Damir Mulaomerović

Avatar
Claus
Postovi: 6771
Pridružen/a: 10 feb 2011, 18:52
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la Claus » 16 sep 2016, 11:51

pinoglavi je napisao/la:Nermine pokusaj se sam banovati ako ne ide nek to neko drugi rijesi. Procitaj kakve si gluposti navaljao
Čitam i ne vjerujem.

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la nerminh74 » 16 sep 2016, 12:18

Claus je napisao/la:
pinoglavi je napisao/la:Nermine pokusaj se sam banovati ako ne ide nek to neko drugi rijesi. Procitaj kakve si gluposti navaljao
Čitam i ne vjerujem.
Interesatno vecem broju nas branjenje mulaomerovica je malo reci glupost
Npr. glupost je reci zasto emocije u pracenju reprezentacije, pa zasto se ona prati ako ne radi emocije
Ko je ne prati radi emocije bujrum ima stotine onih menager igri
A naravno da ce biti emocija kada neko poput mulaomerovica preuzme svetinju, a pogotovo ce ih biti jos vise kada neko branj hinjsku izdajicu
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
Claus
Postovi: 6771
Pridružen/a: 10 feb 2011, 18:52
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la Claus » 16 sep 2016, 12:27

nerminh74 je napisao/la:
Claus je napisao/la:
pinoglavi je napisao/la:Nermine pokusaj se sam banovati ako ne ide nek to neko drugi rijesi. Procitaj kakve si gluposti navaljao
Čitam i ne vjerujem.
Interesatno vecem broju nas branjenje mulaomerovica je malo reci glupost
Npr. glupost je reci zasto emocije u pracenju reprezentacije, pa zasto se ona prati ako ne radi emocije
Ko je ne prati radi emocije bujrum ima stotine onih menager igri
A naravno da ce biti emocija kada neko poput mulaomerovica preuzme svetinju, a pogotovo ce ih biti jos vise kada neko branj hinjsku izdajicu
Niko Damira ne amnestira od odgovornosti za neuspjeh, ali smiješno je kada se selektor pokušava etiketirati kao ultimativni krivac za fijasko, samo zbog tobožnjeg "mira u kući", iako je i slijepcu jasno kome se prvenstveno trebamo zahvaliti na izostanku s Eurobasketa.

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21794
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la Unofficialpage » 16 sep 2016, 12:28

Claus je napisao/la:Niko Damira ne amnestira od odgovornosti za neuspjeh, ali smiješno je kada se selektor pokušava etiketirati kao ultimativni krivac za fijasko, samo zbog tobožnjeg "mira u kući", iako je i slijepcu jasno kome se prvenstveno trebamo zahvaliti na izostanku s Eurobasketa.
A koje taj prvenstveni krivac?
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
Claus
Postovi: 6771
Pridružen/a: 10 feb 2011, 18:52
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la Claus » 16 sep 2016, 12:31

Unofficialpage je napisao/la:
Claus je napisao/la:Niko Damira ne amnestira od odgovornosti za neuspjeh, ali smiješno je kada se selektor pokušava etiketirati kao ultimativni krivac za fijasko, samo zbog tobožnjeg "mira u kući", iako je i slijepcu jasno kome se prvenstveno trebamo zahvaliti na izostanku s Eurobasketa.
A koje taj prvenstveni krivac?
Onaj koji je konstantno sabotirao repku i narušavao atmosferu u timu svojim idiotarijama, umjesto da je kao kapiten, vođa i najbolji igrač odvede do uspjeha.

save
Postovi: 493
Pridružen/a: 19 okt 2014, 19:34
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la save » 16 sep 2016, 12:38

Claus je napisao/la:
Unofficialpage je napisao/la:
Claus je napisao/la:Niko Damira ne amnestira od odgovornosti za neuspjeh, ali smiješno je kada se selektor pokušava etiketirati kao ultimativni krivac za fijasko, samo zbog tobožnjeg "mira u kući", iako je i slijepcu jasno kome se prvenstveno trebamo zahvaliti na izostanku s Eurobasketa.
A koje taj prvenstveni krivac?
Onaj koji je konstantno sabotirao repku i narušavao atmosferu u timu svojim idiotarijama, umjesto da je kao kapiten, vođa i najbolji igrač odvede do uspjeha.
tako je :thumbup:

Avatar
bhsport
Postovi: 11260
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la bhsport » 16 sep 2016, 12:40

Claus je napisao/la:
Unofficialpage je napisao/la:
Claus je napisao/la:Niko Damira ne amnestira od odgovornosti za neuspjeh, ali smiješno je kada se selektor pokušava etiketirati kao ultimativni krivac za fijasko, samo zbog tobožnjeg "mira u kući", iako je i slijepcu jasno kome se prvenstveno trebamo zahvaliti na izostanku s Eurobasketa.
A koje taj prvenstveni krivac?
Onaj koji je konstantno sabotirao repku i narušavao atmosferu u timu svojim idiotarijama, umjesto da je kao kapiten, vođa i najbolji igrač odvede do uspjeha.
Preko Rusije nismo nikad mogli i tesko da cemo ikad moci pa ako nam se kapiten zvao Lebron a ne Mirza.
Svaliti krivicu sa selektora cija je jedina akcija, ti tu, ti tu a ti Juka igraj 1 na 1, naustrb covjeka koji nam je donio toliko EB i takvih pobjeda na EB.
Bezobrazluku kraja nema pa makar. Mi smo u ovoj grupi bili osudjeni na neuspjeh, posebno kada si jak na poziciji 4 i 5 a prve 3 nemas pokrivene, tacnije Minja MIlosevic ti je treci igrac repke i sa njim hoces preko Rusije.
Da nije smijesno bilo bi zalosno.
Mirzu svedi udvoje i ko je jedini koristio takve situacije mali Zahiragic, jer nemas drugog sutera u ekipi, nemas ga.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21794
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la Unofficialpage » 16 sep 2016, 12:40

Znao sam da ćeš to reći. Košarka nije idividualni sport već timski. Da bi jedan igrač pružio svoju igru ovi ostali moraju raditi za njega. Jer u suprotnom će i taj izgledati kao totalni idot. Prvenstveno se trebaš(mo) zahvaliti Damiru Mulaomeriviću, zbog neznanja, zbog neuspostavljanja autoriteta, totalnog fijaska u igri. Kod nas se nije znalo gdje ko treba trčati. Primi igrač loptu i ide kroz petoricu i tu je isključivi krivac selektor. Neopravdavam Mirzu zbog ne baš totalnog poštovanja pa i želje za igru ali reći da je on jedini krivac nije uredu. Ne možeš poštovati ili očekivati neko poštovanje ako skoro pa svakodnevno dozvoljaš roštiljanje, opijanje, igranke. Ne ide to skupa.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la pinoglavi » 16 sep 2016, 12:41

Nermine neumjesne su stvari koje si napisao u svome postu spominjujuci neke stvari koje nema potrebe da se spominju. Jasno mi je da nisi za Damira, pa nisam ni ja, ali ga ti predstavljas kao da je uzeo snajper i resetao po tvom gradu za vrijeme rata a ustvari je kosarkas koji nije dobio poziv BiH i otisao vrlovjerovatno trbuhom za kruhom u Hrvatsku i koji poslije toga nijednu ruznu rijec za BiH nije rekao iako ste mu ti nermine i tebi slicni **** od do u Skenderiji

A ti unof nastavljas komentarisati i analizirati svetu igru a pogledas 10ak utakmica godisnje ukljucujuci one nase kadete i ove 4 utakmice sada
Zadnja izmjena: pinoglavi, dana/u 16 sep 2016, 12:43, ukupno mijenjano 1 put.
Nad tobom sunce najljepše sja

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la nerminh74 » 16 sep 2016, 12:42

Unofficialpage je napisao/la:Znao sam da ćeš to reći. Košarka nije idividualni sport već timski. Da bi jedan igrač pružio svoju igru ovi ostali moraju raditi za njega. Jer u suprotnom će i taj izgledati kao totalni idot. Prvenstveno se trebaš(mo) zahvaliti Damiru Mulaomeriviću, zbog neznanja, zbog neuspostavljanja autoriteta, totalnog fijaska u igri. Kod nas se nije znalo gdje ko treba trčati. Primi igrač loptu i ide kroz petoricu i tu je isključivi krivac selektor. Neopravdavam Mirzu zbog ne baš totalnog poštovanja pa i želje za igru ali reći da je on jedini krivac nije uredu. Ne možeš poštovati ili očekivati neko poštovanje ako skoro pa svakodnevno dozvoljaš roštiljanje, opijanje, igranke. Ne ide to skupa.
:salut:
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

save
Postovi: 493
Pridružen/a: 19 okt 2014, 19:34
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la save » 16 sep 2016, 12:45

nerminh74 je napisao/la:
Claus je napisao/la:
pinoglavi je napisao/la:Nermine pokusaj se sam banovati ako ne ide nek to neko drugi rijesi. Procitaj kakve si gluposti navaljao
Čitam i ne vjerujem.
Interesatno vecem broju nas branjenje mulaomerovica je malo reci glupost
Npr. glupost je reci zasto emocije u pracenju reprezentacije, pa zasto se ona prati ako ne radi emocije
Ko je ne prati radi emocije bujrum ima stotine onih menager igri
A naravno da ce biti emocija kada neko poput mulaomerovica preuzme svetinju, a pogotovo ce ih biti jos vise kada neko branj hinjsku izdajicu
Prođimo se patetika tipa 'svetinja'. Kakva bolan svetinja. Svetinja u kojoj su lopovi na čelu svega, u kojoj hara nepotizam, vladavina nezakona, korupcija, u kojoj je tkz drzava i vlast digla ruke od svog naroda, u kojoj cvijeta kriminal i nezakonje. Ne živi se od sevdalinki, Sarajevo film festivala, Kulina bana, i patetike kojom nas hrane. Doduse ima i onih kojima je i dobro u ovakvoj 'svetinji' ....

Svetinja može biti jedna zemlja poput recimo Švedske, Njemačke, Norveške, Novog Zelanda i drugih uređenih društava gdje se država brine o svojim građanima.

Avatar
Kobe Bryant
Postovi: 7295
Pridružen/a: 30 jan 2009, 14:28
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la Kobe Bryant » 16 sep 2016, 12:46

nerminh74 je napisao/la:
Claus je napisao/la:
pinoglavi je napisao/la:Nermine pokusaj se sam banovati ako ne ide nek to neko drugi rijesi. Procitaj kakve si gluposti navaljao
Čitam i ne vjerujem.
Interesatno vecem broju nas branjenje mulaomerovica je malo reci glupost
Npr. glupost je reci zasto emocije u pracenju reprezentacije, pa zasto se ona prati ako ne radi emocije
Ko je ne prati radi emocije bujrum ima stotine onih menager igri
A naravno da ce biti emocija kada neko poput mulaomerovica preuzme svetinju, a pogotovo ce ih biti jos vise kada neko branj hinjsku izdajicu
Zna Nermin da se vrlo često ne slažem sa njegovim stavom i javno to kažem , ali ovdje "ubo u sridu" , Mulaomerović je samo rakav izdajnik da nema smisla o tome diskutovati , on nije Markota ili Stanko Barač.... (koji bi teško šta postigli bez reprezentacije) nego jedan od boljih eurpskih PG u tom trenutku. Emocije su tu bile duboke i pogotovo što su mu roditelji bili u ratu, ....
Po meni nema veće izdajice u sportu od njega , to bi bilo u rangu da su Bolić , Baljić, Hasan , Kodro, Hibić i Konjić (Hibić i Konjić su imali pozive Ćire) izabrali Hrvatsku !

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la pinoglavi » 16 sep 2016, 12:50

Razumijem da vam je Damir izdajica sto je izabrao Hrvatsku kada nije dobio poziv od BiH i sto je isao trbuhom za kruhom ali dokazivati neku poentu za njega uz primjer Srebrenice, nazivati ga ustasom, ili njega kriviti sto je Mirza Teletovic obicni smrad je jednostavno bolesno.
Nad tobom sunce najljepše sja

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la nerminh74 » 16 sep 2016, 12:54

save je napisao/la:
nerminh74 je napisao/la:
pinoglavi je napisao/la:Nermine pokusaj se sam banovati ako ne ide nek to neko drugi rijesi. Procitaj kakve si gluposti navaljao
Interesatno vecem broju nas branjenje mulaomerovica je malo reci glupost
Npr. glupost je reci zasto emocije u pracenju reprezentacije, pa zasto se ona prati ako ne radi emocije
Ko je ne prati radi emocije bujrum ima stotine onih menager igri
A naravno da ce biti emocija kada neko poput mulaomerovica preuzme svetinju, a pogotovo ce ih biti jos vise kada neko branj hinjsku izdajicu
Prođimo se patetika tipa 'svetinja'. Kakva bolan svetinja. Svetinja u kojoj su lopovi na čelu svega, u kojoj hara nepotizam, vladavina nezakona, korupcija, u kojoj je tkz drzava i vlast digla ruke od svog naroda, u kojoj cvijeta kriminal i nezakonje. Ne živi se od sevdalinki, Sarajevo film festivala, Kulina bana, i patetike kojom nas hrane. Doduse ima i onih kojima je i dobro u ovakvoj 'svetinji' ....

Svetinja može biti jedna zemlja poput recimo Švedske, Njemačke, Norveške, Novog Zelanda i drugih uređenih društava gdje se država brine o svojim građanima.
Cuj patetike, kontas li ti uopce pojam reprezentacije, ona nije klub pa kada je vode pokvarenjaci ti mozes odluciti vise ga ne pratiti
Pa reprezentacija se isklucivo prati radi emocija, da nije tako da se prati samo radi kvaliteta igraca ili igara onda bi prati nekog drugog, ali ponavljam to je klubsko razmisljanje
Reprezentacija se prati radi emocija, nacionalnog ponosa i kao sto joj ime kaze reprezentovanja zemlje i nacije
Pinoglavi, ne izvrci rijeci pozivanje na srebrenicu je iskljucivo radi pozivanja da se iskljuce emocije
I ja sam protiv toga da ga nazivaju ustasom, ali on je po definiciji de facto izdajnik
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la pinoglavi » 16 sep 2016, 12:58

Ne izvrcem rijeci samo mislim da nema smisla sto takva poredjenja radis. I meni je drago sto Damir ode jer ne zna ali smijesno mu je natovariti i sto treba i sto ne treba. Evo koga uzeti kao narednog selekotra, jbt ispada mi plivamo u parama pa samo selektori u rangu Duska dolaze u obzir. A poslije ciganluka u Mejdanu nece doci takva imena taman da im milione damo.
Nad tobom sunce najljepše sja

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la nerminh74 » 16 sep 2016, 13:16

pinoglavi je napisao/la:Ne izvrcem rijeci samo mislim da nema smisla sto takva poredjenja radis. I meni je drago sto Damir ode jer ne zna ali smijesno mu je natovariti i sto treba i sto ne treba. Evo koga uzeti kao narednog selekotra, jbt ispada mi plivamo u parama pa samo selektori u rangu Duska dolaze u obzir. A poslije ciganluka u Mejdanu nece doci takva imena taman da im milione damo.
Moje poredzenje sa srebrenicom je strogo vezano za emocije
Non stop se pominje ivanovic ko da niko ranije nije trenirao BiH
Evo ja sam pomenuo dzkica koje cak bio opcija prije mulaomerovica, ali savez htjeo ustedjeti bukva nekoga koga bi kontrolisao, a radio bi za neku ne veliku svotu i on bi bio super
A naprotiv poslje sveg ovog s.ranja upravo je najbolji momenatda neko postane selektor jer iz ove situacije je daleko lakse ici gore zato sto javnost ima manja ocekivanja, a igraci poslje svega sto se dedilo nece se zaj.ebavati nego ce pripreme i igru puno ozbiljnije shvatati, dovoljno je pogledati kakav su imali pristup sa svedskom
Cak bi sada mirza dosao na vrijeme i ponasao bi se kao kapiten
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la High » 16 sep 2016, 15:27

Rokoko87 je napisao/la:Damire ostani!
:kafa:
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
bhsport
Postovi: 11260
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la bhsport » 16 sep 2016, 15:31

Unofficialpage je napisao/la:Znao sam da ćeš to reći. Košarka nije idividualni sport već timski. Da bi jedan igrač pružio svoju igru ovi ostali moraju raditi za njega. Jer u suprotnom će i taj izgledati kao totalni idot. Prvenstveno se trebaš(mo) zahvaliti Damiru Mulaomeriviću, zbog neznanja, zbog neuspostavljanja autoriteta, totalnog fijaska u igri. Kod nas se nije znalo gdje ko treba trčati. Primi igrač loptu i ide kroz petoricu i tu je isključivi krivac selektor. Neopravdavam Mirzu zbog ne baš totalnog poštovanja pa i želje za igru ali reći da je on jedini krivac nije uredu. Ne možeš poštovati ili očekivati neko poštovanje ako skoro pa svakodnevno dozvoljaš roštiljanje, opijanje, igranke. Ne ide to skupa.
Eto lijepo si napisao. Svako od igraca snosi svoj dio krivice, a glavni krivac je selektor. Ne mozes sve na Mirzu svaliti.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Claus
Postovi: 6771
Pridružen/a: 10 feb 2011, 18:52
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la Claus » 16 sep 2016, 15:44

Ma nisu igrači ništa krivi, pogotovo Teletović, sve je do Damira, tako će nam biti lakše, nećemo morati pogledati istini u oči nego ćemo se nastaviti zavaravati kao milion puta do sada. :salut:

Hvala ti kapitenu što si sabotirao reprezentaciju, što si se ispucavao k'o manijak, što si potkopavao autoritet selektora, što si ga ignorisao kad god bi isti uzeo time-out, što si stavio yebene Ruse ispred svojih saigrača i demonstrirao to "davljenjem" Muse kada ti je isti prigovorio što se nisi ponio kapitenski i branio mlađeg kolegu... Hvala ti što si uopće došao da igraš, za prosječnog Bošnju je i to velika stvar, ipak si pokazao dobru volju predstavljajući svoj nacionalni tim, a kao velika "NBA zvijezda" nisi bio dužan to da uradiš. :yawn:

Još jednom, veliko hvala, kapitenu! I poslije Mirze - Mirza. :tokralju:

Avatar
Federer17
Postovi: 7109
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la Federer17 » 16 sep 2016, 16:12

De ba @Claus ne prosipaj se, pametnije ti je vjeruj mi. @Nermine sto ovo ne stavis pod katanac, bilo je vec kako se sjecam, pa evo opet se ovdje povlace iste price. Jadna je nasa ova drzava svakako, izdajice i oni koji su bjezali glavom bez obzira imaju bolje poslove i uslove za zivot od onih koji su dali ruke, noge, organe za ovu drzavu. Takvi ti se sutra bratime sa onim koji su ih jucer granatirali, pobili i opustosili ovo malo drzavice.

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], ReX2 i 18 gostiju.