Vuvuzele

11. juni - 11. juli

Moderator/ica: admin

Odgovori

Avatar
Brnjoo
Postovi: 1515
Pridružen/a: 08 jun 2010, 16:19
Kontakt:

Re: Vuvuzele

Post Postao/la Brnjoo » 25 jun 2010, 14:25

[youtube][/youtube] :mrgreen:

amho
Postovi: 1214
Pridružen/a: 31 maj 2010, 14:24
Kontakt:

Re: Vuvuzele

Post Postao/la amho » 25 jun 2010, 15:01

svaka cast kolumnisti, a i tebi sto nas uputi na link...
neko ipak razmislja svojom glavom i malo realnije sagledava stvari...
smeta bezazleno zujanje, a ne smeta svaki oblik sovinizma.. to ima samo kod balkanaca..

Avatar
Trasimaco
Postovi: 4146
Pridružen/a: 04 maj 2009, 07:59
Kontakt:

Re: Vuvuzele

Post Postao/la Trasimaco » 25 jun 2010, 15:03

Na utakmici Engleska - Slovenija ih uopste nisam cuo.
A lion doesn't concern himself with the opinions of a sheep.

Avatar
kupus army
Postovi: 1525
Pridružen/a: 02 mar 2010, 23:12
Kontakt:

Re: Vuvuzele

Post Postao/la kupus army » 25 jun 2010, 15:06

Evo malo zajebancije za istocne susjede...Vuvuzele na srpskom:kukulele :D :D :D
Kao dijete 's tobom ja osjetilo bol,svu srecu ovog svijeta,dobro,a i zlo!

Avatar
Genghis
Postovi: 3956
Pridružen/a: 05 maj 2009, 00:28
Kontakt:

Re: Vuvuzele

Post Postao/la Genghis » 25 jun 2010, 17:39

Brnjoo je napisao/la:[youtube][/youtube] :mrgreen:
:D :D :D
★ 32 SCUDETTI ★ VINTI SUL CAMPO ★
__________________________________________________________________

Juventus (32) ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
Sebastian Vettel (4) ¤ ¤ ¤ ¤
Jose Mourinho (7+4+1+2) + * # + ★ + + * + + * ★ * +

llgg
Postovi: 1
Pridružen/a: 26 jun 2010, 12:03
Kontakt:

Re: Vuvuzele

Post Postao/la llgg » 28 jun 2010, 00:15

Vuvuzele se mogu kupiti OVDE

Avatar
RiNo
Postovi: 5681
Pridružen/a: 09 jan 2009, 21:16
Kontakt:

Re: Vuvuzele

Post Postao/la RiNo » 28 jun 2010, 02:07

llgg je napisao/la:Vuvuzele se mogu kupiti OVDE
Nemoj majke ti
100% sportski i krajnje opušten potpis

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Vuvuzele

Post Postao/la Devil » 28 jun 2010, 11:58

Joj sada kad Vuvuzela pocne da daje ritam umesto bubnjeva, :mrgreen:
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Hare_BvB
Postovi: 3697
Pridružen/a: 31 mar 2010, 00:55
Kontakt:

Re: Vuvuzele

Post Postao/la Hare_BvB » 28 jun 2010, 15:19

Iauqintin nos je klasičan primjer vuvuzele :lol: :lol: :lol: :lol:
Der Mann für die entscheidenden Tore.

Avatar
CROxD
Postovi: 4
Pridružen/a: 06 jun 2010, 14:01
Kontakt:

Re: Vuvuzele

Post Postao/la CROxD » 02 jul 2010, 14:43

Hare_BvB je napisao/la:Iauqintin nos je klasičan primjer vuvuzele :lol: :lol: :lol: :lol:
I Ibrahimovićev ;)
Homer Simpson:Nisam u stanju da vozim... stani! Ne bih trebao slušati sebe, pijan sam!

Avatar
harry_90
Postovi: 19786
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: Vuvuzele

Post Postao/la harry_90 » 05 jul 2010, 19:00

Od kad je počelo Svjetsko prvenstvo, osim o nogometu konstantno se priča i o famoznim vuvuzelama, sviđale se nekome ili ne. A vuvuzela je odnijela mladi život!
Naime, dječaka (14) iz Južnoafričke Republike upucao je anonimni 'lokalac' jer ga je izludio puhanjem u trubu. Dvaput mu je pucao u glavu i jednom u ruku u vrtu svoje kuće. Nesreća se dogodila nakon utakmice protiv Francuske prije dva tjedna, a mladić je danas preminuo.
- Moj sin je volio nogomet, a najviše je navijao za reprezentaciju i Manchester United. Uvijek je puhao u vuvuzelu, bez obzira da li je njegova momčad vodila ili gubila. Taj čovjek se nedavno uselio u susjedstvo, živcirale su ga vuvuzele, odnosno buka koju proizvode i zato mi je ubio sina - ispričao je ožalošćeni otac Sandile Cele.
Policija je ubojicu uhitila, ali i izdala priopćenje u kojem je osumnjičeni izjavio kako je mislio da je nesretni dječak lopov.
- Nije bio mrak i moj sin se nije skrivao. Ako je mislio da je lopov, mogao je pucati u zrak kao upozorenje, a ne u njega tri puta - zaključio je otac.
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

booty-king
Postovi: 56
Pridružen/a: 24 maj 2010, 20:58
Kontakt:

Re: Vuvuzele

Post Postao/la booty-king » 11 jul 2010, 04:42

sigurno neki perpetrator iz dana aparthaida

Avatar
diego_TM
Postovi: 764
Pridružen/a: 07 feb 2009, 19:23
Kontakt:

Re: Vuvuzele

Post Postao/la diego_TM » 12 jul 2010, 12:00

kupio vuvuzelu i svi mi j**u sve po spisku kad puhnem hahaha
1. Željo
2. Liverpool
3. Napoli, Borussia Dortmund, Real Madrid

analiticar_
Postovi: 779
Pridružen/a: 04 jun 2010, 12:40
Kontakt:

Re: Vuvuzele

Post Postao/la analiticar_ » 12 jul 2010, 12:18

harry_90 je napisao/la:Od kad je počelo Svjetsko prvenstvo, osim o nogometu konstantno se priča i o famoznim vuvuzelama, sviđale se nekome ili ne. A vuvuzela je odnijela mladi život!
Naime, dječaka (14) iz Južnoafričke Republike upucao je anonimni 'lokalac' jer ga je izludio puhanjem u trubu. Dvaput mu je pucao u glavu i jednom u ruku u vrtu svoje kuće. Nesreća se dogodila nakon utakmice protiv Francuske prije dva tjedna, a mladić je danas preminuo.
- Moj sin je volio nogomet, a najviše je navijao za reprezentaciju i Manchester United. Uvijek je puhao u vuvuzelu, bez obzira da li je njegova momčad vodila ili gubila. Taj čovjek se nedavno uselio u susjedstvo, živcirale su ga vuvuzele, odnosno buka koju proizvode i zato mi je ubio sina - ispričao je ožalošćeni otac Sandile Cele.
Policija je ubojicu uhitila, ali i izdala priopćenje u kojem je osumnjičeni izjavio kako je mislio da je nesretni dječak lopov.
- Nije bio mrak i moj sin se nije skrivao. Ako je mislio da je lopov, mogao je pucati u zrak kao upozorenje, a ne u njega tri puta - zaključio je otac.

E moj levatu, umjesto sto se zalis ko pizda po novinama, trebao si odmah reagovati i zabiti mu kolac od metra medju oci da mu glava pukne ko lubenica !!!
NS BIH + Reprezentacija BIH = Mafija, prodaju i stimaju utakmice i rade za kladionicarsku mafiju

Avatar
suntu jeu
Postovi: 695
Pridružen/a: 14 apr 2010, 15:01
Kontakt:

Re: Vuvuzele

Post Postao/la suntu jeu » 12 jul 2010, 12:25

harry_90 je napisao/la:Od kad je počelo Svjetsko prvenstvo, osim o nogometu konstantno se priča i o famoznim vuvuzelama, sviđale se nekome ili ne. A vuvuzela je odnijela mladi život!
Naime, dječaka (14) iz Južnoafričke Republike upucao je anonimni 'lokalac' jer ga je izludio puhanjem u trubu. Dvaput mu je pucao u glavu i jednom u ruku u vrtu svoje kuće. Nesreća se dogodila nakon utakmice protiv Francuske prije dva tjedna, a mladić je danas preminuo.
- Moj sin je volio nogomet, a najviše je navijao za reprezentaciju i Manchester United. Uvijek je puhao u vuvuzelu, bez obzira da li je njegova momčad vodila ili gubila. Taj čovjek se nedavno uselio u susjedstvo, živcirale su ga vuvuzele, odnosno buka koju proizvode i zato mi je ubio sina - ispričao je ožalošćeni otac Sandile Cele.
Policija je ubojicu uhitila, ali i izdala priopćenje u kojem je osumnjičeni izjavio kako je mislio da je nesretni dječak lopov.
- Nije bio mrak i moj sin se nije skrivao. Ako je mislio da je lopov, mogao je pucati u zrak kao upozorenje, a ne u njega tri puta - zaključio je otac.

Ako mu je smetala vuvuzela mogao je popričati sa malcem/ocem a ne pucati. Što dokazuje da je ovo neki mentalni bolesnik koji bi bio isto tako pucao da je u pitanju neki smijeh ili sličan povišen zvuk sa ulice.

Čuj vuvuzela krivac ? Smiješno.

Odgovori

Natrag na “Svjetsko Prvenstvo: Južna Afrika 2010.”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.