Damir Mulaomerović

Avatar
delinjo
Postovi: 24109
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la delinjo » 15 sep 2016, 12:51

Federer17 je napisao/la:Joj sta sve necemo docekat, pa cak i to da se patriota opravda. Cuj poistovjecuju se oni koji su mahom poslije rata otisli da se snalaze u bijeli svijet, da bi nekako prezivjeli i prehranili svoju porodicu, sa jednim izdajnikom, Bosnjakom, covjekom koji apsolutno nikakve veze nema sa Hrvatskom. Otisao zbog svojih interesa igrati za njih u najgorem mogucem periodu. Meni nikako nije krivo kada to uradi Bojan Bogdanovic, ali Damir Mulaomerovic naravno da jeste. Ne znam u cemu nas to mogu predstavljati oni koji zive po Njemackoj, Svedskoj? Koji fudbaleri su zbog tog rata rodjeni vani, pa opet zaigrali za nas i donijeli nam brojne radosti? Kakve veze patriota Damir ima sa Hrvatskom, ako moze da se objasni?
moj drug kod balije je sve moguce pa i to da velicaju one koji su ih klali i ubijali...imas primjer iz Tuzle prije par godina tako da nemoj da te cudi njihovo razmisljanje ....cak je covjek jednog Teletovica koji igra 13 godina za reprezentaciju ponizio i to na odobravanje vecine....cini se da je ta vecina ipak samo Tuzlaci sto je dobro jer ipak oni nisu naseg mentaliteta...ostali su uz Mirzu !!!
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la nerminh74 » 15 sep 2016, 13:06

delinjo je napisao/la:
Federer17 je napisao/la:Joj sta sve necemo docekat, pa cak i to da se patriota opravda. Cuj poistovjecuju se oni koji su mahom poslije rata otisli da se snalaze u bijeli svijet, da bi nekako prezivjeli i prehranili svoju porodicu, sa jednim izdajnikom, Bosnjakom, covjekom koji apsolutno nikakve veze nema sa Hrvatskom. Otisao zbog svojih interesa igrati za njih u najgorem mogucem periodu. Meni nikako nije krivo kada to uradi Bojan Bogdanovic, ali Damir Mulaomerovic naravno da jeste. Ne znam u cemu nas to mogu predstavljati oni koji zive po Njemackoj, Svedskoj? Koji fudbaleri su zbog tog rata rodjeni vani, pa opet zaigrali za nas i donijeli nam brojne radosti? Kakve veze patriota Damir ima sa Hrvatskom, ako moze da se objasni?
moj drug kod balije je sve moguce pa i to da velicaju one koji su ih klali i ubijali...imas primjer iz Tuzle prije par godina tako da nemoj da te cudi njihovo razmisljanje ....cak je covjek jednog Teletovica koji igra 13 godina za reprezentaciju ponizio i to na odobravanje vecine....cini se da je ta vecina ipak samo Tuzlaci sto je dobro jer ipak oni nisu naseg mentaliteta...ostali su uz Mirzu !!!
Apsolutno nisam za mulaomerovica, definitivno nisam za to da izdjica tjera nekoga ko je dao toliko za BiH kosarku, ali je isto istina da je mirza dobro u.srao ove kvlifikacije svojim ponasanjem i ne profesionalnim ponasanjem
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la edinjo-bih » 15 sep 2016, 13:16

mislim da je nermin kao dosad vise puta pogodio tacno u sredinu sa izjavom gore, potpis od mene.

RichmanBiH
Postovi: 1123
Pridružen/a: 19 jul 2016, 20:54
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la RichmanBiH » 15 sep 2016, 13:43

Vazda biram trenera prije igraca, mada je Damir pokazao da ne zna. Mirza je jedna tuzna prica.
UPRAVA NAPOLJE!

save
Postovi: 493
Pridružen/a: 19 okt 2014, 19:34
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la save » 15 sep 2016, 13:59

nerminh74 je napisao/la:
delinjo je napisao/la:
Federer17 je napisao/la:Joj sta sve necemo docekat, pa cak i to da se patriota opravda. Cuj poistovjecuju se oni koji su mahom poslije rata otisli da se snalaze u bijeli svijet, da bi nekako prezivjeli i prehranili svoju porodicu, sa jednim izdajnikom, Bosnjakom, covjekom koji apsolutno nikakve veze nema sa Hrvatskom. Otisao zbog svojih interesa igrati za njih u najgorem mogucem periodu. Meni nikako nije krivo kada to uradi Bojan Bogdanovic, ali Damir Mulaomerovic naravno da jeste. Ne znam u cemu nas to mogu predstavljati oni koji zive po Njemackoj, Svedskoj? Koji fudbaleri su zbog tog rata rodjeni vani, pa opet zaigrali za nas i donijeli nam brojne radosti? Kakve veze patriota Damir ima sa Hrvatskom, ako moze da se objasni?
moj drug kod balije je sve moguce pa i to da velicaju one koji su ih klali i ubijali...imas primjer iz Tuzle prije par godina tako da nemoj da te cudi njihovo razmisljanje ....cak je covjek jednog Teletovica koji igra 13 godina za reprezentaciju ponizio i to na odobravanje vecine....cini se da je ta vecina ipak samo Tuzlaci sto je dobro jer ipak oni nisu naseg mentaliteta...ostali su uz Mirzu !!!
Apsolutno nisam za mulaomerovica, definitivno nisam za to da izdjica tjera nekoga ko je dao toliko za BiH kosarku, ali je isto istina da je mirza dobro u.srao ove kvlifikacije svojim ponasanjem i ne profesionalnim ponasanjem
Kakav ba izdajica, smanjite doživljaj. Otkad je 'izdaja' košarkaški termin ili pojam i kako uopšte ima veze sa košarkom. Samo se broji ono što je na papiru tj,ž. na terenu, a to kako se tko izražava, izjašnjava, doživljava samog sebe ili kako ga drugi doživljavaju je nebitno.

Svaki čovjek na kraju krajeva IMA PRAVO da se izjašnjava kako hoce i to mu nitko ne može zabraniti. Prođite se balkansko mahalsko-primitivnih razmišljanja!

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la pinoglavi » 15 sep 2016, 14:18

Pa vidis da je drugima bitno kako se izjasnjava. Damiru noga iz reprezentacije jer je los trener ali ovi sto im je Mirza iznad reprezentacije mi se stvarno gade :puke:
Ko sto neko napisa najvise Damiru zamjeram jer smecara nije prije otjerao a ne pred zadnju utakmicu
Nad tobom sunce najljepše sja

Avatar
Incognito87
Postovi: 1260
Pridružen/a: 07 dec 2015, 18:36
Lokacija: blizu
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la Incognito87 » 15 sep 2016, 14:26

još nisi otišao smeće izdajničko?
Tetka teco tetka teco, valja sisat, kosa upada u oci. Kaze hrenovka. Ma kaka hrenovka. Ustaje rmpalija ovoliki. Cija majka crnu vunu prede.

Avatar
biskitt
Postovi: 837
Pridružen/a: 05 jun 2008, 13:33
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la biskitt » 15 sep 2016, 14:37

mirzatele je napisao/la:
biskitt je napisao/la:
mirzatele je napisao/la:Evo koga ste vi izabrali, pi.cke jedne iz saveza

Ne kontam sta je trebao odgovoriti na postavljeno pitanje da li ce se ukljuciti u to? Kulturno covjek rekao, ako me trebaju tu sam. Malo se pretjeruje ovdje, zaboravlja se da je rat bio da je momak do 94 bio u Tuzli i da je otisao kao i mnogi da radi posao jedini koji zna a to je kosarka. Hrvatska mu je pomogla da se vrati iz ponora, i da na neki nacin ozivi svoju karijeru. Igrao je momak ovdje do 1994.g u Bosni kosarku, sto ga niko nije zvao ili mu rekao da racunaju na njega? Ili je trebao da sam zove sa 18/19g da ga zovu? Ipak je bio najbolji junior Jugoslavije 1992g, ili ima neko dokaz da je pozvan i odbio? Nije sve crno-bijelo. Jbg mnogi sto pisu izdajica ovo ono, imaju hrvatske/svedske/njemacke/USA pasose a seru po drugima. Sto niste bili ponosni pa gurali sa bosanskim pasosem dok se boje ne rastope, a sad pisate po momku koji je tad imao 20g u jeku rata nije znao ili ga nije imao ko nasavjetovati sta da radi. Mozda bi i Dzevdo igrao za hrvatsku ko zna, da je imao mjesta u tadasnjoj ekipi, pa i Mrsic. Sto se mene, tice naravno da mi je zao sto je igrao za Hrvatsku, ali ne mrzim ga (mozda jesam tada 90ih kao tinejdzer), kao sto ne mrzim nikoga ko je otisao i uradio nesto da sebi obezbjedi egzistenciju, i to sa nepunih 20g u ratnom vihoru.
Poenta je da on nije dosao nama jer voli Bosnu nego zato sto je poziciju selektora nase reprezentacije vidio kao dobru odskocnu dasku i zato sto ga njegovi nisu htjeli jer je jedna velika qrcina od trenera. On da valja i da su ga zvali Hrvati u isto vrijeme kad i mi, zna se koga bi izabrao. Ako smo vec u nedostatku para ili zainteresovanosti boljih trenera odlucili dovesti nekog pocetnika itekako smo ih imali naci u svom dvoristu a ne zvati ovu p.i.c.k.u da nam svojim trenerskim neznanjem upropasti ovako vazno takmicenje.

Znaci, prije svega ga psujem i blatim jer je tako los trener da je to nevjerovatno. Zato sto je imao bazu igraca s kojom je mogao lagano otici na eurobasket a on je izabrao neko podmladjivanje na silu, dopustio da mu 10ak minuta po mecu ima yebeni Zahiragic, da ima rotaciju od 7 igraca itd. Na pitanje novinara zasto nemamo vise akcija u napadu on mu odgovara da se ne petlja u kosarku jer je novinar :facepalm:

E to je njegova krivica, jer je nikakav strucnjak a njegova proslost je greska saveza koji mu je dopustio da se uci na reprezentaciji koja je realno imala mjestu na eurobasketu a nicim to nije zasluzio
Kako ga nece, trener je Cibone? Da li zna ili ne zna, mislim da je prerano za njega, isto se desava kao sa Markovicem, neko je to dobro ranije primjetio, jos je on zelen u trenerskom poslu, nema "kilometara".
Nesuđeni bh. reprezentativac Damir Mulaomerović ponovio je svoju priču koju je, kako kaže, odredila sudbina rata u našoj zemlji, ali i tadašnji čelnici Košarkaškog saveza BiH. Žaljenje zbog neigranja u dresu domovine nije sakrio.
- Često o tome razmišljam i žao mi je što nisam obukao bh. dres. Malo prije rata u BiH proglašen sam najboljim juniorom Jugoslavije, ali to nije bilo dovoljno da me ljudi iz domaćeg saveza pozovu u reprezentaciju BiH. Pozive su dobivali manje poznati igrači da bi nakon toga uslijedio poziv Hrvatske. U njenom dresu stekao sam i ime i mnogo mi je dala, ali smatram da ne bih bio ništa manji igrač ni u dresu BiH. Ipak, sudbina je bila drugačija - govori Mulaomerović.

Najteža utakmica
Svojim igrama odlučio je na stotine utakmica. Bilo je dosta radosnih i teških trenutaka u karijeri ovog Tuzlaka. Ipak, najtežom utakmicom u karijeri Mulaomerović, bez premca, smatra onu iz Skenderije, u kojoj je "tuđa" Bosna i Hercegovina savladala "njegovu" Hrvatsku. Mulaomerovića su tada u hrvatskom dresu vatreni navijači u Skenderiji dočekali "na nož".
- Ni blizu tako tešku utakmicu nisam odigrao u karijeri. Dočekan sam "na nož" i sva ta ratna priča slomila se na mojim leđima. Pretrpio sam najbrutalnije uvrede s tribina i u potpunosti shvatam bijes navijača. Nikome ne zamjeram, ali ponavljam, to je dio sudbine protkane prokletim ratom na našim prostorima. Ja sam, kao i mnogi, otišao trbuhom za kruhom - prisjeća se Mulaomerović.

Avatar
bhsport
Postovi: 11260
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la bhsport » 15 sep 2016, 14:40

Jadan, ispade jos zrtva.
Ako su Neno, Firke, Mario, Bilalovic bili slabiji igraci od njega, onda ...
Kome suplju prosipa vise
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
delinjo
Postovi: 24109
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la delinjo » 15 sep 2016, 14:53

nerminh74 je napisao/la:
delinjo je napisao/la:
Federer17 je napisao/la:Joj sta sve necemo docekat, pa cak i to da se patriota opravda. Cuj poistovjecuju se oni koji su mahom poslije rata otisli da se snalaze u bijeli svijet, da bi nekako prezivjeli i prehranili svoju porodicu, sa jednim izdajnikom, Bosnjakom, covjekom koji apsolutno nikakve veze nema sa Hrvatskom. Otisao zbog svojih interesa igrati za njih u najgorem mogucem periodu. Meni nikako nije krivo kada to uradi Bojan Bogdanovic, ali Damir Mulaomerovic naravno da jeste. Ne znam u cemu nas to mogu predstavljati oni koji zive po Njemackoj, Svedskoj? Koji fudbaleri su zbog tog rata rodjeni vani, pa opet zaigrali za nas i donijeli nam brojne radosti? Kakve veze patriota Damir ima sa Hrvatskom, ako moze da se objasni?
moj drug kod balije je sve moguce pa i to da velicaju one koji su ih klali i ubijali...imas primjer iz Tuzle prije par godina tako da nemoj da te cudi njihovo razmisljanje ....cak je covjek jednog Teletovica koji igra 13 godina za reprezentaciju ponizio i to na odobravanje vecine....cini se da je ta vecina ipak samo Tuzlaci sto je dobro jer ipak oni nisu naseg mentaliteta...ostali su uz Mirzu !!!
Apsolutno nisam za mulaomerovica, definitivno nisam za to da izdjica tjera nekoga ko je dao toliko za BiH kosarku, ali je isto istina da je mirza dobro u.srao ove kvlifikacije svojim ponasanjem i ne profesionalnim ponasanjem
sve si upravu ali garantujem zivotom da kvalitetan trener ce srediti i Mirzu i Jusufa da budu ko bubice....zivotom garantujem !!! napisao sam vec Mirza je kod Duska pocinjao utakmice sa klupe...toliko o tome ;)
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
biskitt
Postovi: 837
Pridružen/a: 05 jun 2008, 13:33
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la biskitt » 15 sep 2016, 15:16

bhsport je napisao/la:Jadan, ispade jos zrtva.
Ako su Neno, Firke, Mario, Bilalovic bili slabiji igraci od njega, onda ...
Kome suplju prosipa vise
Pa najbolji junior jugoslavije je vjerovatno trebao imati mjesta u ekipi, pa makar kao 12. igrac. A da je bolji igrac od nabrojanih, od prve dvojice jeste, drugu dvojicu nisam bas imao mnogo prilike gledati pa ne mogu donijeti sud.

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la KK_Bosna » 15 sep 2016, 15:21

bhsport je napisao/la:Ako su Neno, Firke, Mario, Bilalovic bili slabiji igraci od njega, onda ...
covjek je sezonu-dvije bio najbolji evropski play :facepalm:
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Avatar
bhsport
Postovi: 11260
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la bhsport » 15 sep 2016, 15:28

biskitt je napisao/la:
bhsport je napisao/la:Jadan, ispade jos zrtva.
Ako su Neno, Firke, Mario, Bilalovic bili slabiji igraci od njega, onda ...
Kome suplju prosipa vise
Pa najbolji junior jugoslavije je vjerovatno trebao imati mjesta u ekipi, pa makar kao 12. igrac. A da je bolji igrac od nabrojanih, od prve dvojice jeste, drugu dvojicu nisam bas imao mnogo prilike gledati pa ne mogu donijeti sud.
93 nije bio bolji igrac od njih, on je 97-99 bio jedan od boljih plejeva, ali po mom misljenju nikako najbolji evropski plej...
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
biskitt
Postovi: 837
Pridružen/a: 05 jun 2008, 13:33
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la biskitt » 15 sep 2016, 15:32

bhsport je napisao/la:
biskitt je napisao/la:
bhsport je napisao/la:Jadan, ispade jos zrtva.
Ako su Neno, Firke, Mario, Bilalovic bili slabiji igraci od njega, onda ...
Kome suplju prosipa vise
Pa najbolji junior jugoslavije je vjerovatno trebao imati mjesta u ekipi, pa makar kao 12. igrac. A da je bolji igrac od nabrojanih, od prve dvojice jeste, drugu dvojicu nisam bas imao mnogo prilike gledati pa ne mogu donijeti sud.
93 nije bio bolji igrac od njih, on je 97-99 bio jedan od boljih plejeva, ali po mom misljenju nikako najbolji evropski plej...
Dvije godine su mnogo u tom uzrastu. A Mulaomerovic je bio u Tuzli do 94, dok je Markovic 92 otisao vani da igra.

Avatar
bhsport
Postovi: 11260
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la bhsport » 15 sep 2016, 15:38

I trebali su zvati covjeka koji 2 godine nije igrao kosarku i koji je imao maltene nikakvu minutazu u seniorima...
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la Bassha » 15 sep 2016, 15:41

#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
biskitt
Postovi: 837
Pridružen/a: 05 jun 2008, 13:33
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la biskitt » 15 sep 2016, 15:53

bhsport je napisao/la:I trebali su zvati covjeka koji 2 godine nije igrao kosarku i koji je imao maltene nikakvu minutazu u seniorima...
Pa eto hrvati su ga zovnuli, njima je valjao, mi smo imali bolje i cemu rasprava :D. Tj od 93 je bio u Hr, a od 94 u Ciboni.

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la Rokoko87 » 15 sep 2016, 15:53

Putuj :wave:
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
Saurman
Postovi: 29447
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la Saurman » 15 sep 2016, 15:56

Napokon da i on povuče ispravan potez, uopšte nije trebao dolaziti.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
TaRgEt_
Interni moderator
Postovi: 5327
Pridružen/a: 05 maj 2008, 10:40
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Damir Mulaomerović

Post Postao/la TaRgEt_ » 15 sep 2016, 15:57

delinjo je napisao/la:
Federer17 je napisao/la:Joj sta sve necemo docekat, pa cak i to da se patriota opravda. Cuj poistovjecuju se oni koji su mahom poslije rata otisli da se snalaze u bijeli svijet, da bi nekako prezivjeli i prehranili svoju porodicu, sa jednim izdajnikom, Bosnjakom, covjekom koji apsolutno nikakve veze nema sa Hrvatskom. Otisao zbog svojih interesa igrati za njih u najgorem mogucem periodu. Meni nikako nije krivo kada to uradi Bojan Bogdanovic, ali Damir Mulaomerovic naravno da jeste. Ne znam u cemu nas to mogu predstavljati oni koji zive po Njemackoj, Svedskoj? Koji fudbaleri su zbog tog rata rodjeni vani, pa opet zaigrali za nas i donijeli nam brojne radosti? Kakve veze patriota Damir ima sa Hrvatskom, ako moze da se objasni?
moj drug kod balije je sve moguce pa i to da velicaju one koji su ih klali i ubijali...imas primjer iz Tuzle prije par godina tako da nemoj da te cudi njihovo razmisljanje ....cak je covjek jednog Teletovica koji igra 13 godina za reprezentaciju ponizio i to na odobravanje vecine....cini se da je ta vecina ipak samo Tuzlaci sto je dobro jer ipak oni nisu naseg mentaliteta...ostali su uz Mirzu !!!
Tuzlaci su ljudi i oni su uz svog kapitena ! Ovaj ostali dio o Tuzli ti je toliko ogavan da je to Bogu plakati.
Zadnja izmjena: TaRgEt_, dana/u 15 sep 2016, 16:00, ukupno mijenjano 1 put.
R.I.P Amna Fazlić

KK Sloboda Tuzla
Šampioni BiH : 1994 1996 1997 2000 2001
Finalisti prvenstva : 1995 , 1998 , 1999, 2002
Pobjednici kupa BiH : 1994, 1995,1996,1997, 1999 , 2001
Pobjednici Super Kupa BiH : 1994,1995, 1996,1997, 1998, 1999, 2001

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.