Damir Mulaomerović

filip13
Postovi: 38050
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la filip13 » 15 maj 2016, 19:45

nerminh74 je napisao/la:Joj ne mogu suplje, pa de vise odgovorite ako je toliki patriota sto nije postupio kao sugradzani koji je prosao skoro isti put damir mrsic
I shvatite vise, ako je donio odluku da igra za drugu zemlju onda nema sta vise raditi u nacionalnom savezu
Ja cak nista nebi nista rekao da je on veliko trenersko ime pa dosao volonterski odraditi dug, alk nije on je trenerski laik koji je dosao da pravi trenersko ime u zemlji kojoj je okrenuo ledza, zato kazem da je onda bilo bolje pandzi dati reprezentaciju


ja ni ne tvrdim da je patriota,nisam to nigdje ni spominjao ni da jeste ni da nije,ne pričam ni o čijem patriotizmu ovdje
cekaj,prvo tvrdis da po tebi nema sta raditi u nasem savezu,a onda da bi mogao raditi ali tek ako je uspjesan trener,sta sad od toga?

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la nerminh74 » 15 maj 2016, 20:26

filip13 je napisao/la:
nerminh74 je napisao/la:Joj ne mogu suplje, pa de vise odgovorite ako je toliki patriota sto nije postupio kao sugradzani koji je prosao skoro isti put damir mrsic
I shvatite vise, ako je donio odluku da igra za drugu zemlju onda nema sta vise raditi u nacionalnom savezu
Ja cak nista nebi nista rekao da je on veliko trenersko ime pa dosao volonterski odraditi dug, alk nije on je trenerski laik koji je dosao da pravi trenersko ime u zemlji kojoj je okrenuo ledza, zato kazem da je onda bilo bolje pandzi dati reprezentaciju


ja ni ne tvrdim da je patriota,nisam to nigdje ni spominjao ni da jeste ni da nije,ne pričam ni o čijem patriotizmu ovdje
cekaj,prvo tvrdis da po tebi nema sta raditi u nasem savezu,a onda da bi mogao raditi ali tek ako je uspjesan trener,sta sad od toga?
Rekao sam da bi ja prihvatio mulaomerovica da je uspijesan trener koji je dosao volontirati kako bi ispravio grijehe mladosti, ali nije on se sjetio BiH sada kada mu treba da izgradi ime kao trener
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

filip13
Postovi: 38050
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la filip13 » 15 maj 2016, 20:49

nerminh74 je napisao/la:
filip13 je napisao/la:
nerminh74 je napisao/la:Joj ne mogu suplje, pa de vise odgovorite ako je toliki patriota sto nije postupio kao sugradzani koji je prosao skoro isti put damir mrsic
I shvatite vise, ako je donio odluku da igra za drugu zemlju onda nema sta vise raditi u nacionalnom savezu
Ja cak nista nebi nista rekao da je on veliko trenersko ime pa dosao volonterski odraditi dug, alk nije on je trenerski laik koji je dosao da pravi trenersko ime u zemlji kojoj je okrenuo ledza, zato kazem da je onda bilo bolje pandzi dati reprezentaciju


ja ni ne tvrdim da je patriota,nisam to nigdje ni spominjao ni da jeste ni da nije,ne pričam ni o čijem patriotizmu ovdje
cekaj,prvo tvrdis da po tebi nema sta raditi u nasem savezu,a onda da bi mogao raditi ali tek ako je uspjesan trener,sta sad od toga?
Rekao sam da bi ja prihvatio mulaomerovica da je uspijesan trener koji je dosao volontirati kako bi ispravio grijehe mladosti, ali nije on se sjetio BiH sada kada mu treba da izgradi ime kao trener
:thumbup:

Fidelis
Postovi: 1325
Pridružen/a: 08 jun 2015, 15:08
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la Fidelis » 16 maj 2016, 16:38

Kao i drugim sportovima i kosarkaska reprezentacija postaje utociste nekim tudjim legendama,nekih drugih zemalja,spasavanju ili promociji njihovih karijera.Hulje.

Damire Turcine...........

filip13
Postovi: 38050
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la filip13 » 16 maj 2016, 17:53

Fidelis je napisao/la:Kao i drugim sportovima i kosarkaska reprezentacija postaje utociste nekim tudjim legendama,nekih drugih zemalja,spasavanju ili promociji njihovih karijera.Hulje.

Damire Turcine...........
:thumbup:

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la zizu1991 » 16 maj 2016, 18:13

Ovakve stvari su očekivane. Kada nogometna reprezentacija, kao najpraćenija i financijski najisplativiji sportski kolektiv ne može da se otme od raznih mešetarenja i zavrzlama, šta očekivati od KS koji na sve liči samo ne na ozbiljnu organizaciju.

Sa Fidelisom se apsolutno slažem.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la Raonffa » 16 maj 2016, 18:57

Al' mene to sve ne bi zanimalo kada bi on imao rezultat, rezultat je jednostavno sve u sportu!

Mi smo takav narod, Mulaomerović je to fino rekao, nakon jedne pobjede se može sve promijeniti ali isto tako i nakon jednog poraza mu navijači mogu toliko zamjeriti da postane persona non grata u BiH.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Fidelis
Postovi: 1325
Pridružen/a: 08 jun 2015, 15:08
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la Fidelis » 16 maj 2016, 19:13

Raonffa je napisao/la:Al' mene to sve ne bi zanimalo kada bi on imao rezultat, rezultat je jednostavno sve u sportu!

Mi smo takav narod, Mulaomerović je to fino rekao, nakon jedne pobjede se može sve promijeniti ali isto tako i nakon jednog poraza mu navijači mogu toliko zamjeriti da postane persona non grata u BiH.
Da ali odmah u startu ide pitanje,ako vec nemamo para za dokazano trenersko ime i ako vec dajemo reprezentaciju za licnu promociju zasto je dajemo Mulaomerovicu a ne recimo Firiću,Alihodzicu,Bukvi,Halimiću,Primorcu ili nemam pojma ko se od njih uopste bavi trenerskim poslom.Markovica ne spominjem jer je on afirmisan trener,a zasto ne i Markovicu.

Dakle zasto ne NASIM bivsim igracima umjesto hrvatskim,jugoslovenskim...?Kakav poremecaj mi to imamo?

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la Raonffa » 16 maj 2016, 19:17

Fidelis je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Al' mene to sve ne bi zanimalo kada bi on imao rezultat, rezultat je jednostavno sve u sportu!

Mi smo takav narod, Mulaomerović je to fino rekao, nakon jedne pobjede se može sve promijeniti ali isto tako i nakon jednog poraza mu navijači mogu toliko zamjeriti da postane persona non grata u BiH.
Da ali odmah u startu ide pitanje,ako vec nemamo para za dokazano trenersko ime i ako vec dajemo reprezentaciju za licnu promociju zasto je dajemo Mulaomerovicu a ne recimo Firiću,Alihodzicu,Bukvi,Halimiću,Primorcu ili nemam pojma ko se od njih uopste bavi trenerskim poslom.Markovica ne spominjem jer je on afirmisan trener,a zasto ne i Markovicu.

Dakle zasto ne NASIM bivsim igracima umjesto hrvatskim,jugoslovenskim...?
U suštini to pitanje treba postaviti ljudima koji sjede u savezu i koji biraju selektora, kako se došlo do toga da nam dva glavna trenera za mjesto selektora budu Bajić i Mulaomerović.

Nijedan ni drugi nisu krivi za to, niti je Mulaomerović kriv što je selektor BiH, kriv je onaj koji ga je postavio na to mjesto al' otom potom.

Poenta je da je nebitno ko je i kako je došao ako bude imao rezultat, ako ne bude imao rezultat ma da je Greg Popovich biće popljuvan od strane našeg naroda.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la nerminh74 » 16 maj 2016, 19:26

Za mulaomerovica je najvise lobirao sejo bukva
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
hz1987
Postovi: 2089
Pridružen/a: 01 nov 2008, 10:27
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la hz1987 » 16 maj 2016, 19:35

meni fakat nije jasno sta se ovdje spominje odluka donesena 1996 godine?
to je bilo prije 20god, halooo!
ovdje se broje krvna zrnca i prebire nacionalno opredjeljenje? jeste li vi normalni vise, jbt!
naprosto me zaboli neka stvar je li igrao za hrvatsku, sloveniju ili bosnu. bitno je da li zna raditi svoj posao, da li je kompetentan i da li je afirmativan. po meni je bolji izbor od bajica. to sto nismo imali drugih kandidata, to je prica za sebe.
sto se tice mulaomerovica, nije neko provjereno ime (radije bih markovica na klupi da se mene pita) ali nije ni da ne zna kosarke. sa onakvom nikakvom slobodom je dogurao do polufinala play-offa i odigrao korektno protiv igokee koja je te sezone zarila i palila u aba ligi. nakon toga je preuzeo cibonu i korektno je vodio na 2 fronta (isto tako prosjecna ekipa - podmladjena). da nije igrao fiba takmicenje i da nije kretao od nule, zasigurno bi se borio za final four aba lige. odigrao je korektno to fiba takmicenje i izgubio 2-1 od eniseya u cetvrtfinalu. preuzeo je ekipu u najgorem stanju i sad u prvenstvu hrvatske doveo je tu istu ekipu na ozbiljniji nivo i dobio cedevitu. time pokazuje neke pomake u svom radu i ne vidim razloga sto mu se ne bi pruzila prilika za rad u repki, kad niko nece ili ne zeli. jednostavno postaviti uslov da je prioritet plasman na euro i to je to. ne uspije, noga. uspije, produziti mandat za eurobasket i vidjeti kako ce tamo rezultat napraviti i ako bude ok, produziti jos 4 godine i to je to.
prica, sta ce nam hrvat i sl. je da te Bog sacuva...fuj...de odmaknite se vise od te provincijske primitivne logike.
sto je tesko prihvatiti neciji odabir? pa nije ubijao snajperom i po medijima srao kao neki. covjek odabrao sto je odabrao, kao i sada sto je odabrao.

Avatar
Ethel
Postovi: 5190
Pridružen/a: 27 avg 2013, 18:29
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la Ethel » 16 maj 2016, 19:49

hz1987 je napisao/la:meni fakat nije jasno sta se ovdje spominje odluka donesena 1996 godine?
to je bilo prije 20god, halooo!
ovdje se broje krvna zrnca i prebire nacionalno opredjeljenje? jeste li vi normalni vise, jbt!
naprosto me zaboli neka stvar je li igrao za hrvatsku, sloveniju ili bosnu. bitno je da li zna raditi svoj posao, da li je kompetentan i da li je afirmativan. po meni je bolji izbor od bajica. to sto nismo imali drugih kandidata, to je prica za sebe.
sto se tice mulaomerovica, nije neko provjereno ime (radije bih markovica na klupi da se mene pita) ali nije ni da ne zna kosarke. sa onakvom nikakvom slobodom je dogurao do polufinala play-offa i odigrao korektno protiv igokee koja je te sezone zarila i palila u aba ligi. nakon toga je preuzeo cibonu i korektno je vodio na 2 fronta (isto tako prosjecna ekipa - podmladjena). da nije igrao fiba takmicenje i da nije kretao od nule, zasigurno bi se borio za final four aba lige. odigrao je korektno to fiba takmicenje i izgubio 2-1 od eniseya u cetvrtfinalu. preuzeo je ekipu u najgorem stanju i sad u prvenstvu hrvatske doveo je tu istu ekipu na ozbiljniji nivo i dobio cedevitu. time pokazuje neke pomake u svom radu i ne vidim razloga sto mu se ne bi pruzila prilika za rad u repki, kad niko nece ili ne zeli. jednostavno postaviti uslov da je prioritet plasman na euro i to je to. ne uspije, noga. uspije, produziti mandat za eurobasket i vidjeti kako ce tamo rezultat napraviti i ako bude ok, produziti jos 4 godine i to je to.
prica, sta ce nam hrvat i sl. je da te Bog sacuva...fuj...de odmaknite se vise od te provincijske primitivne logike.
sto je tesko prihvatiti neciji odabir? pa nije ubijao snajperom i po medijima srao kao neki. covjek odabrao sto je odabrao, kao i sada sto je odabrao.
Objasnjeno, svaka cast.

Medjutim, upravo to sto nije pucao i po medijima srao i jest problem, jer bi mnogi volili da jest kako bi imali jos veci razlog za mrznju. Jer mi smo zemlja u kojoj cemo opravdati nekog ko je pucao po nasim ljudima, hvatao se za muda prilikom intoniranja himne ili zagovarao nepostojanje nase drzave za vrijeme rata, samo kako bi pokazali koliko mrzimo nekoga sto je izabrao da predstavlja Hrvatsku u kosarci i da ga napravimo jos vecim izdajnikom.
Forever and ever, we’ll follow the boys, of Man United, The Busby Babes.
#MFFL
Som-Hi Barça

Fidelis
Postovi: 1325
Pridružen/a: 08 jun 2015, 15:08
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la Fidelis » 16 maj 2016, 19:54

hz1987 je napisao/la:meni fakat nije jasno sta se ovdje spominje odluka donesena 1996 godine?
to je bilo prije 20god, halooo!
ovdje se broje krvna zrnca i prebire nacionalno opredjeljenje? jeste li vi normalni vise, jbt!
naprosto me zaboli neka stvar je li igrao za hrvatsku, sloveniju ili bosnu. bitno je da li zna raditi svoj posao, da li je kompetentan i da li je afirmativan. po meni je bolji izbor od bajica. to sto nismo imali drugih kandidata, to je prica za sebe.
sto se tice mulaomerovica, nije neko provjereno ime (radije bih markovica na klupi da se mene pita) ali nije ni da ne zna kosarke. sa onakvom nikakvom slobodom je dogurao do polufinala play-offa i odigrao korektno protiv igokee koja je te sezone zarila i palila u aba ligi. nakon toga je preuzeo cibonu i korektno je vodio na 2 fronta (isto tako prosjecna ekipa - podmladjena). da nije igrao fiba takmicenje i da nije kretao od nule, zasigurno bi se borio za final four aba lige. odigrao je korektno to fiba takmicenje i izgubio 2-1 od eniseya u cetvrtfinalu. preuzeo je ekipu u najgorem stanju i sad u prvenstvu hrvatske doveo je tu istu ekipu na ozbiljniji nivo i dobio cedevitu. time pokazuje neke pomake u svom radu i ne vidim razloga sto mu se ne bi pruzila prilika za rad u repki, kad niko nece ili ne zeli. jednostavno postaviti uslov da je prioritet plasman na euro i to je to. ne uspije, noga. uspije, produziti mandat za eurobasket i vidjeti kako ce tamo rezultat napraviti i ako bude ok, produziti jos 4 godine i to je to.
prica, sta ce nam hrvat i sl. je da te Bog sacuva...fuj...de odmaknite se vise od te provincijske primitivne logike.
sto je tesko prihvatiti neciji odabir? pa nije ubijao snajperom i po medijima srao kao neki. covjek odabrao sto je odabrao, kao i sada sto je odabrao.
Nikome nije bitno je li on Hrvat,Bosnjak,Srbin ili bilo ko ali jeste bitno kakav je odnos imao prema BiH.Meni je to bitno,vjerujem i mnogima od nas.Tebi ako nije tvoj problem.
Dakle,meni je problematicno to sto je on imao problem da bude uz svoju zemlju onda kad ga je ona trebala a nema problem da je iskoristi kada ona treba njemu.
Takav je i Sušić i Bazdarevic i mnogi drugi kojima se u pravilu poklanja vodjenje reprezentacija.

Mulaomerovic je ljudska nula,ja ne mogu protiv srca,ja cu uvijek navijati za svoju reprezentaciju ali njega ne mogu podrzati.
Ne bih ni Bajica da se odmah razumijemo.

Avatar
Centre forward
Postovi: 6148
Pridružen/a: 26 jun 2010, 14:37
Lokacija: Rudolf Diesel straße
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la Centre forward » 16 maj 2016, 20:08

Ma Damira ne vole ni u njegovom Priluku.
05.09.1995 ♥

11-0-0 Rekordmeister

Ratzel Hettner Ritter Meyer Waldseemüller

thulkazal
Postovi: 2533
Pridružen/a: 17 sep 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la thulkazal » 16 maj 2016, 20:11

pinoglavi je napisao/la: Kad si spomenuo Djedovica ja ne bi imao ništa protiv njega da se on nije pravio mutav sa onom promjenom državljanstva. Izadji u javnost, reci jest tako je jbg hoću pare i to je to, a ne da se mutav pravi. A ja uopšte ne veličam Damira, nego me nervira jer se svi dignete na noge kada je pričati o patriotizmu a da imamo svi zajedno gram patriotizma koji tražimo od selektora i igrača nacionalnih selekcija država nam ne bi ni blizu bila u qurcu u kojem se trenutno nalazi. Damir je veći patriota (očito da nije veliki) nego sigurno 50% ljudi koji ga pljuju i to mene nervira. Razumijem ja da ga mnogi ne gotive, pa možda bi i ja drugu priču imao da sam bio na toj utakmici u Skenderiji, ali da odjednom svi pišu neke gluposti i mjere tudji patriotizam uz pisanje nekih nebuloza vezanih za košarku koje veze s mozgom nemaju e to me već nervira.
I možeš mi reći kako ja to branim sve što je Tuzlansko, samo zato jer je Tuzlansko ako mi je za razliku od 99% bh javnosti zasmetalo to što je Mirza izabrao da upozna grad i saigrače u Phoenixu ispred EB? A Mirza mi je 10x draži od Damira i odrastao sam uz njegove utakmice, a neću mu nikada zaboraviti to što se nije odazvao za reprezentaciju.
Pravio se on mutav ili ne on bi bio gledan kao izdajnik. Da je izašao i rekao ja hoću pare opet bi bio izdajnik jer ne igra on za 700 KM ili radi na baušteli pa treba da dobije 2000 KM i na taj način obezbjedi porodicu. Dotični je prešao granicu da se idolizira i smatra uzorom u Bosni i Hercegovini, kakav god da je razlog - pare ili trudna žena. Može on vratiti pasoš i zaigrati ponovo za BiH ali meni je ohladio da ga više ne mogu gledati kao što sam ga gledao u nekim nižim ligama Španije ili u Bayernu i skakati na svaki poen ili potez. Dobro je da dolaze neki novi klinci da se prate i smatraju budućnim herojima...

Ja sam u postu prije spomenuo da se od sportista često prave uzori i da su pod lupom željeli oni to ili ne. Obični potez sportiste digne na noge hiljade i hiljade ljudi dok obični čovjek ostaje običan čovjek. Taj fenomen se najbolje vidi kako 90% naroda ne poznaje heroje iz rata, šehide i pale borace dok Nenada Markovića zna svako. Uglavnom to što neko govori da je Damir izdajnik ne mora značiti da neko nije patriota, istina ima se*atora, ali isto tako ne vidim poentu da se kontrira sa pričom da je on patriota. Činjenice su poznate - Damir je otišao da igra za Hrvatsku, da li zbog budućnosti ili para ne znam i nije ni bitno.

Nisam mislio na tebe konkretno nego generalno na fukare koje veličaju i brane Damira iz njima poznatih razloga. Valjda jer je "njihov" i te furke.

Odrastao sam i ja uz Mirzu i praćenje po Mejdanu ali izvini Mirza ne može u istu rečenicu sa Damirom jer otići igrati za drugu reprezentaciju i to Hrvatsku i to godinu-dvije nakon rata i ne otići na EP iz nekog od razloga jednostavno nije isto. Da se razumijemo i Mirza je ispao šupak.

Sada zahvaljuću neplanskom radu Saveza i nekakvim agentima razvijamo realno nedokazanog trenera koji će u budućnosti ako uspije trenirati hrvatsku reprezentaciju ili neki hrvatski klub. Ali ajd gotova stvar dotični je selektor i valjda reprezentacija iz ovoga izvuče neku korist i evoluira kao tim i sportski kolektiv...

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la pinoglavi » 16 maj 2016, 22:43

thulkazal je napisao/la: Pravio se on mutav ili ne on bi bio gledan kao izdajnik. Da je izašao i rekao ja hoću pare opet bi bio izdajnik jer ne igra on za 700 KM ili radi na baušteli pa treba da dobije 2000 KM i na taj način obezbjedi porodicu. Dotični je prešao granicu da se idolizira i smatra uzorom u Bosni i Hercegovini, kakav god da je razlog - pare ili trudna žena. Može on vratiti pasoš i zaigrati ponovo za BiH ali meni je ohladio da ga više ne mogu gledati kao što sam ga gledao u nekim nižim ligama Španije ili u Bayernu i skakati na svaki poen ili potez. Dobro je da dolaze neki novi klinci da se prate i smatraju budućnim herojima...

Ja sam u postu prije spomenuo da se od sportista često prave uzori i da su pod lupom željeli oni to ili ne. Obični potez sportiste digne na noge hiljade i hiljade ljudi dok obični čovjek ostaje običan čovjek. Taj fenomen se najbolje vidi kako 90% naroda ne poznaje heroje iz rata, šehide i pale borace dok Nenada Markovića zna svako. Uglavnom to što neko govori da je Damir izdajnik ne mora značiti da neko nije patriota, istina ima se*atora, ali isto tako ne vidim poentu da se kontrira sa pričom da je on patriota. Činjenice su poznate - Damir je otišao da igra za Hrvatsku, da li zbog budućnosti ili para ne znam i nije ni bitno.

Nisam mislio na tebe konkretno nego generalno na fukare koje veličaju i brane Damira iz njima poznatih razloga. Valjda jer je "njihov" i te furke.

Odrastao sam i ja uz Mirzu i praćenje po Mejdanu ali izvini Mirza ne može u istu rečenicu sa Damirom jer otići igrati za drugu reprezentaciju i to Hrvatsku i to godinu-dvije nakon rata i ne otići na EP iz nekog od razloga jednostavno nije isto. Da se razumijemo i Mirza je ispao šupak.

Sada zahvaljuću neplanskom radu Saveza i nekakvim agentima razvijamo realno nedokazanog trenera koji će u budućnosti ako uspije trenirati hrvatsku reprezentaciju ili neki hrvatski klub. Ali ajd gotova stvar dotični je selektor i valjda reprezentacija iz ovoga izvuče neku korist i evoluira kao tim i sportski kolektiv...
Što se Djedovića tiče, ne kažem da mi je drag, naveo sam ti svoj razlog, gadno jeste sigurno šta je on uradio, ali ja mu neću zaboraviti ni pare koje je posudio savezu a ni njegove igre u reprezentaciji gdje je često bio najborbeniji igrač. Da mi je drag ili da ga branim, to ni slučajno.

Sportiste jesu pod lupom i slažem se da trebaju biti uzor bh javnosti, ali i oni su od krvi i mesa a i oni imaju ovaj naš, balkanski mentalitet, nažalost. Na drugoj temi sam naveo primjer, kad se otvori humanitarni broj za Košarkaški savez od 3KM skupi se 5 000KM, kad treba pljuvati Damira, pola Bosne i Hercegovine ga pljuje. Nažalost jest nam loše stanje u državi ali sam siguran da su od ljudi koji pljuju Damira taj broj okrenuli svi oni koji su u mogućnosti izdvojiti 3KM skupilo bi se daleko više od 5 000KM. E to mene nervira, nadam se da razumiješ. Ponavaljam da mislim samo na one koji su u mogućnosti izdvojiti 3KM, da ne bude zabune.

A naravno da Mirza ne može u istu rečenicu sa Damirom nego ti navodim primjer da ja ne gledam reprezentacije kroz neki lokalpatriotizam kao što mnogi želite navesti.
Da je u savezu loše, jeste, da je Damir neiskusan jeste, kakav će biti vidjeti ćemo, a to zadnje... proglašavate svi nekoga Hrvatom a kad se treba dokazati da mi volimo svoju državu tu svi kolektivno zakažemo. S druge strane mnoge stvari Damiru idu u korist što se tiče toga da li on voli BiH, navodili su se primjeri pa da ne ponavljam. Ogromnu je on grešku uradio, samo pojedini pretjeruju i to želim objasniti.
Nad tobom sunce najljepše sja

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5274
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la Rule_hz » 16 maj 2016, 22:56

Mrs u hrvatsku duso prodana pa slavi opet trojke protiv nas za mene on nije trener koji ce nam **** on da se na nama uci a vi u savezu kurca se svi napusite majku vam **** pa bolje da ste izaprali onog josipa sto vodi kadete **** vam mualomerovic svu familiju sta da se na nama uci mamu vam ****
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
Baader
Postovi: 4512
Pridružen/a: 28 dec 2014, 19:08
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la Baader » 17 maj 2016, 12:50

Kontra Damira turčina. I 1997. u Skenderiji. I dan danas. Mrzio sam ga iz dna duše tada, mrzim ga i dan danas.

Sramotno koga su doveli na čelo košarkaške selekcije, bruka epskih razmjera, skoro ko ona sa Ćirom koja je ipak dno dna za svakog normalnog građanina ove zemlje.

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la KK_Bosna » 17 maj 2016, 15:32

Fidelis je napisao/la:Mulaomerovic je ljudska nula,ja ne mogu protiv srca,ja cu uvijek navijati za svoju reprezentaciju ali njega ne mogu podrzati.
Ne bih ni Bajica da se odmah razumijemo.
ako se ne varam, zelio si da dino, igor i harun odu iz saveza?
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25268
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la NEZALAGANJE » 17 maj 2016, 15:39

KK_Bosna je napisao/la:
Fidelis je napisao/la:Mulaomerovic je ljudska nula,ja ne mogu protiv srca,ja cu uvijek navijati za svoju reprezentaciju ali njega ne mogu podrzati.
Ne bih ni Bajica da se odmah razumijemo.
ako se ne varam, zelio si da dino, igor i harun odu iz saveza?
E bravo @kkbosna.Kome nije jasno,nek ode pogledati nadrealiste "jer ste vi to zaiskali". ;)

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.