Vuvuzele

11. juni - 11. juli

Moderator/ica: admin

Odgovori
elguru
Postovi: 64
Pridružen/a: 24 nov 2008, 18:15
Kontakt:

Vuvuzele

Post Postao/la elguru » 13 jun 2010, 19:23

Ne znam kako se ovog niko nije sjetio... ali hajd da napishemo 5iciju da se ono zujanje ukine... mene prosto izludi i ne vidim svrhu onolikog zujanja :twisted: :twisted: :twisted:

Avatar
SemPer_fi
Postovi: 634
Pridružen/a: 30 nov 2009, 20:10
Lokacija: Kad 'os pa lijevo
Kontakt:

Re: Vuvuzele

Post Postao/la SemPer_fi » 13 jun 2010, 19:24

elguru je napisao/la:Ne znam kako se ovog niko nije sjetio... ali hajd da napishem 5iciju da se ono zujanje ukine :twisted: :twisted: :twisted:
sav si mi za peticije...haha
"Jedna si jedina;
Moja domovina ;
Jedna si jedina ;
Bosna i Hercegovina!!!"

elguru
Postovi: 64
Pridružen/a: 24 nov 2008, 18:15
Kontakt:

Re: Vuvuzele

Post Postao/la elguru » 13 jun 2010, 19:25

SemPer_fi je napisao/la:
elguru je napisao/la:Ne znam kako se ovog niko nije sjetio... ali hajd da napishem 5iciju da se ono zujanje ukine :twisted: :twisted: :twisted:
sav si mi za peticije...haha
izvini... nek onda bude sesticija samo nemoj odmah frku pravit :D

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Vuvuzele

Post Postao/la Monolog » 13 jun 2010, 19:25

Napravi grupu na face-u. :mrgreen:

Uglavnom, smiješno mi je da se jedni izvlače na to, a da drugima to nije smetalo. Eno, Evra reče da su bili dekoncentrisani. Čovjek bi rekao da su reprezentativci Uruguaya navikli na to, pa su imuni na ono zujanje, te su zbog toga "otkinuli" bod Francuzima.

Ja sam za to da se ukinu kada utakmicu prenose Šuko i Mijajlović, a kada su ostali bolidi na komentatorskim pozicijama, onda neka dođu i navijači sa orguljama, samo da ih ne slušam.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Vuvuzele

Post Postao/la Devil » 13 jun 2010, 19:26

Kakva bre peticija za ukidanje kada vidim ovako los fudbal za sada dodje i meni da kupim jednu pa da zujim po citav dan. :mrgreen:
Inace vec sam rekao u petak meni one nesmetaju.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Vuvuzele

Post Postao/la juznjak> » 13 jun 2010, 19:28

nije im mjesto na stadionima pa napravise cirkus od tribina :evil: najradije bi kroz grkljan je zabio svakom ko puhne u to :D
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

fanatic
Postovi: 1139
Pridružen/a: 25 mar 2008, 23:03
Kontakt:

Re: Vuvuzele

Post Postao/la fanatic » 13 jun 2010, 19:31

Monolog je napisao/la:Napravi grupu na face-u. :mrgreen:

Uglavnom, smiješno mi je da se jedni izvlače na to, a da drugima to nije smetalo. Eno, Evra reče da su bili dekoncentrisani. Čovjek bi rekao da su reprezentativci Uruguaya navikli na to, pa su imuni na ono zujanje, te su zbog toga "otkinuli" bod Francuzima.

Ja sam za to da se ukinu kada utakmicu prenose Šuko i Mijajlović, a kada su ostali bolidi na komentatorskim pozicijama, onda neka dođu i navijači sa orguljama, samo da ih ne slušam.
Bas one i "gode" crncima(africkim) jer im je to dio kulture, isto da mi ponesemo hiljade harmonika na tekmu :lol:

Tako da ove rijeci evre padaju u vodu, ovo gov.no je moglo samo smetat' gourcuffu, toulalanu i llorisu iz prvih 11, a ostalim francuzima(citaj afrikancima) je samo moglo godit :)

Avatar
bambina
Postovi: 1319
Pridružen/a: 06 dec 2009, 18:14
Kontakt:

Re: Vuvuzele

Post Postao/la bambina » 13 jun 2010, 19:52

Fifa je to odobrila kao navijački rekvizit,Mnoge repke su pisale dopise i suci , ali ništa!
Problem je što igrači ne čuju ništa na terenu!

Avatar
Emir_ZENICA
Postovi: 4654
Pridružen/a: 14 feb 2009, 16:34
Lokacija: JUG
Kontakt:

Re: Vuvuzele

Post Postao/la Emir_ZENICA » 13 jun 2010, 19:55

Devil je napisao/la:Kakva bre peticija za ukidanje kada vidim ovako los fudbal za sada dodje i meni da kupim jednu pa da zujim po citav dan. :mrgreen:
haha to kralju :mrgreen: Pored komentatora i njegove uspavanke,loseg fudbala,vuvuzele mi dodju kao neko sredstvo za opustanje :mrgreen: :mrgreen:
A C A B !

Avatar
loptica
Postovi: 1107
Pridružen/a: 24 dec 2008, 16:38
Kontakt:

Re: Vuvuzele

Post Postao/la loptica » 13 jun 2010, 20:38

Sad na htv se slabije čuje vuvuzele ,čuo sam BBc moli da se međunarodni ton smanji i svi žale ,čak mole domaće navijače da se to stiša!
Fi hajati.
GO Bosno.

Avatar
reds_forever
Postovi: 4607
Pridružen/a: 06 nov 2008, 14:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Vuvuzele

Post Postao/la reds_forever » 13 jun 2010, 20:41

Majke mi isto one velike muhetine,tako mi na zivac ide ono zujanje
After all,there was no 'miracle' in Istanbul,there was just a man inspiring other men to victory,a man with whom..' You'll never walk alone '

"I wouldn't walk away. I'd fight to put it right next year because I'm not a quitter" - Daniel Agger

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Vuvuzele

Post Postao/la harishp » 13 jun 2010, 20:49

Mali iz komsiluka ih zove.
Djujdjuzele......... :lol:
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
sarajlija89
Postovi: 8613
Pridružen/a: 04 maj 2009, 15:23
Lokacija: Srce Sarajeva
Kontakt:

Re: Vuvuzele

Post Postao/la sarajlija89 » 13 jun 2010, 20:51

a ne kontam koji im je q :roll: :roll: ....kako se mogu skoncentrisat na gledanje utakmice kad stalno "udaraju" u ono cudo :mrgreen:

ma nista...poludice englezi ili neko od ovih evropljana...uletit im tamo i usta im stavit :lol: :lol: pa nek onda zzzzuje ko pcele:mrgreen:

kvare nam koncepciju :lol:
"The only real competition between us and the clubs from Milan will be among those who will come first: we to put the third star, they thier second."-GIANNI AGNELLI

★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Vuvuzele

Post Postao/la harishp » 13 jun 2010, 20:54

Cudi me da nisu dosli trubaci iz Dragaceva pa da ih pojacaju sa trubama :lol:
''Mesecinaaaaaaa '' :mrgreen:
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Bhfanatik
Postovi: 164
Pridružen/a: 19 mar 2008, 10:32
Kontakt:

Re: Vuvuzele

Post Postao/la Bhfanatik » 13 jun 2010, 20:56

Koji **** sad moraju zujiti kad uopste neigra ni jedna africka zemlja?


Sve im ****
Volim Te BiH

Avatar
ThE_mAnIaCs_1987
Postovi: 3844
Pridružen/a: 31 jan 2010, 11:01
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: Vuvuzele

Post Postao/la ThE_mAnIaCs_1987 » 13 jun 2010, 20:59

Ignorisite ih :D
Za zivot cijeli!

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Vuvuzele

Post Postao/la juznjak> » 13 jun 2010, 21:16

sarajlija89 je napisao/la:a ne kontam koji im je q :roll: :roll: ....kako se mogu skoncentrisat na gledanje utakmice kad stalno "udaraju" u ono cudo :mrgreen:

ma nista...poludice englezi ili neko od ovih evropljana...uletit im tamo i usta im stavit :lol: :lol: pa nek onda zzzzuje ko pcele:mrgreen:

kvare nam koncepciju :lol:
nista onda uzdat se u Engleze :D
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

dino-92
Postovi: 2492
Pridružen/a: 06 mar 2009, 20:59
Kontakt:

Re: Vuvuzele

Post Postao/la dino-92 » 13 jun 2010, 21:23

razumijem da trube dok igra juzna afrika, posto im je to kultura i to treba postovati. i hajde mozda je to jos i obicaj u nekim drugim africkim zemljama, ali treba vala zabranit kad neigraju africke zemlje, jer nema veze s tim zemljama.

Avatar
catatm87
Postovi: 99
Pridružen/a: 19 maj 2010, 22:50
Kontakt:

Re: Vuvuzele

Post Postao/la catatm87 » 13 jun 2010, 21:27

trebali su srbi sa trubama i harmonikama doći, zovnut Mitra Mirića :mrgreen: :mrgreen: i nek razvale ono : Ne može nam niko ništa
baš mi ovo ide na qrac
Zadnja izmjena: catatm87, dana/u 13 jun 2010, 21:32, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13135
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Vuvuzele

Post Postao/la Admir_Sa » 13 jun 2010, 21:27

Ja postujem Vuvuzuele i njihovu tradiciju i ne smetaju mi. Mozda njih nervira evropsko ili juznoamericko navijanje, pa oni smanjuju tonove kada se ovde igra SP. I kad ne igra domaca selekcija ne mozes ti zabraniti ljudima da dolaze na utakmice, a oni utakmice ne mogu zamisliti bez vuvuzuela i to je to ;) Domacini su, organizuju i treba to postovati
nema potpisa

Odgovori

Natrag na “Svjetsko Prvenstvo: Južna Afrika 2010.”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.