Football Manager 2017

FIFA, PES, GTA, Fortnite...

Moderatori/ce: bodi123,Padovan,Donnie Darko

S3lva
Postovi: 408
Pridružen/a: 11 jun 2017, 22:58
Kontakt:

Re: Football Manager 2017

Post Postao/la S3lva » 12 jul 2017, 21:53

slika Nisam uspio osvojiti treći put u nizu jbg
Inače mojih 6 uspjelo fuliti penal, tri puta imao meč loptu ali dzaba :mrgreen:

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: Football Manager 2017

Post Postao/la Evil Genius II » 12 jul 2017, 22:03

slika

in: babayaro, ambrosini i uskoro hofland iz PSV-a
out: siviglia, fuser, i. tomic, lima

bio sam u dilemi da potpisem velikog maxima tsigalka, ali to bi vec bio cheat mode :D

Avatar
xinxee
Postovi: 3403
Pridružen/a: 22 avg 2011, 23:40
Lokacija: Wonderland
Kontakt:

Re: Football Manager 2017

Post Postao/la xinxee » 13 jul 2017, 13:09

Evil Genius II je napisao/la:slika

in: babayaro, ambrosini i uskoro hofland iz PSV-a
out: siviglia, fuser, i. tomic, lima

bio sam u dilemi da potpisem velikog maxima tsigalka, ali to bi vec bio cheat mode :D
Strašna ekipa :mrgreen:

Napad = zlostavljanje protivnika :thumbup:
"Ima Bosne, beglerbeže i Bošnjaka u njoj! Bili su prije vas i ako Bog da, biti će i poslije vas!"

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: Football Manager 2017

Post Postao/la jopaa7 » 13 jul 2017, 13:12

Evil Genius II je napisao/la:slika

in: babayaro, ambrosini i uskoro hofland iz PSV-a
out: siviglia, fuser, i. tomic, lima

bio sam u dilemi da potpisem velikog maxima tsigalka, ali to bi vec bio cheat mode :D
Legendarni CM. Baci screen od kralja slobodnjaka iz Leedsa, Ian Harte :)

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: Football Manager 2017

Post Postao/la Evil Genius II » 13 jul 2017, 13:39

jopaa7 je napisao/la:Legendarni CM. Baci screen od kralja slobodnjaka iz Leedsa, Ian Harte :)
slika

i meni jedan jako drag igrac

slika
xinxee je napisao/la:Napad = zlostavljanje protivnika :thumbup:
napad i vezni red su vrh, a trenutno radim na odbrani. lijevo stize hofland kao backup samuelu, a skupljam lovu za fabia cannavara iz parme jerbo traze 57 miliona. sica :D kad to slozim i odbrana ce da bude beton :opaopa:

BSBosna
Postovi: 537
Pridružen/a: 11 feb 2013, 22:05
Kontakt:

Re: Football Manager 2017

Post Postao/la BSBosna » 14 jul 2017, 20:13

Bio je jedan dobar patch za bosansku ligu za FM 2010 ali sad ga nemogu naci. Moze 'l ko pomoci?

Avatar
reeds
Postovi: 1520
Pridružen/a: 25 sep 2012, 22:11
Kontakt:

Re: Football Manager 2017

Post Postao/la reeds » 23 jul 2017, 13:42

kako ovo promjeniti, trazio sam ali ne mogu pronaci, koliko znam uvjek je bilo sve automatski, mislim na to da tokom utakmice (kada je ukljucen only comentary-samo tekstualno pracenje utakmice) sve ide u istoj boji, a ne u boji klubova kada jedan ili drugi napada, ovako je jako tesko spoznati ko je u napadu a ko ne :crazy: :crazy:

evo slika na sta konkretno mislim

slika

slika

Avatar
Evolution87
Postovi: 14243
Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Football Manager 2017

Post Postao/la Evolution87 » 25 jul 2017, 14:34

Ja igram jos uvijek '16, ali i nakon ulaska u EU opet u ovoj nasoj ligi stranci ostaju stranci. Ima li kakav fix da se to popravi da ubacim, jer ne mogu sa domacima da napravim iskorak u evropi :mrgreen:
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: RE: Re: Football Manager 2017

Post Postao/la Quinlan » 25 jul 2017, 14:40

Evolution87 je napisao/la:Ja igram jos uvijek '16, ali i nakon ulaska u EU opet u ovoj nasoj ligi stranci ostaju stranci. Ima li kakav fix da se to popravi da ubacim, jer ne mogu sa domacima da napravim iskorak u evropi :mrgreen:
Jbg nema, kad je radjeno nije se išlo na to da eu ne budu stranci tj. Strani igrači su svi izvan bih nevezano da li je bih u eu

Možda nekim ingame editorom da pokušaš

Avatar
Evolution87
Postovi: 14243
Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: RE: Re: Football Manager 2017

Post Postao/la Evolution87 » 25 jul 2017, 14:45

Quinlan je napisao/la:
Evolution87 je napisao/la:Ja igram jos uvijek '16, ali i nakon ulaska u EU opet u ovoj nasoj ligi stranci ostaju stranci. Ima li kakav fix da se to popravi da ubacim, jer ne mogu sa domacima da napravim iskorak u evropi :mrgreen:
Jbg nema, kad je radjeno nije se išlo na to da eu ne budu stranci tj. Strani igrači su svi izvan bih nevezano da li je bih u eu

Možda nekim ingame editorom da pokušaš
Je li i na '17 ista stvar? Isplati li mi se je skidati, pa da ponovo krenem? Inace nisam sigurno godinu dana igrao fm i sinoc mi nesto prahne da pocnem igrati :lol:
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: RE: Re: Football Manager 2017

Post Postao/la Quinlan » 25 jul 2017, 19:15

Evolution87 je napisao/la:
Quinlan je napisao/la:
Evolution87 je napisao/la:Ja igram jos uvijek '16, ali i nakon ulaska u EU opet u ovoj nasoj ligi stranci ostaju stranci. Ima li kakav fix da se to popravi da ubacim, jer ne mogu sa domacima da napravim iskorak u evropi :mrgreen:
Jbg nema, kad je radjeno nije se išlo na to da eu ne budu stranci tj. Strani igrači su svi izvan bih nevezano da li je bih u eu

Možda nekim ingame editorom da pokušaš
Je li i na '17 ista stvar? Isplati li mi se je skidati, pa da ponovo krenem? Inace nisam sigurno godinu dana igrao fm i sinoc mi nesto prahne da pocnem igrati :lol:
koliko se sjecam isto je, jer jbg iso sam logikom stranac je svako van bih, pa onda EU status ne mjenja nista :mrgreen:

pusti se FM-a, vrati se na formulu :tralala:

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Football Manager 2017

Post Postao/la Monolog » 25 jul 2017, 19:21

Evil Genius II je napisao/la:slika

in: babayaro, ambrosini i uskoro hofland iz PSV-a
out: siviglia, fuser, i. tomic, lima

bio sam u dilemi da potpisem velikog maxima tsigalka, ali to bi vec bio cheat mode :D
Skini ba novi update. Mbappe nije normalan, k'o prokleti Tsigalko je.
Inače, ovo je jedini menadžer kojeg i dan danas igram. Od kraja osnovne škole pa do ovih bračnih dana. :mrgreen:
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: Football Manager 2017

Post Postao/la Quinlan » 25 jul 2017, 19:26

Monolog je napisao/la:Skini ba novi update. Mbappe nije normalan, k'o prokleti Tsigalko je.
Inače, ovo je jedini menadžer kojeg i dan danas igram. Od kraja osnovne škole pa do ovih bračnih dana. :mrgreen:
Daj linkove, haj igru i mogu naci, ali daj za update ako ti je gdje pri ruci :mrgreen:

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Football Manager 2017

Post Postao/la Monolog » 25 jul 2017, 19:29

Quinlan je napisao/la:
Monolog je napisao/la:Skini ba novi update. Mbappe nije normalan, k'o prokleti Tsigalko je.
Inače, ovo je jedini menadžer kojeg i dan danas igram. Od kraja osnovne škole pa do ovih bračnih dana. :mrgreen:
Daj linkove, haj igru i mogu naci, ali daj za update ako ti je gdje pri ruci :mrgreen:
http://champman0102.co.uk

Ovdje ćeš nać' apsolutno sve. Ne samo za ovaj najnoviji update, nego sve što te interesuje. Mislim da se ne moraš više registrovati da bi skidao ovo što oni rade (a rade preyeben posao, vidjet ćeš), tako da... Uživaj.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: Football Manager 2017

Post Postao/la Quinlan » 25 jul 2017, 19:39

Monolog je napisao/la:
Quinlan je napisao/la:
Monolog je napisao/la:Skini ba novi update. Mbappe nije normalan, k'o prokleti Tsigalko je.
Inače, ovo je jedini menadžer kojeg i dan danas igram. Od kraja osnovne škole pa do ovih bračnih dana. :mrgreen:
Daj linkove, haj igru i mogu naci, ali daj za update ako ti je gdje pri ruci :mrgreen:
http://champman0102.co.uk

Ovdje ćeš nać' apsolutno sve. Ne samo za ovaj najnoviji update, nego sve što te interesuje. Mislim da se ne moraš više registrovati da bi skidao ovo što oni rade (a rade preyeben posao, vidjet ćeš), tako da... Uživaj.
hvala puno dobro ce doci da se prisjetim ovog cuda iz djeciji dana :opaopa: :opaopa:

Avatar
Evolution87
Postovi: 14243
Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: RE: Re: Football Manager 2017

Post Postao/la Evolution87 » 26 jul 2017, 00:07

Quinlan je napisao/la: koliko se sjecam isto je, jer jbg iso sam logikom stranac je svako van bih, pa onda EU status ne mjenja nista :mrgreen:

pusti se FM-a, vrati se na formulu :tralala:
e jbg, u real life nije tako, strancima me smatraju samo oni koji nemaju EU pasos :crazy: Tesko da ovako mogu onda sa Sarajevom da osvojim LP :cry:
Sto se formule tice, mozda u septembru nekad :mrgreen:
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3445
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: Football Manager 2017

Post Postao/la tutankamon1905 » 26 jul 2017, 00:26

U fm 17 na apdejtu isto ti je stranac svak ko nema bh drzavljanstvo...imas pravila o non-eu...a imas foreign. Nije isto. Na igrici je kao i u stvarnosti napravljeno da su ti stranci svi koji nemaju nase drzavljanstvo.

Igram sa zrinjskim 5-6 sezona...tek se sad u priliku moze bit konkurentan u europi do nokaut faze...za nesto vise moras imat srece i prejebene regene i uzet sve domace sto valja + sve to uigrat prije nego najbolji oce ic u neku bolju ligu...realno sve :D

Avatar
xinxee
Postovi: 3403
Pridružen/a: 22 avg 2011, 23:40
Lokacija: Wonderland
Kontakt:

Re: Football Manager 2017

Post Postao/la xinxee » 26 jul 2017, 01:00

Zaželio sam se starih legendi, skidam sebi CM 01/02 :kafa: , da se malo odmorim od 2d kružića :lol:
"Ima Bosne, beglerbeže i Bošnjaka u njoj! Bili su prije vas i ako Bog da, biti će i poslije vas!"

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: Football Manager 2017

Post Postao/la Evil Genius II » 27 jul 2017, 09:14

Monolog je napisao/la:Skini ba novi update. Mbappe nije normalan, k'o prokleti Tsigalko je.
upratio sam i to, ali neka me nostalgija uhvatila pa sam jos uvijek na starim imenima.
Monolog je napisao/la:Inače, ovo je jedini menadžer kojeg i dan danas igram. Od kraja osnovne škole pa do ovih bračnih dana. :mrgreen:
isti smo :thumbup: s tim sto se prebacim na FM 2007 tu i tamo :mrgreen:

Avatar
MrHc
Postovi: 1782
Pridružen/a: 28 jan 2012, 23:50
Kontakt:

Re: Football Manager 2017

Post Postao/la MrHc » 27 jul 2017, 13:30

Ja sam skinuo FM sa ovog linka i updejt i patch i sve uradio i kada hocu pokrenuti igru trazi mi da ubacim cd -.-'

Ima li crack igdje posto nisam vidio na onoj stranici ?

Pozzzz
"Postoje dva načina povratka iz bitke: s glavom neprijatelja ili bez svoje!" - Paolo di Canio

Odgovori

Natrag na “eSports”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.