1/2 Njemacka - Spanija

11. juni - 11. juli

Moderator/ica: admin

Ko ide dalje?

Njemacka
93
53%
Spanija
81
47%
 
Ukupno glasova: 174

Avatar
harry_90
Postovi: 19786
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: 1/2 Njemacka - Spanija

Post Postao/la harry_90 » 08 jul 2010, 12:00

Nijemci sinoc nisu apsolutno nista napravili,jedva su presli centar :mrgreen: Ozil nije se ni pokazao sinoc,teatralan pad u 16-stercu Spanije,za svaku pohvalu,kad je vidio da se nemoze doci do gola,odmah padanje ;) Svabe igraju kako Paul prognozira :D
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
suntu jeu
Postovi: 695
Pridružen/a: 14 apr 2010, 15:01
Kontakt:

Re: 1/2 Njemacka - Spanija

Post Postao/la suntu jeu » 08 jul 2010, 12:01

juznjak> je napisao/la:ja ne vidjeh ljepu igru i aktraktivnu od strane svabica o kojoj ste vi trubili sve ove dane sta je bilo ?

Poenta je da sam ja ovo svjetsko prvenstvo uz utakmice Španije, ispijajući pivo, više sjedio na balkonu nego li što sam pratio utakmice.

Sve i jedna pobjeda na guzove rezultatima 1-0,2-1, etc., čak su u finalu zahvaljujući sudijskim greškama( ofsajd Villa-e itd)..


Ne kažem da je sinoć nezaslužena pobjeda, ipak su ih pročitali kao malu djecu te svaku akciju prekidali, ali Španija igra poprilično ružan fudbal za oko.
Zadnja izmjena: suntu jeu, dana/u 08 jul 2010, 12:03, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
nidjo_barca
Postovi: 2383
Pridružen/a: 08 jan 2009, 21:01
Lokacija: Camp Nou
Kontakt:

Re: 1/2 Njemacka - Spanija

Post Postao/la nidjo_barca » 08 jul 2010, 12:03

Jasno je koliko je Spanija prejaka i mocna.Dovoljno se i osvrnuti na komentare trenera i nekih igraca nakon utakmice.

Ruzan fudbal za vas,laike,ali ono je za mnoge umjetnost.Ono ne moze svako.
We are strikers who defend, we are defenders who attack, we are speed, we are strength, we are effort, we are precision, we are as one... We are Barça

Blaugrana

Mes Que Un Club

analiticar_
Postovi: 779
Pridružen/a: 04 jun 2010, 12:40
Kontakt:

Re: 1/2 Njemacka - Spanija

Post Postao/la analiticar_ » 08 jul 2010, 12:04

Ma Spanija ih otresla ko dijete zvecku...Nisu prisli golu 90 minuta..Nisam Casillasa ni vidio kako treba... :D
NS BIH + Reprezentacija BIH = Mafija, prodaju i stimaju utakmice i rade za kladionicarsku mafiju

Avatar
suntu jeu
Postovi: 695
Pridružen/a: 14 apr 2010, 15:01
Kontakt:

Re: 1/2 Njemacka - Spanija

Post Postao/la suntu jeu » 08 jul 2010, 12:04

nidjo_barca je napisao/la:Jasno je koliko je Spanija prejaka i mocna.Dovoljno se i osvrnuti na komentare trenera i nekih igraca nakon utakmice.

Ruzan fudbal za vas,laike,ali ono je za mnoge umjetnost.Ono ne moze svako.

Dobro stručnjak, ako si ti sinoć uživao u utakmici mogu te slobodno nazvati mazohistom.

BosnianHero
Postovi: 195
Pridružen/a: 01 mar 2010, 13:44
Kontakt:

Re: 1/2 Njemacka - Spanija

Post Postao/la BosnianHero » 08 jul 2010, 12:06

suntu jeu je napisao/la:
juznjak> je napisao/la:ja ne vidjeh ljepu igru i aktraktivnu od strane svabica o kojoj ste vi trubili sve ove dane sta je bilo ?

Poenta je da sam ja ovo svjetsko prvenstvo uz utakmice Španije, ispijajući pivo, više sjedio na balkonu nego li što sam pratio utakmice.

Sve i jedna pobjeda na guzove rezultatima 1-0,2-1, etc., čak su u finalu zahvaljujući sudijskim greškama( ofsajd Villa-e itd)..


Ne kažem da je sinoć nezaslužena pobjeda, ipak su ih pročitali kao malu djecu te svaku akciju prekidali, ali Španija igra poprilično ružan fudbal za oko.
ruzannnnnn fudbal........ajde bre malo lekaru podhitno samo mu reci to sto si ovdje napisao i dat ce on tebi prave antibiotike.....ma ko ga Bogati igra lijepo ako spanci igraju ruzno....jbm ga

Avatar
harry_90
Postovi: 19786
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: 1/2 Njemacka - Spanija

Post Postao/la harry_90 » 08 jul 2010, 12:06

Jel 10.7. Njemacka igra za 3 mjesto sa Urugvajem ?? Samo valja vidjet sta ce hobotnica Paul prognozirat,jer Nijemci igraju kako Paul prognozira :D

Gdje si sinoc Ozil,Klose,Bastian itd ?? :lol:
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61295
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: 1/2 Njemacka - Spanija

Post Postao/la Virtu4l » 08 jul 2010, 12:07

Hajde ne kakite sad, Španija je imala loptu, kao i u svakoj tekmi do sad, ali nije pokazala skoro ništa. Loša utakmica, ekipe su taktizirale, ušla je ćorka i to je to.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: 1/2 Njemacka - Spanija

Post Postao/la juznjak> » 08 jul 2010, 12:08

zna se da Barca igra najljepsi nogomet a Spanija igra kao Barcelona tako da 8-) zivjela nama igra Tiki Taka :)
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

Avatar
nidjo_barca
Postovi: 2383
Pridružen/a: 08 jan 2009, 21:01
Lokacija: Camp Nou
Kontakt:

Re: 1/2 Njemacka - Spanija

Post Postao/la nidjo_barca » 08 jul 2010, 12:08

suntu jeu je napisao/la:
nidjo_barca je napisao/la:Jasno je koliko je Spanija prejaka i mocna.Dovoljno se i osvrnuti na komentare trenera i nekih igraca nakon utakmice.

Ruzan fudbal za vas,laike,ali ono je za mnoge umjetnost.Ono ne moze svako.

Dobro stručnjak, ako si ti sinoć uživao u utakmici mogu te slobodno nazvati mazohistom.
Mozes me nazvati kako hoces,al ja uzivam u igrama Spanije i Barcelone.

Vala,koliko vidim i mnogi drugi isto tako,a samo ti ne.Sta da ti kazem,ko gubi ima pravo da se ljuti.
We are strikers who defend, we are defenders who attack, we are speed, we are strength, we are effort, we are precision, we are as one... We are Barça

Blaugrana

Mes Que Un Club

analiticar_
Postovi: 779
Pridružen/a: 04 jun 2010, 12:40
Kontakt:

Re: 1/2 Njemacka - Spanija

Post Postao/la analiticar_ » 08 jul 2010, 12:12

Njemacka je bila jako sretna na ovom SP..nemaju oni nikakav kvalitet nego su bili sretni pa davali te veoma bitne prve golove a sve nekako traljavo, i onda igraju na kontru...E jest tesko dati gol kad istrcis kontru 3 na 3 ili 4 na 4....Bas su velesila..pa nama su u po njemacke jedva dali 3 komada (2 iz penala)...
NS BIH + Reprezentacija BIH = Mafija, prodaju i stimaju utakmice i rade za kladionicarsku mafiju

Avatar
guber90
Postovi: 1354
Pridružen/a: 01 jul 2010, 19:11
Kontakt:

Re: 1/2 Njemacka - Spanija

Post Postao/la guber90 » 08 jul 2010, 12:16

analiticar_ je napisao/la:Njemacka je bila jako sretna na ovom SP..nemaju oni nikakav kvalitet nego su bili sretni pa davali te veoma bitne prve golove a sve nekako traljavo, i onda igraju na kontru...E jest tesko dati gol kad istrcis kontru 3 na 3 ili 4 na 4....Bas su velesila..pa nama su u po njemacke jedva dali 3 komada (2 iz penala)...
Jest jest bas nije tesko, pokazali su to juce Spanci u nekoliko navrata, a posebice onaj mali sebicni Pedro i to je jos bila kontra 2 na 1.
Messi zipa, eto Spahe ! ! !

Ukoliko vidite gresku u bilo kom od mojih postova, a da je vezana sa pravopisom, molio bih da mi ukazete na nju :). Hvala ! ! !

analiticar_
Postovi: 779
Pridružen/a: 04 jun 2010, 12:40
Kontakt:

Re: 1/2 Njemacka - Spanija

Post Postao/la analiticar_ » 08 jul 2010, 12:23

Pa Pedro se provalio pred milijardama....Umjesto da samo gurne loptu suigracu da je ovaj plasira gdje zeli, on zeli sam da dribla 30 ljudi i da da gol..E ne moze...

Vidjeli smo nakon 1-0 sta znaci kontra napad..Spanija je mogla dati jos najmanje 4-5 komada iz kontri...
NS BIH + Reprezentacija BIH = Mafija, prodaju i stimaju utakmice i rade za kladionicarsku mafiju

Avatar
guber90
Postovi: 1354
Pridružen/a: 01 jul 2010, 19:11
Kontakt:

Re: 1/2 Njemacka - Spanija

Post Postao/la guber90 » 08 jul 2010, 12:25

analiticar_ je napisao/la:Pa Pedro se provalio pred milijardama....Umjesto da samo gurne loptu suigracu da je ovaj plasira gdje zeli, on zeli sam da dribla 30 ljudi i da da gol..E ne moze...

Vidjeli smo nakon 1-0 sta znaci kontra napad..Spanija je mogla dati jos najmanje 4-5 komada iz kontri...
Pa to je poenta moje price Spanija to NE ZNA jarane oni znaju da iz prekida razbiju protivnika, da dalekometnim sutevima razbiju protivnika, da dugim pasovima razbiju protivnika, ustvari znaju sve sto se moze znat u fudbalu osim igrati kontre i da su u tom bolji bili ubili bi Njemce na mrtvo ime.
Messi zipa, eto Spahe ! ! !

Ukoliko vidite gresku u bilo kom od mojih postova, a da je vezana sa pravopisom, molio bih da mi ukazete na nju :). Hvala ! ! !

analiticar_
Postovi: 779
Pridružen/a: 04 jun 2010, 12:40
Kontakt:

Re: 1/2 Njemacka - Spanija

Post Postao/la analiticar_ » 08 jul 2010, 12:43

ma ebo kontre..to nije fudbal....Isto ce proci i Holandija....Nece moci prici golu...Spanija je najbolja svjetska ekipa koja igra najbolji fudbal vec par godina i zasluzuju da budu prvaci i cica mica gotova prica...
NS BIH + Reprezentacija BIH = Mafija, prodaju i stimaju utakmice i rade za kladionicarsku mafiju

Avatar
catalonia
Postovi: 673
Pridružen/a: 09 maj 2010, 00:39
Kontakt:

Re: 1/2 Njemacka - Spanija

Post Postao/la catalonia » 08 jul 2010, 13:26

zaslužena pobjeda španije
.

Avatar
Chologol
Postovi: 503
Pridružen/a: 08 maj 2010, 15:27
Lokacija: Fuente de Neptuno (Madrid)
Kontakt:

Re: 1/2 Njemacka - Spanija

Post Postao/la Chologol » 08 jul 2010, 14:32

Spanija ne igra kao Barca, te dvije taktike (Barce i Spanije) su nebo i zemlja, Spanijinu igru dirigira Vicente del Bosque! A kako je on igrao evo par dokaza:



Znaci, Real je prije Barce igrao tu igru za koju danas svi kazu "igra ko Barca", samo pali su u zaborav od kada je sa klupe otisao VICENTE DEL BOSQUE, koji dan danas igra po svome!

Sto se tice direktno utakmice, novinar El Paisa je rekao: "Ako je nogomet umjetnost, onda je Španjolska momčad koju treba gledati. Španjolska je bila odvažna, odlučna i odigrala je najbolju utakmicu u dosadašnjem dijelu turnira. Imali su sve, posjed lopte, igru i prilike."

Ova reprezentacija Spanjolske pokazala je da joj niko trenutno nije ravan na svijetu (satarat ce holandjane), gluhonijemci su nesto pokusavali preko kontri, ali Spanci su se brzo transformisali i sujetili im lagano sve napade, samo me cudi kako Biskvit u ovoj utakmici nije nista zasro, al nea veze, jest zato ****, jbo mater svoju bitniji mu je gol nego prolaz reprezentacije...

VIVA ESPANA! VIVA ESPANA!
Rey de la furia española...

Avatar
Wolverine
Postovi: 6285
Pridružen/a: 08 avg 2009, 15:35
Lokacija: nicaZe
Kontakt:

Re: 1/2 Njemacka - Spanija

Post Postao/la Wolverine » 08 jul 2010, 14:36

ma igra barcelone i spanije je ko nebo i zemlja ljudi moji. barcelona igra sa tri napadaca i jednim zadnjim veznim, dok spanija igra sa samo jednim napadacem i dva zadnja vezna. jeino sto im igru cini slicnom je xavi na sredini i njegovi pasovi, te konstantna vracanja lopte golmanu.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61295
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: 1/2 Njemacka - Spanija

Post Postao/la Virtu4l » 08 jul 2010, 14:38

Wolverine je napisao/la:te konstantna vracanja lopte golmanu.
Da, i onda kažu Španija je imala 500 uspješnih pasova, a 70% od toga su bezopasna dodavanja na pola metra.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9831
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: 1/2 Njemacka - Spanija

Post Postao/la Nail for Real » 08 jul 2010, 14:38

A jbt, ne mogu da vjerujem da kazete da Spanija igra dosadno. Pa ubili su Njemce i posjedom i prilikama. A majstorsko cuvanje lopte je umjetnost sama za sebe. Znaci, moras izgubit loptu da bi igrao lijepo :roll: :roll:
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

Zaključano

Natrag na “Svjetsko Prvenstvo: Južna Afrika 2010.”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.