1/2 Holandija-Urugvaj

11. juni - 11. juli

Moderator/ica: admin

Ko ide dalje?

Holandija
79
75%
Urugvaj
27
25%
 
Ukupno glasova: 106

Avatar
Faraon iz Visokog
Postovi: 4922
Pridružen/a: 11 maj 2010, 14:54
Lokacija: & ♥
Kontakt:

1/2 Holandija-Urugvaj

Post Postao/la Faraon iz Visokog » 02 jul 2010, 23:23

Hajmo lale lagano do finala
Zadnja izmjena: Faraon iz Visokog, dana/u 02 jul 2010, 23:28, ukupno mijenjano 1 put.
Rođen s tobom da budem

Bečki Kongres
Postovi: 588
Pridružen/a: 20 jun 2010, 10:21
Lokacija: Newcastle
Kontakt:

Re: 1/2 Holandija-Urugvaj

Post Postao/la Bečki Kongres » 02 jul 2010, 23:28

No extra points for you.

Mogao bi ubaciti i anketu, valjda ti to nije problem? :D

Volio bih da prođe Uruguay, ali čisto sumnjam da će se oni naći u finalu. Očekujem dobru utakmicu i nadam se da ću uživati u istoj.

Avatar
NoName
Postovi: 5355
Pridružen/a: 07 sep 2008, 15:57
Lokacija: 43° 59′ 20.04″ N, 18° 10′ 41.16″ E
Kontakt:

Re: 1/2 Holandija-Urugvaj

Post Postao/la NoName » 02 jul 2010, 23:57

Urugvaj(ke) Urugvaj(ke)
Jbš državu koja nema Nobela, Oskara i Olimpijadu.
Pobjednici ostvaruju ciljeve, gubitnici traže izgovore.
SERGEJ, SERGEJ, SERGEJ BARBAREZ.

Avatar
EdinTM87
Postovi: 2309
Pridružen/a: 20 apr 2010, 19:27
Kontakt:

Re: 1/2 Holandija-Urugvaj

Post Postao/la EdinTM87 » 03 jul 2010, 00:08

Urugvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj. Forlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan.
Zeljeznicar za zivot cijeli !

Roger, Manning, Kobe, Juninho Simply the Best !

Avatar
sikirica
Postovi: 1872
Pridružen/a: 27 mar 2010, 19:15
Lokacija: Teatar snova!!!
Kontakt:

Re: 1/2 Holandija-Urugvaj

Post Postao/la sikirica » 03 jul 2010, 00:31

Hajmo Holandija lagano do finala....pa u finalu izgubiti od Argentine. :lol:
<3 Bosna i Hercegovina <3 Manchester United <3 NK Celik <3

Avatar
LBJ MVP
Postovi: 15602
Pridružen/a: 10 jan 2010, 21:52
Lokacija: Casterly Rock
Kontakt:

Re: 1/2 Holandija-Urugvaj

Post Postao/la LBJ MVP » 03 jul 2010, 00:33

NoName je napisao/la:Urugvaj(ke) Urugvaj(ke)
I Paragvaj(ke) do finala :D :lol:
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.

Avatar
Ted Mosby
Postovi: 6366
Pridružen/a: 14 nov 2009, 18:47
Kontakt:

Re: 1/2 Holandija-Urugvaj

Post Postao/la Ted Mosby » 03 jul 2010, 00:34

NAVIJAČI NE PROPUŠTAJU
Nizozemci bojkotirali posao, i Zvonarjeva za narančaste
Prema istraživanju jedne nizozemske agencije, čak 40 posto Nizozemaca jučer je uzelo slobodan dan ili radilo skraćeno kako bi mogli gledati četvrtfinalni dvoboj Svjetskog prvenstva protiv Brazila.


Ruke su trljali i ugostitelji, imali su 50 posto više posla nego tijekom dvoboja osmine finala između Nizozemske i Slovačke. Ipak, 56 posto od 86.000 anketiranih ljudi izjasnilo se da će utakmicu gledati kod kuće.

Jučerašnji susret Nizozemci su, prvi put na ovom SP-u, gledali i na amsterdamskim ulicama, gdje ih se okupilo oko 30.000.

Za naračaste je jučer žestoko navijala i poznata ruska tenisačica Vjera Zvonarjeva, koja danas u finalu turnira u Wimbledonu igra protiv Amerikanke Serene Williams.

– Za Nizozemsku sam navijala zbog Van Persieja, s kojim sam se sprijateljila ove godine na rehabilitaciji koljena u amsterdamskoj klinici – objasnila je Zvonarjeva, koja s Persiejem razmjenjuje i poruke.

– Robin mi je čestitao na ulasku u finale Wimbledona, a ja sam mu poželjela sreću u utakmici s Brazilom – rekla je Ruskinja
Only ONE UNITED
Kimi Raikkonen:"How does it feels to drive at 300 km/h? - It feels normal."
Srcu mome tiha patnja, oku mome radost i sjaj, Dinamo Zagreb najbolji si znaj
Podrška Jackyu

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8228
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: 1/2 Holandija-Urugvaj

Post Postao/la geronimo » 03 jul 2010, 00:46

Oranje se vracaju, finale im je na dohvat ruke. :P Izgleda da ce ispasti bolje kada se od njih nije toliko ocekivalo, za razliku od proslih prvenstava.

Ne zelim slutiti ali ovo SP bi moglo dati novog osvajaca. Drugim rijecima, da ga uzme repka koja ga do sada nije uspjela osvojiti. Ne aludiram samo na Holandiju, nego mi misli nesto lete na Espanu.
Vom Jäger zum Gejagten

Avatar
RiNo
Postovi: 5681
Pridružen/a: 09 jan 2009, 21:16
Kontakt:

Re: 1/2 Holandija-Urugvaj

Post Postao/la RiNo » 03 jul 2010, 01:26

Fali samo jos da Holandjani minutom sutnje u finalu odaju pocast zrtvama Srebrenickog genocida.
GO URUGUAY!
100% sportski i krajnje opušten potpis

Avatar
Wolverine
Postovi: 6285
Pridružen/a: 08 avg 2009, 15:35
Lokacija: nicaZe
Kontakt:

Re: 1/2 Holandija-Urugvaj

Post Postao/la Wolverine » 03 jul 2010, 01:27

RiNo je napisao/la:Fali samo jos da Holandjani minutom sutnje u finalu odaju pocast zrtvama Srebrenickog genocida.
GO URUGUAY!
ja bas razmisljam danas o tome :twisted:

Avatar
samovasposmatram
Postovi: 294
Pridružen/a: 29 mar 2009, 20:47
Kontakt:

Re: 1/2 Holandija-Urugvaj

Post Postao/la samovasposmatram » 03 jul 2010, 01:44

Wolverine je napisao/la:
RiNo je napisao/la:Fali samo jos da Holandjani minutom sutnje u finalu odaju pocast zrtvama Srebrenickog genocida.
GO URUGUAY!
ja bas razmisljam danas o tome :twisted:
potpis.

urugvaj do kraja
WHUFC

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8228
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: 1/2 Holandija-Urugvaj

Post Postao/la geronimo » 03 jul 2010, 01:50

RiNo je napisao/la:Fali samo jos da Holandjani minutom sutnje u finalu odaju pocast zrtvama Srebrenickog genocida.
GO URUGUAY!
Od samog starta prvenstva pokusavam da shvatim pojedine koji simpatije odredjuju prema...nacizmu, feudalizmu, desnicarima i njihovoj suprotnoj strani, po broju muslimana u datoj ekipi, po ucinjenim gestovima prema BiH, po osmanlijskom carstvu, po boji koze, po ruznim zenama...po felsavoj glavi..... :twisted:

Ja sam licno svjestan odgovornosti holandskih trupa u zasticenoj zoni, ali mi to ne daje za pravo da se ne divim majstorijama Sneidera, Robbena i ostalih igraca te repke.

Bol je prevelika, naziv te drzave mnoge tjera u jauk ali vjeruj mi da se tamo skrasilo i snaslo mnogo tih istih ljudi, koji su prezivjeli golgotu. Da ne ulazim dalje u off, jer ne zelim na ovom forumu da pricam o tome...

Treba stvari odvajati i razlikovati...mrznja nicemu ne vodi.
Vom Jäger zum Gejagten

Avatar
United Rule
Postovi: 277
Pridružen/a: 31 mar 2010, 15:33
Kontakt:

Re: 1/2 Holandija-Urugvaj

Post Postao/la United Rule » 03 jul 2010, 02:02

Vec je vrijeme da Holandija uzme prvenstvno.....poslije ovog lagano dobit Spaniju u finalu sa jedno 2:0 i gg
>--- There are hundreds of clubs in the world.....but One United....
<- KNVB -> World Cup 2010

Avatar
Fk_zeljo_1921
Postovi: 4938
Pridružen/a: 04 okt 2009, 16:09
Kontakt:

Re: 1/2 Holandija-Urugvaj

Post Postao/la Fk_zeljo_1921 » 03 jul 2010, 02:37

RiNo je napisao/la:Fali samo jos da Holandjani minutom sutnje u finalu odaju pocast zrtvama Srebrenickog genocida.
GO URUGUAY!
+ Holandjani su veoma škrt narod :mrgreen: Znam iz iskustva :mrgreen:
Urugvaj do treceg naslova :mrgreen:
"I've failed over and over and over again in my life and that is why I succeed." -Michael Jordan

KONGO
Postovi: 1017
Pridružen/a: 17 dec 2008, 23:58
Kontakt:

Re: 1/2 Holandija-Urugvaj

Post Postao/la KONGO » 03 jul 2010, 03:00

La Celeste preko Holandije do velikog finala ! Idemo do kraja...
Izronio je Stari za one što ga vole (Juli 23, 2004)

Avatar
AFC Ajax
Postovi: 503
Pridružen/a: 25 feb 2010, 16:28
Lokacija: Mooiste stad van allemaal
Kontakt:

Re: 1/2 Holandija-Urugvaj

Post Postao/la AFC Ajax » 03 jul 2010, 11:53

geronimo je napisao/la:
RiNo je napisao/la:Fali samo jos da Holandjani minutom sutnje u finalu odaju pocast zrtvama Srebrenickog genocida.
GO URUGUAY!
Od samog starta prvenstva pokusavam da shvatim pojedine koji simpatije odredjuju prema...nacizmu, feudalizmu, desnicarima i njihovoj suprotnoj strani, po broju muslimana u datoj ekipi, po ucinjenim gestovima prema BiH, po osmanlijskom carstvu, po boji koze, po ruznim zenama...po felsavoj glavi..... :twisted:

Ja sam licno svjestan odgovornosti holandskih trupa u zasticenoj zoni, ali mi to ne daje za pravo da se ne divim majstorijama Sneidera, Robbena i ostalih igraca te repke.

Bol je prevelika, naziv te drzave mnoge tjera u jauk ali vjeruj mi da se tamo skrasilo i snaslo mnogo tih istih ljudi, koji su prezivjeli golgotu. Da ne ulazim dalje u off, jer ne zelim na ovom forumu da pricam o tome...

Treba stvari odvajati i razlikovati...mrznja nicemu ne vodi.
U jednom mjestu u Holandiji zive bosanci koji su u velikom procentu porijeklom iz Srebrenice, nisam primijetio da se nesto zale na Holandiju. Naravno, odgovorne treba kazniti ali optuzivati cijelu naciju zbog odgovornosti jedne grupe ljudi... :roll:
Povezivati Holandsku reprezentaciju i genocid u Srebrenici je van svake pameti. Ali kako su na ovom forumu pretezno djeca iz osnovnih skola, nista me ne cudi...

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: 1/2 Holandija-Urugvaj

Post Postao/la juznjak> » 03 jul 2010, 12:01

Vamos Urugvaj Vamos Diegoooo 8-)
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

Avatar
MElloo
Postovi: 13018
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: 1/2 Holandija-Urugvaj

Post Postao/la MElloo » 03 jul 2010, 12:07

juznjak> je napisao/la:Vamos Urugvaj Vamos Diegoooo 8-)
VAmos Abreu :D Vamos CAvani ..VAMOS URUGUAY!!!!!!!!

Avatar
VanBasten
Moderator
Postovi: 6792
Pridružen/a: 27 nov 2008, 13:00
Kontakt:

Re: 1/2 Holandija-Urugvaj

Post Postao/la VanBasten » 03 jul 2010, 12:09

Kada je počelo prvenstvo iskreno bio sam razočaran igrom Holandije - čiji sam simpatizer otkako sam se upoznao s ovim sportom. Nije bilo one njihove prepoznatljive lepšravosti, akcija od kojih zastaje dah...ma znate o čemu pričam, ko je gledao Holandiju zna...

No pobjeđivali su, i baš govorim prijatelju, razočaran sam ali možeš me nazvati ludim al' ovo je neki znak da bi ove godine mogli podići trofej. Prvi put u historiji da ne umiru u ljepoti,a pobjeđuju. To mora biti neki znak. Haver mi se samo hinjski nasmijo - ko ono, žali Bože budale :mrgreen:

Poslije jučerašnje utakmice, u čiji ishod nisam sumnjao, pod punom moralnom i pravnom odgovornošću izjavljujem, Oranje će biti novi prvak svijeta! 8-)
glupost za hrabre je sebičan lijek

Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61296
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: 1/2 Holandija-Urugvaj

Post Postao/la Virtu4l » 03 jul 2010, 12:19

VanBasten je napisao/la:Poslije jučerašnje utakmice, u čiji ishod nisam sumnjao, pod punom moralnom i pravnom odgovornošću izjavljujem, Oranje će biti novi prvak svijeta! 8-)
Sigurno da će im jučerašnji meč podići krila, protivnik u polufinalu je po mjeri i nebi me iznenadilo da se tvoja predviđanja obistine.

Ja sam isto tako bio jedan od onih koji nisu vjerovali u Oranje nakon grupne faze.

slika
Evribadi sej Željo
Željoooo

Zaključano

Natrag na “Svjetsko Prvenstvo: Južna Afrika 2010.”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.