Sportski komentatori

Derdiyok
Kontakt:

PostPostao/la Derdiyok » 25 nov 2017, 00:56

QUARTERBACK WroteColonMa najveci kraljevi su ona dvojica na eurosportu sto zajedno prenose, i isto je budalas bio onaj sto je onaj ludi sport prenosio kineski hahahahaha

fazileeeee ovo nisu istine :urnebes: :urnebes: :urnebes:

Pipno si, popno si fazilee
Vidjeli smo svi fazileee

:rol: :rol:

Sent from my LG-P880 using Tapatalk
My name is Maximus Decimus Meridius,Commander of the Armies of the North,General of the Felix Legions,servant to the true emperor,Marcus Aurelius.Father to a murdered son,husband to a murdered wife.And I will have my vengeance,in this life or the next.

uNbx
Kontakt:

PostPostao/la uNbx » 25 nov 2017, 02:27

Nije normalan. :urnebes:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

miki_92
Kontakt:

PostPostao/la miki_92 » 25 nov 2017, 09:53

QUARTERBACK WroteColonMa najveci kraljevi su ona dvojica na eurosportu sto zajedno prenose, i isto je budalas bio onaj sto je onaj ludi sport prenosio kineski hahahahaha

Potpuno nepotrebno kurcenje :lol: :lol: :lol:

ima i ovo

“You can have results or excuses. NOT BOTH.”

#FREEBRAX

filip13
Kontakt:

PostPostao/la filip13 » 25 nov 2017, 11:26

:lol: :lol:

QUARTERBACK
Kontakt:

PostPostao/la QUARTERBACK » 26 nov 2017, 00:48

hahahahahaha nekoliko sam puta ovo gledao, al nisam od smijeha dosad primjetio kad na kraju prenosa prikazuju selektora tajlanda, kaze evo selektora iz desnog profila, tako se dogovorili s rezijom prije meca posto mozda ima djece koja ovo gledaju :rol: :lol:

ja mislim da su ovi iz eurosporta namjerno ovu budalu pustili da ovo komentarise ne vjerujem da su mu dali da ovo prenosi zato sto je neki strucnjak za ovaj sport hahahah bas je prelud
Arsène Wenger on Rosický: "He was wonderful. He's a player we all love. If you love football, you love Tomáš."

uNbx
Kontakt:

PostPostao/la uNbx » 26 nov 2017, 01:57

QUARTERBACK WroteColonhahahahahaha nekoliko sam puta ovo gledao, al nisam od smijeha dosad primjetio kad na kraju prenosa prikazuju selektora tajlanda, kaze evo selektora iz desnog profila, tako se dogovorili s rezijom prije meca posto mozda ima djece koja ovo gledaju :rol: :lol:

ja mislim da su ovi iz eurosporta namjerno ovu budalu pustili da ovo komentarise ne vjerujem da su mu dali da ovo prenosi zato sto je neki strucnjak za ovaj sport hahahah bas je prelud

To sam i ja tek danas provalio, a slušao x puta, i to pazi ironije, puštam to zetu i sestri, a djeca skaču oko laptopa. Umalo umro nisam. :urnebes:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

alan_kardec
Kontakt:

PostPostao/la alan_kardec » 26 nov 2017, 07:10

:lol: :lol:

ovog hors dobro radi, očigledno
RIP Adis Selmanović

Tebe volim ja jer si najbolja, jer si mome srcu najdražaa

SF6
Kontakt:

PostPostao/la SF6 » 06 dec 2017, 22:39

miki_92 WroteColon

Potpuno nepotrebno kurcenje :lol: :lol: :lol:

ima i ovo

Sudija kaze:Dobro je momak

Kakva napetost hohoho

:tokralju: :tokralju:

Mig_Mig
Kontakt:

PostPostao/la Mig_Mig » 16 dec 2017, 19:16

Dragi Velide kakve nebuloze pricas :crazy: :lol: "Ronaldov Hobi, skupljanje zlatnih lopti u cemu je apaolutni rekorder, ali ima jedan momak iz Argentine koji zivi u Spaniji isto pet" :bow: :tokralju:
“Da li znate konačnu istinu o Calcipoliju? Gianni i Umberto Agnelli su umrli.Da su još uvek tu,ništa od ovoga se ne bi desilo.” Luciano Moggi
JUVENTUS ★3★5★
San Antonio Spurs
Indianapolis Colts
Juan Martin Del Potro
Gianluigi Buffon

Natrag na “Ostalo”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.