Damir Mulaomerović

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la pinoglavi » 15 sep 2016, 15:58

Mirza se Dusku nije ni odazvao na EB. Toliko o tome.
Nad tobom sunce najljepše sja

Avatar
delinjo
Postovi: 24118
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la delinjo » 15 sep 2016, 15:58

izdajici oduzeti pasos nakon ove ostavke i nikada ga vise ne pustiti u drzavu....mars u Hrvatsku !
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61404
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la Virtu4l » 15 sep 2016, 16:05

Damiru nista ne zamjeram, posebno ne za nesto od prije 20 godina, mozda je moglo drugacije, ali gubili smo mi i vece od njega.

Nije on kalibar da se uhvati u kostac sa ovom problematikom, nema taj autoritet i postupio je logicno i ispravno.

Hvala mu za sve.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Evolution87
Postovi: 14243
Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la Evolution87 » 15 sep 2016, 16:05

mrs smradu pogani
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la Rokoko87 » 15 sep 2016, 16:06

Mandali temu.
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Mort4l
Postovi: 26
Pridružen/a: 12 sep 2016, 04:01
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la Mort4l » 15 sep 2016, 17:01

:cry:

Avatar
bhsport
Postovi: 11283
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la bhsport » 15 sep 2016, 17:35

biskitt je napisao/la:
bhsport je napisao/la:I trebali su zvati covjeka koji 2 godine nije igrao kosarku i koji je imao maltene nikakvu minutazu u seniorima...
Pa eto hrvati su ga zovnuli, njima je valjao, mi smo imali bolje i cemu rasprava :D. Tj od 93 je bio u Hr, a od 94 u Ciboni.
Tako je, docekao njihov poziv, nas nije htio. Dozivio u skenderiji sto je dozivio. Gledao sam ga ko Ciru, Acu Petrovica, hrvatskog trenera jer on to i jeste.
Pokazao moralan cin time sto je podnio ostavku.
Sada moze konkurisati za HKS. Sretno Damire. Pokusao si, ne znas jos uvijek.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
biskitt
Postovi: 837
Pridružen/a: 05 jun 2008, 13:33
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la biskitt » 15 sep 2016, 21:32

bhsport je napisao/la:
biskitt je napisao/la:
bhsport je napisao/la:I trebali su zvati covjeka koji 2 godine nije igrao kosarku i koji je imao maltene nikakvu minutazu u seniorima...
Pa eto hrvati su ga zovnuli, njima je valjao, mi smo imali bolje i cemu rasprava :D. Tj od 93 je bio u Hr, a od 94 u Ciboni.
Tako je, docekao njihov poziv, nas nije htio. Dozivio u skenderiji sto je dozivio. Gledao sam ga ko Ciru, Acu Petrovica, hrvatskog trenera jer on to i jeste.
Pokazao moralan cin time sto je podnio ostavku.
Sada moze konkurisati za HKS. Sretno Damire. Pokusao si, ne znas jos uvijek.
bhsport je napisao/la:
biskitt je napisao/la:
bhsport je napisao/la:I trebali su zvati covjeka koji 2 godine nije igrao kosarku i koji je imao maltene nikakvu minutazu u seniorima...
Pa eto hrvati su ga zovnuli, njima je valjao, mi smo imali bolje i cemu rasprava :D. Tj od 93 je bio u Hr, a od 94 u Ciboni.
Tako je, docekao njihov poziv, nas nije htio. Dozivio u skenderiji sto je dozivio. Gledao sam ga ko Ciru, Acu Petrovica, hrvatskog trenera jer on to i jeste.
Pokazao moralan cin time sto je podnio ostavku.
Sada moze konkurisati za HKS. Sretno Damire. Pokusao si, ne znas jos uvijek.
Sam sebe ponistavas, kazes nije dovoljno dobar pa kasnije nije htio. A ja kazem nije nikad ni dobio poziv.

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la KK_Bosna » 15 sep 2016, 21:36

bhsport je napisao/la:Gledao sam ga ko Ciru, Acu Petrovica, hrvatskog trenera jer on to i jeste.
to je to. bio je treci stranac na klupi bih, nazalost sviju nas najneuspjesniji.

oni koji govore da je namjerno unistio repku su ludi, pa nece covjek ici protiv sebe i srozavati sebi karijeru. nazalost, pokusao je na jaranski fazon sa igracima, ali sa stokom ne mozes fino, samo cvrsta ruka tu pomaze.

hvala mu sto je pokusao, neka ispuni obecanje i nek postane trener reala i nek mu musa igra 40 minuta.
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Fidelis
Postovi: 1325
Pridružen/a: 08 jun 2015, 15:08
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la Fidelis » 16 sep 2016, 00:05

Kakav god bio treba biti posten pa reci da je ostavkom pokazao dozu morala,dostojanstva i obraza.
Mislim da je prvi selektor neke nase reprezentacije koji je nakon neuspjeha podnio ostavku,to se kod nas nikad nije desilo,uvijek su se nalazila neka opravdanja.

Ovo mora postati praksa a ne izuzetak,nisi ostvario cilj sam idi prije nego sto budes otjeran.Nema izgovora,opravdavanja,okolnosti...odyebi da si ne znam ko i ne znam sta napravio prije.


nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la nerminh74 » 16 sep 2016, 07:20

Fidelis je napisao/la:Kakav god bio treba biti posten pa reci da je ostavkom pokazao dozu morala,dostojanstva i obraza.
Mislim da je prvi selektor neke nase reprezentacije koji je nakon neuspjeha podnio ostavku,to se kod nas nikad nije desilo,uvijek su se nalazila neka opravdanja.

Ovo mora postati praksa a ne izuzetak,nisi ostvario cilj sam idi prije nego sto budes otjeran.Nema izgovora,opravdavanja,okolnosti...odyebi da si ne znam ko i ne znam sta napravio prije.
Mislim da je Neno da isto ostavku kada se nije plasirao na EP
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la nerminh74 » 16 sep 2016, 07:24

Eto nije mogao ne igrati i pauzirati pa zaigrati za BiH, ma jadnik
Fuj za nase novinare
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
maximusdecimus
Postovi: 891
Pridružen/a: 23 apr 2012, 16:14
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la maximusdecimus » 16 sep 2016, 08:43

delinjo je napisao/la:izdajici oduzeti pasos nakon ove ostavke i nikada ga vise ne pustiti u drzavu....mars u Hrvatsku !
Ima hrvatski pasos, mislis da ce se on zajebavat s bosanskim s kojim moze samo u Tursku bez vize. U svaku drugu drzavu da krene slijedi mu skidanje do gola i pregledavanje anusa na granici :D. I kako mislis ne pustit ga u drzavu, jel ovo Sjeverna Koreja mozda??? Ccc

Avatar
bhsport
Postovi: 11283
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la bhsport » 16 sep 2016, 09:00

nerminh74 je napisao/la:
Eto nije mogao ne igrati i pauzirati pa zaigrati za BiH, ma jadnik
Fuj za nase novinare
Mislis da ovo nije placen clanak?
Novinar je isti ko i Damir.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la nerminh74 » 16 sep 2016, 09:25

    bhsport je napisao/la:
    nerminh74 je napisao/la:
    Eto nije mogao ne igrati i pauzirati pa zaigrati za BiH, ma jadnik
    Fuj za nase novinare
    Mislis da ovo nije placen clanak?
    Novinar je isti ko i Damir.
    Naravno da je placen zato i jeste fuj
    Sada pitnje je ko ga je platio izdajnik ili sejo bukva da se malo opravda kako je eto ispravljao "nepravdu" prema izdajniku
    KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

    Avatar
    bhsport
    Postovi: 11283
    Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
    Kontakt:

    Re: Damir Mulaomerović

    Post Postao/la bhsport » 16 sep 2016, 09:33

    @nermine, vjerovatno Bukva, Damir nema svoje novinare ovdje, a 'sarajevski' ga na vole.
    [quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
    Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
    Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

    Corinne Diacre - prof. fudbala
    Megamiske - najvece zlo od 1921

    save
    Postovi: 493
    Pridružen/a: 19 okt 2014, 19:34
    Kontakt:

    Re: Damir Mulaomerović

    Post Postao/la save » 16 sep 2016, 09:56

    KK_Bosna je napisao/la:
    bhsport je napisao/la:Gledao sam ga ko Ciru, Acu Petrovica, hrvatskog trenera jer on to i jeste.
    to je to. bio je treci stranac na klupi bih, nazalost sviju nas najneuspjesniji.

    oni koji govore da je namjerno unistio repku su ludi, pa nece covjek ici protiv sebe i srozavati sebi karijeru. nazalost, pokusao je na jaranski fazon sa igracima, ali sa stokom ne mozes fino, samo cvrsta ruka tu pomaze.

    hvala mu sto je pokusao, neka ispuni obecanje i nek postane trener reala i nek mu musa igra 40 minuta.
    Realan pogled.

    Meni su smjesni ovi pojedinci koji bale sa riječima tipa 'izdajnik', 'izdajica' i slično, koje su presmjesne. Unose neke nepotrebne emocije i strasti, bez osnova. Mi smo zaista zaostali u vremenu i prostoru, ko balkanci, pa prebiremo rizu u doba tehnoloskih revolucija i bavimo se mahalskim stvarima.

    i jos jedna stvar. Nije ni Cibona banana klub pa da im moze biti svako trener.

    nerminh74
    Moderator
    Postovi: 7546
    Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
    Kontakt:

    Re: Damir Mulaomerović

    Post Postao/la nerminh74 » 16 sep 2016, 10:05

    save je napisao/la:
    KK_Bosna je napisao/la:
    bhsport je napisao/la:Gledao sam ga ko Ciru, Acu Petrovica, hrvatuskog trenera jer on to i jeste.
    to je to. bio je treci stranac na klupi bih, nazalost sviju nas najneuspjesniji.

    oni koji govore da je namjerno unistio repku su ludi, pa nece covjek ici protiv sebe i srozavati sebi karijeru. nazalost, pokusao je na jaranski fazon sa igracima, ali sa stokom ne mozes fino, samo cvrsta ruka tu pomaze.

    hvala mu sto je pokusao, neka ispuni obecanje i nek postane trener reala i nek mu musa igra 40 minuta.
    Realan pogled.

    Meni su smjesni ovi pojedinci koji bale sa riječima tipa 'izdajnik', 'izdajica' i slično, koje su presmjesne. Unose neke nepotrebne emocije i strasti, bez osnova. Mi smo zaista zaostali u vremenu i prostoru, ko balkanci, pa prebiremo rizu u doba tehnoloskih revolucija i bavimo se mahalskim stvarima.

    i jos jedna stvar. Nije ni Cibona banana klub pa da im moze biti svako trener.
    Ma sram nas bilo sto volimo svoje i nedamo da nas gaze oni koji su na ostavili i otisli u najtezem momentu drzavi koja je nepune 3 godine ranije ratovala protiv nas (pobgu bio je toliko los kosarkas pe nije mogao igati an hrvatske) eto stvarno ne znam sto ukljucujmo emocije, mislim u stvari treba ukiniti i obeljezavanje srebrenice mislim proslo je puno godina cak se primijer srbie izvinuo i rekao da nisu htjeli ali eto desilo se, stvarno sta ce nam te emocije

    Bay the way zadniih godina na europskoj sceni cibona je zestoki banana klub koji se pokusava izvuci i pazi cim budu imali koji dinar vise mula ce dobiti nogu
    KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

    Avatar
    pinoglavi
    Postovi: 10728
    Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
    Lokacija: Tuzla
    Kontakt:

    Re: Damir Mulaomerović

    Post Postao/la pinoglavi » 16 sep 2016, 10:34

    Nermine pokusaj se sam banovati ako ne ide nek to neko drugi rijesi. Procitaj kakve si gluposti navaljao
    Nad tobom sunce najljepše sja

    Odgovori

    Natrag na “Ostalo”

    Online

    Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.