1/2 Holandija-Urugvaj

11. juni - 11. juli

Moderator/ica: admin

Ko ide dalje?

Holandija
79
75%
Urugvaj
27
25%
 
Ukupno glasova: 106

Avatar
-Paja
Postovi: 3145
Pridružen/a: 19 apr 2010, 21:51
Lokacija: Across to north and south to Key Largo
Kontakt:

Re: 1/2 Holandija-Urugvaj

Post Postao/la -Paja » 06 jul 2010, 22:51

Brnjoo je napisao/la:Pa normalno da Paja navija za Nizozemsku jer je tu Van Persie, mislim jedini preostali predstavnik Arsenala na Svjetskom prvenstvu :lol:

Ova utakmica jos jedan pokazatelj da Robben ne zna igrati desnom nogom
Drago mi je da si i ti shvatio da Fabregasova Spanija nema sanse i da ispadaju :mrgreen:


Ali ne boj se imace i Real Smadrid svog predstavnika Van Der Varta koji ce to sve odgledati sa klupe i dobiti par minuta u finalu hahahahaha


Arsenal dominira!
Dio Arsenala

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: 1/2 Holandija-Urugvaj

Post Postao/la harishp » 06 jul 2010, 22:53

Genghis je napisao/la:
harishp je napisao/la:
Genghis je napisao/la:Znas ti dobro na sta ja mislim, nakon sto je Holandija povela 3-1 , ti se nasao pametan sa "To bi bilo to" (u svom stilu, prIpametan) pa je na kraju tekme malo falilo da ispadnes papak.
O cemu ti,pa sta je roben izmasivao,trebali su mrezama za ribe lopte skupljati.
To je pobijeda bila i prije samog pocetka.
Holandjani igraju koliko im treba pa ti gledaj ko je ispao na kraju papak.
i jos kad i Svabe kmeknu firaune,bas cu se grohotom nasmijati.Sad si me bas zaintregirao. :mrgreen:
Koje Svabe? Oni sto igraju za trece mjesto ?
@juznjak - Nije tacno. Paja citavo vrijeme navija za Holandiju, a za Engleze je rekao da ce vrlo rano ispasti ;)
:lol: :mrgreen:
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
HOPLIT
Postovi: 1147
Pridružen/a: 31 maj 2010, 20:24

Re: 1/2 Holandija-Urugvaj

Post Postao/la HOPLIT » 06 jul 2010, 22:53

Holandezi su drugi gol dali iz ofsajda, jbg. Urugvaj je daleko dogurao a Forlan je ponovo pokazao da je igračina.
YNWA!

drop
Postovi: 2493
Pridružen/a: 01 mar 2009, 16:06
Kontakt:

Re: 1/2 Holandija-Urugvaj

Post Postao/la drop » 06 jul 2010, 22:54

-Paja je napisao/la:
drop je napisao/la:fol sad nije navijac engleske :lol: :lol: :lol:
Pogledajte ovu neuništivu glupost u mom potpisu :!:
neunistiva je tvoja glupost koji si citat cikija potpisao mojim imenom naravno ti si tvrdio da smo ista osoba samo sto administracija rekla drugacije.


Oj crni zabari sta vam se to dogodi? Naravno ja se salim Italijani su posteni a ovaj gif je moj dokaz kako su pokradeni, naime ocigledan penal nad De Rosijem nije sviran.
Ovo je tvoj citat/potpis bio covjece hahaha...što se javno izofira sad :lol: :lol:
Jao strašnog engleskog dominatora što se gubi ko abdest :mrgreen:
"To govori da uopce nemamo sta raspravljati o spanskim klubovima jer one koje ti nazivas spanskim su u sustini engleski klubovi". - Paja

Avatar
-Paja
Postovi: 3145
Pridružen/a: 19 apr 2010, 21:51
Lokacija: Across to north and south to Key Largo
Kontakt:

Re: 1/2 Holandija-Urugvaj

Post Postao/la -Paja » 06 jul 2010, 22:55

hajde nadji mi taj post?
Dio Arsenala

drop
Postovi: 2493
Pridružen/a: 01 mar 2009, 16:06
Kontakt:

Re: 1/2 Holandija-Urugvaj

Post Postao/la drop » 06 jul 2010, 22:57

-Paja je napisao/la:hajde nadji mi taj post?
jasta cu, sve trcim svakako...nemam pametnijeg posla nego da tražim sad tvoje gluposti.
Ma nebitno, samo ti nastavi sa samo-ismijavanjem meni ne smetaš...naprotiv :mrgreen:
"To govori da uopce nemamo sta raspravljati o spanskim klubovima jer one koje ti nazivas spanskim su u sustini engleski klubovi". - Paja

Avatar
-Paja
Postovi: 3145
Pridružen/a: 19 apr 2010, 21:51
Lokacija: Across to north and south to Key Largo
Kontakt:

Re: 1/2 Holandija-Urugvaj

Post Postao/la -Paja » 06 jul 2010, 22:59

drop je napisao/la:
-Paja je napisao/la:hajde nadji mi taj post?
jasta cu, sve trcim svakako...nemam pametnijeg posla nego da tražim sad tvoje gluposti.
Ma nebitno, samo ti nastavi sa samo-ismijavanjem meni ne smetaš...naprotiv :mrgreen:
Nije nebitno, nadji taj post ja cu prestati da pisem ovdje, naravno ti ga neces naci jer ne postoji. Dobro se sjecam te rasprave ja sam tvrdio da su Englezi oformili Barcelonu pa je zato na njihovom grbu Engleska zastava a prijatelj ciki je rekao to sto si citirao a ti kao pametnjakovic stavio moje ime ali eto neka nek stoji da se vidi koliko si "pametan"


No to nije tema, jos jednom da kazem zasluzen trijumf mocne Holandije!
Dio Arsenala

Avatar
Wolverine
Postovi: 6285
Pridružen/a: 08 avg 2009, 15:35
Lokacija: nicaZe
Kontakt:

Re: 1/2 Holandija-Urugvaj

Post Postao/la Wolverine » 06 jul 2010, 23:39

pricajte vi sta hocete ali je urugvaj debelo ostecen veceras. svirase ljudima dva nepostojeca ofsajda, onda ofsajd kod gola sneijdera nisu svirali iako je postojao (sviran valdezu i quagliareli).

Avatar
HuX
Postovi: 592
Pridružen/a: 10 jan 2010, 00:32
Kontakt:

Re: 1/2 Holandija-Urugvaj

Post Postao/la HuX » 06 jul 2010, 23:43

Wolverine je napisao/la:pricajte vi sta hocete ali je urugvaj debelo ostecen veceras. svirase ljudima dva nepostojeca ofsajda, onda ofsajd kod gola sneijdera nisu svirali iako je postojao (sviran valdezu i quagliareli).
sneijderov je gol potpuno regularan, van persie uopset nije bio u zaledju kad se upucivo udarac, ne znam sta si ti gledo ;)
Dok nam je predsjednik bio bravar,sva su nam vrata bila otvorena!
Bayern & Željo & Hajduk

Nasa najveca mana je sto smo muslimani!

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: 1/2 Holandija-Urugvaj

Post Postao/la harishp » 06 jul 2010, 23:44

Wolverine je napisao/la:pricajte vi sta hocete ali je urugvaj debelo ostecen veceras. svirase ljudima dva nepostojeca ofsajda, onda ofsajd kod gola sneijdera nisu svirali iako je postojao (sviran valdezu i quagliareli).
Ni prvi ni zadnji na ovom prvenstvu.Gotovo svaku tekmu neko bude zakinut.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
Wolverine
Postovi: 6285
Pridružen/a: 08 avg 2009, 15:35
Lokacija: nicaZe
Kontakt:

Re: 1/2 Holandija-Urugvaj

Post Postao/la Wolverine » 06 jul 2010, 23:44

HuX je napisao/la:
Wolverine je napisao/la:pricajte vi sta hocete ali je urugvaj debelo ostecen veceras. svirase ljudima dva nepostojeca ofsajda, onda ofsajd kod gola sneijdera nisu svirali iako je postojao (sviran valdezu i quagliareli).
sneijderov je gol potpuno regularan, van persie uopset nije bio u zaledju kad se upucivo udarac, ne znam sta si ti gledo ;)
gledo sam u van persijevu nogu. preporucujem da je i ti pogledas.

Avatar
-Paja
Postovi: 3145
Pridružen/a: 19 apr 2010, 21:51
Lokacija: Across to north and south to Key Largo
Kontakt:

Re: 1/2 Holandija-Urugvaj

Post Postao/la -Paja » 06 jul 2010, 23:47

Van Persi nije bio u ofsajdu a i lopta je pri sutu pogodila igraca Urugvaja.
Dio Arsenala

Avatar
HuX
Postovi: 592
Pridružen/a: 10 jan 2010, 00:32
Kontakt:

Re: 1/2 Holandija-Urugvaj

Post Postao/la HuX » 06 jul 2010, 23:50

Wolverine je napisao/la:
HuX je napisao/la:
Wolverine je napisao/la:pricajte vi sta hocete ali je urugvaj debelo ostecen veceras. svirase ljudima dva nepostojeca ofsajda, onda ofsajd kod gola sneijdera nisu svirali iako je postojao (sviran valdezu i quagliareli).
sneijderov je gol potpuno regularan, van persie uopset nije bio u zaledju kad se upucivo udarac, ne znam sta si ti gledo ;)
gledo sam u van persijevu nogu. preporucujem da je i ti pogledas.
[youtube][/youtube]

hmm ev tog detalja, noga jest bila, eh sad posto nije dirao loptu, a gornji dio tijela mu je bio u liniji sa odbranom :roll: :roll: :roll:

sta je reko beusan ako je ko gledao htv :)
Dok nam je predsjednik bio bravar,sva su nam vrata bila otvorena!
Bayern & Željo & Hajduk

Nasa najveca mana je sto smo muslimani!

KONGO
Postovi: 1017
Pridružen/a: 17 dec 2008, 23:58
Kontakt:

Re: 1/2 Holandija-Urugvaj

Post Postao/la KONGO » 06 jul 2010, 23:51

Mamu im narandzastu imperialisticku :evil:

Eto im sad njihove slobode, kurvaluk i droge a jos treba da Njemci udju u finale pa nek se onda sexaju sa zivotinjama. Dvije najgore nacije uz Engleze bez ikakvog morala i postenja, ljudski sljam.....
Izronio je Stari za one što ga vole (Juli 23, 2004)

Avatar
Wolverine
Postovi: 6285
Pridružen/a: 08 avg 2009, 15:35
Lokacija: nicaZe
Kontakt:

Re: 1/2 Holandija-Urugvaj

Post Postao/la Wolverine » 06 jul 2010, 23:52

@hux- van persea je imao namjeru igrat loptom, samo sto ju je promasio, pogledajte kretnju njegove noge kad lopta prodje ispred nje, radi iste stvari su paragvaju svirali ofsajd protiv spanije kad je cardozo krenuo na loptu glavom, ali je nije uspio udariti.. noga je bila u ofsajdu, samim tim je i on bio u ofsajdu.

i da, fakat sta je reko beusan? jel gldo ko afroviziju?

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17767
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: 1/2 Holandija-Urugvaj

Post Postao/la Omerbavarac » 06 jul 2010, 23:54

I tako to rade Olandezi. Iako je drugi gol sumnjiv pobjeda je zasluzena.
Robben=majstor. HAIL THE KING. 8-) 8-)
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
-Paja
Postovi: 3145
Pridružen/a: 19 apr 2010, 21:51
Lokacija: Across to north and south to Key Largo
Kontakt:

Re: 1/2 Holandija-Urugvaj

Post Postao/la -Paja » 07 jul 2010, 00:02

Urugvajac je dirao loptu nakon Snajderovog suta, gol je regularan! Naravno svi se digli oko toga sto je Van Persijeva noga par cenata bila u ofsajdu a niko ne spominje ocigledni ofsajd Ville zbog kojeg je Spanija prosla Portugal!
Dio Arsenala

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8228
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: 1/2 Holandija-Urugvaj

Post Postao/la geronimo » 07 jul 2010, 00:05

Veliki King Kahn veli da je sudac mogao svirati ofsajd. Gledao je kretanje golmana Urugvaja koji je ocekivao da Van Persi zahvati loptu. Pošto je dotični promašio balun onda je tek uslijedila reakcija golmana...ispostavilo se da je zakasnio sa intervencijom. Ofsajd je bio milimetarski ali dovoljan da dovede do ovakve situacije.

Šteta da Urugvajci nisu ovako navaljivali na gol Holandije malo ranije, kao što su činili posljednjih 7-8 minuta.

Kongo care, nemoj i ti započinjati tu priču. Ovdje se priča o balunu. ;)
Vom Jäger zum Gejagten

Avatar
-Paja
Postovi: 3145
Pridružen/a: 19 apr 2010, 21:51
Lokacija: Across to north and south to Key Largo
Kontakt:

Re: 1/2 Holandija-Urugvaj

Post Postao/la -Paja » 07 jul 2010, 00:14

hahaha dva igraca urugvaja zaklanjaju pogled golmanu jedan od njih i skrece loptu i od svega njega je Van Persijev potez zbunio jer bi inace on izvadio loptu koja je isla uz samu stativu :mrgreen: ofsajd minimalan, Van Persi ne utice na igru, djelic sekunde nikakva teza greska da bi se reklo da je neko pokraden i ostecen (da ne nabrajam sad utakmice sa ovog svjetskog)
Dio Arsenala

Avatar
Wolverine
Postovi: 6285
Pridružen/a: 08 avg 2009, 15:35
Lokacija: nicaZe
Kontakt:

Re: 1/2 Holandija-Urugvaj

Post Postao/la Wolverine » 07 jul 2010, 00:20

-Paja je napisao/la:hahaha dva igraca urugvaja zaklanjaju pogled golmanu jedan od njih i skrece loptu i od svega njega je Van Persijev potez zbunio jer bi inace on izvadio loptu koja je isla uz samu stativu :mrgreen: ofsajd minimalan, Van Persi ne utice na igru, djelic sekunde nikakva teza greska da bi se reklo da je neko pokraden i ostecen (da ne nabrajam sad utakmice sa ovog svjetskog)
ovo ako je vec greska, onda je jako velika greska, jer je utjecala ne samo na razvoj utakmice, vec i na krajnji rezultat iste.

Zaključano

Natrag na “Svjetsko Prvenstvo: Južna Afrika 2010.”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.