Zabranite Dragiši Ćo(r)soviću da nam prenosi SP iz JAR

11. juni - 11. juli

Moderator/ica: admin

Avatar
steve-o
Postovi: 3187
Pridružen/a: 08 jun 2009, 21:24
Lokacija: 61°14′32″N 7°3′18″E
Kontakt:

Re: Zabranite Dragiši Ćo(r)soviću da nam prenosi SP iz JAR

Post Postao/la steve-o » 15 jun 2010, 18:17

sedra je napisao/la:
Hahaha koji debili jos idu na ovakve fasisticiodne stranice. :roll:
joj kakav paradoks, kockasti hercegovci se jos poceli mjesati u ovaj slucaj, vrh vrhova :evil:

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Zabranite Dragiši Ćo(r)soviću da nam prenosi SP iz JAR

Post Postao/la calcio » 15 jun 2010, 18:49

steve-o je napisao/la:
sedra je napisao/la:
Hahaha koji debili jos idu na ovakve fasisticiodne stranice. :roll:
joj kakav paradoks, kockasti hercegovci se jos poceli mjesati u ovaj slucaj, vrh vrhova :evil:
nista cudno, ista je to ideologija.
Prelistao sam im malo po stranici, koji crnjak... "muslimanski clan predsjednistva (Zeljko Komsic ) provocira Hrvate". :roll:
Vide kod drugih trn u oku a od mrznje ne vide balvan u svojem.

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Zabranite Dragiši Ćo(r)soviću da nam prenosi SP iz JAR

Post Postao/la Principatus » 15 jun 2010, 18:56

Stranica (`ercegovina) je strasna, vidim vec autore pred sobom, neke inbreed hillbillies kako love pumparicom tvorove za veceru.
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

nasborik
Postovi: 391
Pridružen/a: 14 sep 2009, 18:48
Kontakt:

Re: Zabranite Dragiši Ćo(r)soviću da nam prenosi SP iz JAR

Post Postao/la nasborik » 15 jun 2010, 19:02

sedra je napisao/la:
Hahaha koji debili jos idu na ovakve fasisticiodne stranice. :roll:
Taj link je postavio jedan navijac Zrinjskog na njihovoj temi, kada sam procitao o cemu se radi, prekopirao sam ga ovde jer mu je mjesto.
BORAC ŠAMPION SEZONA 2010-2011; 2020-2021
Republika Srpska lee, Borac dolazi iz njee,
za nju bori se i pobjedjuje.....

Avatar
steve-o
Postovi: 3187
Pridružen/a: 08 jun 2009, 21:24
Lokacija: 61°14′32″N 7°3′18″E
Kontakt:

Re: Zabranite Dragiši Ćo(r)soviću da nam prenosi SP iz JAR

Post Postao/la steve-o » 15 jun 2010, 19:24

nasborik je napisao/la:
sedra je napisao/la:
Hahaha koji debili jos idu na ovakve fasisticiodne stranice. :roll:
Taj link je postavio jedan navijac Zrinjskog na njihovoj temi, kada sam procitao o cemu se radi, prekopirao sam ga ovde jer mu je mjesto.
i ti kao moralan covjek(sto sam tvrdis) nevidis o kakvom se ovdje clanku i web-stranici radi?

VahaG
Postovi: 7
Pridružen/a: 14 jun 2010, 20:43
Kontakt:

Re: Zabranite Dragiši Ćo(r)soviću da nam prenosi SP iz JAR

Post Postao/la VahaG » 15 jun 2010, 19:36

Buduci da nisam imao vremena da pisem danas, a posto sam ja poceo temu, da se i ja stupasim...

Prije svega vidim da je tema otisla krajnje 'desno', i da se apsolutno ne govori o stvari koja je bitna. Rasravlja se o tome ko je kome bolji komentator, o gramatici, ili o trecim, apsolutno nebitnim stvarima. Mozda neko ne konta, ali slucaj Co(r)sovic je samo slika nase drzave i drustva u kome zivimo. Slika je to poremecenog sistema vrijednosti, gdje se nema ni najmanje obraza ni ljudskosti. Da se razumijemo, ova karatkeristika naseg drustva nema nacionalni predznak, nego se odnosi na cijelu BIH, ali i na prostor 'od Vardara pa do Triglava'...

Stvar je da doticni 'novinar' radi i zivi tamo gdje ne bi trebao, uzima pare od zemlje koju ne priznaje, ne voli, kao i saveza kojeg ne voli niko, ali ni on ocigledno ne voli nikoga. Apsolutno nisam poceo temu kako bi rasplamsao malogradjanske nacionalisticke duhove, nego bas protiv njih, jer bas jedan takav malogradjanin zdusno lezi na ledjima svima nama, bez obzira kako se Bogu molili ili klanjali, dok je u zalosnim vremeniima '92-'95 radio na tome da se likvidiraju Srbi u Sarajevu, ali nimalo manje ni ostale Sarajlije, kako god se zvale. Stvar je u tome da mu svi mi ovdje koji smo ga gledali dajemo hljeb da bi on maximalno neprofesionalno odradio tu utakmicu (u kojoj sam ja, by the way, navijao za Srbiju, a vjerujem i veliki dio vas), i sto cemo ga opet gledati u jos par utakmica.

Sad samo zalim sto vuvuzele nisu jos glasnije pa da ga makar necujem, po cijeni da izgubim zdrav razum jos na poluvremenu utakmice JAR-Meksiko...

I sad vas molim, nemojte opet povlaciti nacionalizam i politiku kroz sve, nije ovo politicka nego sportska tema, nazalost, uzrokovana ratom kojim smo svi sjebani, ali i nehljebima koji su se udomili sirom sjebane nam, najmilije BIH, i sad nam sisu krv dok se mi glodjemo oko toga 'sise li nam krv Savo, Suljo ili Ivo', i eto draze nam sto nam u Sarajevu sise Suljo, u Banja Luci nas ne boli sto nam krv popi Savo, a u Herecovini nam ispijanje krvi od strane Ive predstavlja 'vjekovno hrvatsko pravo'... Moj narode...

Avatar
effe_sa
Postovi: 7490
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: Zabranite Dragiši Ćo(r)soviću da nam prenosi SP iz JAR

Post Postao/la effe_sa » 15 jun 2010, 19:39

ja sada stvarno ne znam da li je ovaj komentator pozivao na linc i ucestvovao u organizovanju napada na sarajevo, prvi put sam procitao....medjutim ovo je strasno ako se na ovakav nacin unistavajuci jednog covjeka pokusava spasit marjan....jer za dragišu znam da je par puta vodio emisije i u kojima su ucestvovali predstavnici naše reprezentacije i pozitivno je govorio o reprezentaciji...njegovu prošlost treba preispitat jer sve osobe koje su huškale i bilo šta negativno u ratu činile treba da budu maknute sa tv ekrana...inace velika je sramota što marjan nakon poteza RTRS-a nije dobio veču podršku sa FTV-a, očigledno da su svi marjanu zavidni jer je novinar koji je kao enciklopedija i koji zna toliko podataka o fudbalu i čak toliko više od ostalih novinara naših svih televizija, kada bi svi ti novinari svoje znanje sastavili ne bi ga imali koliko marjan....ko to ima pravo ljudima koji istinski vole fudbal da uskračuje pravo na profesionalan komentar a dalje priliku novinarčičima koji nemaju pojama...ovo nisu sportski komentatori koji komentiraju na drzavnim emiterima, ovo je odron od novinarstva i totalna ljaga i propast (čast izuzecima)...pojedini ne znaju gdje se koji igrač rodio, ne izgovaraju pravilno imena fudbalera, daju pogrešne informacije ili totalno zastarijele, da ne govorimo o izgovoru i sl. Podržavam marjana i želim da marjan opet komentariše utakmice, večinu utakmica pratim na stranim kanalima kako bi čuo šta pametno a izbjegao ubijanje u mozak tzv sportskih komentatora sa javnih emitera
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

Avatar
Genghis
Postovi: 3956
Pridružen/a: 05 maj 2009, 00:28
Kontakt:

Re: Zabranite Dragiši Ćo(r)soviću da nam prenosi SP iz JAR

Post Postao/la Genghis » 15 jun 2010, 19:47

Molio bi administratore/moderatore da zatvore ovu temu, jer ona odavno nema veze sa SP u JAR-u , nego je postala poligon za nacionalistička prepucavanja pa me sve više podsjeća na komentare sa bilo koje teme na s4rajevo-x portalu. Isto tako, ne bi bilo zgoreg da malo obratite pažnju i na ostale teme (Grupa D), gdje su nacionalisti jedva dočekali da se strasti rasplamsaju pa da kolo vode. Hvala.
★ 32 SCUDETTI ★ VINTI SUL CAMPO ★
__________________________________________________________________

Juventus (32) ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
Sebastian Vettel (4) ¤ ¤ ¤ ¤
Jose Mourinho (7+4+1+2) + * # + ★ + + * + + * ★ * +

VahaG
Postovi: 7
Pridružen/a: 14 jun 2010, 20:43
Kontakt:

Re: Zabranite Dragiši Ćo(r)soviću da nam prenosi SP iz JAR

Post Postao/la VahaG » 15 jun 2010, 19:51

Genghis je napisao/la:Molio bi administratore/moderatore da zatvore ovu temu, jer ona odavno nema veze sa SP u JAR-u , nego je postala poligon za nacionalistička prepucavanja pa me sve više podsjeća na komentare sa bilo koje teme na s4rajevo-x portalu. Isto tako, ne bi bilo zgoreg da malo obratite pažnju i na ostale teme (Grupa D), gdje su nacionalisti jedva dočekali da se strasti rasplamsaju pa da kolo vode. Hvala.
Samo mi pokazi gdje si u mom postu vidio nacionalizam?

Amar Dzeko
Postovi: 4120
Pridružen/a: 26 jan 2010, 23:02
Lokacija: Parken Stadium
Kontakt:

Re: Zabranite Dragiši Ćo(r)soviću da nam prenosi SP iz JAR

Post Postao/la Amar Dzeko » 15 jun 2010, 19:59

Glupo je braneci marjana toliko ocrniti drugog komentatora..bar meni..a u onom postu od prije neki dan komentator sa rtrs-a je posteno "ocrnjen"
Ronaldo - Isco - Bale

"U svakom porazu ja sam video deo slobode. I kad je gotovo, za mene znaj tek tad je počelo." M.M.

VahaG
Postovi: 7
Pridružen/a: 14 jun 2010, 20:43
Kontakt:

Re: Zabranite Dragiši Ćo(r)soviću da nam prenosi SP iz JAR

Post Postao/la VahaG » 15 jun 2010, 20:04

Amar Dzeko je napisao/la:Glupo je braneci marjana toliko ocrniti drugog komentatora..bar meni..a u onom postu od prije neki dan komentator sa rtrs-a je posteno "ocrnjen"
Bolan sta je tebi, nije braneci Marjana nego braneci ZDRAV RAZUM, a Marjan je samo kolateralna steta u svoj prici. Marjan je sam odustao kad je vidio da se ne moze s budalama, bas kao i kad je vidio da ne moze s budalama na Hayatu. Ali je odustao nakon sto su ga ukinuli na RTRS-u, zato sto nije drag onima kojima je Corsovic drag. A da je posteno ocrnjen, nije ni najmanje koliko zasluzuje.

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Zabranite Dragiši Ćo(r)soviću da nam prenosi SP iz JAR

Post Postao/la harishp » 15 jun 2010, 20:07

Amar Dzeko je napisao/la:Glupo je braneci marjana toliko ocrniti drugog komentatora..bar meni..a u onom postu od prije neki dan komentator sa rtrs-a je posteno "ocrnjen"
:roll: Ocrnjen.
Niko nikoga ne moze ocrniti ako on sam nije ocrnio nesto prije toga.
Pola ih na forumu nije ni rodjeno,kad su ovakvi ''kolo vodili''u pogesnom smjeru ili oni mozda kontaju da je taj smjer bio ispravan.
Sto se tice poligona za nacionalizam i ukidanje ove teme je glupost.
Nicim izazvanim ovaj ili ovakav postavljen i ukidanjem komenatora kojeg vecina iz BIH cjeni.
Kao sto bi mi jaran rekao,zahvaljujuci Marjanu i nena mi od 80 godina svaku tekmu repke prati.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Amar Dzeko
Postovi: 4120
Pridružen/a: 26 jan 2010, 23:02
Lokacija: Parken Stadium
Kontakt:

Re: Zabranite Dragiši Ćo(r)soviću da nam prenosi SP iz JAR

Post Postao/la Amar Dzeko » 15 jun 2010, 20:19

harishp je napisao/la:
Amar Dzeko je napisao/la:Glupo je braneci marjana toliko ocrniti drugog komentatora..bar meni..a u onom postu od prije neki dan komentator sa rtrs-a je posteno "ocrnjen"
:roll: Ocrnjen.
Niko nikoga ne moze ocrniti ako on sam nije ocrnio nesto prije toga.
Pola ih na forumu nije ni rodjeno,kad su ovakvi ''kolo vodili''u pogesnom smjeru ili oni mozda kontaju da je taj smjer bio ispravan.
Sto se tice poligona za nacionalizam i ukidanje ove teme je glupost.
Nicim izazvanim ovaj ili ovakav postavljen i ukidanjem komenatora kojeg vecina iz BIH cjeni.
Kao sto bi mi jaran rekao,zahvaljujuci Marjanu i nena mi od 80 godina svaku tekmu repke prati.
prati i moja, ali je pratila i prije marjana ;)

ova tema je napravljena kako bi mi komentirali o marjanovim komentatorskim sposobnostima?

samo cu reci da mnogi od nas prebace kanal kada on pocne pretjerivati sa svojim informacijama ;)

cast za ljubav prema bosni, cast za sve, ali ljudi pa i mi svi volimo bosnu i zudimo i za tom repkom i za boljim zivotom i za svim dobrim sto se veze za nasu drzavu..ja iskreno samo zbog tog razloga ne mogu i ne zelim podrzati marjana, jer ima tu jos komentatora van "muslimanske" vjeroispovjesti koji podrzavaju i komentiraju utakmice nase repke(kristic, suko..) pa rtrs ne iskljuci njih kad oni komentiraju tekmu..

ja kad gledam utakmicu pracenu marjanovim komentarima se ne mogu koncentrisati na samu utakmicu sto i je BIT PRACENJA UTAKMICE ! ili NIJE ?! pa meni je, i zato cu slusati radije zeljka velu i gorana vlaovica i sta ja znam koga koji pricaju o hrvatskoj repki i to nekako predurati ali cu bar u miru pogledati utakmicu..ne znam..ova tema potice nacionalizam apsolutno htio to neko ili ne htio ali to je tako..
Zadnja izmjena: Amar Dzeko, dana/u 15 jun 2010, 22:10, ukupno mijenjano 1 put.
Ronaldo - Isco - Bale

"U svakom porazu ja sam video deo slobode. I kad je gotovo, za mene znaj tek tad je počelo." M.M.

Lepy
Postovi: 114
Pridružen/a: 27 maj 2010, 14:27
Kontakt:

Re: Zabranite Dragiši Ćo(r)soviću da nam prenosi SP iz JAR

Post Postao/la Lepy » 15 jun 2010, 20:23

nadam se da onaj tukac marijan vise nece prenositi nista, neka se laca pera i pise kolumne za avaz.. njegov nivo

Avatar
ambrozija
Postovi: 317
Pridružen/a: 09 feb 2009, 09:02
Lokacija: "
Kontakt:

Re: Zabranite Dragiši Ćo(r)soviću da nam prenosi SP iz JAR

Post Postao/la ambrozija » 15 jun 2010, 20:29

Lijepo je napisati koju "lijepu" o Dragisi, ako vec nemozemo ili nesmijemo na zenu, mater, sestru brata hajde makar da sav svoj bijes zbog izgubjene tekme voljenog kluba, bijes zbog losih ocjena, bijes zbog kasnjenja uplata rate kredita itd. okinemo na ovog Krkobabica. Naravno da i meni smeta i krivo mi je zbog dijamanta za mikrofonom, a sa druge strane zal za Krkobabicem i njegovim ratnim igrarijama. A da li mislite da je stvarno mogucno zabraniti doticnom da prenosi tekme S.P ? Ako mislite onda se ili glupi ili naivni. Pa direktor te televizije na kojoj radi Krkobabic je dokazani Cetnik, o njegovom Cetnitluku postoji i video zapisi, o njemu je i Bakir iz 80 min. pravio priloge, i sad bi vi zabranili da nam tekme prenosi Dragisa, a drzava, ili pak ovi j.ebeni stranci nista ne rade da ukone sa direktorske pozicije Dragana Davidovica koji je za vrijeme agresije bio veci huskac od samog Riste, a za Dragisu da i ne spominjem. Tako da je sve ostalo suplja.
93,4 % " !!!

Avatar
cole-ch
Postovi: 2205
Pridružen/a: 12 sep 2008, 03:46
Lokacija: Iran
Kontakt:

Re: Zabranite Dragiši Ćo(r)soviću da nam prenosi SP iz JAR

Post Postao/la cole-ch » 15 jun 2010, 20:32

Lepy je napisao/la:nadam se da onaj tukac marijan vise nece prenositi nista, neka se laca pera i pise kolumne za avaz.. njegov nivo
Lepotane, ima tema "Peticija za Marijana" u rubrici Fudbal, pod-rubrika "ostalo" , odi ostavi svoj glas i komentar.

Avatar
soba 39
Postovi: 1316
Pridružen/a: 13 feb 2010, 22:43
Lokacija: RS
Kontakt:

Re: Zabranite Dragiši Ćo(r)soviću da nam prenosi SP iz JAR

Post Postao/la soba 39 » 15 jun 2010, 22:14

steve-o je napisao/la:
sedra je napisao/la:
Hahaha koji debili jos idu na ovakve fasisticiodne stranice. :roll:
joj kakav paradoks, kockasti hercegovci se jos poceli mjesati u ovaj slucaj, vrh vrhova :evil:
Jesu li konstitutivni ili nisu ? Gdje ćeš bez njih,nije fer.Moramo ih ubaciti u ovu cirkuzaniju "glede" komentatora :mrgreen:
"Indija,Pakistan..."

sedra
Postovi: 1389
Pridružen/a: 21 okt 2009, 09:45
Kontakt:

Re: Zabranite Dragiši Ćo(r)soviću da nam prenosi SP iz JAR

Post Postao/la sedra » 15 jun 2010, 22:48

Amar Dzeko je napisao/la:
harishp je napisao/la:
Amar Dzeko je napisao/la:Glupo je braneci marjana toliko ocrniti drugog komentatora..bar meni..a u onom postu od prije neki dan komentator sa rtrs-a je posteno "ocrnjen"
:roll: Ocrnjen.
Niko nikoga ne moze ocrniti ako on sam nije ocrnio nesto prije toga.
Pola ih na forumu nije ni rodjeno,kad su ovakvi ''kolo vodili''u pogesnom smjeru ili oni mozda kontaju da je taj smjer bio ispravan.
Sto se tice poligona za nacionalizam i ukidanje ove teme je glupost.
Nicim izazvanim ovaj ili ovakav postavljen i ukidanjem komenatora kojeg vecina iz BIH cjeni.
Kao sto bi mi jaran rekao,zahvaljujuci Marjanu i nena mi od 80 godina svaku tekmu repke prati.
prati i moja, ali je pratila i prije marjana ;)

ova tema je napravljena kako bi mi komentirali o marjanovim komentatorskim sposobnostima?

samo cu reci da mnogi od nas prebace kanal kada on pocne pretjerivati sa svojim informacijama ;)

cast za ljubav prema bosni, cast za sve, ali ljudi pa i mi svi volimo bosnu i zudimo i za tom repkom i za boljim zivotom i za svim dobrim sto se veze za nasu drzavu..ja iskreno samo zbog tog razloga ne mogu i ne zelim podrzati marjana, jer ima tu jos komentatora van "muslimanske" vjeroispovjesti koji podrzavaju i komentiraju utakmice nase repke(kristic, suko..) pa rtrs ne iskljuci njih kad oni komentiraju tekmu..

ja kad gledam utakmicu pracenu marjanovim komentarima se ne mogu koncentrisati na samu utakmicu sto i je BIT PRACENJA UTAKMICE ! ili NIJE ?! pa meni je, i zato cu slusati radije zeljka velu i gorana vlaovica i sta ja znam koga koji pricaju o hrvatskoj repki i to nekako predurati ali cu bar u miru pogledati utakmicu..ne znam..ova tema potice nacionalizam apsolutno htio to neko ili ne htio ali to je tako..
Marjan ne moze da bude dobar komentator svakome,jednostavno svak ima svoje misljenje i ukus...to je logicno,ne moze se svakom udovoljiti.I ja sam mozda za neke ljude u mome okruzenju ok.covjek,a neki me ne mogu smisliti.
To vazi za svakog ovde na forumu i sire...
Ali za moj ukus kad su u pitanju igre nase fudbalske reprezentacije mislim da nema boljeg,jednostavno zato sto covjek zna da podigne taj nivo uzbudjenja na jedan visi nivo,umije da napravi stimung tako da nama svima koji podrzavamo nasu repku proradi ta dodatna doza adrealina,a samim tim taj osjecaj patriotizma pomijesanog sa
ljubavi prema fudbalu je neopisivo...od Mladena Delica pokojnog(starije generacije ga sigurno pamte) ja nisam cuo zanimljivijeg komentatora,bar kad su u pitanju igre nase repke.
E sad 101% sam ubijedjen da onim tipovima iz TAKOZVANE RS(svi znamo kako je taj manji entitet nastao) LEGENDA MARJAN upravo smeta ne zbog hrapavog glasa,ne zbog toga sto pretjeruje sa informacijama,ne sto se po njihovom on dere itd...oni imaju pik na njega samo sto voli Bih,ni manje ni vise,a sve ostalo je mlacenje prazne slame sa njihove strane...

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Zabranite Dragiši Ćo(r)soviću da nam prenosi SP iz JAR

Post Postao/la Ponos Torina » 15 jun 2010, 22:50

Ja neznam koje kome sta zabranio u ovoj nasoj zemlji?? To se cudo nece desiti ;) zato se ohladite i ugasite temu nema smisla raspravljat o ovom majmunu sa rtrs-a
Nije on vrijedan spomena a ni teme!
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

radebl
Postovi: 471
Pridružen/a: 22 okt 2009, 11:25
Kontakt:

Re: Zabranite Dragiši Ćo(r)soviću da nam prenosi SP iz JAR

Post Postao/la radebl » 18 jun 2010, 13:07

ma komentatori na rtrs su ubjedljivo najgori...nema veze sto ih neke znam i licno sto smo sugradjani al ocajni su...
mada ni ovi sa bht1 nisu nista bolji...svjetsko gledam na rts, al pre neki dan prebacim na bht...komentarise neki lik i kaze dobar udarac, bilo je to pola metra od gola a ono brate skoro korner zastavicu pogodio...

po meni su baho i onaj vugdalic na obn najbolji u bih...
nas klub nas grad...samo nama pripada! L'87

"TRECI PUT CASTIMO"

Zaključano

Natrag na “Svjetsko Prvenstvo: Južna Afrika 2010.”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.