FIFA 18

FIFA, PES, GTA, Fortnite...

Moderatori/ce: bodi123,Padovan,Donnie Darko

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: FIFA 18

Post Postao/la mirgerr » 17 okt 2017, 09:51

Ma previse golova, prosjek 6 po mecu. Cak se nije puno promijenilo ni sa novim updateom. Kako ste vi rjesavali ovo, i da li ste uopste rjesavali? Jel oni slideri ili...?
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9031
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: FIFA 18

Post Postao/la wadethegreat » 17 okt 2017, 14:27

Igrica je prelagana ja ne volim slidere dirati ali bi trebalo ili oni neki update novi da izbace jer trenutno odbrane ne igraju nikako. Igram chelsea bayern 7 2 na legendray hazard 5 golova dok prosle sezone patnja bila sa malo jacom ekipom.

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: FIFA 18

Post Postao/la mirgerr » 17 okt 2017, 16:59

wadethegreat je napisao/la:Igrica je prelagana ja ne volim slidere dirati ali bi trebalo ili oni neki update novi da izbace jer trenutno odbrane ne igraju nikako. Igram chelsea bayern 7 2 na legendray hazard 5 golova dok prosle sezone patnja bila sa malo jacom ekipom.
Ehhh too, to i mene yebe, zato i pitam je li ko namjestao slidere, koje su najbolje kombinacije :mrgreen:
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
samocelik
Postovi: 5947
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: FIFA 18

Post Postao/la samocelik » 17 okt 2017, 17:03

A može mala pomoć? Šta su ti slideri? :D
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: FIFA 18

Post Postao/la mirgerr » 17 okt 2017, 17:06

samocelik je napisao/la:A može mala pomoć? Šta su ti slideri? :D
:lol: , ovo slika
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: FIFA 18

Post Postao/la Jeftha » 17 okt 2017, 19:25

mirgerr je napisao/la:
wadethegreat je napisao/la:Igrica je prelagana ja ne volim slidere dirati ali bi trebalo ili oni neki update novi da izbace jer trenutno odbrane ne igraju nikako. Igram chelsea bayern 7 2 na legendray hazard 5 golova dok prosle sezone patnja bila sa malo jacom ekipom.
Ehhh too, to i mene yebe, zato i pitam je li ko namjestao slidere, koje su najbolje kombinacije :mrgreen:
Previse igrate FIFE, pa vam postala lagana.
Aristotel je davno rekao: KO igra umjereno, moze igrati koliko god hoce.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

Avatar
muha milanez
Postovi: 5772
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: FIFA 18

Post Postao/la muha milanez » 17 okt 2017, 19:34

Ako ima neko link za skidanje FIFE, nek posalje u pp ako nije problem. Hvala.
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9031
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: FIFA 18

Post Postao/la wadethegreat » 17 okt 2017, 20:21

Jeftha je napisao/la:
mirgerr je napisao/la:
wadethegreat je napisao/la:Igrica je prelagana ja ne volim slidere dirati ali bi trebalo ili oni neki update novi da izbace jer trenutno odbrane ne igraju nikako. Igram chelsea bayern 7 2 na legendray hazard 5 golova dok prosle sezone patnja bila sa malo jacom ekipom.
Ehhh too, to i mene yebe, zato i pitam je li ko namjestao slidere, koje su najbolje kombinacije :mrgreen:
Previse igrate FIFE, pa vam postala lagana.
Aristotel je davno rekao: KO igra umjereno, moze igrati koliko god hoce.
Ma ja fife igram godinu dana do sljedece skoro redovno posao mi je takav da mogu igrati tako da sam stela teska :). ALi opet prosle godine je puno teza bila fifa radili na odbrani ove godine su napad poravili a odbranu nazadovali.

Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: FIFA 18

Post Postao/la Jeftha » 17 okt 2017, 21:43

wadethegreat je napisao/la:
Jeftha je napisao/la:
mirgerr je napisao/la:
Ehhh too, to i mene yebe, zato i pitam je li ko namjestao slidere, koje su najbolje kombinacije :mrgreen:
Previse igrate FIFE, pa vam postala lagana.
Aristotel je davno rekao: KO igra umjereno, moze igrati koliko god hoce.
Ma ja fife igram godinu dana do sljedece skoro redovno posao mi je takav da mogu igrati tako da sam stela teska :). ALi opet prosle godine je puno teza bila fifa radili na odbrani ove godine su napad poravili a odbranu nazadovali.
Bolje sto je tako, ozbiljan fudbal cemo ostaviti za pravi zivot.
Igrica je igrica, da se zabavis.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: FIFA 18

Post Postao/la mirgerr » 17 okt 2017, 23:07

Kome je zabavno pobjedjivati sa 8 golova razlike, nek prebaci na semi-pro. Legendary nek bude legendary.
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: FIFA 18

Post Postao/la Jeftha » 17 okt 2017, 23:17

mirgerr je napisao/la:Kome je zabavno pobjedjivati sa 8 golova razlike, nek prebaci na semi-pro. Legendary nek bude legendary.
Ja na semi-pro po 15.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: FIFA 18

Post Postao/la mirgerr » 17 okt 2017, 23:24

Jeftha je napisao/la:
mirgerr je napisao/la:Kome je zabavno pobjedjivati sa 8 golova razlike, nek prebaci na semi-pro. Legendary nek bude legendary.
Ja na semi-pro po 15.
Nezz, nisam na semi-pro zaigrao jos od 11ke, ipak sam tek tad i cuo za fifu hahaha
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
Ramsey16
Postovi: 3312
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:26
Kontakt:

Re: FIFA 18

Post Postao/la Ramsey16 » 20 okt 2017, 07:08

Meni je ok vodim Crystal Palace i nakon pola sezone 14i na pocetku dobro pocelo sad vec 9 tekmi nisam pobjedio hahaha

Na legendary igram.

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21794
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: FIFA 18

Post Postao/la Unofficialpage » 20 okt 2017, 09:31

Ramsey16 je napisao/la:Meni je ok vodim Crystal Palace i nakon pola sezone 14i na pocetku dobro pocelo sad vec 9 tekmi nisam pobjedio hahaha

Na legendary igram.
Loš ti cheat. :kafa:
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
Ramsey16
Postovi: 3312
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:26
Kontakt:

Re: FIFA 18

Post Postao/la Ramsey16 » 20 okt 2017, 09:46

Unofficialpage je napisao/la:
Ramsey16 je napisao/la:Meni je ok vodim Crystal Palace i nakon pola sezone 14i na pocetku dobro pocelo sad vec 9 tekmi nisam pobjedio hahaha

Na legendary igram.
Loš ti cheat. :kafa:
Pristane West Ham da da 52 mil za Zahu i ovaj engleski balvan ne dogovori licne uslove i ostane :plac:

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9031
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: FIFA 18

Post Postao/la wadethegreat » 20 okt 2017, 13:07

Leeds i Newcastle po meni najzabavnije slabije ekipe u engleskoj za voditi. Najvise naravno sa celzijem igram ali volim poceti tako sa newcastleom ili nekom drugom losijom ekipom pa prelazak u inter milan valencia nikad dosadno. Samo da poprave malo odbrane odlicna je igrica. Vidi se razlika kada igras protiv palaca i protiv citya jos samo da ne bude u prosjeku 5 golova po mecu.

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: FIFA 18

Post Postao/la mirgerr » 06 nov 2017, 21:07

Je li bio kakav novi update za piratsku fifu? :mrgreen:
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9974
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FIFA 18

Post Postao/la Edin TM87 » 08 nov 2017, 01:06

Najgora fifa ikad, odbranu ne mozes igrat, pas ne mozes presjec, golman ne moze nista odbranit. Sve vise lici na soker odvratni. Ne mogu vjerovat kako su je pokvarili, 15tka i 16tka su bile najbolje fife ikad i umjesto da probaju popravit ili barem zadrzat nivo, oni naprave smece koje lici na soker. :thumbdown:
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
CROtorious
Postovi: 1526
Pridružen/a: 10 apr 2016, 19:42
Kontakt:

Re: FIFA 18

Post Postao/la CROtorious » 08 nov 2017, 10:46

Edin TM87 je napisao/la:Najgora fifa ikad, odbranu ne mozes igrat, pas ne mozes presjec, golman ne moze nista odbranit. Sve vise lici na soker odvratni. Ne mogu vjerovat kako su je pokvarili, 15tka i 16tka su bile najbolje fife ikad i umjesto da probaju popravit ili barem zadrzat nivo, oni naprave smece koje lici na soker. :thumbdown:
Naucis igrat obranu i onda je sve lakse.
Zadnja Klupa

Everyday it seems we're wasting away

Avatar
arelinho
Postovi: 16398
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: FIFA 18

Post Postao/la arelinho » 08 nov 2017, 11:34

Meni je FIFA odlična. Bitno je samo da odigraš dosta utakmica da se uhodaš i ide dobro. Na početku FUT-a sam birao igrače iz Španije i La Lige i išlo je dobro, ali prije 2-3 dana sve rasprodam pa sam sada odlučio da idem sa igračima iz Engleske lige. Gayle mi je prvi napadač i mogu reći da sam zadovoljan s njim. Vidjet ćemo u narednim danima kako će ići na FUT-u.

Odgovori

Natrag na “eSports”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.