Raspored prvenstva i rezultati za 1. 2. i 3. ligu

Neka bolji pobijedi!

Moderatori/ce: 123456,insider,Mokes,arelinho

Avatar
RK Gradacac
Postovi: 2173
Pridružen/a: 06 apr 2008, 17:43
Lokacija: -010-
Kontakt:

PostPostao/la RK Gradacac » 08 nov 2009, 19:47

slika

Raspored prvenstva SportSport.ba lige za 18. sezonu

slika


Klubovi koji se takmice u 1. ligi:


1.FC Grizzlies
2.Jedinstvo Manchester
3.BackSpace United
4.Spartans FC
5.FK Pjetlovi
6.Green Dragonsi
7.Čekićari
8.FK Topnici
9.Mislish United
10.Red Bavarian


Raspored

1.kolo 12.08.2017.

FC Grizzlies – Jedinstvo Manchester 1:3
BackSpace United – Spartans FC 1:2
FK Pjetlovi – Green Dragonsi 2:2
Čekićari – FK Topnici 0:3 SLUZBENO
Mislish United – Red Bavarian 4:2

2.kolo 19.08.2017.

Jedinstvo Manchester – Red Bavarian 1:0
FK Topnici – Mislish United 1:1
Green Dragonsi – Čekićari 1:1
Spartans FC – FK Pjetlovi 1:2
FC Grizzlies - BackSpace United 1:1

3.kolo 26.08.2017.

BackSpace United – Jedinstvo Manchester 2:0
FK Pjetlovi – FC Grizzlies 1:0
Čekićari – Spartans FC 1:0
Mislish United – Green Dragonsi 2:0
Red Bavarian – FK Topnici 0:1

4.kolo 02.09.2017.*

Jedinstvo Manchester – FK Topnici 0:2
Green Dragonsi – Red Bavarian 3:0 SLUZBENO
Spartans FC – Mislish United 1:2
FC Grizzlies – Čekićari 0:1
BackSpace United – FK Pjetlovi 1:1

5.kolo 09.09.2017.

FK Pjetlovi – Jedinstvo Manchester 3:0
Čekićari – BackSpace United 0:3 SLUZBENO
Mislish United –FC Grizzlies 3:0
Red Bavarian – Spartans FC 2:0
FK Topnici – Green Dragonsi 3:0

6.kolo 16.09.2017.

Jedinstvo Manchester – Green Dragonsi 2:3
Spartans FC – FK Topnici 1:3
FC Grizzlies – Red Bavarian 3:3
BackSpace United – Mislish United 3:2
FK Pjetlovi – Čekićari 3:1

7.kolo 23.09.2017.

Čekićari – Jedinstvo Manchester 0:1
Mislish United – FK Pjetlovi 1:2
Red Bavarian – BackSpace United 2:2
FK Topnici – FC Grizzlies 1:1
Green Dragonsi – Spartans FC 0:0

8.kolo 30.09.2017.

Jedinstvo Manchester– Spartans FC 1:1
FC Grizzlies – Green Dragonsi 0:0
BackSpace United – FK Topnici 2:0
FK Pjetlovi – Red Bavarian 3:1
Čekićari – Mislish United 1:0

9.kolo 07.10.2017.*

Mislish United – Jedinstvo Manchester 1:0
Red Bavarian – Čekićari 3:1
FK Topnici – FK Pjetlovi 1:1
Green Dragonsi – BackSpace United 2:0
Spartans FC – FC Grizzlies 0:0 (SLUZBENO) (Clan 4f)

10.kolo 14.10.2017.

Jedinstvo Manchester – FC Grizzlies 0:0
Spartans FC – BackSpace United 0:1
Green Dragonsi – FK Pjetlovi 1:0
FK Topnici – Čekićari 0:1
Red Bavarian – Mislish United 0:1

11.kolo 21.10.2017.

Red Bavarian – Jedinstvo Manchester
Mislish United – FK Topnici
Čekićari – Green Dragonsi
FK Pjetlovi – Spartans FC
BackSpace United – FC Grizzlies

12.kolo 28.10.2017.

Jedinstvo Manchester – BackSpace United
FC Grizzlies – FK Pjetlovi
Spartans FC – Čekićari
Green Dragonsi – Mislish United
FK Topnici – Red Bavarian

13.kolo 31.10.2017. (utorak i srijeda)

FK Topnici – Jedinstvo Manchester
Red Bavarian – Green Dragonsi
Mislish United – Spartans FC
Čekićari – FC Grizzlies
FK Pjetlovi – BackSpace United

14.kolo 04.11.2017.

Jedinstvo Manchester – FK Pjetlovi
BackSpace United – Čekićari
FC Grizzlies – Mislish United
Spartans FC – Red Bavarian
Green Dragonsi – FK Topnici

15.kolo 18.11.2017.

Green Dragonsi – Jedinstvo Manchester
FK Topnici – Spartans FC
Red Bavarian – FC Grizzlies
Mislish United – BackSpace United
Čekićari – FK Pjetlovi

16.kolo 25.11.2017.

Jedinstvo Manchester – Čekićari
FK Pjetlovi – Mislish United
BackSpace United – Red Bavarian
FC Grizzlies – FK Topnici
Spartans FC – Green Dragonsi

17.kolo 02.12.2017.

Spartans FC – Jedinstvo Manchester
Green Dragonsi – FC Grizzlies
FK Topnici - BackSpace United
Red Bavarian – FK Pjetlovi
Mislish United – Čekićari

18.kolo 09.12.2017.

Jedinstvo Manchester – Mislish United
Čekićari – Red Bavarian
FK Pjetlovi – FK Topnici
BackSpace United – Green Dragonsi
FC Grizzlies – Spartans FC

Napomena:

* - Tipuje se na utakmice reprezentacija
# - Kolo se igra u Srijedu.


slika

Klubovi koji se takmice u 2. ligi:


1.FC Ljuta Krajina
2.Pivopije
3.BH fanaticos
4.La Vecchia Signora
5.Spamm
6.FK Delfin
7.Crazy Legs
8.FK Kockari
9.FK Bilder
10.Blue Train


Raspored

1.kolo 12.08.2017.

FC Ljuta Krajina – Pivopije 2:2
BH fanaticos – La Vecchia Signora 1:1
Spamm – FK Delfin 1:2
Crazy Legs – FK Kockari 0:3
FK Bilder – Blue Train 3:0 SLUZBENO

2.kolo 19.08.2017.

Pivopije – Blue Train 1:2
FK Kockari – FK Bilder 2:1
FK Delfin – Crazy Legs 0:0
La Vecchia Signora – Spamm 1:1
FC Ljuta Krajina - BH fanaticos 1:0

3.kolo 26.08.2017.

BH fanaticos – Pivopije 3:1
Spamm – FC Ljuta Krajina 3:1
Crazy Legs – La Vecchia Signora 2:0
FK Bilder – FK Delfin 4:0
Blue Train – FK Kockari 2:0

4.kolo 02.09.2017.*

Pivopije – FK Kockari 2:2
FK Delfin – Blue Train 2:1
La Vecchia Signora – FK Bilder 1:1
FC Ljuta Krajina – Crazy Legs 1:1
BH fanaticos – Spamm 1:3

5.kolo 09.09.2017.

Spamm – Pivopije 1:0
Crazy Legs – BH fanaticos 2:0
FK Bilder –FC Ljuta Krajina 0:3 SLUZBENO
Blue Train – La Vecchia Signora 4:0
FK Kockari – FK Delfin 3:0

6.kolo 16.09.2017.

Pivopije – FK Delfin 3:3
La Vecchia Signora – FK Kockari 3:2
FC Ljuta Krajina – Blue Train 3:0
BH fanaticos – FK Bilder 2:3
Spamm – Crazy Legs 5:2

7.kolo 23.09.2017.

Crazy Legs – Pivopije 0:2
FK Bilder – Spamm 1:0
Blue Train – BH fanaticos 1:1
FK Kockari – FC Ljuta Krajina 1:1
FK Delfin – La Vecchia Signora 0:2

8.kolo 30.09.2017.

Pivopije– La Vecchia Signora 3:0 SLUZBENO
FC Ljuta Krajina – FK Delfin 2:1
BH fanaticos – FK Kockari 0:0
Spamm – Blue Train 2:0
Crazy Legs – FK Bilder 0:1

9.kolo 07.10.2017.*

FK Bilder – Pivopije 1:0
Blue Train – Crazy Legs 1:0
FK Kockari – Spamm 0:0
FK Delfin – BH fanaticos 0:0
La Vecchia Signora – FC Ljuta Krajina 0:0

10.kolo 14.10.2017.

Pivopije – FC Ljuta Krajina 0:0
La Vecchia Signora – BH fanaticos 0:1
FK Delfin – Spamm 2:0
FK Kockari – Crazy Legs 1:0
Blue Train – FK Bilder 2:1

11.kolo 21.10.2017.

Blue Train – Pivopije
FK Bilder – FK Kockari
Crazy Legs – FK Delfin
Spamm – La Vecchia Signora
BH fanaticos – FC Ljuta Krajina

12.kolo 28.10.2017.

Pivopije – BH fanaticos
FC Ljuta Krajina – Spamm
La Vecchia Signora – Crazy Legs
FK Delfin – FK Bilder
FK Kockari – Blue Train

13.kolo 31.10.2017. (utorak i srijeda)

FK Kockari – Pivopije
Blue Train – FK Delfin
FK Bilder – La Vecchia Signora
Crazy Legs – FC Ljuta Krajina
Spamm – BH fanaticos

14.kolo 04.11.2017.

Pivopije – Spamm
BH fanaticos – Crazy Legs
FC Ljuta Krajina – FK Bilder
La Vecchia Signora – Blue Train
FK Delfin – FK Kockari

15.kolo 18.11.2017.

FK Delfin – Pivopije
FK Kockari – La Vecchia Signora
Blue Train – FC Ljuta Krajina
FK Bilder – BH fanaticos
Crazy Legs – Spamm

16.kolo 25.11.2017.

Pivopije – Crazy Legs
Spamm –FK Bilder
BH fanaticos – Blue Train
FC Ljuta Krajina – FK Kockari
La Vecchia Signora – FK Delfin

17.kolo 02.12.2017.

La Vecchia Signora – Pivopije
FK Delfin –FC Ljuta Krajina
FK Kockari - BH fanaticos
Blue Train – Spamm
FK Bilder – Crazy Legs

18.kolo 09.12.2017.

Pivopije – FK Bilder
Crazy Legs – Blue Train
Spamm – FK Kockari
BH fanaticos – FK Delfin
FC Ljuta Krajina – La Vecchia Signora

Napomena:

* - Tipuje se na utakmice reprezentacija
# - Kolo se igra u Srijedu.


slika


Klubovi koji se takmice u 3. ligi:

1.Zadnja klupa
2.FK Garaže
3.FC Premier
4.Gongashi
5.FK Formula
6.SK Stolac Hercegovina
7.Joint_fc
8.FC Hollywood
9.FK Gromovi
10.FK Primitivci


Raspored

1.kolo 12.08.2017.

Zadnja klupa – FK Garaže 1:1
FC Premier – Gongashi 1:1
FK Formula – SK Stolac Hercegovina 1:1
Joint_fc – FC Hollywood 0:3
FK Gromovi – FK Primitivci 0:1

2.kolo 19.08.2017.

FK Garaže – FK Primitivci 2:1
FC Hollywood – FK Gromovi 2:0
SK Stolac Hercegovina – Joint_fc 1:1
Gongashi – FK Formula 2:1
Zadnja klupa - FC Premier 1:1

3.kolo 26.08.2017.

FC Premier – FK Garaže 3:0
FK Formula – Zadnja klupa 2:0
Joint_fc – Gongashi 3:0
FK Gromovi – SK Stolac Hercegovina 1:0
FK Primitivci – FC Hollywood 2:0

4.kolo 02.09.2017.*

FK Garaže – FC Hollywood 4:1
SK Stolac Hercegovina – FK Primitivci 1:1
Gongashi – FK Gromovi 1:2
Zadnja klupa – Joint_fc 0:3
FC Premier – FK Formula 1:2

5.kolo 09.09.2017.

FK Formula – FK Garaže 1:0
Joint_fc – FC Premier 4:0
FK Gromovi –Zadnja klupa 3:0
FK Primitivci – Gongashi 4:0
FC Hollywood – SK Stolac Hercegovina 4:0

6.kolo 16.09.2017.

FK Garaže – SK Stolac Hercegovina 3:1
Gongashi – FC Hollywood 4:3
Zadnja klupa – FK Primitivci 4:1
FC Premier – FK Gromovi 2:2
FK Formula – Joint_fc 3:2

7.kolo 23.09.2017.

Joint_fc – FK Garaže 0:1
FK Gromovi – FK Formula 0:1
FK Primitivci – FC Premier 0:3
FC Hollywood – Zadnja klupa 0:1
SK Stolac Hercegovina – Gongashi 0:3

8.kolo 30.09.2017.

FK Garaže– Gongashi 1:0
Zadnja klupa – SK Stolac Hercegovina 1:0
FC Premier – FC Hollywood 2:0
FK Formula – FK Primitivci 2:1
Joint_fc – FK Gromovi 1:0

9.kolo 07.10.2017.*

FK Gromovi – FK Garaže 1:0
FK Primitivci – Joint_fc 1:1
FC Hollywood – FK Formula 0:0
SK Stolac Hercegovina – FC Premier 2:0
Gongashi – Zadnja klupa 1:0

10.kolo 14.10.2017.

FK Garaže – Zadnja klupa 0:0
Gongashi – FC Premier 0:0
SK Stolac Hercegovina – FK Formula 0:1
FC Hollywood – Joint_fc 0:0
FK Primitivci – FK Gromovi 0:0

11.kolo 21.10.2017.

FK Primitivci – FK Garaže
FK Gromovi – FC Hollywood
Joint_fc – SK Stolac Hercegovina
FK Formula – Gongashi
FC Premier – Zadnja klupa

12.kolo 28.10.2017.

FK Garaže – FC Premier
Zadnja klupa – FK Formula
Gongashi – Joint_fc
SK Stolac Hercegovina – FK Gromovi
FC Hollywood – FK Primitivci

13.kolo 31.10.2017. (utorak i srijeda)

FC Hollywood – FK Garaže
FK Primitivci – SK Stolac Hercegovina
FK Gromovi – Gongashi
Joint_fc – Zadnja klupa
FK Formula – FC Premier

14.kolo 04.11.2017.

FK Garaže – FK Formula
FC Premier – Joint_fc
Zadnja klupa – FK Gromovi
Gongashi – FK Primitivci
SK Stolac Hercegovina – FC Hollywood

15.kolo 18.11.2017.

SK Stolac Hercegovina – FK Garaže
FC Hollywood – Gongashi
FK Primitivci – Zadnja klupa
FK Gromovi – FC Premier
Joint_fc – FK Formula

16.kolo 25.11.2017.

FK Garaže – Joint_fc
FK Formula –FK Gromovi
FC Premier – FK Primitivci
Zadnja klupa – FC Hollywood
Gongashi – SK Stolac Hercegovina

17.kolo 02.12.2017.

Gongashi – FK Garaže
SK Stolac Hercegovina –Zadnja klupa
FC Hollywood - FC Premier
FK Primitivci – FK Formula
FK Gromovi – Joint_fc

18.kolo 09.12.2017.

FK Garaže – FK Gromovi
Joint_fc – FK Primitivci
FK Formula – FC Hollywood
FC Premier – SK Stolac Hercegovina
Zadnja klupa – Gongashi

Napomena:

* - Tipuje se na utakmice reprezentacija
# - Kolo se igra u Srijedu.
010 ISN'T JUST A CODE

Natrag na “SportSport.ba liga”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.