1/4 Brazil - Nizozemska

11. juni - 11. juli

Moderator/ica: admin

Brazil - Nizozemska

Brazil
46
47%
Nizozemska
51
53%
 
Ukupno glasova: 97

Avatar
silenT
Postovi: 2149
Pridružen/a: 07 avg 2009, 14:38
Lokacija: Konohagakure
Kontakt:

Re: 1/4 Brazil - Nizozemska

Post Postao/la silenT » 02 jul 2010, 17:54

nije loš bio ni van der Wiel ali titula najboljeg igrača utakmice ide
WESLEYU SNEIJDERU..... kako igra tata svaka mu čast....

Nizozemska ide do kraja...

FORZA HOLLAND !!!



a tebi daffy nemam šta reć.. vidi se da si još obični mali klinjo pa nebi da ulazim u neke smješne rasprave s tobom..
svaki post ti isti... malo si i poglup... žao mi te
Inter, Zrinjski, Hajduk, NY Knicks, Medvešćak, NY Rangers, Andy Murray, Rafael Nadal, Fernando Alonso

Avatar
AFC Ajax
Postovi: 503
Pridružen/a: 25 feb 2010, 16:28
Lokacija: Mooiste stad van allemaal
Kontakt:

Re: 1/4 Brazil - Nizozemska

Post Postao/la AFC Ajax » 02 jul 2010, 17:55

HOLLAND HOLLAND HOLLAND!!!

Dodjem kuci s posla kad vidim gubi Holandija, jbg dzaba pozurio... Kad vidim bolje igraju Holandjani, reko nije jos sve gotovo... kad tako i bi :D

Koliko jos utakmica moramo pobijedit do trofeja, dvije??? 8-)

EDIT: Sta vam predstavlja to forza holland, nikakvog dodira sa talijanima nemamo :mrgreen:
Zadnja izmjena: AFC Ajax, dana/u 02 jul 2010, 17:56, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
JuveSissoko
Postovi: 5490
Pridružen/a: 22 dec 2009, 20:44
Kontakt:

Re: 1/4 Brazil - Nizozemska

Post Postao/la JuveSissoko » 02 jul 2010, 17:55

Italia je napisao/la:pa eto, lijepo je nekad imati zadnjeg veznog.. mozda radi toga..

29
:lol:
sto ti nasjedas na njihove komplekse,Juventus uopste ne igra,lijece svoje frustracije,ja znam da ti navijas za Italiju a ne za Brazil ili koga vec :D
gsol: According to these recent revelations, not only did Juventus win the title in 2005 without cheating but they did it without cheating against direct rivals who were cheating. HahaWOW we had a squad then.No wonder Juvitalia won the WC in 2006.

Avatar
Wolverine
Postovi: 6285
Pridružen/a: 08 avg 2009, 15:35
Lokacija: nicaZe
Kontakt:

Re: 1/4 Brazil - Nizozemska

Post Postao/la Wolverine » 02 jul 2010, 17:55

cestitke lalama.

nego, ovo je jedno od losijih sudjenja do sad na prvenstvu. gdje samo nalaze ove sduije.

drop
Postovi: 2493
Pridružen/a: 01 mar 2009, 16:06
Kontakt:

Re: 1/4 Brazil - Nizozemska

Post Postao/la drop » 02 jul 2010, 17:55

Holandija sasvim zasluženo ide dalje :!: ...Huntelar je kritican, totalno izgubljen na terenu.
"To govori da uopce nemamo sta raspravljati o spanskim klubovima jer one koje ti nazivas spanskim su u sustini engleski klubovi". - Paja

Avatar
_dreamer_
Moderator
Postovi: 6335
Pridružen/a: 03 sep 2009, 12:12
Kontakt:

Re: 1/4 Brazil - Nizozemska

Post Postao/la _dreamer_ » 02 jul 2010, 17:56

bravo Holandjani... drago mi je da su prosli, mislim da su oni laksi protivnik za Gance :D
When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)

Avatar
catalonia
Postovi: 673
Pridružen/a: 09 maj 2010, 00:39
Kontakt:

Re: 1/4 Brazil - Nizozemska

Post Postao/la catalonia » 02 jul 2010, 17:56

silenT. je napisao/la:hahahahahha najveći KLOC na svijetu Felipe Melo !!!!
hahaha 100% istina bravo holandija
.

Avatar
Interista di cuore
Postovi: 2961
Pridružen/a: 16 apr 2010, 13:45
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: 1/4 Brazil - Nizozemska

Post Postao/la Interista di cuore » 02 jul 2010, 17:56

JuveSissoko je napisao/la:
Interista di cuore je napisao/la:
Italia je napisao/la:nismo mi mala ekipa kao inter da nam treba 20 godina i zeleni sto do dodjem do titule.. mi lopovi :lol: .. Fachetti, Moratti dovoljno je reci.. :lol:

cls nije isto :roll: :D
**** stvar su kompleksi,uzivaj u dominaciji Inter....WESLEY SNEIJDER najbolji igrac SP. MAJSTOR !
druze ,kompleksi se ispolje ocigledno kod nekih koji prozivaju klubove zbog neke utakmice a taj klub nije sudionik tog duela,jel vi gledat seriu a ili sv.prvenstvo,kakve sad ima inter sa wesley sneiderom dok igra za Holandiju,to je tezak kompleks ocigledno,cim se javis
nisi ti dobar,ja sad doso i vidim daffy provociro,ne javljaj se ako nemas pojma o cemu se radi...ha ya. a normalno da uzivam da gledam najboljeg igraca SP-a,jos iz Intera kralj...

WESLEY DOMINIRA :lol:
I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.

Chi per l'Inter vive, non muore mai...

Avatar
Bosnier
Postovi: 2885
Pridružen/a: 02 jul 2008, 13:20
Kontakt:

Re: 1/4 Brazil - Nizozemska

Post Postao/la Bosnier » 02 jul 2010, 17:58

catalonia je napisao/la:
silenT. je napisao/la:hahahahahha najveći KLOC na svijetu Felipe Melo !!!!
hahaha 100% istina bravo holandija
dobio lik zlatnu kantu u italiji hahahaha
Tricolorii su crveni od glave do pete, dok su Bošnjaci i bikova u Rodeu luda kad god imamo posjed. To je pakao u Zenici!

Avatar
Strauss
Postovi: 982
Pridružen/a: 19 apr 2010, 13:41
Kontakt:

Re: 1/4 Brazil - Nizozemska

Post Postao/la Strauss » 02 jul 2010, 17:58

Kako mi je drago što je Brazil ispao ne mogu opisati. Ovo je bilo prvo prvenstvo na kojem nisam navijao za Brazil, a tome je zaslužan bahil Dunga, njegov debilni izbor igrača i preružan način fudbala. Ako još tome dodamo da su imali osjetu pomoć sudija, onda....

Al je onaj Van Bommel dobar igrač. To je tip igrača kojeg svi mrze i protiv kojeg ne voli niko igrati, al zato svaki tim koji vodi pametnu politiku obavezno ima onakog timskog igrača. Nevjerovatno je koliko znači za Holandiju.

A za onog retarda Mela, no comment....

Avatar
JuveSissoko
Postovi: 5490
Pridružen/a: 22 dec 2009, 20:44
Kontakt:

Re: 1/4 Brazil - Nizozemska

Post Postao/la JuveSissoko » 02 jul 2010, 17:59

nisi ti dobar,ja sad doso i vidim daffy provociro,ne javljaj se ako nemas pojma o cemu se radi...ha ya. a normalno da uzivam da gledam najboljeg igraca SP-a,jos iz Intera kralj...
pa druze ne moze i jare i pare,ti rece malo prije inter dominira,ok,a sta ces rec za Maicona i Cesara,jel sad opet inter dominira,gledaj svijetsko i navijaj za repku,mani se klubova,to nema veze sa stvarnoscu, :mrgreen:
gsol: According to these recent revelations, not only did Juventus win the title in 2005 without cheating but they did it without cheating against direct rivals who were cheating. HahaWOW we had a squad then.No wonder Juvitalia won the WC in 2006.

Avatar
silenT
Postovi: 2149
Pridružen/a: 07 avg 2009, 14:38
Lokacija: Konohagakure
Kontakt:

Re: 1/4 Brazil - Nizozemska

Post Postao/la silenT » 02 jul 2010, 18:01

Strauss je napisao/la:Kako mi je drago što je Brazil ispao ne mogu opisati. Ovo je bilo prvo prvenstvo na kojem nisam navijao za Brazil, a tome je zaslužan bahil Dunga, njegov debilni izbor igrača i preružan način fudbala. Ako još tome dodamo da su imali osjetu pomoć sudija, onda....

Al je onaj Van Bommel dobar igrač. To je tip igrača kojeg svi mrze i protiv kojeg ne voli niko igrati, al zato svaki tim koji vodi pametnu politiku obavezno ima onakog timskog igrača. Nevjerovatno je koliko znači za Holandiju.

A za onog retarda Mela, no comment....
e ovako i ja mislim sve isto + što mi je Nizozemska najdraža reprezentacija na ovom Svjetskom prvenstvu :D
NEMOŽE LJEPŠE !!! :D
Inter, Zrinjski, Hajduk, NY Knicks, Medvešćak, NY Rangers, Andy Murray, Rafael Nadal, Fernando Alonso

Avatar
roy_makaay
Postovi: 671
Pridružen/a: 14 jan 2010, 00:35
Kontakt:

Re: 1/4 Brazil - Nizozemska

Post Postao/la roy_makaay » 02 jul 2010, 18:01

Strauss je napisao/la:
Al je onaj Van Bommel dobar igrač. To je tip igrača kojeg svi mrze i protiv kojeg ne voli niko igrati, al zato svaki tim koji vodi pametnu politiku obavezno ima onakog timskog igrača. Nevjerovatno je koliko znači za Holandiju.

Smatraju ga svi klocem koji samo "tuče" druge,no i danas je u par momenata pokazao izvrstan pregled igre.
Auf die Frage, wovor er Angst habe, sagte Mehmet Scholl einmal: "Vor Krieg und Oliver Kahn."

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: 1/4 Brazil - Nizozemska

Post Postao/la neno#4 » 02 jul 2010, 18:01

Italia je napisao/la:dere se goooool, ja se okrenem kad ono na centru lopta :lol: :lol:

Felipe Melo, treba li dalje? :mrgreen:
ovaj post mi je zapao za oko...
Nikako ne treba dalje Felipe Meloooo :lol: :lol: :lol: :lol: 8-) 8-) 8-)
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: 1/4 Brazil - Nizozemska

Post Postao/la Devil » 02 jul 2010, 18:02

Sto vise puta na ovu temu ulazim posle tekme,sve vise raste procenat na pobedu Holandije. :lol: :mrgreen:
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
AFC Ajax
Postovi: 503
Pridružen/a: 25 feb 2010, 16:28
Lokacija: Mooiste stad van allemaal
Kontakt:

Re: 1/4 Brazil - Nizozemska

Post Postao/la AFC Ajax » 02 jul 2010, 18:02

Jao o cemu se vi raspravljate :roll:

Avatar
Interista di cuore
Postovi: 2961
Pridružen/a: 16 apr 2010, 13:45
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: 1/4 Brazil - Nizozemska

Post Postao/la Interista di cuore » 02 jul 2010, 18:03

JuveSissoko je napisao/la:
nisi ti dobar,ja sad doso i vidim daffy provociro,ne javljaj se ako nemas pojma o cemu se radi...ha ya. a normalno da uzivam da gledam najboljeg igraca SP-a,jos iz Intera kralj...
pa druze ne moze i jare i pare,ti rece malo prije inter dominira,ok,a sta ces rec za Maicona i Cesara,jel sad opet inter dominira,gledaj svijetsko i navijaj za repku,mani se klubova,to nema veze sa stvarnoscu, :mrgreen:
stvarno te ne kontam...to ti ne bi likovo da je Melo npr dao go i odlucio i ne bi ti bilo drago.mani se suplje price ba.i uzivaj u igrama Wesleya ;) na SP sam navijo za Italiju,sad kad su ispali drago mi je da Interovi igraci osvoje,bilo ko...a Wes dominira ;)
I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.

Chi per l'Inter vive, non muore mai...

Avatar
A_d_0
Postovi: 3223
Pridružen/a: 19 dec 2008, 14:03
Kontakt:

Re: 1/4 Brazil - Nizozemska

Post Postao/la A_d_0 » 02 jul 2010, 18:03

Eh ovako sad.

Nilmar prije Pata. To samo budala moze.Pa cak i Fabiano prije Pata je nidje veze.
Ronaldinho nemat mjesta to je bas debilski.
G.Silva svaka cast al na samrti covjek. F.Melo ovog ne treba komentarisat.
Bastos- :o :o :o :o Ne do Bog nikome.
Dunga :shock: :shock: :shock: :shock: Cuj on selektor.

Jake obje ekipe odlicno bi bilo da su se u finalu sastale al eto. 2 suta na gol Holandjana i 2 gola. Ono prvo nije uopste sut. Van Bommel 19 faulova napravio i ne dobije zuti. A Robben :lol: cackalica covjek ga takne 3 dana lezi + totalno limitaran.

Avatar
JuveSissoko
Postovi: 5490
Pridružen/a: 22 dec 2009, 20:44
Kontakt:

Re: 1/4 Brazil - Nizozemska

Post Postao/la JuveSissoko » 02 jul 2010, 18:06

Interista di cuore je napisao/la:
JuveSissoko je napisao/la:
nisi ti dobar,ja sad doso i vidim daffy provociro,ne javljaj se ako nemas pojma o cemu se radi...ha ya. a normalno da uzivam da gledam najboljeg igraca SP-a,jos iz Intera kralj...
pa druze ne moze i jare i pare,ti rece malo prije inter dominira,ok,a sta ces rec za Maicona i Cesara,jel sad opet inter dominira,gledaj svijetsko i navijaj za repku,mani se klubova,to nema veze sa stvarnoscu, :mrgreen:
stvarno te ne kontam...to ti ne bi likovo da je Melo npr dao go i odlucio i ne bi ti bilo drago.mani se suplje price ba.i uzivaj u igrama Wesleya ;) na SP sam navijo za Italiju,sad kad su ispali drago mi je da Interovi igraci osvoje,bilo ko...a Wes dominira ;)
ma joj ,Melo je ispao budala,al ja mu necu npr.jbat mater,nek mu navijaci Brazila jebu,uredu je sto ti je drago,al provokacija da inter dominira,to je providno,tako da sam se samo na to osvrnuo,da je Italia igrala sa Brazilom i Melo usrao,ja bi mu se u facu smijao i castio ga :mrgreen:
gsol: According to these recent revelations, not only did Juventus win the title in 2005 without cheating but they did it without cheating against direct rivals who were cheating. HahaWOW we had a squad then.No wonder Juvitalia won the WC in 2006.

Avatar
Strauss
Postovi: 982
Pridružen/a: 19 apr 2010, 13:41
Kontakt:

Re: 1/4 Brazil - Nizozemska

Post Postao/la Strauss » 02 jul 2010, 18:07

A_d_0 je napisao/la:Eh ovako sad.

Nilmar prije Pata. To samo budala moze.Pa cak i Fabiano prije Pata je nidje veze.
Ronaldinho nemat mjesta to je bas debilski.
G.Silva svaka cast al na samrti covjek. F.Melo ovog ne treba komentarisat.
Bastos- :o :o :o :o Ne do Bog nikome.
Dunga :shock: :shock: :shock: :shock: Cuj on selektor.

Jake obje ekipe odlicno bi bilo da su se u finalu sastale al eto. 2 suta na gol Holandjana i 2 gola. Ono prvo nije uopste sut. Van Bommel 19 faulova napravio i ne dobije zuti. A Robben :lol: cackalica covjek ga takne 3 dana lezi + totalno limitaran.
Ja mislim da bi se od ovih nepozvanih Brazilskih igrača dao napraviti bolji sastav nego što je ovaj u Africi 8-) ;) :mrgreen:
Zadnja izmjena: Strauss, dana/u 02 jul 2010, 18:08, ukupno mijenjano 1 put.

Zaključano

Natrag na “Svjetsko Prvenstvo: Južna Afrika 2010.”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.