SportSport.ba liga novine

Moderatori/ce: insider,KonjicBOY,deyo,Mig_Mig,defender

Avatar
Marseille84
Postovi: 563
Pridružen/a: 13 jan 2010, 21:19
Lokacija: Rajvosa
Kontakt:

SportSport.ba liga novine

Post Postao/la Marseille84 » 09 mar 2010, 11:00

KUP

Sada za 11 dana (20.03.2010) počinje kup u kojem su favoriti Spamm,Delfin i malim djelom Gonghasi.Biće naravno zanimljivo.Delfin i Red Bavarian su prebačeni odmah u drugo kolo zbog osvajanja lige i prošlog kupa ;) ;)

Najzanimljiviji parovi su:

Mumije-Gongashi
Heroji-Blue Train
Formula-Spamm

Avatar
Marseille84
Postovi: 563
Pridružen/a: 13 jan 2010, 21:19
Lokacija: Rajvosa
Kontakt:

Re: Sportsport.ba liga novine

Post Postao/la Marseille84 » 09 mar 2010, 11:23

slika
Zadnja izmjena: Marseille84, dana/u 12 apr 2010, 12:17, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
hordas77
Postovi: 123
Pridružen/a: 09 mar 2010, 15:42
Kontakt:

Re: Sportsport.ba liga novine

Post Postao/la hordas77 » 15 mar 2010, 12:58

SPORTSPORT.BA LIGA NOVINE 1.BROJ, 1 KM

Izvučeni parovi za kup:

-Sekretar zadovoljan, njegova ekipa protiv Klošara
-Delfini i Red Bavarian igraju prijateljsku
-Spamm ide na Formulu
-Odobrena sredstva za Budžet
-Heroji su favoriti iz sjene
-Ako Heroji pobjede idu na pobjednika meča Mumije-Gonghasi
-Delfin ide na pobjednika meča Gušteri-BackSpace.U
-Red Bavarian ide na pobjednika meča Garaže-Kljušinari

DA LI ĆE SE DESITI NEKA IZNENAĐENJA, SAZNAJTE U NEDJELJU

Neka od mogućih su:

-Ispadanje Spamma
-Ispadanje Blue Train
-Ispadanje Crazy Legsa
-Ispadanje Gonghasa


-UVIJEK, SA VAMA
-2 BROJ IZLAZI SUTRA, IZLAZI SVAKI DAN ,A SPECIJALNI PROGRAM IZLAZI NEDJELJOM



Pozdrav, i sretno

Avatar
hordas77
Postovi: 123
Pridružen/a: 09 mar 2010, 15:42
Kontakt:

Re: Sportsport.ba liga novine

Post Postao/la hordas77 » 15 mar 2010, 19:16

Intevju sa kapitenom Pjetlova

SportSport.ba novine: FK Pjetlovi,otkud ime, znacenje i nesot vise o samom nastanku?
Arsenal FC:Prvo pozdrav, pa ime nismo sami mi odabrali, ime smo dobili od jednog igrača zbog čega mu se mnogo zahvaljujem..A riječ Pjetlovi i nema nekog značenja osim što će naši navijači(koke) iskukurukati sve ostale navijače. :mrgreen: :mrgreen:

SportSport.ba novine: kakav je osjecaj biti kapiten. Mozete nam reci nesto vise o sebi i vasim suigracima?
Arsenal FC:Pa osjećaj je prelijep. Prvi sam puta kapiten i mislim da dobro obavljam posao..Suigrači su također odlični, a posebno Johnyx95 koji je dao dosta golova.


SportSport.ba novine: 1.kolo kupa pred vama, za dva dana vas ceka prvi mec protiv Joint FC,kakvu sa vasa ocekivanja i sa kakvim ciljevima ćete se suprostavit.
Arsenal FC:Očekivanja i nisu velika. Neželim biti baš pretjereno samopouzdan, cilj mi je da iskopamo minimalno neriješeno, ali pomirit ću se i sa svim ostalim rezultatima...


SportSport.ba novine: Ulazite u sezonu koja starta drugi put. Prema tome sve je novo u ovoj ligi od timova do igraca pa do sveg ostalog. Sta ocekujete od ove sezone i kakva su vasa ocekivanja?
Arsenal FC:Mislim da će ova sezona biti veoma dobra, da novi smo klub već sada se vidi koliko je truda uloženu u njega....Što se tiče mojih očekivanja bio bih zadovoljan 3. ili 4.-om pozicijom, naravno što više idemo gore to je sve bolje...


SportSport.ba novine:Šta mislite o vašem protivniku u kupu Joint FC?
Arsenal FC:Pa to je jedna fantastična momčad koja je član prve lige i bilii su 3, a prošle sezone su bili 1, što je fantastičan rezultat.


SportSport.ba novine: Sta mislite o nasem listu "Sportsport.ba novine"?
Arsenal FC:Pa drago mi je da se i to uključilo, i sigurno će biti jedan dodatni plus svim našim posjetiocima da se i oni uključe. U svakom slučaju puno sreće sa vodstvom lista....
Zadnja izmjena: hordas77, dana/u 15 mar 2010, 19:23, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
hordas77
Postovi: 123
Pridružen/a: 09 mar 2010, 15:42
Kontakt:

Re: Sportsport.ba liga novine

Post Postao/la hordas77 » 15 mar 2010, 19:38

Zanimljivosti 3.sezone Sportsport.ba lige

-Gušteri postigli najviše golova 35
-Najveću pobjedu imaju Delfini od 9-1
-Delfini imaju samo jedan poraz
-BackSpace United ima samo jednu pobjedu
-Red Bavarian primio 28 golova
-Delfin 12 utakmica bez poraza
-2 Utakmice završile službenim rezultatom.

Ovo je bio jedan tekst između danova.

Zagor ako može da mi napraviš neki da je dobar logo Sportsport.ba liga novine

Avatar
hordas77
Postovi: 123
Pridružen/a: 09 mar 2010, 15:42
Kontakt:

Re: Sportsport.ba liga novine

Post Postao/la hordas77 » 22 mar 2010, 14:41

SPORTSPORT.BA LIGA NOVINE 2.BROJ 1 KM

slika

MNOGO IZNENAĐENJA U KUPU


1.Kolo

-Spamm ispao, izbacila ga Formula
-Heroji za zelenim stolom pobjedili Blue Train
-Topnici pobjedili Bhfanaticos
-Od prvoligaša prošli samo:Cekicari,Joint FC,Crazy Legs i Jedinstvo.M
-Sekretarov tim Pivopije ispao od klošara
-Najviše golova postignuto na utakmici Mislih Uniteda 7


2.Kolo

-Delfini nasrnuli na BackSpace United
-Red Bavarian nasrnuli na tim kojima su redovno mušteija
-Formula igra protiv igrača koji ih je osnovao
-Joint FC će imati težak protiv Stoca
-Heroji protiv Mumija
-Bivši prvoligaš protiv osvetnika Crazy Legsa
-Cekicari protiv Bildera
-Jedinstvo protiv Topnika


Mogući duel četvirfinala

1.Delfin-Crazy Legs
2.Red Bavarian-Heroji
3.Cekicari-Klošari
4.Joint FC-Jedinstvo.M


ZANIMLJJIVOSTI

-Heroji bez igralča manjeg ipak pobjedili
-Crazy Legs tek u produžetku dobio Grizliese koji su igrali sa 1 igračom
-Ekipa Spamma nije postigla gol
-Red Bavarian pobjedio Delfin u prijateljskoj tekmi na produžetke
-Ispali prvaci 2,3 lige


HVALA VAM NA POVJERENJU

Avatar
hordas77
Postovi: 123
Pridružen/a: 09 mar 2010, 15:42
Kontakt:

Re: Sportsport.ba liga novine

Post Postao/la hordas77 » 26 mar 2010, 21:02

SportSport.ba novine: FK Formula,otkud ime, znacenje i nesto vise o samom nastanku?

JOHNNYHZ@ Klub je nastao prije mog dolaska,a interesantno je to sto je prema mom saznanju klub osnovao jedan od igraca naseg narednog protivnika,Klosara....pri dolasku u klub imali smo dosta problema,jer smo ja i drugi igrac DEVIL vecinu utakmica sami igrali,ali i pored tih cinjenica,smo lagano usli u trecu ligu .....o imenu kluba i o znacenju , vise informacija vem moze dati njegov osnivac.

SportSport.ba novine: kakav je osjecaj biti kapiten. Mozete nam reci nesto vise o sebi i vasim suigracima?

JOHNNYHZ@ Biti kapiten ovakve ekipe je sjajan osjecaj.Dolaskom novog igraca neke stvari u klubu su se promjenile,s tim da je za nas prije igrao jako talentovan igrac,medjutim zbog vise suspenzija je ipak napustio klub.Trenutno sa LFC-om smo dobili standardnog i pouzdanog igraca,koji uz Devila i mene cine jaku ekipu.Devil je poznat po golovima u vaznim utakmicama,dok sam ja dosta nepredvidljiv.LFC,je odigrao nekoliko prijateljskih utakmica i pokazao se kao sjajna investicija.

SportSport.ba novine: 2.kolo kupa pred vama, za 7 dana vas ceka drugi mec protiv Klošara,kakvu sa vasa ocekivanja i sa kakvim ciljevima ćete se suprostavi, I da li smatrate da imate prednost.

JOHNNYHZ@ Mi naravno kao i uvijek idemo na pobjedu i s obzirom da smo proslo kolo pokazali da imamo kvalitet i snagu naravno da ocekujemo novu pobjedu.Naravno da imamo prednost,bar mi tako razmisljamo,iako je protivnik u dobroj formi.Mi se naravno nadamo prolazu i kao cilj imamo osvajanje kupa.

SportSport.ba novine: Ulazite u sezonu koja starta drugi put.To vam je prvi put da učestvujete u ligi. Sta ocekujete od ove sezone i kakva su vasa ocekivanja?

JOHNNYHZ@ Mi smo postavili sebi visoke ciljeve,a to je osvajanje kupa ili igranje finala,i prelazak u veci rang natjecanja.Svoja ocekivanja temeljimo na sjajnim rezultatima u pripremnom dijelu i nakon pobjede nad ekipom iz prve lige.Takodjer nadamo se da ce i sreca biti uz nas.

SportSport.ba novine:U 1.kolu kupa pobjedili ste favorizirani tim kupa ekipu SPAMM,sve čestitke za to, molim vas možete li nam objasniti kako vam je to uspjelo?

JOHNNYHZ@ Mi zaista nismo nista taktiziriali,jednostavno smo isli napadacki,i iznenadili favoriziranog protivnika,koji na kraju nije postigao ni jedan pogodak.Mislim da su nas podcijenili,i to je jedan od glavnih razloga njihovog poraza.Isto tako i nasa sjajna igra je doprinjela prolasku dalje.Nismo se previse zamarali njihovom snagom i imenom,vec smo zacrtali sebi cilj,a to je sto bolje odigrati utakmicu i na kraju smo uspjeli.

SportSport.ba novine:Šta mislite o vašem protivniku u kupu FK Klošari?

JOHNNYHZ@ U razgovoru sa jednim od igraca Klošara saznao sam da su oni osnivaci naseg kluba.Naravno to na terenu nece nista znaciti,i mi ih gleddamo kao protivnika i sportskog prijatelja.Mi kao i oni ocekujemo prolaz dalje,mada,ja mislim da smo mi blize pobjedi.Primjetio sam da su u dosta dobroj formi u zadnje vrijeme,ali i mi smo,tako da ce ovo biti sjajan mec.

SportSport.ba novine: Sta mislite o nasem listu "Sportsport.ba novine"?

JOHNNYHZ@ Sve pohvale za rad ovog lista,i nadam se da cemo u skorije vrijeme opet imati razloga da razgovaramo,nadam se vec nakon pobjede u iducem kolu kupa.Svakako je zadovoljstvo raditi intervju za ovaj list i ovim putem zelim pozdraviti sve citaoce ovog lista kao i igrace i klubove sportsport.ba lige i puno srece u novoj sezoni ...
Zadnja izmjena: hordas77, dana/u 12 apr 2010, 12:18, ukupno mijenjano 4 puta.

Avatar
hordas77
Postovi: 123
Pridružen/a: 09 mar 2010, 15:42
Kontakt:

Re: Sportsport.ba liga novine

Post Postao/la hordas77 » 27 mar 2010, 20:35

Aktuelni rezultati

Cekicari-FK Bilder 3-1


Red Bavarian-FK Kljusinari 1-2


FK Formula-FK Klosari 1-0


FK Heroji-FK Mumije 1-1(0-0)


Joint_fc-SK Stolac Hercegovina 2-2


Crazy Legs-Mislish United 2-1


FK Topnici-Jedinstvo Manchester 2-1


Delfin-BackSpace United 0-0

Avatar
hordas77
Postovi: 123
Pridružen/a: 09 mar 2010, 15:42
Kontakt:

Re: Sportsport.ba liga novine

Post Postao/la hordas77 » 28 mar 2010, 12:45

REZULTATI

Cekicari-FK Bilder 3-1


slikaVS slika

Stadion:Radionica
Gledalaca:19000
Sudija:Pero Živković(Trebinje)
Igrač utakmice:Hammers

Strijelci:

-Monto 14, 1-0
-Coldplay 40, 1-1
-Hammers 44,2-1
-Hammers 60,3-1


Red Bavarian-FK Kljusinari 2-2(2-3)


slika VSslika

Stadiion:Bayen world
Gledalaca:11000
Sudija:Sanjin Marinković(Banja Luka)
Igrač utakmice:The Game

Strijelci:

-Emir_Zenica 45, 1-0
-Gerenimo 45+, 2-0
-Rob do Bagro 79, 2-1
-The Game 84, 2-2
-The Game 119, 2-3


FK Formula-FK Klosari 1:0


slika VS slika

Stadion:Staza
Gledalaca:4500
Sudija:Salmir Rovčanin(Sarajevo)
Igrač utakmice:Devil

Strijelci:

-Devil 7, 1-0


FK Heroji-FK Mumije 1:1 (1:2)


slika VS slika

Stadion:Heroes stadion
Gledalaca:4800
Sudija:Nadin Tucaković(Mostar)
Igrač utakmice:Addebisi

Strijelci:

-Mello 79, 1-0
-Hellas 83, 1-1
-Addebisi 120+, 1-2


Joint_fc-SK Stolac Hercegovina 1:3


slika VS slika

Stadion:Dileri
Gledalaca:23000
Sudija:Aldin Selimović(Zenica)
Igrač utakmice:Lejla

Strijelci:

-Avatar 4, 1-0
-Lejla 7, 1-1
-Bayer 04 43, 1-2
-Lejla 61, 1-3


Crazy Legs-Mislish United 2:1


slika VS slika

Stadion:Stopala
Gledalaca:17000
Sudija:Ajdin Imamović(Bihać)
Igrač utakmice:Mukiol

Strijelci:

-Mukiol 3, 1-0
-Dubioza 42, 1-1
-Mukiol 44, 2-1


FK Topnici-Jedinstvo Manchester


slika VS slika

Stadion:Bunker
Gledalaca:4600
Sudija:Darjan Ljubinović(Foča)
Igrač utakmice:MaliMemo

Strijelci:

-Cartman 7, 0-1
-Babinho 12, 1-1
-MaliMemo 79,2-1


Delfin-BackSpace United 0:0 (0:0,7:12)


slika VS slika


Stadion:Bazen
Gledalaca:33000
Sudija:Haris Doborac(Stolac)
Igrač utakmice:Zavidovićanin

Strijelci:

Penali:

Adnan24:3 gola
BIHfan:4 gola

Zavidovićanin:5 golova
Fanatikos:4 gola
Aulleta:3 gol

Avatar
hordas77
Postovi: 123
Pridružen/a: 09 mar 2010, 15:42
Kontakt:

Re: Sportsport.ba liga novine

Post Postao/la hordas77 » 28 mar 2010, 15:19

INTERVJU SA ČLANOM EKIPE SPAMM-A


SportSport.ba novine: Spamm,otkud ime, znacenje i nesto vise o samom nastanku?

Neutral:Hehe, zanimljivo pitanje. Kao prvo želio bih se zahvaliti vašem listu što nam pridajete pažnje, te da je ovo sigurno jedan lijep i dobar put da učinimo ovu ligu što zanimljivijom. Lijepo je uvijek vidjeti ljude da se trude , te zalažu. Izuzetno sam iznenađen ovim lijepim gestom sa vaše strane. U nastanku sportsport.ba lige Spamm je bio jedna od prvih ekipa koja se prijavila na to takmičenje. Naziv sam joj ja dao radi jednog jednostavnog razloga. Naime, mnogo puta na početku pisanja na ovom forumu, ljudi nisu čitali moje postove, nego su samo vidjeli broj postova, te odmah spammer , bez obzira na kvalitet posta. To mi je smetalo, no, onda sam uvidio da oni pravi forumaši, a ne djeca čitaju u cjelosti sve postove, te normalno raspravljaju, tako da sam ovo ime dao u inat određenim osobama. U ekipu sa mnom je došao Big_Amko, te Damir. Kasnije sam otišao iz klupa, te sa foruma, te sam dao kapitensku traku Big_Amku, i evo nakon određenog vremena sam se vratio. I ekipa je odlično odigrala drugi dio sezone.

SportSport.ba novine: kakav je osjecaj biti igrač ove ekipe. Mozete nam reci nesto vise o sebi i vasim suigracima?

Neutral:Kao prvo, izuzetna mi je čast biti član ovoga foruma, pa ovoga tima , te naše jedinstvene lige. Naravno, svako se trudi na svoj način. Moja dva člana tima su veoma dragi momci . Nisu toliko aktivni na forumu sa pisanjem, ali znam da ga redovono čitaju. Amko nam kao sadašnji kapiten dosta dobro leži. Motivira nas pred svaku utakmicu, te je pravi vođa na terenu. Damir je veoma intelegentan momak. Taktički superioran. Zna se postaviti kako treba u odrešenim situacijama. Ma samo riječi hvale za moje igrače.

SportSport.ba novine:Da li bi željeli biti kapiten tima, i da li namjeravate promjeniti sredinu?

Neutral:Kao što sam već rekao, ja sam bio osnivač ovoga tima, te ujedno i kapiten. Tu sam funkciju prepustio Big_Amku, jer želim jednostavno da igram opušteno, a neka on obavlja sva posla koja su vezana za klub. Dokazao je da to može, i ja mu čestitam na tome.

SportSport.ba novine: 1.kolo kupa pred vama je bilo loše, ispali ste od Formulle.

Neutral:Kup utakmice su uvijek posebne na svoj način. Svjedoci smo da svugdje u svijetu ima iznenađenja. Tako je i u našem kupu bili. Možda smo se već vidjeli u drugom krugu, te opustili, možda je i to glavni razlog za ispadanje. No, nema veze, čestitam ja momcima iz Formule na zasluženoj pobjedu, te im želim mnogo sreće u nastavku kup utakmica.

SportSport.ba novine: Ulazite u sezonu koja starta četvrti put.Sta ocekujete od ove sezone i kakva su vasa ocekivanja?

Neutral:U prvoj sezoni u 1 ligi smo nesretnim i nespretnim okolnostima ispali u niži rank. Iako smo imali isto bodova kao ekipa ispred nas, iako smo više golova postigli mi smo ispali. Ne želim sada ulaziti u raspravu oko pravila ove lige, ali to je boljelo. U drugoj sezoni igrali smo u drugoj ligi, i tamo smo bili prvi ili drugi, ne sjećam se baš sada. Odmah smo se opet vratili u prvu ligu. Tamo smo loše krenuli. Razloga je bilo mnogo. Ja nisam neko vrijeme mogao igrati, i činilo se da se ekipa raspada. No, u drugom djelu sezone smo eksplodirali, te pokazali snagu. U ovoj sezoni očekujem opet mjesto u samom vrhu, a naš glavni cilj je naravno prvo mjesto.

SportSport.ba novine:U 1.kolu kupa izgubili ste od tima koji se tek uključio, šta se desilo

Neural:Opet ponavljam, ležerno smo ušli u utakmicu, podcijenili smo ih, i to je glavni razlog ispadanja bio. Želim im mnogo sreće u nastavku kup takmičenja, te im pružam ruku i čestitam.

SportSport.ba novine: Sta mislite o nasem listu "Sportsport.ba novine"?

Neutral:List koji se isključiva bavi sportskim dešavanjima u našoj ligi je zaista nešto posebno. Svaki član ove lige to mora jednostavno cijeniti. U pitanju je trud pojedinaca koji žele ovu ligu što zanimljivijom učiniti. Samo mogu reći kapa dole momci, i samo tako nastaviti.
Želim vam zahvaliti na ovom lijepom gestu i intevju sa mnom. Nadam se da će ako Bog da u skorijoj budućnosti biti još sličnih projekta.

Avatar
hordas77
Postovi: 123
Pridružen/a: 09 mar 2010, 15:42
Kontakt:

Re: Sportsport.ba liga novine

Post Postao/la hordas77 » 28 mar 2010, 15:47

DELFIN

Stadion:Bazen
Kapacitet:44000
Navijači:Ajkule
Direktor:KIT
Igrači:

-BIHfan
-Adnan24
-Papilon20

-Dva puta prvaci prve lige
-Prvi na ukupnoj tabeli Sportsport.ba lige
-Najveća posjeta na utakmici-zadnje kolo protiv BHfanaticos-a (43000)


3.Sezona

-Završili 1 na tabeli ispred Spamma
-Zabili 32 gola
-Imali samo jedan poraz
-Najveća pobjeda nad Crazy Legs-om od 4-1
-Poraženi od Blue Traina
-12 utakmica bez poraza
-U kupu u 2.kolu na penale ispali od BackSpace Uniteda
-Moguć odlazak Papilon20

Avatar
hordas77
Postovi: 123
Pridružen/a: 09 mar 2010, 15:42
Kontakt:

Re: Sportsport.ba liga novine

Post Postao/la hordas77 » 28 mar 2010, 17:06

INTERVJU SA IGRAČEM BACKSPACE UNITED-A

SportSport.ba novine:BackSpace United,otkud ime, znacenje i nesto vise o samom nastanku?

Zavidovićanin:Prije svega pozdrav svim citateljima ovih divnih novina, igracima i ostalim clanovima foruma. Nazalost, novi sam igrac u ovom timu tako da nisam bas najbolje upoznat sa historijom ovog kluba.

SportSport.ba novine: Kakav je osjecaj biti igrač. Mozete nam reci nesto vise o sebi i vasim suigracima?

Zavidovićanin:Osjecaj je neopisiv. Sama cinjenica da ste dio ovog velikog i do sada dobro oganizovanog projekta "SportSport.ba Lige" je fascinantan, a da ne pricam o svakodnevnom druzenju sa novim prijateljima koje cete ovdje lako naci...Stto se mene tice, ja sam i prije registracije cesto posjecivao ovaj portal i forum, ali jednostavno povukla me je zelja da se i ja registrujem i vidim taj jos neotkriveno svijet. Bio sam clan FK Mumija u kojim nisam bas i bio sretan, ostali igraci su bili veoma dobri ako ne i bolji od mene ali povukla me je zelja za novim avanturama i iskusenjima koje sam nasao u ovom klubu. Ostali igraci su me veoma lijepo ugostili i u njima se vidi da su perspektivni i veoma kvalitetni igraci.

SportSport.ba novine: 3.kolo kupa pred vama, za 7 dana vas ceka treci mec protiv Crazy Legs,kakvu sa vasa ocekivanja i sa kakvim ciljevima ćete se suprostavit.

Zavidovićanin:Stanje nakon zavrsetka sezone i nije bilo bas za pohvaliti sto se tice ovog kluba, nakon male reoganizacije krenuli smo u kup. Mislim da smo veliko iznenadjenje sto se tice kupa jer smo izbacili prvake 1. sportsport.ba lige i sam prolazak u 1/4 finale kupa govori do kakvom se klubu radi.

SportSport.ba novine: Ulazite u sezonu koja starta treći put. Prema tome sve je novo u ovoj ligi od timova do igraca pa do sveg ostalog. Sta ocekujete od ove sezone i kakva su vasa ocekivanja?

Zavidovićanin:Ne ocekujem puno toga, ali svake sezone do sada sportsport.ba je poboljsavao uvijek ligu za rang vise. Ovom prilikom bis e zahvalio i sekretaru kao i samom sportsport.ba koji organizuje ovo sve. Novim klubovima zelim svu srecu kao i to da ne postave sebi visok cilj pa onda razocarani zavrse sezonu, nista ne dolazi preko noci...Moja ocekivanja su ta da cemo ipak proci u 2. ligu je rmislim da sa ovom ekipom imamo dosta dobre sanse

SportSport.ba novine:Šta mislite o vašem protivniku u kupu Crazy Legs

Zavidovićanin:Sljedeci protivnik Crazy Legs je veoma neugodan i ocekujem zanimljiv i uzvudljiv mec do zadnje minute. Nacuo sam da i nisu bas uvijek dobrodosli jer su izbacili mnoge timove u zadnjem trenutku...Sve u svemu nadam se fer igri a naravno nadam se i prolazu i ucinit` cemo sve da to i ostvarimo

SportSport.ba novine: Sta mislite o nasem listu "Sportsport.ba novine"?

Zavidovićanin:Sve pohvale na Vasu redakciju i novine..Bilo je vec nekoliko neuspjelih pokusaja da se ovo ostvari ali uz Vas (uglavnom uz pomoc hordas77) mislim da ce ove novine biti jedine novine koje ce uspjeti a da su bile povezane za sve 3 lige....Zelim Vam puno srece u daljem radu i naravno uvijek sam tu za Vas za jos neki intervju ili slicno.

Pozdrav,
BackSpace Uprava!

Avatar
hordas77
Postovi: 123
Pridružen/a: 09 mar 2010, 15:42
Kontakt:

Re: Sportsport.ba liga novine

Post Postao/la hordas77 » 29 mar 2010, 19:48

INTERVJU SA SEKRETAROM(kapitenom Pivopija)


SportSport.ba novine: Pivopije,otkud ime, znacenje i nesto vise o samom nastanku?

123456:Hahah pa ime je jasno valjda.Volimo po koju pivu popiti.Da nebi ispalo da sam pijanica ime je spontano nastalo u nekom inatu.Da razjasnim bijo sam osnivac trenutno najtrofejnijeg kluba u ligi i poslije 2-3 utakmice nastali su neki problemi sa tadasnjim vostvom lige i nazalost ostao sam bez kluba.Poslije nekoga vremena u inat sam se vratijo pod ovim imenom napravijo novi klub i krenuli smo od nule ponovo.

SportSport.ba novine: kakav je osjecaj biti kapiten ove ekipe. Mozete nam reci nesto vise o sebi i vasim suigracima?

123456:Pa biti kapiten je i cast i obaveza u isto vrijeme.Posto sam ja osnivac kluba ostalo je da sam i kapiten istoga sto neznaci dacu to biti uvijek.Moguce je da to sutra bude neko drugi.O igracima svoga tima neznam sta da kazem.Mislim dasmo tim sa najvise promjena u ekipi.Zasto je tako neznam ali u odlucujucim utakmicama ostajemo bez jednoga ili cak dva igraca.Evo i kraj prvenstva i prvo kolo KUP-a smo odigrali bez jednoga igraca tako da ce najvjerovatnije uskoro biti raspisan konkurs za novoga golgetera Pivopija.Tu je pored mene povratnik u tim Butmiran i nadam se dacemo i u buduce ciniti okosnicu nasega tima.

SportSport.ba novine:Da li namjeravate promjeniti sredinu?

123456:Nikad se nezna.Trenutno ne razmisljam o tome ali ako bi nekad to i ucinijo postoji samo jedan tim u ligi gdje bi otisao a to je Delfin.Naravno za to bi bilo potrbno da se puno stvari poklopi ali kazem ako bi se desilo da idem iz Pivopija samo bi Delfin dolazijo u obzir.


SportSport.ba novine: 1.kolo kupa bilo loše, ispali ste od Klošara.

123456:Da bilo je poprilicno lose.Igrali smo oslabljeni ali time nezelim umanjiti pobjedu FK Klosara ni u kom slucaju.KUP je cudno takmicenje sve se odlucuje u jednoj utakmici i tu nema favorita bez obzira iz kojega ranga klub dolazijo.Evo to se vidjelo i u 1/8.

SportSport.ba novine: Ulazite u sezonu koja starta cetvrti put.Sta ocekujete od ove sezone i kakva su vasa ocekivanja?

123456:Kao prvo imamo malo duzu ligu sledece godine a samim tim i vise utakmica.Nas cilj je poznat a to je Prva liga.Dalicemo to ostvariti neznam ali cemo se potruditi da to ispunimo.

SportSport.ba novine:Sekretar ste ove lige i glavni ste, kada ste se priključili lizi i kako?

123456:Da sekretar sam ali nisam glavni.Ima nas ovdje cetvorica koji su ravnopravni e sad sto sam ja najaktivni je nesto drugo.Vec sam rekao dasam se prikljucijo ligi od prve sezone.Medjutim sve je to nekako bilo traljavo neorganizovano znalo se desiti da se parovi nepostave po dvije sedmice da se rezultati ne azuriraju po 5-6 dana po zavrsetku utakmice.Mene je to strasno iritiralo i nerviralo.Najvise sam kritikovao savez i vodstvo lige.I tako jedan dan sam dobijo ponudu da ja pokusam voditi ligu.Bez rasmisljanja sam prihvatijo jer sam znao da ovo moze biti lijepa zabava ali isto tako sam znao da treba neko da malo vise povuce za to.Bio sam spreman za to i prihvatijo se posla.Naravno imao sam pomoc tu i od RK Gradacac i ovim putem mu se zahvaljujem.Mozda ovim novim igracima nije jasno kako je to sve bilo ali najbolje im je da se vrate na pocetak teme SportSport.ba Lige i neka malo procitaju sami kako je to sve islo.Naravno da mi ovo oduzima dosta vremena ali nezalim se sve dok mogu pomoci tu sam i nadam se da svoj posao obavljam korektno.Moze to jos bolje i trudit cemo se da tako i bude u buduce.

SportSport.ba novine:U 1.kolu kupa izgubili ste od tima koji se tek uključio, šta se desilo

123456:Nismo ih podcjenili sigurno.Odigrali su bolje od nas i to je to.Imali su vise zelje i htjenja od nas i mi im cestitamo na zasluzenoj pobjedi.Nista idemo dalje u prvenstvu a svoju sansu cemo traziti u sledecoj sezoni KUP-a.

SportSport.ba novine: Sta mislite o nasem listu "Sportsport.ba novine"?

123456:Pa samo zelim da istrajete u svome projektu jer je nazalost bilo vec pokusaja slicni ovome ali se sve to gasilo poslije nekoga odredjenog vremena.Morate znati da je ovo ozbiljan posao i ako zelite da imate uspjeh morate biti ustrajni u svom poslu.Zelim vam puno srece i bar 200 stranica ovdje.

Avatar
hordas77
Postovi: 123
Pridružen/a: 09 mar 2010, 15:42
Kontakt:

Re: Sportsport.ba liga novine

Post Postao/la hordas77 » 01 apr 2010, 19:07

EKSKLUZIVNO:123456 Dao ostavku

Ekskluzivno 123456, preko pp poruke mi je rekao da "Nema vremena, i da je ovo za njega stresno" ovo je veliki gubitak za našu ligu, i ne znamo ko će sada obavljati poslove jer je on jedini aktivan, razlog zašto je to uradio jeste zato što mora da se posveti nečem drugom.Kao mogući dolazak se spominje Neutrala i Hordas77.Mnogo ljudi je plakalo, ali to je život.Istikao je da mu je bilo veoma lijepo.Sekretar namjerava da želi da se okuša u trenerskom poslu.Rekao je da će biti presjednik i trener Pivopija, ali da neće obavljati više ulogu sekretara , i svih ostalih opcija :cry: :cry:

slika

Na kraju pogledajte danas koji je dan, i koliko je sati i saznate će o čemu se radio, i svi koji su se prepali nisu imali razloga za to :mrgreen: :mrgreen:


slika

Avatar
hordas77
Postovi: 123
Pridružen/a: 09 mar 2010, 15:42
Kontakt:

Re: Sportsport.ba liga novine

Post Postao/la hordas77 » 01 apr 2010, 19:37

SPORTSPORT.BA LIGA NOVINE

TRANSFERI

-Demir44 ušao u Bildere
-CollegeGunner ušao u FC Grizzlies


EKIPU TRAŽE:

-Apach
-D€LUX
-edo82
-gollum
-Dudlas74
-Tadre
-Tribocchi
-Marsovac
-Palermo_prsa
-FK Sarajevo
-Wert


VIJESTI

-Uručene nagrade igračima Delfina
-Bit će održan Svjetski kup 2010
-Napetost u 1/4 raste
-Favoriti za osvajanje:-Formula,Crazy Legs i Cekicari
-Samo dva prvoligaša
-Mogući dueli:Formula-Kljušinari,Stolac Hercegovina-Crazy Legs
-Moguć odlazak:Papilon20,Elnino
-5 Igrča sa po 3 gola


UŽIVAJTE UZ NAŠ LIST

hordas77 svaka cast na presjeku lige.Samo ti se omakla jedna greskica.Naime -CollegeGunner nije jos zvanicno clan FC Grizzlies.Mora sacekati jos dvije zvanicne utakmice pa tek onda.

Avatar
hordas77
Postovi: 123
Pridružen/a: 09 mar 2010, 15:42
Kontakt:

Re: Sportsport.ba liga novine

Post Postao/la hordas77 » 03 apr 2010, 08:54

REZULTATI

slika 3 VS 4 slika


slika 3 VS 4 slika


slika 5 VS 4 slika


slika 3 VS 1 slika

Avatar
hordas77
Postovi: 123
Pridružen/a: 09 mar 2010, 15:42
Kontakt:

Re: Sportsport.ba liga novine

Post Postao/la hordas77 » 06 apr 2010, 13:10

TOPNICI-SK STOLAC HERCEGOVINA

Utakmica polufinala kupa Sportsport.ba lige, igraju dvije ekipe koje su prije početka kupa bili sami autsajderi.Ovo je prvi duel ovih timova.Topnici su klub koji jos nije cuo za poraz u zvanicnom takmicenju.Oni su novoformirani klub sa velikim ambicijama, to jeste ulazak u 2. ligu.U 1.Kolu pobjedili su ekipu Bhfanaticosa sa 2:1, ta ekipa je bila 4 u 1. ligi. U 2.kolu srušili su novog prvoligaša Jedinstvo Manchester sa 2:1, u 1/4 finalu igrali su protiv sjajne ekipe Stolac Hercegovina sa 4:3.Sa druge strane nalazi se ekipa Backspace united koja je ispala iz 2.lige.U 1.Kolu pobjedili su Gustere sa 2:1, u 2.kolu pobjedili prvake Delfin na penale 11:7, u 3.kolu pobjedili su ekipu Crazy Legs sa 3:1.Najbolji strijelac u kupu je Fanatikos i novopridošlica Zavidovićanin sa 2 gola.Kladionice prednost ipak daju Topnicima.Topnici su ovdje uradili:DOĐOH VIDJEH i jos se ne zna da li ce to biti pobjedih.Ovo je kup ovdje se nista ne zna.Sretno objema ekipama, da mogu zelio bih da obje prođu u finale.

slika

Slavlje igrača Topnika nad Stolac Hercegovinom od 4:3


STADION BUNKER

Izgrađen:Završen 2010
Kapacitet:9500
Zapad:4000
Istok:2500
Sjever:2000
Jug:1000
Sjedeća mjesta:5000
Stajaća mjesta:4500
Navijači:Partizani
Najveća posjeta:8000 u 1/4 finalu kupa
Krov:Nemaju

IGRAČI:

-MaliMemo @
-Babinho
-Admir.Sa

Avatar
hordas77
Postovi: 123
Pridružen/a: 09 mar 2010, 15:42
Kontakt:

Re: Sportsport.ba liga novine

Post Postao/la hordas77 » 06 apr 2010, 13:42

Cekicari-Kljušinari

Druga takmica polufinala kupa Sportsport.ba lige, igraju dvije sasvim različite ekipe,to jeste prvoligaš Čekičari i drugoligaš Kljušinari.Oba kluba gaje velike ambicije, to jeste da Cekicari budu na prva 3 mjesta, a Kljušinari gaje nadu za ulazak u prvu ligu.Cekicari su uspjesno sezonu priveli krajua, završili su na sredini tabele, bili su solidni 5, za njih jedino vazno je da ne ispadnu.U 1.kolu pobjedili su na produžetke pobjedili neugodni Green Dragons.U 2.kolu pobjedili su su solidnu ekipu Bildera sa 3:1.Dok su u 3.kolu u veoma dobroj utakmici protiv fantastične Formule pobjedili sa 3:1.Najbolji strijelac ekipe Monto sa po 5 pogodaka iz 3 utakmice, ujedno je i najbolji strijelac kupa.Sa druge strane se nalazi ekipa Kljušinara koja je mnoge iznenadili.Dugo vremena su bili 8, ali u samom kraju su proradili i završili sjajno 6.U 1.kolu su neočekivano pobjedili viceprvake 3.lige Garaže sa 2:1 na produžetke, u 2.kolu su pobjedili su na produžetke pobjedili njihove velike rivale sa 3:2.U 3.kolu u sjajnoj utakmici sa 5:4 pobjedili Mumije.Uglavnom čeka nas sjajna utakmica sa nadamo se mnogo golova sa obje strane.Sretno objema ekipama.

slika

Slavlje igrača Kljušinara protiv Red Bavarian u produžecima od 3:2


RADIONICA

Izgrađen:Završen 2008
Kapacitet:29000
Zapad:11000
Istok:9000
Sjever:5000
Jug:4000
Sjedeća mjesta:23000
Stajaća mjesta:6000
Navijači:Građevinari
Najveća posjeta:28000 u zadnjem kolu lige
Krov:Sve 4 tribine natkrivene

IGRAČI:

-hammers ©
-Mont0
-Virtu4l

Avatar
Marseille84
Postovi: 563
Pridružen/a: 13 jan 2010, 21:19
Lokacija: Rajvosa
Kontakt:

Re: Sportsport.ba liga novine

Post Postao/la Marseille84 » 07 apr 2010, 13:41

SRETAN ROĐENDAN T-MAC

Sretan rođendan sve najbolje u životu.Da ih dozivis jos mnogo, da ti Zeljo nesto osvoji i da sretno i zdravo zivis.

[youtube][/youtube]

Avatar
Marseille84
Postovi: 563
Pridružen/a: 13 jan 2010, 21:19
Lokacija: Rajvosa
Kontakt:

Re: Sportsport.ba liga novine

Post Postao/la Marseille84 » 08 apr 2010, 16:24

BARCELONA ŽELI CSH-A I STEVIE G

slika

DA LI ĆE JEDNOG DANA NAŠI MOMCI ZAIGRATI NA NOU CAMPU ?

Senzacionalna vjest, Pep Guardiola zeli najbolje strijelce 2,3 Sportsport.ba lige, ovo je velika čast za njih, obojica su postigli 15 golova u 14 utakmica

Saznajemo da je Pep Guardiola zbog mogućeg odlaska Ibrahimovića i Henrya žele dvojicu naših najboljih napadača Stevie G i CSH-a.Prema Goal.com Guardiola je spreman platiti za ovu dvojicu igrača oko 40 miliona eura što je mnogo za ovu ligu.Oni su se još interesirali za Neutrala i Ministra, ali ipak su se odlucili za ovaj dvojac.Kontaktirali smo presjednike timova Zadnja Klupa i Gusteri, i obojica su rekli da nema šanse iako je to Barcelona.Kontaktirali smo i same igrače koji su rekli da im to veoma laska ali da su veoma male šanse da odu.Obojica su od malih nogu veliki fanovi Barcelone.Barcelona je prošle godine osvojila sve što se osvojiti može.Gušteri i Zadnja Klupa su veoma rano ispali to jeste u prvo kolu od BackSpace Uniteda sa 2-1 i Bildera 3-2.Ovo je velika čast za naš razvitak i uopšte za našu zemlju.Svaka čast momci.

Zaključano

Natrag na “Arhiva SportSport.ba lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.