Damir Mulaomerović

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la KK_Bosna » 12 sep 2016, 16:36

nerminh74 je napisao/la:Izvini Filipe da li si ti tako naivan ili se pravis
Ako ti nije jasno koja je razlika izmedzu josipa sesara rodzenog hercegovca i hrvata i bosnjaka iz priluka kod zivinica od roditelja bosnjaka bez ikakvih dodirnih tacaka i onda zaigra za hrvatsku i 1997 godine zaigra protiv BiH koja je ni 3 godine posto je ova bila de facto u ratu sa hrvatskom e onda bolje da ovdje vise ne pises
poslao sam mu pm sa objasnjenjem.. u sustini isto to samo sam jos malo opsirnije... damir omerhodzic/markota nije "ustasa", bojan bogdanovic nije, darko planinic nije, stanko barac nije.... oni svi igraju sada, a mula je to uradio 1997. i to je najveci problem...
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la kobe24 » 12 sep 2016, 16:43

Ma pusti filipa muckog provokatora, sve je njemu jasno. Yebem ja Damiru sve sto ima, najveca izdajica bh sporta ikad, sad nam preuzeo reprezentaciju s ciljem da i nju unisti, a ocigledno mu sve ide po planu. Yebo ga Bukva i onaj ko ga izabra, pichke licemjerne, svi oni tu samo sebe gledaju. Ja otprilike prestajem pratiti sve oko nase kosarke, ne vrijedi trgati zivce i luditi za sve ovo, a oni se svi zezaju, sprdaju i milione u dzep svrcu.
Svi oni su koliko je meni poznato hrvatske nacionalnosti i i s pravom mogu igrati za Hrvatsku, ali Mulaomerovic je navodno Bosnjak, zivi u selu s ljudima koji su ginuli za ovu drzavu i onda takvo nesto uradi...
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la Kawhi » 12 sep 2016, 16:55

U Muli nije ostalo ni b od Bosne. Smijesno je nekom zamjerati za to kako prica, al Mula haman sto nije progovorio novokomponovani rvatski cijeg autora ne treba spominjati na sportskom forumu.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

filip13
Postovi: 38041
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la filip13 » 12 sep 2016, 17:26

nerminh74 je napisao/la:Izvini Filipe da li si ti tako naivan ili se pravis
Ako ti nije jasno koja je razlika izmedzu josipa sesara rodzenog hercegovca i hrvata i bosnjaka iz priluka kod zivinica od roditelja bosnjaka bez ikakvih dodirnih tacaka i onda zaigra za hrvatsku i 1997 godine zaigra protiv BiH koja je ni 3 godine posto je ova bila de facto u ratu sa hrvatskom e onda bolje da ovdje vise ne pises

a znači ako je neko hrvat iz živinica ili zavidovića onda on nije izdajica ove države ako zaigra za hrvatsku????

sesar je rodjeni bosanac i hercegovac jer je rodjen u toj državi,dodirne tacke sa hrvatskom su mu vjerovatno ko i gordanu firiću,obojica su vjerovatno hrvati,jedan je igrao za reprezentaciju države u kojoj je rodjen,drugi je odabrao reprezentaciju države koja je bila u ratu sa državom u kojoj je rodjen,šta su firić i sesar,jedan patriota,drugi izdajica?,jedina dodirna tacka sesara sa igranjem za hrvatsku je to što je on hrvat,koji je odabrao da igra za državu koja je bila u ratu sa državom u kojoj je on rodjen,kad vec moramo o politici i ratu,da li bi i pokojni haris brkić bio četnik da je poživio i igrao za srbiju?

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la pinoglavi » 12 sep 2016, 17:28

I da je izdajica ne znaci da je ustasa, i da je izdajica ne znaci da ne radi pravu stvar sa tjeranjem Teletovica.
Ipak on je dobio poziv od BiH koji je odbio pa je onda prihvatio poziv Hrvatske... ili ne
Nad tobom sunce najljepše sja

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la KK_Bosna » 12 sep 2016, 17:31

nenad markovic
damir mrsic
damir mulaomerovic

zajednicko svoj trojci je da su imali hrvatsko kosarkasko drzavljanstvo.

izbacite uljeza.
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

filip13
Postovi: 38041
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la filip13 » 12 sep 2016, 17:32

pinoglavi je napisao/la:I da je izdajica ne znaci da je ustasa, i da je izdajica ne znaci da ne radi pravu stvar sa tjeranjem Teletovica.
Ipak on je dobio poziv od BiH koji je odbio pa je onda prihvatio poziv Hrvatske... ili ne

o tom i pričam,čuj ustaša,malo prejaka riječ bolan,izdajica ok

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la nerminh74 » 12 sep 2016, 17:44

filip13 je napisao/la:
pinoglavi je napisao/la:I da je izdajica ne znaci da je ustasa, i da je izdajica ne znaci da ne radi pravu stvar sa tjeranjem Teletovica.
Ipak on je dobio poziv od BiH koji je odbio pa je onda prihvatio poziv Hrvatske... ili ne

o tom i pričam,čuj ustaša,malo prejaka riječ bolan,izdajica ok
Ja ga i ne nazivam ustasom iskljucivo nazivam izdajicom ili prodanom dusom
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

filip13
Postovi: 38041
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la filip13 » 12 sep 2016, 17:46

nerminh74 je napisao/la:
filip13 je napisao/la:
pinoglavi je napisao/la:I da je izdajica ne znaci da je ustasa, i da je izdajica ne znaci da ne radi pravu stvar sa tjeranjem Teletovica.
Ipak on je dobio poziv od BiH koji je odbio pa je onda prihvatio poziv Hrvatske... ili ne

o tom i pričam,čuj ustaša,malo prejaka riječ bolan,izdajica ok
Ja ga i ne nazivam ustasom iskljucivo nazivam izdajicom ili prodanom dusom

to da,to stoji

Avatar
bhsport
Postovi: 11288
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la bhsport » 12 sep 2016, 21:09

KK_Bosna je napisao/la:pitanje je samo bilo oko para za selektore. cinjenice su da je prosli savez doveo acu i duska, da je nase omladince vodio jedan nenad markovic, jedan josip pandza... nebitno radili oni za 50 maraka ili 50.000 eura... doveli su ih i to su bili selektori nasih selekcija...

sada su nam selektori mula, numanovic, muminovic...
Koliko je Neno vodio juniore?
Ko je bio selektor prosle godine, juniora i U21?
Sto Neno nije dalje radio za U repkama, gdje je Firic u svemu tome? Sto nema Beciragica? Harisa Mujezinovica, Ovcine, Hukica?
Harun i raja su na pocetku donijeli pozitivan sok, sto je normalno jer njihovi predthodnici nisu uradili nista, oni su podigli letvicu na normalan nivo.
Nesto ko kad dodje Mesa, pa zovne 4 spica, svaki igrac igra svoju poziciju, dakle nesto sto je normalno nama je blo vaaaauuuu, svaka cast.
Nakon njihovog napustanja repki, kada su uvidjeli rezultatski krah, kako seniora sa kojim smo bili najgori ikad, tako i juniora, kadeta i U21, dolaze ljudi koji nisu uradili nista dobro i koje treba otjerati takodjer ali ne vracati ni Haruna ni Dinu, kao i Stoju, imali ste momci sansu, poceli ste lagati, petljati,mutiti i spletkariti, ulaziti u ratove i izgubili ste.
Nek se Harun dokaze u drugom klubu, kao i Mula, pa cemo pricati, a ne rijecima, Tino u Inter, Suske u Barsu, Mula trener reala, a Harun svjetski menadzer, kosarkaski radnik.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

ovisnik
Postovi: 1113
Pridružen/a: 22 mar 2008, 20:00
Kontakt:

Re: Odg: Damir Mulaomerović

Post Postao/la ovisnik » 12 sep 2016, 22:39

Ovdje mnogi zaboravljaju da je mula izabran jer se mislilo da je manje zlo od bajića,a da su nas pri tome prethodno odbili nenad marković i aleksandar džikić,niko neće otvoreno to da kaže da je legenda neno odbio jer mu se to trenutno ne uklapa u planove,muli je ponuđeno,on prihvatio,da bogdom nije i zbog nas i zbog sebe,ovako ispalo totalno rasulo.

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Odg: Damir Mulaomerović

Post Postao/la nerminh74 » 12 sep 2016, 23:01

ovisnik je napisao/la:Ovdje mnogi zaboravljaju da je mula izabran jer se mislilo da je manje zlo od bajića,a da su nas pri tome prethodno odbili nenad marković i aleksandar džikić,niko neće otvoreno to da kaže da je legenda neno odbio jer mu se to trenutno ne uklapa u planove,muli je ponuđeno,on prihvatio,da bogdom nije i zbog nas i zbog sebe,ovako ispalo totalno rasulo.
Da Neno nas je odbio covjek ima novi klub i bori se za svoje mjesto pod suncem, a ovaj posao bi bio lose placen
Ne mozes stavljati igraca i trenera u isti kos, igraca i to dobri imamo koliko imamo i naravno da ocekujemo da se odazovu i bore za drzavu, trenera imas koliko hoces i koliko mozes platiti
Evo Dzikic je po meni bio najbolja opcija, ali se nije mogla navucj lova a seji bukvi je bio neophodan trener kojim ce upravljati
I tako dodzosmo do mulaomerovica cije trenerske kvalitete su katastrofalne i koji je mislio malo besplatno raditi (zato se i tako malo trudio) ali je kontao da ce sa mirzom, jusufom i renfroeom to biti lak posao, zato im je uostalom toliko popustao i na kraju popusio
Da nije rijec o BiH reprezentaciji bilo bi mi i drago, ovako smo i mi prave patriote i zaludzeni navijaci popusili
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la Effenberg » 12 sep 2016, 23:09

Mulaomerovicu j**** ti sve!
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

dino-92
Postovi: 2492
Pridružen/a: 06 mar 2009, 20:59
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la dino-92 » 12 sep 2016, 23:23

bhsport je napisao/la: Koliko je Neno vodio juniore?
Ko je bio selektor prosle godine, juniora i U21?
Sto Neno nije dalje radio za U repkama, gdje je Firic u svemu tome? Sto nema Beciragica? Harisa Mujezinovica, Ovcine, Hukica?
Harun i raja su na pocetku donijeli pozitivan sok, sto je normalno jer njihovi predthodnici nisu uradili nista, oni su podigli letvicu na normalan nivo.
Nesto ko kad dodje Mesa, pa zovne 4 spica, svaki igrac igra svoju poziciju, dakle nesto sto je normalno nama je blo vaaaauuuu, svaka cast.
Nakon njihovog napustanja repki, kada su uvidjeli rezultatski krah, kako seniora sa kojim smo bili najgori ikad, tako i juniora, kadeta i U21, dolaze ljudi koji nisu uradili nista dobro i koje treba otjerati takodjer ali ne vracati ni Haruna ni Dinu, kao i Stoju, imali ste momci sansu, poceli ste lagati, petljati,mutiti i spletkariti, ulaziti u ratove i izgubili ste.
Nek se Harun dokaze u drugom klubu, kao i Mula, pa cemo pricati, a ne rijecima, Tino u Inter, Suske u Barsu, Mula trener reala, a Harun svjetski menadzer, kosarkaski radnik.
Neno otišao trenirati prof klubove za malo veće pare. A juniore je vodio dvije godine, u jednoj ih uveo u a diviziju, a u drugoj godini sa osakacenom ekipom, kojoj su falili skoro svi sto su imali kvalitet, i izborio opstanak.

Drugo, ne može ni svaka legenda raditi u savezu. Pa samo zato sto je neko bio dobar košarkaš ne znači da je dobar selektor, sekretar, blagajnik, predsjednik ili koja već pozicija.

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la SlevinKelevra » 13 sep 2016, 17:52

Ma, samo pogledati statistiku koja nas stavlja pri dnu ljestvice svih ekipa u ovim kvalifikacijama. To je sasvim dovoljno da ovaj dobije nogu, a ne samo neka situacija da mi biramo izmedju njega i Mirze. Tu svakako pusi.

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la KingJamesMVP » 13 sep 2016, 17:56

Legendo izdrži sve, pusti ove lešinare što te ne vole i ne cijene
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21314
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la Epidaurus » 13 sep 2016, 18:01

KingJamesMVP je napisao/la:Legendo izdrži sve, pusti ove lešinare što te ne vole i ne cijene
Ti nekog j.e.b.e.š ovdje, jelde ?

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la KingJamesMVP » 13 sep 2016, 18:02

ovo je forum, svi imaju pravo na svoje mišljenje, Damir je ljudska veličina, poštenjačina,došao je pomoći i ovako mu se vraća
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21314
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la Epidaurus » 13 sep 2016, 18:07

Momak malo humora doručkovao.

Avatar
_dreamer_
Moderator
Postovi: 6335
Pridružen/a: 03 sep 2009, 12:12
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la _dreamer_ » 14 sep 2016, 13:25

Jedina stvar koja me je iznervirala kod Damira na pressici, a gdje nijedan od novinara nije udario u kost, je vezana za samu utakmicu i one suteve nakon timeouta, te odbijanje izmjene. Damir se u toj prici postavio kao da je jucer rodjen, kaze "sta ja tu mogu uraditi". Ne mogu da vjerujem kako je neko propustio da ga pita zasto nije Mirzu (ako vec ne moze drugacije) natjerao na klupu da malo odmori i skonta se u glavi. Kakva je to notorna glupost reci "sta ja mogu uraditi", a covjek trener, on odredjuje ko ce igrati, a ko ne. Sam je sebe ovom recenicom ubio u pojam.

Za sve ostalo ga donekle razumijem, pogotovo mu vjerujem da je Mirzu trpio u nadi da ce ovaj procepiti i biti pravi, ali to se nije desilo pa se povlaci prica "trebao ga je odmah izbaciti". Naravno da je to mogao, ali mi tada tesko da bi imali ikakvu sansu protiv Rusa, poznavajuci nas i njihov kvalitet.

Isto tako mi je zasmetalo kako je ofirno odbio da prokomentarise to sto objektivno nismo imali dvije akcije u drugom pol i to se jasno vidjelo. ja ne zelim da vjerujem da se nije nista konkretno radilo po tom pitanju na pripremama, no izgledali smo u napadu kao da su se momci prvi puta okupili, Rusi su zaigrali malo agresivniju odbranu i nigdje nas nije bilo. Da li je to sto nije bilo playa, da li je to sto su mozda pojedini bili pasivni i nisu postovali uigrane akcije tj krenje, ili mi zaista nismo imali kvalitetno uigranog napada, to je tesko iz nase fotelja perspektive protumaciti.
When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.