NBA 2K14

FIFA, PES, GTA, Fortnite...

Moderatori/ce: bodi123,Padovan,Donnie Darko

Puma
Moderator
Postovi: 14275
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: NBA 2K14

Post Postao/la Puma » 07 sep 2016, 15:13

Ma mislim da nisu kompatibilna ta dva patcha, uvijek ce te nesto yebati.
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Avatar
Maksuz
Postovi: 165
Pridružen/a: 14 feb 2015, 22:00
Lokacija: Osijek
Kontakt:

Re: NBA 2K14

Post Postao/la Maksuz » 24 sep 2016, 02:49

E sta mi se upravo desi, prvi puta otkad igram igru, a igram od nba2003.

Igram asocijaciju, tekma protiv Kingsa i 10sec do kraja tekme 60-60, Rondo baca alley oop i hladno me vode kos razlike 0.8 sec do kraja, uzimam tajmaut, bacam loptu DeRozanu i odmah sutam istice napad i ulazi trojka, kraj tekme rezon ostaje isti, kad hladno, SUDIJA IDE DA POGLEDA REPLAY, i pokazuju snimak, vidim ja moguce da je na vrijeme bačena, i hladno lik gleda, gleda, i prizna koš. WIN :D
Al' prejak fazon ovo sa replejom, nisam se do sada susretao sa tim.

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16512
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: NBA 2K14

Post Postao/la gaston » 28 sep 2016, 23:25

Jel se dešava nekome da mu karijera uvijek crasha nakon nekih 10-ak odigranih tekmi ? :(
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
Lakoste
Postovi: 7871
Pridružen/a: 17 nov 2015, 19:46
Lokacija: London
Kontakt:

Re: NBA 2K14

Post Postao/la Lakoste » 27 dec 2016, 22:57

Raja, igra li ko ovo???

Odakle da skinem najnoviji patch sa novim transferima za ovu verziju da mi nisu igraci bezglavi itd :D :D :D :D

Puma
Moderator
Postovi: 14275
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: NBA 2K14

Post Postao/la Puma » 27 dec 2016, 23:20

Lakoste je napisao/la:Raja, igra li ko ovo???

Odakle da skinem najnoviji patch sa novim transferima za ovu verziju da mi nisu igraci bezglavi itd :D :D :D :D
Igra se naravno.

http://medevenx.****.ba/p/nba-roster-download.html

Ako si prekopirao sve, ne moze da nije uredu i da ima bugova. Jos kad bi updateovali Euroleague timove, to bi bilo vrh.
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Avatar
Lakoste
Postovi: 7871
Pridružen/a: 17 nov 2015, 19:46
Lokacija: London
Kontakt:

Re: NBA 2K14

Post Postao/la Lakoste » 28 dec 2016, 10:02

Puma je napisao/la:
Lakoste je napisao/la:Raja, igra li ko ovo???

Odakle da skinem najnoviji patch sa novim transferima za ovu verziju da mi nisu igraci bezglavi itd :D :D :D :D
Igra se naravno.

[url]http://medevenx.****.ba/p/nba-roster-download.html[/url]

Ako si prekopirao sve, ne moze da nije uredu i da ima bugova. Jos kad bi updateovali Euroleague timove, to bi bilo vrh.
Znaci skinem ovo

http://medevenx.blog spot.ba/2016/12/meds-nba-roster-v44-released.html
?
Koje face da skinem sve da mi ne bi bile oni bezglavi igraci?


Jer je tek instalirana igrica i zaboravio sam gdje se sta ubacuje :D :D :D :D

Puma
Moderator
Postovi: 14275
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: NBA 2K14

Post Postao/la Puma » 28 dec 2016, 17:03

I ja sam nedavno nanovo instalirao. Znaci, skines jedan Main directory file, pa ga ubacis pa skines drugi pa ga ubacis i sve tako redom do ovog poslednjeg. I onda skines i ubacis roster file i nece biti problema.
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Muumii
Postovi: 424
Pridružen/a: 17 dec 2012, 20:49
Kontakt:

Re: NBA 2K14

Post Postao/la Muumii » 23 feb 2017, 12:20

Puma je napisao/la:I ja sam nedavno nanovo instalirao. Znaci, skines jedan Main directory file, pa ga ubacis pa skines drugi pa ga ubacis i sve tako redom do ovog poslednjeg. I onda skines i ubacis roster file i nece biti problema.
Pozdrav je moze link da skinem ovu igricu ? I pomoc oko tih novih dodataka ?

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: RE: Re: NBA 2K14

Post Postao/la Quinlan » 23 feb 2017, 12:22

Muumii je napisao/la:
Puma je napisao/la:I ja sam nedavno nanovo instalirao. Znaci, skines jedan Main directory file, pa ga ubacis pa skines drugi pa ga ubacis i sve tako redom do ovog poslednjeg. I onda skines i ubacis roster file i nece biti problema.
Pozdrav je moze link da skinem ovu igricu ? I pomoc oko tih novih dodataka ?
Igru nadi na piratebayu
A dodaci evo ovdje objašnjeni
http://medevenx.blog-spot.ba/2016/07/ho ... a.html?m=1

bez crtice gore izmedju blog i spot

Avatar
BoltDevil
Postovi: 251
Pridružen/a: 08 okt 2012, 22:53
Kontakt:

Re: NBA 2K14

Post Postao/la BoltDevil » 11 mar 2017, 18:58

Ljudi pomagajte .. Imao sam prije NBA 2K14 ali sam morao izbrisati pa sam skinuo ponovo novu i sve radi OK ali kad sam skinuo jedan novi roster i sve skoro odradio, ostalo mi samo da prebacim još rostere u onaj folder "Saves" u "AppDati" ali samo tog foldera "Saves" nema .. Imaju ostala 3 foldera "Cache", "Online data" i "Shoes" ali foldera "Saves" nema .. Zna li neko u čemu je fazon ? Hvala unaprijed !
‘U City-u imaju velika očekivanja, a s obzirom koliko su novaca potrošili valjda će nešto osvojiti. Ponekad vam život dodijeli bučnog susjeda i morate se priviknuti na to’. SAF

Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: NBA 2K14

Post Postao/la Jeftha » 11 mar 2017, 19:06

BoltDevil je napisao/la:Ljudi pomagajte .. Imao sam prije NBA 2K14 ali sam morao izbrisati pa sam skinuo ponovo novu i sve radi OK ali kad sam skinuo jedan novi roster i sve skoro odradio, ostalo mi samo da prebacim još rostere u onaj folder "Saves" u "AppDati" ali samo tog foldera "Saves" nema .. Imaju ostala 3 foldera "Cache", "Online data" i "Shoes" ali foldera "Saves" nema .. Zna li neko u čemu je fazon ? Hvala unaprijed !
Vjerovatno nema jer nisi odigrao nijednu tekmu na novoinstaliranoj igrici, niti si mijenjao tamo u settingsu bilo sta. Probaj nesto tamo promijeniti ili zapoceti asocijaciju pa izadji i vidi da li ga ima.

Ako opet ne bude, kreiraj ga rucno.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

Avatar
BoltDevil
Postovi: 251
Pridružen/a: 08 okt 2012, 22:53
Kontakt:

Re: NBA 2K14

Post Postao/la BoltDevil » 11 mar 2017, 19:34

Jeftha je napisao/la:
BoltDevil je napisao/la:Ljudi pomagajte .. Imao sam prije NBA 2K14 ali sam morao izbrisati pa sam skinuo ponovo novu i sve radi OK ali kad sam skinuo jedan novi roster i sve skoro odradio, ostalo mi samo da prebacim još rostere u onaj folder "Saves" u "AppDati" ali samo tog foldera "Saves" nema .. Imaju ostala 3 foldera "Cache", "Online data" i "Shoes" ali foldera "Saves" nema .. Zna li neko u čemu je fazon ? Hvala unaprijed !
Vjerovatno nema jer nisi odigrao nijednu tekmu na novoinstaliranoj igrici, niti si mijenjao tamo u settingsu bilo sta. Probaj nesto tamo promijeniti ili zapoceti asocijaciju pa izadji i vidi da li ga ima.

Ako opet ne bude, kreiraj ga rucno.
Hvala brate na pomoći ali to sam već probao. Vjerovatno je do "skinute" igrice :facepalm:
‘U City-u imaju velika očekivanja, a s obzirom koliko su novaca potrošili valjda će nešto osvojiti. Ponekad vam život dodijeli bučnog susjeda i morate se priviknuti na to’. SAF

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: NBA 2K14

Post Postao/la Quinlan » 11 mar 2017, 22:03

Pa napravi folder

Odgovori

Natrag na “eSports”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.