Vancouver 2010 - Alpsko skijanje

XXI Zimske olimpijske igre

Moderatori/ce: insider,ribery,doci

Johnyx95

PostPostao/la Johnyx95 » 27 feb 2010, 19:52

Prvi lauf slaloma:
1.Razzoli(fantastican)
2.Valencic(vidi pod:Razzoli :D )
3.Raich
4.Kostelic
itd.
Razzoli predstavlja malo iznenadjenje,ipak ove godine jako dobro skija i to uopce nije toliko cudno.Mitja je vec dobro zajebo ove favorite(Herbst,Raich,Kostelic,Lizeroux...) i u drugoj voznji ce biti zanimljivo vidjeti da li ce Razzoli i Valencic ostati na mjestima za medalje.
Zola in, Zola passes, Zola scores !

reds_forever
Kontakt:

PostPostao/la reds_forever » 27 feb 2010, 20:04

ja se nadam da ce raich nakon svog nastupa biti 1. i da ce se onda odjednom spustiti velika magla i da ova preostala dvojica zavrse na 21.,22. mjestu :D ali realno,razzoli bi mogao uzeti medalju,dok je ovaj valencic upitan...
After all,there was no 'miracle' in Istanbul,there was just a man inspiring other men to victory,a man with whom..' You'll never walk alone '

"I wouldn't walk away. I'd fight to put it right next year because I'm not a quitter" - Daniel Agger

Johnyx95

PostPostao/la Johnyx95 » 27 feb 2010, 20:10

Benni nije u nekoj formi ove godine,al ovo je Olimpijada i on brani zlato,motiv je sigurno jos i veci.Ako odbrani postace prvi koji je to uradio u slalomu. ;) Mada,ja bih volio da uzme Mitja il Razzoli,a Ivica nek bude treci. :D

reds_forever
Kontakt:

PostPostao/la reds_forever » 27 feb 2010, 20:17

Johnyx95 WroteColonBenni nije u nekoj formi ove godine,al ovo je Olimpijada i on brani zlato,motiv je sigurno jos i veci.Ako odbrani postace prvi koji je to uradio u slalomu. ;) Mada,ja bih volio da uzme Mitja il Razzoli,a Ivica nek bude treci. :D

lik je stvarno dosta toga u karijeri napravio,al on ima taj problem da prvu voznju zavrsi relativno dobro,a onda u drugoj ili mu padne koncentracija pa napravi neku gresku koja ga kosta pozicije,ili odustane...tako da mislim da je tesko da ce odbraniti titulu,iako bi mi fakat bilo drago da to ucini....bas je nekako extra skijas a i gotivim ga zbog njegovih humanitarnih akcija za BiH....
After all,there was no 'miracle' in Istanbul,there was just a man inspiring other men to victory,a man with whom..' You'll never walk alone '

"I wouldn't walk away. I'd fight to put it right next year because I'm not a quitter" - Daniel Agger

The Game
Kontakt:

PostPostao/la The Game » 27 feb 2010, 23:38

Joj onaj zabar ciganski pobijedi, covjek jednu utrku odradio kako treba i pobijedi na OI-i, a Kostelic fenomenalan tokom sezone i onda izgubi zlato u obje najjace discipline :x :x :x :x :x :x :x :x

wade
Kontakt:

PostPostao/la wade » 27 feb 2010, 23:38

sto reci osim IVICA KOSTELIĆ :)
naglasak je ost'o makar nisam ovdje gojen, jer ništa nije jače nego hercegovački korjen, kažem hercegovački, to nije pridjev nego epitet, shvatit ćeš zašto haramo kad skontaš mentalitet...

Johnyx95

PostPostao/la Johnyx95 » 28 feb 2010, 00:07

The Game WroteColonJoj onaj zabar ciganski pobijedi, covjek jednu utrku odradio kako treba i pobijedi na OI-i, a Kostelic fenomenalan tokom sezone i onda izgubi zlato u obje najjace discipline :x :x :x :x :x :x :x :x

Tako to rade veliki majstori. :) Bravo za Razzolija,a Ivici svaka cast na zasluzenom srebru.
Nas je takodjer ostvario dobar plasman(s obzirom u kakvim uvjetima radi). ;)

wade
Kontakt:

PostPostao/la wade » 28 feb 2010, 00:25

The Game WroteColonJoj onaj zabar ciganski pobijedi, covjek jednu utrku odradio kako treba i pobijedi na OI-i, a Kostelic fenomenalan tokom sezone i onda izgubi zlato u obje najjace discipline :x :x :x :x :x :x :x :x

ne bi ja rek'o da je ivica izgubio zlato,nego da je osvojio srebro :)
naglasak je ost'o makar nisam ovdje gojen, jer ništa nije jače nego hercegovački korjen, kažem hercegovački, to nije pridjev nego epitet, shvatit ćeš zašto haramo kad skontaš mentalitet...

Neutral
Kontakt:

PostPostao/la Neutral » 01 mar 2010, 19:11

Slažem se sa tobom, bravo Ivica, zaboravio sam prije toga čestitati. Još jedna bajka je napisana, opet je Ivica dio nje.
2008 - 2016 (2009 - 10k, 2014 - 24k, 2016 - 30k)

Who cares ;)

Natrag na “VANCOUVER 2010”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.