubimo 1 od 10.

Ako ima jos neko od nasih na ps4 nek se javi, moj psn je alem189

@Tracy samo mi cimni poruku ovamo da znam ko si, prije nego sto mi posaljes zahtjev
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22772
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: NBA 2K16

Post Postao/la SaltCityAttack » 03 feb 2016, 16:45

Tracy3McGrady je napisao/la:Napravljena grupa pod imenom sportsport.ba NBA 2K16. Pridružite se pa da se nekad poigramo, mogu i ovi sto igraju na computeru pa da se lakše nađemo. Carlo, Alem itd...
Kralju ja ne mogu naci grupu ...mozda sto preko tel trenutno gledam nisam kuci, ali pozovi nas nadjes me pod Darmin Serak i zovi sto se tice FB.. dok sto se tice PS4 SaltCityAttack bas kao i ovaj nick na forumu
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Odgovori

Natrag na “eSports”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.